Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ..ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΓΧΩΘΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΑΥΤΗ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν δεν κανω λαθος πρεπει μεσα στο πρωτο 10ημερο του κυκλου.αν και εμενα με εστειλε ο γιατρος(με το ζορι)τη 12ατη ημερα.εγω πληρωσα 150 ευρω.απο οσο ξερω δεν τη δικαιολογει καμια ασφαλεια.παντως λενε πως μετα τη σαλπιγγογραφια "ανοιγουν" οι διοδοι και ειναι πιο ευκολο για συλληψη.θα σας πω σε 1 εβδομαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια! Ηθελα να ρωτησω την αποψη σας . Απο τοτε που εχω περιοδο μου ερχεται παντα στις 28 μερες ( μη σας πω και συγκεκριμενη ωρα) . Τωρα ειχα 4 μερες καθυστερηση και σημερα εχω λιγο αιμα ! Λετε να ελπιζω ή οχι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ειρηνακι.στη θεση σου θα εκανα ενα τεστ για αρχη.οπως και να εχει καλο ειναι να πας στο γιατρο σου.μακαρι να πανε ολα καλα και να σε παιδευει το μπεμπεκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera!!!!

ti kanete koritsoudia???

tinky cuando na me parete k emena stin tourkala pethera :) :):):)

aerini gia pigaine k sto giatrouli na doume ti tha sou pei k...

kimonaki esy mas emeines ante na doume koukla mou..

koritsia k egw to pira apofasi salpigografia apo septembrio afiste giati k dn ta pame kala stin douleia k exw apogoiteuti k apo kei k dn exw orexi k gia polla polla!!

my wish pame gia to epomeno mina gera!!

milina mou :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θα σας το κρυψω αλλα ετρεφα μια κρυφη ελπιδα αυτο το μηνα . Πρωτη φορα ειχα τοση καθυστερηση εγω το ελβετικο ρολοι ! Αλλα αυτες οι σταγονιτσες απο αιμα μου εκοψαν τα φτερα ! ευχαριστω για το ενδιαφερον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tetoulina mou min milas gia douleia :evil: ..Mporei na skotwsw to afentiko mou k na ka8isw k mesa..Kammia ektimisi kanena sevasmo..Oti kanw einai la8os..Gia ola ftaiw egw..Sikwnome to prwi k einai san na k me pairnoun gia sfagi..Mono to klama mou leipei!!!! AXXXX!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια??? Εγώ για άλλη μια φορά βράζω στο ζουμί μου..

Έχω πονάκια που έρχονται και φεύγουν, αλλά ακόμη τίποτα. Τουλάχιστον ας έρθει να τελειώνουμε.

tetoulina μου γλυκιά και σε σένα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουρχετε να κανω πωπω!!!!με ποναει η κοιλια ,η μεση,το στηθος....αστα εχει παρει και ενα περιεργο σχημα... :blink: νευρα σερπαντινες και θερμ,37,4! :evil: Τετουλινααα!!...πες αλευρι....ο καθετηρας σε γυρευει!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aerini mou min stenaxwriesai.. fusika ta test den einai k ta pio a3iopista! pigaine k sto giatro sou na doume ti egine kai dn ir8e i periodos i mporei na eisai k egkuos k na min fanike sto test..

euxomai ola na pane kala. an dn itan na er8ei auto t paidaki tote dn 8a er8ei. eipame o 8eos 8a st steilei stn katallili stigmi! kane ligi upomoni! 8a meinoume mazi egkues.k egw 8a 3ekinisw apo ton erxomeno mina tis prospa8eies k dn me noiazei ti mou lene oi giatroi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε ρε κοριτσάκια???????????? Έχει τρελή ζέστη και με το ζόρι αντέχω. Πονάει και η κοιλιά μου αλλά αύριο θα με καλύτερα θα τελιώνει.!!!!

Αντε να περάσει και ξέρετε ξεκινάω δουλειά και εργασία με υπερωρίες !!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θΑ ΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ !!!!!!! θΑ ΡΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):);););)

ΚΙΜΟΝ ΜΗΠΩΣ?????????????????????? ΕΤΣΙ ΛΕΩ, ΑΝΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μένα, λοιπόν θέλω αισοδοξία αυτοεκτίμηση και όλα θα πάνε καλά.

Εγώ ξεκίνησα την 1 μερα καθυστέρησης, μάλλον, ακόμη τίποτα αλλά στο παρελθόν Ιανουάριο, Φεφρουάριο, Μάρτιο είχα 3-4 μέρες καθυστέρηση.Μετά έστρωσε πάλι. Κ τώρα νιώθω σαν μου έρθουν απο προχτές όπως σας είπα. εγώ κανονικά αν έχω καθυστέρη θα πρέπει να περιμένω μια εβδομάδα και μετά να το τσεκάρω.

Αν και θα αδιαθετήσω κορίτσιαααααααααααααααααα

Ο Ιούλιος ομως είναι πολύ καλός μήνας. B)B)B) .

Τον χειμώνα θα είμαστε φουσκογκαστρούλες :side::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ενας Κριός λιγότερος...ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!

Ελα τωρα...!!! θελω να σκεφτόμασε θετικά ! γιατί ... και γω που υποτίθεται δεν τον χάνω, μου υπογράφει κανείς οτι θα το πετύχω;; ελα φιλενάδα... τανι τανι και οταν θέλει ας έρθει ... τι να κάνουμε...ατίθασα τα μωράκια από σπέρματα, ε;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια! :)

Βρηκα το site αυτο κατα τυχη και ειπα να πω και γω τον πονο μου :(

Με τον ανδρα μου προσπαθουμε να κανουμε παιδακι απο τον Ιανουαριο αλλα ακομα τιποτα.Δεν εχω σταθερο κυκλο οποτε δεν μπορω να υπολογισω τις γονιμες μερες μου.Καθε φορα που ερχομαστε σε επαφη αμεσως μετα αρχιζω να κανω σχεδια για το μωρακι μας αν θα ειναι αγορι η κοριτσι,ποιον θα μοιαζει και αλλα τετοια πραγματα αλλα το ονειρο γκρεμιζετε καθε τελος του μηνα που ερχεται η περιοδος και τα νευρα μου πανε να σπσσουν αφου να φανταστειτε βλεπω εγκυο γυναικα στο δρομο και ζηλευω :angry::evil:

Ακομη εχω και φανταστικα σημαδια εγκυμοσυνης να σκεφτειτε. :blush:

Αφηστε κοριτσια τοσο ασχημη ειναι η κατασταση μου που καθομαι καμια φορα οταν ειμαι χαλαρη και σκεφτομαι ποσο χαζη ειμαι. :silly: το καταλαβαινω και γω η ιδια τι να πω.! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

Καλησπερα κοριτσια! :)

Βρηκα το site αυτο κατα τυχη και ειπα να πω και γω τον πονο μου :(

Με τον ανδρα μου προσπαθουμε να κανουμε παιδακι απο τον Ιανουαριο αλλα ακομα τιποτα.Δεν εχω σταθερο κυκλο οποτε δεν μπορω να υπολογισω τις γονιμες μερες μου.Καθε φορα που ερχομαστε σε επαφη αμεσως μετα αρχιζω να κανω σχεδια για το μωρακι μας αν θα ειναι αγορι η κοριτσι,ποιον θα μοιαζει και αλλα τετοια πραγματα αλλα το ονειρο γκρεμιζετε καθε τελος του μηνα που ερχεται η περιοδος και τα νευρα μου πανε να σπσσουν αφου να φανταστειτε βλεπω εγκυο γυναικα στο δρομο και ζηλευω :angry::evil:

Ακομη εχω και φανταστικα σημαδια εγκυμοσυνης να σκεφτειτε. :blush:

Αφηστε κοριτσια τοσο ασχημη ειναι η κατασταση μου που καθομαι καμια φορα οταν ειμαι χαλαρη και σκεφτομαι ποσο χαζη ειμαι. :silly: το καταλαβαινω και γω η ιδια τι να πω.! :):)

ela join the club!!!!einai apisteuta auata pou niotheis..kamia mas de niothei etsi edo!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ela ela mazi mas..se niothoume..pername oles ta idia!!!pes mas pote den perimeneis periodo na se valoume sti listoula mas..ligo kairo prospatheite xalarose pantos..ipomoni ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα συμφωνήσω μαζί σου για το μεγάλωμα ενός Κριού... κάνεις το σταυρό σου και ... ο Θεός να βάλει το χέρι του...

anyway! καλά να ναι και οτι ζώδιο ... χιχιχι... ετσι κι αλλιώς εγώ εχασα τους αγαπημένους Σκορπιο-Τοξοτο-Αιγοκερω-Υδροχόους... :(

σχεδόν όλα αυτά που περιέγραψες Μωρουλίνι ... τα χω...

καλώς ήλθες στην παρέα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...καλααα... ψάρι;! Παναγιά μου βόηθα... η μικρή ου αδελφή είναι και δεν την καταλαβαίνω ΚΑΘΟΛΟΥ...

**sorry μολις είδα οτι είσαι Ιχθύς... :blush: απλά δεν σας καταλαβαίνω... :silly:

εγώ μια ζωή ας πούμε οτι μαλώνω τους Καρκίνους... ε, είμαι σχεδόν σίγουρη οτι αυτό θα μου κάτσει για νινί...

τουλάχιστον μετά από τόση παρέα μαζί τους, τους καταλαβαίνω καλύτερα...ας είναι...

ελα νινί μου εσύ... και ας είσαι και καβουράκι... ελα...

:cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...