Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

καλησπερα σας.τι κανετε που ειστε ολες?εγω μετακομιζω και τρεχω καθε μερα κουραστηκα πολυ.εκανα ενα μπανακι τωρα και εκατσα να ξεκουραστω αυριο παλι!

ανακαλυψα οτι τον προηγουμενο μηνα ειχα δυο μερες καθυστερηση και δεν το ειχα παρει χαμπαρι γιατι δεν μετρουσα σωστα τον κυκλο μου :blink: καλυτερα βεβαια γιατι θα ετρεχα να παρω κανα τεστ και θα τρελαινομουν απο την αγωνια μου :woohoo:

αχ και εγω ετσι σκεφτομαι αν ερθει το πρωτο να κανω αμεσως προσπαθειες για το δευτερο γιατι δεν ξερω ποτε θα το πιασω.ας ερθει ομως πρωτα το πρωτο :P

tetoulina ακομα δεν εχει ερθει ε? :woohoo: :woohoo: τι καλαααα..ποτε θα κανεις χοριακη δεν εχεις αγωνια?κανα συμπτωμα εχεις η μπα?αντε να μαθουμε νεακια πηγαινε αυριο κανε καμια χοριακη να χαρουμε,να ξεκινησει και η εβδομαδα μας ωραια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειά σας κοριτσούδια ! γυρίσαμε και μείς, από εναν γάμο !! και τώρα όλοι κολλημένοι στην tv για το mundial...

:) andria την καλύτερη δουλειά εκανες!! και γω θέλω να κάνω μια γενικούλα!!! νιώθω οτι υπάρχουν γωνιές του σπιτιού παραμελημένες !!!

:) γειά σου rose! ωραία η μετακόμιση...!! και γω θέλω !!! λεμε να μετακομίσουμε Αγρίνιο (γενέτηρα του συζύγου) και ακόμα το ψιρίζουμε...!!!!!! ευχομαι να μας βρεί εκεί το φθινόπωρο...

:woohoo: τετουλίνα θα ΣΚΑΣΟΥΜΕ μαζί σου από την αγωνία...

πως κρατιέσαι βρε φιλενάδα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες....

η τετουλινα μας μπορει σημερα να κανει τεστακι ή χορικουλα οποτε περιμενουμε με αγωνια.ΜΑΚΑΡΙ ΜΑΚΑΡΙ αντε να ξεκολησουμε κοριτσιααα....

:kiss::kiss:

παω στο αλλο θεμα να μιλησουμε για το ονειρο μου... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσουπρίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ας έρθει με το καλό το 1ο.................

Πρώτα ο Θεός.....................

Κι αμέσως βουρ............... για το 2ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και θετική σκέψη!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως τα καλύτερα έρχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tetoulinaki μου.................

Μακάρι να τα κατάφερες κοριτσάκι μου...................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. lollipop 17/6

2. marilou85 21/6

3. ρανια 28 23/6

4. Kimon 25/6

5. Μωρουλινι 26/6

6. RIRO 27/6

7. help mammy 30/6

8. ROULA 26 30/6

9. wannabemom 30/6

10. θεανουλα 31/6

11. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

12. happy 1/7

13. papakimou 5/7

14. ΕΦΣ 5/7

15. tetoulina 8/7

16. giwtaki 8/7

17. rose25 9/7

18. "μαριακαβαλα"10/7

19. mywish 12/7

20. cuando 14/7

21. elmi 15/7

22. barb 15/7

23. morouli 17/7

24. 523georgia 19-21/7

25. anastasia32 19-24/7

26. chri 20/7

27. rena9 23/7

28. aerini 26/7

29. tinkerbel25 27/7

30. pipitsazouzouna 27-31/7

31. andria 28-29/7

32. maria12 28-29/7

33. maimoudaki 30-31/7

34. μηλινα 30/7-3/8

35. maria+fotis 31/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bravo χρυσό μου..................

Κι εγώ ετοιμάζομαι σε λιγάκι.....................

Να πάω να περπατήσω λιγάκι..............

Λέω να πάω στον Σκλαβενίτη στο Ικόνιο............ με τα ποδαράκια μου.........

Κι όταν γυρίσω ποδηλατάκι..............

Μην ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MILINAKI αψογη η λίστα !

αλλα πλιζ, βάλε με για 19-7

(εκανα αναπάντεχη ωορηξία στις 4 Ιουλίου) :):)

σε ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!

παω πάω για καθαριότητα γιατί πιάσαμε μπίχλα !!!

τα λέμε σε λιγο !!! κις κις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia koritsia tpt dn ekana!! dn mou exei erthi akoma.. k apo simptoma tpt ligo to stithos ebala thermometro 36.9. lew na perasei i simerini mera na klisw 5 meres kathisterisi k meta...

sas euxaristw oles gia tis euxoules sas..!!!

exw skasei apo agonia alla protimo an dn eimai na to dw para na dw ena - sto testaki i mia xoriaki 0!! gia auto k kanw ypomoni..!!

sas eyxaristw oles :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μεναααα!!!!!

για βαλτε με 26 ιουλιου οπου θα κανω χοριακη για να δω εαν πετυχε η 1η μου σπερματεγχυση...

καλη μας επιτυχια σε ολες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι χαρας στο κουραγιο σου....εγω δεν θα αντεχα....στην τελικη τι 4 τι 5μερες καθυστερηση...

οπως νομιζεις ομως....καλη σου επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!τι μου κανετε?εγω τελειωσα τη δουλεια,εφαγα,εβαλα ενα πλυντηριο και ειπα να μπω να σας δω.μου λειψατε.το σαβ/κο φιλοξενουσαμε 2 φιλους και δεν μπορεσα να μπω..δεν περνανε οι μερες ρε γμτ να δουμε τι εγινε κι αυτο το μηνα με τη θεραπεια...αλλες 2 εβδομαδες εμειναν(1,5 για την ακριβεια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΧΑΘΗΚΑ Ε?

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ.ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΠΑΝΑΛΥΠΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΞΕΚΙΝΑΩ ΕΝΤΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΞΕΧΑΣΟΕΙ Η ΧΑΖΟΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΥΤΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπρίτσες μου τα παιξα... από την ώρα που έγραψα το τελευταίο μνμ τωρα τελείωσα...

ήδη με πονάει η μέση μου... δεν αντεξα όμως! πριν κανω ενα ντουζάκι και αράξω, ήθελα να ρίξω μια ματιά να δώ τι μου κάνετε !!!

ρανιααααααααααα εδώ είσαι πουλί μου !;

τετουλίνα... μακάρι να είχα την υπομονή σου...!

γιατί ετσι κι αλλιώς αν εχεις νινάκι (που στο εύχομαι ολόψυχα!)θα εχεις πόσους μήνες μπροστά σου να κάνεις υπομονή μέχρι να αγκαλιάσεις το λουλούδι σου !!!

για πείτε ! τι νέα ;;;

hi marilou ! hi Tinkybel !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κορτσουδια?Ολα καλα? Κι εγω στο χαλαρο ειμαι, καθομαι στο σαλονι, εχω κανει μια φραπεδια παγωμενη, ανοιχτη τηλεοραση και υπολογιστη και χαζευω....αχ!!

Λετε να εγινε κανενα θαυματακι αυτο το μηνα?Δεν εμειναν και πολλες ημερες που θα το μαθω...το πρωι ειχα κατι αναγουλες, νιωθω σαν να εχω μεταλικη γευση.....σαν τον προηγουμενο μηνα, αλλα φοβαμαι και ταυτοχρονα πως αμα δω θετικο μηπως ειναι βιοχημικη παλι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Τι λέει;

Εγώ τάπαιξα με το τρέξιμο που είχα σήμερα. Γύρισα και κατά 100 Ευρώ ελαφρύτερη, τέλος πάντων... Λοιπόν ένα θα πω: Αν είναι νά 'ρθει θε να ρθεί, αλλιώς να προσπεράσει! Αύριο, μεθαύριο το περιμένω το προσπέρασμα, αν και δεν το βλέπω...

Αναστασια, μακάρι τα συμπτώματά σου να σημαίνουν μπεμπέ! Άντε ρε κορίτσια, κουνηθείτεεεεεεεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hellooooo girls !!!

επανήλθα μπανιαρισμένη ΚΑΙ ταϊσμένη...!!!

κάποιος τσάντισε το ταίρι μου και τα χει παρει τρελό κρανίο...

ελπίζω να είναι παρεξήγηση...

λοιπον!; τα δικά μας !!

εγώ είπα να βγάλω από το μυαλό μου οτιδήποτε μου φαίνεται σαν σύμπτωμα... λέμε τώρα...

μακάρι να μην προλαβαίνουμε τις ανακοινώσεις !!!!!

μια τελειότητα !!!

ρανιαααααα !! εισαι ακόμη εδώ ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια :) τι μου κανετε?

εγω τσουζω μετα απο ενα υπεροχο Σ.κ. στην θαλασσα χαιρομαι τα αποτελεσματα.Παντως ειλικρινα ειχα να περασω τοσο καλα αρκετο καιρο αφου να φανταστειτε ενιωθα σαν τα ζευγαρακια τον πρωτο καιρο :):):):):blush::blush::blush:

Αναστασια32 κατι μου λεει οτιθα εχουμε ευχαριστα νεα :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα το ονομα μου παλι???οτι μπηκα σπιτι,κατι προεκυψε και επρεπε να φυγω.ολα οκ τωρα.εβαλα και το μπαρμπουνι για υπνο και ειμαι οοολη δικια σας.αα,σε καμια ωρα θα παω στο λογιστη μου,που θα ειμαι οοολη δικια του να με ξεχεσει που τον αργησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...