Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

523 georgia έγραψε:

για 3 ατομα κλεισαμε τωρα η θα παμε 4 ηδη αλλιως την επομενη φορα ας ειμαστε γεροι να προσπαθησουμε ξανα

Να περάσετε τέλεια και να χαιρόσαστε το κοριτσάκι σας!!!!!

Εννοείται πάνω από όλα η υγεία και θα έρθει και το δεύτερο!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα αλλες 3 παλλινδρομες κυησεις δεν σταθηκα τυχερη περιμενω κ επιμενω μαρακι να ερθει κ να μεινει ομως.Α!εσυ εχεις τικερ πως μπορω να συμπληρωσω χωρις να φυγει αυτο με το ovulation?παω εκει που λεει υπογραφη κ πρεπει να σβησω τον κωδικο αυτου του τικερ γιατι μετα μου το διαγραφει απο την σελιδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

ειχα αλλες 3 παλλινδρομες κυησεις δεν σταθηκα τυχερη περιμενω κ επιμενω μαρακι να ερθει κ να μεινει ομως.Α!εσυ εχεις τικερ πως μπορω να συμπληρωσω χωρις να φυγει αυτο με το ovulation?παω εκει που λεει υπογραφη κ πρεπει να σβησω τον κωδικο αυτου του τικερ γιατι μετα μου το διαγραφει απο την σελιδα

σου εύχομαι τα καλύτερα!τι αλλο μπορώ να πω?λυπάμαι για ότι περασες!

ας είναι αυτός ο τυχερός σου μήνας!

εγώ πήγα πάνω σε ένα αλλο από τις κοπέλες το έφτιαξα, το κάνω αντιγραφή και το προσθέτω πάντα από κατω.τώρα τα κορίτσια δε ξέρω τι κάνουν ίσως κάτι άλλο?????

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgia εγινες εξπέρ με τα τικερ!! ολα καλά πήγαν !

λυπάμαι για τις παλλίνδρομες...

κοριτσούδια όλα καλά θα πάνε !

εχουμε περίοδο -εστω και σε μεγάλο κύκλο...;;;;;!!

αρα είναι πιθανό ! απλά θα έρθει οταν εκείνο επιλέξει ...

:):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να κανω ενα τικερ κανω ποση ωρα χωρις την βοηθεια σου δεν θα τα ειχα καταφερει ευχαριστω πολυ.απο την πρωτη αποξεση κ μετα αφου ηρθαν κ οι υπολοιπες αλλαξε ο κυκλος μου ειχα μεγαλυτερο (35-37)μερες οποτε κ αλλες γονιμες τωρα εχω πιο μικρο κυκλο ο οργανισμος αλλαζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα το απόγευμα θα πάμε στην κουνιάδα μου, και θα μαζευτούμε εκεί με το κουτάβι μας και τα 2 ανηψάκια μας (6 και 4 ετών) που θα το ξεθεώσουν στο παιχνίδι... χιχιχιχι...

μια τελειότητα... !

και μετά θα γυρίσουμε και θα αναρρωτιέμαι και γώ, γιατί δεν εχουμε ΑΚΟΜΑ νινί... :angry::angry:

περνάμε τόσο όμορφα οταν πηγαίνουμε εκεί, όμως !!!

είμαστε οι cool θειοι ... ;);););) προς το παρόν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας κ απο εμενα.σημερα το πρωι με επισκευτηκε η κοκκινοσκουφιτσα.η αληθεια ειναι οτι την περιμενα αυτες τις μερες.το καλο ειναι οτι με την πρωτη περιοδο μετα την αποξεση που εκανε 40 και μερες, αυτη ηρθε ακριβως στην ωρα της που σημαινει οτι ο κυκλος μου επανηρθε.δεν σας κρυβω οτι πολυ χαρηκα που την ειδα γιατι εν μερη ξερω οτι ολα πανε καλα.τον αλλο μηνα παω για τεστ παπ κ μετα βουρρρρρρρρ.αλλωστε πρεπει μια μια να βγαινει απο την λιστα <.....μεχρι σεπτεμβριο εγω θα γινω μανα>.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την θελω την ρουφ.... δεν την θελωωωωωωωω λεμε........να φυγει να παει αλλου!!!!Δεν θα την περιμενω 19/7 ουτε 24/7 που παω διακοπες, ουτε 2/8 που θα γυρισω απο τις διακοπες....τυχαιο?δεν νομιζω!!!!!Θα εχω μπεμπακιιιιιιιιιιι!!!!!

Κοριτσιααααα αφηστε με καλε να ονειρευομαι μην με ξυπνατε!!!! :silly: :woohoo: Αφου λεω να αγορασω και φορμουλες απο τη Ροδο για να θυμαται που πηγε!!!! :lol: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου το εχω κανει...!!!

Ξεκινήσαμε περσι το Νοέμβρη για νινί, αρχές Δεκέμβρη πήγαμε ταξιδάκι στο Παρίσι και στη Ντισνεϋλαντ πήρα ενα μπλουζάκι ακριβώς με την ίδια σκέψη... αν εχω ήδη νινί να εχει το μπλουζάκι του σαν αναμνηστικό από το ταξίδι σύλληψής του...

σου εύχομαι να επιστρέψεις με τα καλύτερα νέα από τις διακοπές σου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι έχω ήδη φτιάξει μίνι γκαρνταρόμπα, αφού κάθε φορά που πάω να πάρω κάτι για τα μωρά των φιλενάδων μου, παίρνω και κάτι για το μέλλον. Και πάντα κοριτσίστικο! Πούντο όμως;;;;;;

Αχ, έφτιαχνα γεμιστά σήμερα, και καθώς τα γέμιζα, ευχόμουν έτσι να γεμίσει και η κοιλιά μου!!! Παράκρουση έχω πάθειιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

koritsiaaaaaaaa dn exei erthi akoma i rimada koitaxte to tikeraki mou .. lete na exei ginei to thaymatakiiiiiiiii???

se ola ta monastiria poy piga k proseyxithika tha paw pali me lampada megali!! !! makariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lete na trelathika ??? :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πσσσσσ... αυτή η παράκρουση δεν είναι τίποτα... εγώ φαντάζομαι σταγόνες από υγρά "εμφύτευσης" στο κιλοτάκι μου...

αφού φώναξα και τον αντρα μου να μου πει τι βλέπει...

τρελααααααααααααα....

τετουλίνα και λοιπές τσούπρες αντε να φτιάχνουμε το νεο ποστ Ποιές γεννάμε Μάρτη Απρίλη 2011...

ελα σου λέωωωωω.................!!!!!

ΥΓ: κααααποτε με το σταυρό, αυτό το παιχνιδάκι που κάνουν στο χέρι ;

μου έβγαζε επανηλημένως πρώτα κορίτσι (και ζωηρό!) και μετά αγόρι...

πάντα !

εσείς;; το είχατε κάνει ποτέ ; τι σας εβγαζε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαράαααα !!!!! 4 ;;!!

να σας ζήσουν προκαταβολικά !!!!!

μωρε... εγώ και για τα 2 που μου εχει βγάλει, σκέφτομαι ΟΟΟΟΟΟΟΟΤΑΝ σκάσει μύτη το 1ο, να μην καθυστερήσουμε καθόλου μετά! μετά το πρώτο 6μηνο να πάμε βούρ για το 2ο !!!!!!!

και πολύ καθυστερήσαμε για το 1ο....χιχιχιχιχι!!!!

οχι για να βλέπετε πόοοοοοση φαντασία εχω και γω για να μη νιώθετε μοναξιά στην παράκρουση χιχιχιχιιχιχιχιχι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou GEIA SAS!!!!! Xa8ika autes tis meres, oxi oxi den piga 8alassa sto spiti tin vgalame pali :(...Ekana olo to spiti geniki ka8ariotita, mageiremeta,plimata, siderwmata..AAAAAAAAAAAAAA VARE8IKA..

Hehe eseis ti mou kanete? Vlepw agwnia :woohoo: ..Ipomoni den mpooroume na kanoume k tipota allo :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...