Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

marioula εγώ εχω προστάτη τον ΑΓ.Ραφαήλ, που γιορτάζει πάντα Λαμπροτρίτη (είναι κινητή εορτή και ότι του ζητήσεις το κάνει γρήγορα, αν είναι να το κάνει :) ) αλλα ο αντρας μου παραθέριζε οταν ηταν μικρός καπου, που είχε εκκλησία του Αγ.Παντελεήμονα και τον εχει εκείνος για προστάτη του !

οταν του είπα το όνειρο μου είπε,

"Εμ... το μωρό εχει και το δικό μου DNA"

γιατί και γω πιστεύω στο Θεό πολύ, αλλα μόνο τον Αγ.Ραφαήλ εχω επικαλεστεί στο παρελθόν και όντως με βοήθησε...!

και γω -ΔΕΝ- περιμένω εως τις 19 Ιουλίου και 27 είναι του Αγ.Παντελεήμονα...

αστα... οι ενδείξεις πάνε κι έρχονται....ααχαχαααχ....

μακάρι βρε κορίτσια... ΟΛΕΣ μαζί, όπως είμαστε εδώ στη λίστα, να μεταφερθούμε ωωωωωπ! στην ΚΑΛΗ την 9μηνη χιχιχιχι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria+fotis έγραψε:

marioula εγώ εχω προστάτη τον ΑΓ.Ραφαήλ, που γιορτάζει πάντα Λαμπροτρίτη (είναι κινητή εορτή και ότι του ζητήσεις το κάνει γρήγορα, αν είναι να το κάνει :) ) αλλα ο αντρας μου παραθέριζε οταν ηταν μικρός καπου, που είχε εκκλησία του Αγ.Παντελεήμονα και τον εχει εκείνος για προστάτη του !

οταν του είπα το όνειρο μου είπε,

"Εμ... το μωρό εχει και το δικό μου DNA"

γιατί και γω πιστεύω στο Θεό πολύ, αλλα μόνο τον Αγ.Ραφαήλ εχω επικαλεστεί στο παρελθόν και όντως με βοήθησε...!

και γω -ΔΕΝ- περιμένω εως τις 19 Ιουλίου και 27 είναι του Αγ.Παντελεήμονα...

αστα... οι ενδείξεις πάνε κι έρχονται....ααχαχαααχ....

μακάρι βρε κορίτσια... ΟΛΕΣ μαζί, όπως είμαστε εδώ στη λίστα, να μεταφερθούμε ωωωωωπ! στην ΚΑΛΗ την 9μηνη χιχιχιχι...!!! ______-20100710.JPG

μακάρι τα σημάδια που έχουμε να είναι θεϊκά, ας έχουμε πίστη!

πάντως οι προστάτες μας είναι κοντά σε ημερομηνίες μαράκι μου......ας είναι και σε εμάς και να μας βοηθήσουν! καθώς και όλα τα κορίτσια μας εδώωωω!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεεεεεεεεεεε λιγο σας αφησα και γκαστρωθηκατε ολεεεςς???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσακια μου γλυκα μπραβο μπραβο....αντε να ξεκολαμε γιατι κολησαμε παλι λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

καλεεεεεεεεεεεεεεεε λιγο σας αφησα και γκαστρωθηκατε ολεεεςς???? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσακια μου γλυκα μπραβο μπραβο....αντε να ξεκολαμε γιατι κολησαμε παλι λιγο....

καλώστην! :woohoo: πού είσαι ρε κοριτσάκι? δε μπορείς να πεις έχεις να διαβάσεις αρκετά!!!!ειδικά τα τελευταία μηνυματάκια και από μαρία +φωτης έχουν ενδιαφέρον!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου γλυκες....ειχα δουλιτσα ε απειχα και λιγο συνειδητα για να καθαρισει το μυαλο....καλε ναι διαβαζω διαβαζω....τι γινεται βρε μαρακι...φευγεις και γρηγορα για την κατω λισταααα..... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

φιλεναδες μου γλυκες....ειχα δουλιτσα ε απειχα και λιγο συνειδητα για να καθαρισει το μυαλο....καλε ναι διαβαζω διαβαζω....τι γινεται βρε μαρακι...φευγεις και γρηγορα για την κατω λισταααα..... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

πλησιάζει η ώρα για το μαράκι+φώτης!!!!!

τώρα για μένα θα δείξει, ακόμα ούτε ωορρηξία δεν έχω!

σε φιλωωωω

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα σας καλε διαβαζω και τα ονειρα και αυτα...

κι εγω εχω δει ονειρα αλλα τιποτα. αλλααααα ειδε η αδελφουλα μου οτι την πηρα και της ειπα οτι ειμαι εγκυος και κλαιγαμε...οτι βλεπει η αδελφη βγαινει οποτε κοντοζυγωνει κι εμενα...

μαρακι κατεβα και αθ ερθουμε κι εμεις μην ανησυχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα εχω να πω...

ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕ-ΤΑΝΕΙ !!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ !!!

θα σκάσω μέχρι την καθυστέρηση....

1η φορά τοση ανυπομονησία.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

τα νεα σας καλε διαβαζω και τα ονειρα και αυτα...

κι εγω εχω δει ονειρα αλλα τιποτα. αλλααααα ειδε η αδελφουλα μου οτι την πηρα και της ειπα οτι ειμαι εγκυος και κλαιγαμε...οτι βλεπει η αδελφη βγαινει οποτε κοντοζυγωνει κι εμενα...

μαρακι κατεβα και αθ ερθουμε κι εμεις μην ανησυχεις...

σαν πολλά όνειρα μαζεμένα πέσανε!!!!!!

τυχαίο??????

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ :laugh:

Λες να είμαστε μαζί????ακόμη καλύτερα θα έχω και παρεούλαααα!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

ενα εχω να πω...

ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕ-ΤΑΝΕΙ !!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ !!!

θα σκάσω μέχρι την καθυστέρηση....

1η φορά τοση ανυπομονησία.........

ρε μαράκι μου έχεις κολλήσει αυτό το τανι τανι μέχρι να πετάνει!!!!!!

είσαι θεάααααα, σε διαβάζω και γελάω (με την καλή έννοια)!

όλες μαζί θα σκάσουμεεεεεεε

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εχω και αλλη ενδειξη !

η κουμπάρα μας, που θα βαφτίσει οοοοταν με το καλό..., είναι Κριάρι τρελό, γεννημένη 4-4 και το αλλο της βαφτιστήρι (ασχετο, όχι απο κουμπαριά) είναι γεννημένο 8-4 Κριάρι και αυτό...

και το δικό μας ΑΑΑΑΑΝ είναι τώρα, μου βγαίνει ΠΗΤ, σύμφωνα με τελ.περίοδο κλπ κλπ, γύρω στα τέλη Μάρτη, αρα Κριάρι και αυτό...

καλάαααα... αμα θες να βρείς συμπτώσεις... εεεεε;;;;

ότι θέλω συνδιάζω....

δημιουργικό μυαλό...

α! πού είναι η ράνια ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακουσα το ονομα μου?τωρα μπηκα,μεχρι να διαβασω τα τελευταια μνμ..δεν σας προλαβαινω.απο χτες το πρωι ειχα να μπω,τι γινεται με σας πολυλογουδες?εγω παλι εχω ενα τρελο θεμα με τα ονειρα.δεν υπαρχει περιπτωση να δω κατι και να μη μου βγει(η να σκεφτω καποιον και να μην τον δω).αφου το βραδυ ειδα μια πρωην κολλητη που ειχα να τη δω μηηηηνες και την ειδα πριν στο καφεδακι που ειχα παει..εγκυο,τουρλα!!τυχαιο?δεν νομιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα!;; με φωτοκύτταρο δουλεύουμε ;;;

ρανια σεξουάλα !!!! είσαι και sex machine και μέντιουμ δηλαδή !!

τυχερό το μπαρμπούνι που σε έχει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταματα...ντρεπομαι!με κανεις και κοκκινιζω!!!το μπαρμπουνακι ειναι τυχερο για πολλους λογους που με εχει.οπως κι εγω για αυτον βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κάνουμε ρε ράνια28 είχαμε μια ψιλοκουβεντούλα!!!χα χα!

δε γίνεται να μας δεις και εμάς ως ονοματα στην λίστα των μανάδων!!!!

όλα αυτά τυχαία????? μπαααααα!!!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ρε κοριτσια,αυτο το μηνα δεν το εχω καθολου στο μυαλο μου(στο ποιο?)οτι μπορει και να..εφαγα ηττα τον προηγουμενο και δεν θελω παλι...ουτε συμπτωματα κοιταω,ουτε τπτ..αλλα εχω ενα καλο προαισθημα πως ολα θα πανε καλα απο δω και περα για μας..οτι και να σημαινει αυτο.τουλαχιστον ειμαστε καλα,εχουν περασει ηδη 2 εβδομαδες χωρις να παμε σε κηδεια(μακρια απο μας),οποτε οοοολα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia τι γινεται ολες με τον ιδιο καημο βλεπω αφηστε τα ονειρα γιατι επηρρεαζουν πραγματικα εμενα παντως μου βγαινουν ιδιως τα ασχημα.περιμενω 19 του μηνος κ δευτερα φευγω διακοπες εν τω μεταξυ εχω κατι πονους δεν μπορω να κινουμαι πολυ ασε που πριστηκα κ η γειτονια μου λεει εγκυος εισαι παλι?τι πραγμα κ αυτο δεν ξερω για σας αλλα οποτε κανω ελευθερα ετσι παθαινω κανενας γιατρος δεν μπορει να το εξηγησει τι να πω ρε κοριτσια μακαρι οταν θα γυρισω θα δειξει εχουμε ακομα.καλα αποτελεσματα σε ολες ευχομαι να μεγαλωσει η λιστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 και εγώ αυτό το μήνα είμαι πιο χαλαρή αλλά αν δεν θέλω να το συζητάω δεν πρεπει να μπαίνω καθόλου,,,πραγμα που δεν γίνεται πια, μου είστε απαραίτητες!!!!!!παρεούυυυυυυυ λαααααααααα μου!!!!

γειά σου 523 georgia, τον ιδιο καημό όλες!!!καλά αποτελέσματα να έχεις κοριτσάκι και καλές διακοπούλες!!!για πόσους έχετε κλείσει????μήπως βγει και ένα άτομο παραπάνωωω!!! χι χι μακάρι! ;)

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω ρε μαρακι κολλησα εδω..αφου ο αντρας μου καθε φορα που με βλεπει με το λαπιτοπ αγκαλια μου λεει,παλι με τις φιλεναδες σου μιλας?τι λετε πια?βεβαια ησυχαζει και λιγο γιατι ειμαι και λιγο σπαστικια,ολη την ωρα τον τσιμπαω,πηδαω πανω του,τον φιλαω και του σπαω τα νευρα νομιζω..αλλα χεστηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

κι εγω ρε μαρακι κολλησα εδω..αφου ο αντρας μου καθε φορα που με βλεπει με το λαπιτοπ αγκαλια μου λεει,παλι με τις φιλεναδες σου μιλας?τι λετε πια?βεβαια ησυχαζει και λιγο γιατι ειμαι και λιγο σπαστικια,ολη την ωρα τον τσιμπαω,πηδαω πανω του,τον φιλαω και του σπαω τα νευρα νομιζω..αλλα χεστηκα!!!!

Μπα και εγώ τα ίδια κάνω τα θέλει ο κωλ.... τους!!!!!

Οταν δεν τα κάνω παραπονιέται και με προκαλεί!

Εντάξει στην τελική δεν κανουμε και τίποτα κακό, στα όνειρα τουλάχιστον δικαίωμα έχουμε όλοι!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

2010.pngMake an ovulation ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...