Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

Σε καλό δρόμο είσαι κορίτσι μου!!!!!!!!!!!!!

Εύγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα καλύτερα σου εύχομαι!!!!!!!!!!!!!!

Και το ξέρεις............ νομίζω....................

Φιλιά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια ανανεωστε με για 6/8.

tetoulina ευχομαι να εχεις το σπορακι σου..περιμενουμε νεα σου!θα κανεις καμια χοριακη η κανα τεστ?η θα περιμενεις?εγω λεω κανε κατι γιατι θελουμε ανακοινωσεις :P αντε να ξεκολλησουμεεεεεε :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσούπρες καλημερούδια !

βλέπω εχουμε νινάκια στα σκαριά !!! αντε !

ανυπομωνώ να φτιάξουμε post με Ποιές γεννάμε Μάρτη - Απρίλη 2011 !!!!

αντε ! αντε !!

και γω ανυπομωνώ τόσο πολύ να περάσουν οι μέρες να δώ τι παίζει εκεί μέσα, πιιιιιισω από τον αφαλό μου...

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ !!!

α! τις προάλλες είδε η μικρότερη μου αδελφή (15 χρονών) ενα όνειρο και η άτιμη είναι Σαββατογεννημένη και τσεκαρισμένη για τα όνειρά της....λοιπόν!

είδε, λέει, οτι ψωνίζαμε μαζί και πήρα εγώ ενα ζευγάρι χρυσά παπούτσια και εκείνη ενα ζευγάρι λευκά !

να σημειώσω οτι την πεθερά μου την λένε Μαλάμω και σε διάφορες συζητήσεις εχουμε καταλήξει με τον αντρα μου οτι αν κανουμε κοριτσάκι, θα το βγάλουμε Μαλαματένια (μάλαμα=χρυσός!!!!)...

λέτε ;;;

καταλαβαίνετε τώρα πόσο τρελαίνομαι να περάσουν οι μέρες να "κατουρήσω" ... χιχιχιχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaa koritsoudia~!! egw dn niotho tpt oute gia periodo oute gia nini!!! dn xerw........!! k eprepe na eixa adiathetisw apo tin pempti...!!!

telospanton.. dn thelw na pw tpt.. oti exei ginei exei ginei exw apofasisei oti tha erthi kapia stigmi.. tha erthi...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

Τσούπρες καλημερούδια !

βλέπω εχουμε νινάκια στα σκαριά !!! αντε !

ανυπομωνώ να φτιάξουμε post με Ποιές γεννάμε Μάρτη - Απρίλη 2011 !!!!

αντε ! αντε !!

και γω ανυπομωνώ τόσο πολύ να περάσουν οι μέρες να δώ τι παίζει εκεί μέσα, πιιιιιισω από τον αφαλό μου...

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ !!! Pocket_watches1.JPG

Καλημερούδια μαρια+φώτης!!

Έχουμε ξεκινήσει την προσπάθεια του Ιουλίου νωρίς!

Εσύ μετράς αντίστροφα τις μέρες για το αποτέλεσμα εγώ για την ωορρηξία.

άντε να φύγουμε από την μια λίστα να πάμε στην καλύτερη!!!! ;)

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

Τσούπρες καλημερούδια !

βλέπω εχουμε νινάκια στα σκαριά !!! αντε !

ανυπομωνώ να φτιάξουμε post με Ποιές γεννάμε Μάρτη - Απρίλη 2011 !!!!

αντε ! αντε !!

και γω ανυπομωνώ τόσο πολύ να περάσουν οι μέρες να δώ τι παίζει εκεί μέσα, πιιιιιισω από τον αφαλό μου...

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχ !!! Pocket_watches1.JPG

α! τις προάλλες είδε η μικρότερη μου αδελφή (15 χρονών) ενα όνειρο και η άτιμη είναι Σαββατογεννημένη και τσεκαρισμένη για τα όνειρά της....λοιπόν!

είδε, λέει, οτι ψωνίζαμε μαζί και πήρα εγώ ενα ζευγάρι χρυσά παπούτσια και εκείνη ενα ζευγάρι λευκά !

να σημειώσω οτι την πεθερά μου την λένε Μαλάμω και σε διάφορες συζητήσεις εχουμε καταλήξει με τον αντρα μου οτι αν κανουμε κοριτσάκι, θα το βγάλουμε Μαλαματένια (μάλαμα=χρυσός!!!!)...

λέτε ;;;

καταλαβαίνετε τώρα πόσο τρελαίνομαι να περάσουν οι μέρες να "κατουρήσω" ... χιχιχιχι...

κοριτσάκι μου είναι σημαδιακό το όνειρο σου!!!!

Και εγώ αυτό τον μηνα βλέπω διάφορα αλλά λέω επειδή το έχω πιστέψει ότι εγώ τον ΙΟΥΛΙΟ - ΑΥΓΟΥΣΤΟ θα γίνω μάνα δουλεύει το υποσυνείδητο!

Τα ούρα είναι χρυσός σε αυτές τις περιπτώσεις! :laugh:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina, ευχομαι να ανοίγουμε γρήγορα το νεο post !!!!! και να είμαστε ΟΛΕΣ μέσα !!!!

marioula διαβασα οτι πήρες και συ τεστ ωορηξίας !

πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα και γω!

μου βγήκε θετικό στις 3 και 4 Ιουλίου (είχα και ΤΡΕΛΑ υγρά!) και καναμε ντοιν στις 3 το βράδυ αργά !!!

οπότε καταλαβαίνετε πόσο ανυπομωνώ !!

ωρες ώρες με πιάνει τέτοια τρέλα... αλλα μετά κατι βρίσκω και προσπαθώ να με καθησυχάσω ... ουφ! τρέλα αυτες οι μέρες...!!! γκρρρ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

kalimeraaaaaa koritsoudia~!! egw dn niotho tpt oute gia periodo oute gia nini!!! dn xerw........!! k eprepe na eixa adiathetisw apo tin pempti...!!!

telospanton.. dn thelw na pw tpt.. oti exei ginei exei ginei exw apofasisei oti tha erthi kapia stigmi.. tha erthi...!!

καλημέρα τετουλίνα, κρατιέσαι βλέπω ακόμα...

ούτε κατουράς εσύ χα χα, ούτε για χοριακή τρεεεέχεις!!!!!

Μακάρι να μπεις πρώτη στη λίστα του μαρτίου - απριλίου!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

tetoulina, ευχομαι να ανοίγουμε γρήγορα το νεο post !!!!! και να είμαστε ΟΛΕΣ μέσα !!!!

marioula διαβασα οτι πήρες και συ τεστ ωορηξίας !

πρώτη φορά τα χρησιμοποίησα και γω!

μου βγήκε θετικό στις 3 και 4 Ιουλίου (είχα και ΤΡΕΛΑ υγρά!) και καναμε ντοιν στις 3 το βράδυ αργά !!!

οπότε καταλαβαίνετε πόσο ανυπομωνώ !!

ωρες ώρες με πιάνει τέτοια τρέλα... αλλα μετά κατι βρίσκω και προσπαθώ να με καθησυχάσω ... ουφ! τρέλα αυτες οι μέρες...!!! γκρρρ !!!

ναι πήρα το clear blue αλλά σύμφωνα με ιστοσελίδες βρίσκω περίπου την ωορρηξία αλλά αυτή την φορά για αποφυγή λαθών, τουλάχιστον να έχουμε υποψήφια σπερματοζωάρια να τρέχουν έχουμε ξεκινήσει νωρίτερα. Ωορρηξία πρέπει να έχω κάπου 12 ή 13 θα κάνω και το τεστ αλλά ξεκινήσαμε εντατικα από τις 9 μέχρι 17 σίγουρα!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

oxi maria mou dn thelw na apogoiteyto... kati ponakia ekei ston afalo niotho mono simera diladi.. xtes tpt... tha perimenw mexri tin deytera k blepoume..........!!

καλά κάνεις, εγώ είχα μπει στον πειρασμό 2 φορές και έκανα τεστ εκυμοσύνης και μετά από αυτό είπα ότι την επόμενη θα πάω για χοριακή με έστω 3 μέρες καθυστέρηση. Τώρα να δούμε αν θα το τηρήσωωω! :unsure:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετουλίνα καλή δύναμη...! εγώ δεν ξέρω πόσο ακόμα θα κρατηθώ...!!

μαριούλα, ξέρεις τα σημάδια του σώματός σου, οταν κάνεις οωρηξία ; κολπικά υγρά, πονάκια πχ ;; εγώ είχα υγρά και ξεκίνησα τα τεστ, ωσπου κατα τύχη εκανα το Σαββατο που ήταν εμφανώς πιό κολλώδη και το πέτυχα ! ενώ είχα κάνει πριν 24 ώρες και ήταν αρνητικό ! εκανα και την Κυριακή το βράδυ και ακόμα ήταν θετικό το τεστ οωρηξίας ! ελπίζω να υπήρχε από Σαββατο βράδυ κανένα σπερματάκι....!!!

είχα ξαπλώσει και κοιμήθηκα μετά το πιτσι πίτσι...

και Δευτέρα πρωί είχα πολύ πολύ καλή όψη επιδερμίδας, που επίσης το εχω παρατηρήσει και στους αλλους μήνες οτι συμβαίνει γύρω στην οωρηξία μου !!!!

είχα δει και γω ενα όνειρο πρόσφατα, εψαχνα πού είχα παρκάρει το αυτοκίνητό μου και βρέθηκα εξω από την εκκλησία του Αγ.Παντελεήμονα !!! δεν μου χει ξανασυμβεί ! και η γιορτή του είναι τώρα κοντά ! στις 27 Ιουλίου...

μωρε λέτε ;;;;

αντε να περνάνε οι μέρες και τρελαίνομαι με τις "ενδείξεις"...ούφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια..

Καλε tetoulina εχεις τρεις μερες καθυστερηση και θα περιμενεις μεχρι την Δευτερα..??

Ημαρτον Παναγια μου..!

Θα μας σκασεις μεχρι τοτε..

Το εχεις ξαναπαθει αυτο?

Τις τοσες μερες καθυστερηση εννοω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb σίγουρα θα μας φάει η αγωνίααααα αλλά προφανώς θέλει αυξησει τις πιθανότητες!!!!οι περισσότερες την έχουμε περάσει την φάση αυτή. Ας ξεκινήσει η βδομάδα μας με ευχάριστα!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa paliotera to pathaina tous teleytaious 7-8 mines eimai standar sto kyklo mou!!

twra dn xerw tha deixei gia auto perimenw mexri tin deytera!!

auto ton mina katalaba tin oorixia 9 meres prin tin anamenomeni periodo gia auto lew na perimenw giati an exei ginei poly arga kati dn tha fainetai kiolas!!

doste mou thetiki energeia koritsiaaaaaaaaaa...

lete na ekane thayma o basilikos poltos? k oles oi proseyxoules mou ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina έγραψε:

xaxaxa paliotera to pathaina tous teleytaious 7-8 mines eimai standar sto kyklo mou!!

twra dn xerw tha deixei gia auto perimenw mexri tin deytera!!

auto ton mina katalaba tin oorixia 9 meres prin tin anamenomeni periodo gia auto lew na perimenw giati an exei ginei poly arga kati dn tha fainetai kiolas!!

doste mou thetiki energeia koritsiaaaaaaaaaa...

lete na ekane thayma o basilikos poltos? k oles oi proseyxoules mou ??

μακάρι παναγίτσα μου!

για αυτό είμαστε όλες εδώ για να δίνουμε κουράγιο η μια στην άλλη και για να στέλνουμε την θετική μας ενέργεια!!!!!!

αντε καλή επιτυχίααααααααα και περιμένουμε τα νέα σου!!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello barb !!

τετουλίνα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!

αφού τα καταφέρνεις καλά κάνεις και κρατιέσαι ...

βλέπεις αγχος που δημιουργούν και η χαμηλές χορικές...

αρα καλά κάνεις...

οπως είπε και η μαριούλα, αν είσαι θα πρέπει ετσι κι αλλιώς να μάθεις να περιμένεις τουλάχιστον για 9 μήνες χιχιχιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=H0d2A3nGak0&NR=1

ας ακούσουμε κάτι εύθυμο να χαμογελάσουμε λίγο παραπάνω σαββατιάτικα

:):):):):):):):):):):):):):):):)

είναι από τα αγαπημένα μου!!

λατρεύω την προφορά της Μarie !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

τετουλίνα καλή δύναμη...! εγώ δεν ξέρω πόσο ακόμα θα κρατηθώ...!!

μαριούλα, ξέρεις τα σημάδια του σώματός σου, οταν κάνεις οωρηξία ; κολπικά υγρά, πονάκια πχ ;; εγώ είχα υγρά και ξεκίνησα τα τεστ, ωσπου κατα τύχη εκανα το Σαββατο που ήταν εμφανώς πιό κολλώδη και το πέτυχα ! ενώ είχα κάνει πριν 24 ώρες και ήταν αρνητικό ! εκανα και την Κυριακή το βράδυ και ακόμα ήταν θετικό το τεστ οωρηξίας ! ελπίζω να υπήρχε από Σαββατο βράδυ κανένα σπερματάκι....!!!

είχα ξαπλώσει και κοιμήθηκα μετά το πιτσι πίτσι...

και Δευτέρα πρωί είχα πολύ πολύ καλή όψη επιδερμίδας, που επίσης το εχω παρατηρήσει και στους αλλους μήνες οτι συμβαίνει γύρω στην οωρηξία μου !!!!

είχα δει και γω ενα όνειρο πρόσφατα, εψαχνα πού είχα παρκάρει το αυτοκίνητό μου και βρέθηκα εξω από την εκκλησία του Αγ.Παντελεήμονα !!! δεν μου χει ξανασυμβεί ! και η γιορτή του είναι τώρα κοντά ! στις 27 Ιουλίου...

μωρε λέτε ;;;;

αντε να περνάνε οι μέρες και τρελαίνομαι με τις "ενδείξεις"...ούφ!

έχω παρατηρήσει υγρά κολλώδη, αλλά να σου πω αυτό που έχω τσεκάρει είναι το πρόσωπο, η επιδερμίδα ηρεμεί και γενικά το πρόσωπο είναι πιο όμορφο!

σημαδιακό όνειρο,εγώ πιστεύω σε αυτά...

εγώ έχω προστάτιδα την οσία πελαγία την τηνία...

άκου τώρα...χτες μπήκα τυχαία και έψαχνα πληροφορίες σχετικά με την οσία πελαγία και ανακάλυψα ότι 9 ιουλίου είχε δει στον ύπνο της την Παναγία και ότι γιορτάζει 23 Ιουλίου!!!!28 Ιουλίου δεν(μακάρι) αδιαθετήσω!!!!! Συμπτώσεις??????? τι να πω???? θα δείξει, ας έχουμε πίστη.

28 ιουλίου γιορτάζει και η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντους που είναι για όσες θέλουν να γίνουν μανούλες!!!!

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1261803600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

K7POp3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...