Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ...


Recommended Posts

να σας ζήσει η κουκλίτσα σας κ να την δειτε να μεγαλώνει οπως επιθυμειτε να την γεμισετε κ να σας γεμίσει με απεραντη αγάπη. Καλή λοχεια κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 120
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Rubelitsa μου να σας ζήσει η κουκλάρα σας!!! Να είναι γερή, τυχερή κι ευτυχισμένη σε όλη της τη ζωή!!! Σας εύχομαι να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!! Φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελάκο μου, να σου ζήσει αγάπη μου και να την καμαρώνεις όπως επιθυμείς!!! Θυμάμαι πέρυσι που χάιδευες την δική μου κοιλίτσα με τον Μητσάρα που σβούριζε... και ήδη φέτος έχεις την κοράκλα σου!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σένα!!! Υγεία πάνω απ'όλα!! Ότι καλύτερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΤΙ ΠΑΙΔΙ!!!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΑΛΛΙ!!!ΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ...ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katherinaki82 έγραψε:

ΑΧ ΤΙ ΠΑΙΔΙ!!!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΑΛΛΙ!!!ΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑ...ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ;

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ?

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΟΥΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχή μου!!! Τί γλυκό μωρό!!!!!

Καλά το μαλί είναι όλα τα λευτά. Έτοιμη για κοκαλάκια και κορδέλες γεννήθηκε το μπουμπούκι σου!

Είναι τέλεια!!! Να την χαίρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ!! IMG_1349_Small.JPG

α;χ παναγια μου μια πριγκιπισσουλα-μαυρομαλλουσα!!!! :kiss:

καλως ηρθες ματια μου!!!!!

ρουμπι μουυυυυυυ πλακα κανειςςςςςςςς!!!!!!!! τι φοβερη κορη ειναι αυτη>?????? καλε εχει ΠΟΛΥ μαλλι η κουκλα!!!! εγω η κακομοιρα ειχα γεννηθει καραφλη!! μαλλι εβγαλα μολις χρονισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι κούκλα είναι αυτή!!!Και μαλλί, μπόλικο!!!Θα χαιρεσαι να της βάζεις κοκαλακια!!Να σου ζήσει, να ειναι παντα στη ζωη της καλοτυχη και εσεις να ειστε καλα και να την καμαρωνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σου ζησει ρουμπελακι, μια κουκλα ειναι και με τρελλο μαλλι!!! καλη λοχεια, καλους θηλασμους και καλα μυαλα χαχαχαχα σιγουρα στα εχει παρει η κουκλα!!!!! φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστε μου θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τι φατσα απιστευτη κ μαλλι τρελο χαχαχαχχαχαχα να στα ξαναπω ρουμπελακι μου γλυκο παντα γερη κ καλοτυχη να ειναι να την χαιρεσται

κ καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η μικρουλα ειναι πανεμορφη,συτο θα πει μαλλι,ετοιμη για κοτσιδακια ειναι.εμενα ουτε ενος ετους δεν θα εχει τοσο μαλλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι κούκλα είναι αυτή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και τι ωραία πλούσια μαλλιά!!

Rubela μου και πάλι τις καλύτερες ευχές μου! Να είναι γερή και καλότυχη! Και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...