Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΤΗΝ ΖΩΗ...


Recommended Posts

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.....ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!! :P ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ (ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ :(:( )ΕΙΧΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ... :(:( ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ Ο ΦΟΒΟΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΑΛΗΝΗ...ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!! ΗΤΑΝ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ ΕΙΧΕ 48 ΕΚΑΤΟΣΤΑ! ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΖΟΥΜΕΡΑ! :P:P

ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 6 ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΑ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 120
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

RUBELA έγραψε:

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ.....ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!! :P ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ (ΣΠΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ :(:( )ΕΙΧΑΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ... :(:( ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ Ο ΦΟΒΟΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΓΑΛΗΝΗ...ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!!! ΗΤΑΝ 3 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ ΕΙΧΕ 48 ΕΚΑΤΟΣΤΑ! ΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΖΟΥΜΕΡΑ! :P:P

ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΗΣ

Να σου ζήσει το καμάρι σου κοριτσάκι μου! Να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Υγεία, τύχη, ευτυχία και όλα τα καλά στο Μελινάκι σου!! Όλα καλά πήγαν με το γιατρό? Εμεινες ευχαριστημένη?

Φιλιά πολλά σε μαμά και κόρη :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες οι ευχες για την μικρη μελινα

να ειναι οοοολη σας η ζωη γεματη απο το γελιο της και τα ναζια της.

να σου ζησει και παλι ρουμπελακι μου να την καμαρωσετε οπως ποθειτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christinne έγραψε:

Να σου ζήσει το καμάρι σου κοριτσάκι μου! Να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Υγεία, τύχη, ευτυχία και όλα τα καλά στο Μελινάκι σου!! Όλα καλά πήγαν με το γιατρό? Εμεινες ευχαριστημένη?

Φιλιά πολλά σε μαμά και κόρη :kiss::kiss:

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΛΙΓΑ ΣΑΛΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ....

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΟΜΩΣ ΕΙΔΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΤΠΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΕΡΕ ΑΜΕΣΩΣ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου είμαι τόσο συγκινημένη... :blush: :blush: :blush:

Πότε ήταν που λέγαμε τα διάφορα.. τον αγώνα σου.. πότε ήταν που πήραμε τη μεγάλη χαρά με το θετικό τεστ.. και να που τώρα έχεις στην αγκαλιά σου το Μελινάκι!!!! :) :)

Να την χαίρεστε κοριτσάρα μου!!! Να'ναι γερή και καλότυχη και με το μπαμπά της να την καμαρώνετε πάντα!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπι μουυυυυυυυυυυυ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

να σας ζησει η μικρη Μελινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να εχει παντα υγεια κ να ειναι ευτυχισμενη!!!!!!!!!!

θα περιμενουμε φωτο :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελίτσα μουυυυυυυυυυυυυ να σου ζήσει το Μελινάκι σου !!!!!!!! :woohoo: :woohoo: γερή και καλότυχη να ναι πάντα ... :):) και η ζωή της να ναι γλυκιά σαν το μέλι!!!!!!!!!!!!! πολλα πολλα πολλα φιλάκια και στις δύο τις κουκλίτσες.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει η μπουμπούκα και να την καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!!!

Καλή λοχεία σου εύχομαι και να είστε πάντα γερές!!!!

Υ.Γ. πως περνάει ο καιρός.... θυμάμαι σαν χθες που έγραφες για τα 9 σποράκια...!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελίτσα, να σας ζήσει η Μελίνα σας!!!Να είναι γερή,καλότυχη και πάντα χαρούμενη!!!Εγκαινίασες τα μωράκια του καλοκαιριού με τον καλύτερο τρόπο!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα φέρεις γούρι σε όλες μας!!!!!

Περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες της κούκλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...