Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ayrio pantreuomai k baptizw k ta mwra mou!


Elena333f

Recommended Posts

κοριτσακι μου,να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!! :laugh:

να σε ρωτησω....επειδη ετοιμαζομαι κι εγω για γαμοβαφτιση....απο που το παρηγγειλες το νυφικο και στο εστειλαν λαθος?????ρωταω για να μην το παραγγειλω κι εγω απο κει!!!!χαχαχα :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi έγραψε:

κοριτσακι μου,να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!!!να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!!! :laugh:

να σε ρωτησω....επειδη ετοιμαζομαι κι εγω για γαμοβαφτιση....απο που το παρηγγειλες το νυφικο και στο εστειλαν λαθος?????ρωταω για να μην το παραγγειλω κι εγω απο κει!!!!χαχαχα :laugh: :P

Se euxaristw poly!Ante k sta dika sas siga siga.Gia pote les?

To nyfiko de to paraggeila apo Ellada.Htan apo ekswteriko opote mhn anhsyxeis.

K telika evala diko mou nyfiko apto magazi xaxa.De me xalase katholou :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na eiste kala oles sas!Euxaristw poly gia tis euxes.

Natali aggeloudia einai e?Mono ekswterika h mikrh toulaxiston.Xamo ekane mesa sth ekklhsia,prin akoma thn gdysoume gia na mpei sth kolympithra.Thn akouga apo pisw oua k ouaa xaxaxa

Apton gio mou den exw parapono.Einai onoma k pragma o mikros!

Meta sto trapezi hremhse h Katerinoula,as ekane ki alliws...tha thn estelna me th giagia sto spiti xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις λεμε για χριστουγεννα εκτος απροοπτου!!!!!!

μου εχουν πει για ενα σαιτ απο εξωτερικο...γι αυτο ρωταω...ελεγα να το παραγγειλω απο κει....λεω μηπως ειναι το ιδιο σαιτ!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα να ζησετε,να ευτυχισετε και να γερασετε στο ιδιο μαξιλαρι!Να δειτε τα παιδακια σας να μεγαλωνουν και να τα καμαρωνετε σε καθε τους μικρη η μεγαλη επιτυχια τους!

μην ασχολεισαι με νυφικα και διαδικαστικα τοσο πολυ,σημασια εχει η ουσια,οτι ενωνεστε ενωπιον θεου και ανθρωπων και τιποτε αλλο.Παρολα αυτα επειδη καταλαβαινω το αγχος σου,σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια για εναν υπεροχο γαμο που θα μεινει στα χρονικα!

με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mata k Nana2 sas euxaristw poly gia tis euxes!Na eiste kala eseis k oi oikogeneies sas!

Grousi oxi de to phre apo kanena site.Htan kapoia gnwsth pou exei atelie sto ekswteriko k kanei nyfika k vradina foremata.Mhn anhsyxeis...

Ela se mena na sou dwsw to nyfiko twn oneirwn sou :)

Pou meneis?

An endiaferese exw magazi me Eidh Gamou-Vaptishs sto Galatsi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,ευτυχως!!!!γιατι νομιζα οτι ειχαμε βρει το ιδιο σαιτ!!!!!φυσικα και ενδιαφερομαι αλλα ειμαι επαρχια!!!!ισως ομως περασω καποια στιγμη να κοιταξω!!!εχετε ιστοσελιδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi έγραψε:

α,ευτυχως!!!!γιατι νομιζα οτι ειχαμε βρει το ιδιο σαιτ!!!!!φυσικα και ενδιαφερομαι αλλα ειμαι επαρχια!!!!ισως ομως περασω καποια στιγμη να κοιταξω!!!εχετε ιστοσελιδα????

Το site μας ειναι υπο κατασκευή!Εχω κανει group ομως στο Facebook εχει πολλες φωτογραφίες να πάρεις μια ιδέα!

Αυτό είναι το link http://www.facebook.com/group.php?gid=3 ... 7443634894

Μπορείς να έρθεις όποτε θέλεις να κοιτάξεις.Κλείνουμε και ραντεβού να ξέρεις κ εκτός ωραρίου καταστήματος γιατί είναι πολλοί που δουλεύουν αυτές τις ώρες.

Δεν είναι θέμα η απόσταση πάντως,συχνά στέλνουμε σε επαρχίες ακόμα και σε νησιά. ;)

Η ώρα η καλή σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια!!!!θα μπω στο φεις να δω!!!!ενδιαφερομαι να αγορασω νυφικο κι οχι να το νοικιασω....πιο πολυ σαν φορεμα το σκεφτομαι παρα σαν νυφικο...θα βρω ευκολα λες????ευχαριστω για τις πληροφοριες!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poly eukola tha vreis kai oikonomiko :)

Exw para polla na deis se katalogous kai photografies.Exw kapoia k sto magazi alla einai arketa plousia,exoun stas einai fouskwta ktl.

Mporw na sta organwsw ola egw,aneta!Omorfa kai poly oikonomika!

Filakia k oti xreiasteis..ksereis :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...