Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

soula123 έγραψε:

Μπράβο Ζετούλα, να είσαι καλά που μου είπες να πάω στα Jumbo για κουνουπιέρα. Πήρα 2 ροζ με μόλις 25 ευρώ και είναι μια χαρά.

.

τι αλλα χρωματα ειχε??? μηπως ειδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις ειχα δει τοτε τις κουνουπιερες γι αυτο το θυμηθικα κ επειδη εψαχνα για τα διδυμα στα λητώ κ ηταν φαρμακειο ειπα αστο προτιμοτερες ειναι απο τα jumbo Που οτι κ αν παθουν δεν θα κλαιω τα λεφτα τους για ενα κομματακι τουλι.

Να τις χαρειτε κοριτσακι μου.

Εμενα δεν εχουν πρηστει τα ποδια καθολου ευτυχώς.

Ναταλακι τι επαθες καλέεεεεεεεε. Μηπως σ ετοιμαζει για τρεξιμο στην τουαλέτα? χιχι μ ειχε πιασει κ εμενα μια φορα μ εναν χυμό αυτο αλλα δεν θυμαμαι φρουτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου που γεννατε αυριο να ξέρετε οτι ειμαστε μαζί σας εστω κ απο μακριά. Να σας πανε ολα τελεια κ με το καλό να παρετε τα μωρακια σας σπιτι. Περιμενουμε τα νεα σας μετα ως φρεσκιες διδυμομανουλες φιλιαααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλησπέρα!!! Με χάσατε πάλι ... αλλά ήρθα να σας πω τα νέα μου!!!!

ΓΕΝΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ αύριο!!! Τι αύριο δηλαδή ... σε 7 ώρες ... 6 το πρωί θα είναι στο μαιευτήριο για εξετάσεις και κατά τις 8-8.30 θα κάνουμε καισαρική με επισκληρίδιο!!! Στις 35 εβδομάδες λοιπόν ... αλλά δεν γίνεται να περιμένουμε άλλο ... πήραμε πολλά ρίσκα ... αλλά μου έπεσε απότομο, πήγα σήμερα στον γιατρό μου για προγραμματισμένη επίσκεψη και μου λέει "αύριο γεννάς" ... και φταίνε πολλά ... χολόσταση κύησης, απίστευτες συσπάσεις, αύξηση πίεσης, κόντυνε ο τράχηλος, γερασμένοι πλακούντες, λίγα αμνιακά υγρά ... Σύμφωνα με τον σημερινό ηπέρηχο, η μια κουκλίτσα μου είναι περίπου 2.300 και η άλλη 2.050 γραμ ... βέβαια υπάρχουν αποκλίσεις ... αλλά μάλλον την θερμοκοιτίδα ούτε εμείς την γλιτώνουμε ... Έχω πολύ άγχος ... άυπνη θα μείνω ... Κορίτσια, γεννάωωωωωωωωωωωωωω!!! Θέλω τις ευχές σας και τις προσευχές σας!!!!!

Αλίκυ και λιλαλου, γεννάμε όλες μαζί!!!! Πέμπτη 17 Ιουνίου 2010!!!!! Μέσα από την καρδιά μου να σας πάνε όλα καλά και τα μωράκια σας να είναι υγιή και καλότυχα!!!!!!!

Λιονταράκι, μην μου στενοχωριέσαι!!!! Θα το παλέψεις και όλα θα πάνε καλά!!!!! Εγώ νιώθω ότι παρά τα πολλά και σοβαρά προβλήματα το πάλεψα και τα κατάφερα να φτάσω 35η εβδομάδα!!!!

Σας φιλώ και όταν με το καλό επιστρέψω θα σας περιγράψω όλα τα νέα μας!!!!!!! Θα έχω γίνει μανούλα τότε!!!!!!!! Σας αγαπώ πολύ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoypilamiiiiiiiiiiiiii ολες τις ευχες μου κ την θετική μου ενεργεια θα πανε ολα τελεια. Καλέ επιδημια επεσε σημερα? κοριτσακια μου σας σκεφτομαστε ολες. Θα πανε ολα μια χαρα κ μετα θα γυρισετε σπιτι σας κ θα μας πειτε τα νεα σας με τα μωρακια σας. Ανοιξτε θεματακι οι φρεσκιες διδυμομανουλες να ακολουθησουμε κ εμεις μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marsoupilami, με το καλό να δεις τα μωράκια σου! Εγώ ετοιμάζομαι, σε 3 ώρες πάω στην κλινική. Καλή συνέχεια σε όλες, να προσέχετε τον εαυτό σας κι όλα θα πάνε καλά!

zetoyla, ωραιότατη η κοιλιά!

Καλή μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

μεγάλη μέρα σήμερα 3 γέννες. Με το καλό κορίτσια, μέχρι το βράδυ στην παρέα θα έχουν προσθεθεί 6 μωράκια.

marsoupilami, από ότι κατάλαβα δεν θα προλάβεις να διαβάσεις τα μηνύματα μας, αλλά σε σκεφτόμαστε πάντα και πραγματικά έκανες πολύ μεγάλο αγώνα και σου αξίζουν τα καλύτερα. Το βάρος των μωρών σου είναι μια χαρά και να μπείτε θερμοκοιτίδα θα είναι για λίγο.

Πολλά φιλιά και τις προσευχές μας σε όλες. Περιμένουμε πως και πως τα νέα σας.

2002, Ζετούλα Λιονταράκι τι λέτε θα πάμε και εμείς για κανένα συγχρονισμό, νομίζω μέρες έχουμε διαφορά η μία από την άλλη, σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΘΑ ΑΝΑΣΤΕΝΑΞΟΥΝ ΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. MARSOUPILAMI ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΗΤΙΔΑ.

ΛΟΙΠΟΝ, ΣΟΥΛΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ!!!!! ΓΕΝΝΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΙΑΣΩ;;;;

ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ;;; (ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!

τι ωραια! 3 γεννες σημερα! θα γεμισουμε διδυμακια!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ολα καλα να πανε κοριτσακια σε ολες σας!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002, χωρικά λίγο δύσκολα να βρεθούμε, μόνο χρονικά. Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη, η Ζετούλα και το Λιονταράκι Πάτρα και εσύ Αθήνα, άρα δύσκολα τα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι φοβερο ολο αυτο ετσι;;;;τρεις γεννες μαζι;;;

καλα κ οι υπολοιπε μαζι θα παμε να το δειτε!!!!

κοριτσια σας ευχομαι οτι καλυτερο μεσα απο την καρδια μου!υγεια κ ευτυχια σε ολα τα μωρακια κ σε σας κ τους αντρες σας κ σε ολον τον κοσμο γενικα!!!

πωπω εχω συγκινηθει τοσο πολυ!

ολα καλα να μας πανε κοριτσια!

ζετουλα τουμπανο η κοιλια!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή η βαρεμάρα με έχει χτυπήσει αλύπητα είπα να το ρίξω στις φωτογραφίες. Σήμερα άγγιξα τα 84 κιλά, άντε να δούμε που θα πάει το χάλι μας.

Το δωμάτιο βέβαια δεν το τελειώσαμε, άσε που δεν είμαι καλή και στις διακοσμήσεις. Βάλτε και εσείς τίποτα να περνάει η ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ!ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΜΕ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ.ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ¨ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΑ".ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΥΡΗ ΓΡΑΜΜΗ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ ΤΡΙΧΟΥΛΕΣ.Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΠΕΙΡΑΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΡΙΝ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ.ΑΛΗΘΕΥΕΙ Η ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ;;;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγω!!!!!!

Soula, πολύ ωραίο το δωματιάκι σας!!!!

Γιατί καλέ δεν είσαι καλή στις διακοσμήσεις?Κουκλίστικο γίνεται!!!!

Madrio,μη στεναχωριέσαι για τις τριχούλες,θα φύγουν σίγουρα,μόνο μην τις πειράξεις!!!!!

Marsoupilami,Lilaloy,Aliky , να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!

Λογικα τώρα θα έχουν γεμίσει οι αγκαλιές σας!!!!Γερα να είναι!!

Φιλάκια σε όλες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τωρα οι φιλεναδες μας θα κρατανε αγκαλιτσα τα μωρακια τους ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΟΥΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝ

κοριτσια φανταζεστε να σκασουν κ τα δικα μας μυτη ολα μαζί?

soula ειναι τελεια κ η κοιλια κ το δωματιο. Γιατι καλε λες οτι δεν κανεις για διακοσμηση? ειναι παρα πολυ ωραιο. Οσο για τις ραγαδες σας ειπα αφηστε το το θέμα δεν παλευεται αλλ δεν θα σκασω κιολας.

Αντε να ρθει το σαββατο να παω κ εγω στον γιατρο να δω κ εγω τι θα κάνουμεεεεεεεεεεεεε.

Λιονταρακι οπως τα λες τουμπανο ετοιμη να σκασωωωωωωωωωω κ δεν αντεχω την ζέστη.

Πηγα παλι για το μπανακι μου κ τωρα εκανα ενα ντουζακι να δροσιστω γιατι δεν με βλεπω καλάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΛΑΚΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΦΟΒΕΡΗ!!!!!

ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΛΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΑΨΙ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια με το φαγητό τον τελευταίο καιρό αισθάνομαι μεγάλες τύψεις. Ενώ γενικά προσεχα τι τρώω χθες και σήμερα έφαγα από 1 πάστα, προχθές έφαγα burger στα goody's και μετά και παγωτό. Άσε την nutella και τα μπισκότα που στριμώχνω στα ενδιάμεσα γεύματα. Δεν με νοιάζουν τόσο τα κιλά, όσο το τι τα ταιζω τα καημένα τα μωράκια. Δεν μπορώ να συγκρατηθώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...