Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

lena υπομονή θα γυρισουν που θα πάει. Κ εγω με την κόρη μου το ειχα αυτο το θεματάκι κ ηταν πολύ σπαστικό που μου εσπρωχναν συνεχεια την κοιλια για να την ξυπνησουν μπας κ γυρισει.

Αλικη κ λιλαλου τερμα τα ψεματα τα μωρακια σας ερχονταιιιι τι τελεια.

Αλικη μου ολοψυχα σου ευχομαι να σου πανε ολα τελεια κ αυριο κ μεθαυριο στην γεννα κ να ξέρεις οτι εμεις θα ειμαστε εδω να σου συμπαραστεκομαστε εστω κ απο μακρια κ να περιμενουμε νέα σου. Λιλαλου το ιδιο ισχυει κ για σενα κοιταξτε μην χαθειτε μετα.

Λιονταρακι μου κοριτσακι μου καλα εκανες κ πηγες βολτιτσα. Κοιτα να εισαι χαλαρή. Τα αστερακια σου ειναι μια χαρά κ αφου θα φτασουν τις 36 εβδομαδες μην ανχωνεσαι για τιποτε αλλο. Το παν ειναι αυτο να μπουμε στον ενατο απο κει κ περα θα δεις που ολα θα πάρουν το δρόμο τους.

Ευη μην συνχιζεσαι κ σκεφτεσαι τις δουλειες οι δουλειες θα γινουν δεν τελειωνουν.

Ναταλακι εσυ που χάθηκες σημερα?

Εγώ βρε κοριτσακια μου σημερα επαθα καλό σοκ κ ταρακουνησα κ τα μωρακια μου για τα καλά. Πηγα την μικρή για μπανιο οπως κ καθε μέρα. Εγώ δεν ειχα βουτηξει ακομα κ καθομουν στην σκια στην καντινα κ επινα καφεδακι ενω η κυρια επαιζε με δυο μεγαλύτερα παιδακια. Δεν ηθελε με τιποτα να βάλει μπρατσακια αλλα οταν λεμε με τιποτα με τιποτα. Εφόσον επαιζε εκει στα ριχά την αφησα μέχρι που βουτηξε μέσα με το κεφάλι. Βρε κοριτσια τωρα που το σκεφτομαι δεν ξέρω τι αντανακλαστικά ηταν αυτα κ πως μπορεσα με την κοιλια στο στομα κ πηδηξα μια καρέκλα κ κατω απο την ξυλοκατασκευή κ ετρεχα σαν την μουρλή με τα ρουχα μες στην θαλασσα χωρίς να υπολογιζω τιποτα. Δεν ξέρω για ποτε την αρπαξα κ την κολλησα πανω μου κ αυτο το χαζό αντι να κλαψει επειδη ταραχτηκε εκλαιγε που την εβγαλα απο την θάλασσα κ με κλώτσαγε. Τώρα που το σκεφτομαι κ ειμαι αραχτη στον καναπέ μου λεω παναγιτσα μου ουτε η λαρα κροφτ να ημουν κ για να πω την αληθεια μου εκεινη την στιγμη δεν σκεφτηκα ουτε εγκυμοσυνη ουτε τιποτα.

Ελπίζω βεβαια οτι τα μωρακια μου ειναι καλά αλλα οσο να ναι αναστατώθηκαν κ αυτα αλλα εχασα δεκα χρονια ζωής κ λιγο που λέω.

Παλι σας ζάλισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, με συγκινείτε!

με τόση θετική ενέργεια νομίζω ότι όλα καλά θα πάνε, από άγχος όμως φουλ :S

αύριο θα πάω για τις εξετάσεις κι αν βγει καλό το non stress θα φύγω και θα ξαναπάω πέμπτη πρωί οπότε αύριο μπορεί να τα ξαναπούμε για λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσακι μου με το καλό κ αν δεν μπεις αυριο να μας πεις νέα σου μην μας ξεχάσεις μετα. Θα πάνε ολα τελεια. Αντε ουσιαστικά ώρες σε χωριζουν απο τα αστερακια σου.

Εμένα τα ζουζουνια μου τώρα το βραδυ ειχαν κεφάκια ευτυχώς κ ηρεμισα κ εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΤΩΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙΩΝ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΣΑΙΤ. ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΗΡΘΑΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΕΠΛΥΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕ!!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΟΜΑΙ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΑΘΟΥΜΕΝΟΥ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΡ' ΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΡΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 26 ΒΑΘΜΟΥΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!

Αχ και εγω να δείτε λιώσιμο....

Ενταξει κοιμάμαι το βράδυ , εκτός από μία φορά που σηκώνομαι για τουαλέτα.....αλλα είμαι αιωνίως ιδρωμένη...δεν παει αλλο....

Φταιει και η εγκυμοσύνη?δε ξέρω αφού είμαι μόλις 17 εβδομάδων!

Ξυπνησα σήμερα και από το πρωι ενώ έχει δρσούλα είμαι μούσκεμα....

Είμαι στη δουλεια τώρα και μέχρι να σχολάσω κοριτσια δεν υπάρχει σημείο στο σώμα μου που να μην στάζει!Απο σουτιεν μέχρι εσώρουχο,τι να σας λέω και τρέχουμε και με τη μετακόμιση.....

Κατα τα αλλα χθες πήγαμε να δούμε κρεβάτι παιδικο για το Θάνο και μάλλον θα καταλήξουμε σε ένα λευκό για λίγο μεγαλύτερα παιδάκια από το ΙΚΕΑ.Καλα ήταν εκεί μέσα,δροσια , δεν είχε κόσμο χθες και χαζέψαμε άνετα!!!

Λαρα- Ζετούλα,σε φαντάζομαι αλλα πραγματικά εκείνη την ώρα δεν σκεφτόμαστε οτι είμαστε έγκυες...Κατατρόμαξες...

Εγω για παράδειγμα το γιο μου δεν τον πολυσηκώνω λόγω του οτι είμαι και μικροκαμωμένη και δεν θέλω να επιβαρύνω την κατάστασή μου...Τις προάλλες όμως δεν πάτησε καλα στη σκάλα και προσγειώθηκε με το προσωπάκι στα πλακάκια....Ε ρε κορ'ιτσια για πότε έτρεξα, τον σήκωσα ψηλα και τον πήγα στο νιπτήρα να τον ΄λύνω γιατί είχε σκίσει λίγο το χειλάκι του,πραγματικα δεν το κατάλαβα...Αφου μετα είπα πόσο χαζή είσαι ούτε εγκυμοσύνη σκέφτηκα ούτε τίποτα,μόνο το βλασταράκι μου που έκλαιγε...Μανούλες....

Αλλα σα το δικό σου σάλτο δεν έκανα!!!!!!!

2002 - Συγνώμη δεν θυμάμαι το όνομα σου!!!

Με γεια τα καθισματάκια σας!!!!Τι μάρκα είναι και από ποιο site,αν επιτρέπεται?Γιατι εδώ και δύο φορές παραγγείλαμε κάποια καλλυντικα και είδη βρεφικής φροντίδας από Γερμανια και έρχονται αψογα και αυτα και έγκαιρα!!!

Αντε με το καλό να βάλετε μέσα τα μωρουλίνια σας και να κάνετε όμορφες βόλτες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

ζετουλα κ εγω με τον υπνο μια απο τα ιδια.στον καναπε με κλιματιστικο κ υπνο με συνεχη διαλειμματα!τι να κανουμε.

εμεις επειδη το σπιτι μας ειναι μικρο κ δεν θα εχουν δικο τους δωματιο δεν εχουμε ετοιμασει τιποτα.τις καλαθουνες θα τις ετοιμασουμε εκεινες τις μερες.τιποτα δεν θυμιζει εδω μεσα οτι σε λιγες μερες θα ερθουν δυο μικρα κοριτσακια! :( δεν πειραζει ομως!σε λιγο καιρο θα τους φτιαξω το πιο ροζ τελειο δωματιο!

2002 καλοριζικα τα καθισματακια.τι αυτοκινητο εχετε;θα τα χωραει κ τα δυο;γιατι ειναι κ αυτο ενα θεμα!εγω ετσι εψησα τον αντρα μου κ πηραμε καινουργιο αμαξι!!!!!

φιλια σε ολες!

μαρσουπιλαμι εισαι καλα;;;;;λες να μας κανεις καμια εκπληξη κ να μας πεις γεννησα;;

αλικη περιμενουμε τα τελευταια νεα σου ως μελλουσα μαμα!!σε λιγες ωρες θα εισαι σκετο μαμα!!!!

κοριτσια τα διδυμακια που περιμενουμε τοσο καιρο εφτασαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

τι ωραια που εχετε μπει στην τελικη ευθεια!!!!

αντε με το καλο μια μια να ερθει η σειρα μας να αγκαλιασουμε τα μωρακια μας!!!!

βρε κοριτσια αυτες τις μερες με εχει πιασει ενα αγνωστου προελευσεως αγχος!!!

ολο σκεφτομαι μηπως κατι παει στραβα, και τετοιες αηδιες... :blush:

το εχει παθει καμμια σας η να απευθυνθω σε ψυχιατρο???? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.

ΕΥΗ ΤΟ ΑΥΤΟΚΟΝΗΤΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 5ΘΥΡΟ GOLF ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΡΚΑΣ BRITAX. ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΙΤ www.myToys.de ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΗΚΑΜΕ 100€ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 0-18. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΑΜΕ 290€ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ 180€ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΝΑ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝΕ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΑΛΙΚΗ ΤΙ ΝΕΑ; ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα. Σήμερα πήγα για έλεγχο κι αύριο στις 11.00 πάμε στην κλινική για καισαρική.

Αλίκη, τελικά μαζί θα γεννήσουμε. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κι αύριο να έχουμε στην αγκαλιά μας από δυο υγιέστατα μωράκια.

Καλό απόγευμα σε όλες και καλή συνέχεια!

Θα τα ξαναπούμε, ελπίζω, σε καμιά βδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lilaloy έγραψε:

Καλησπέρα κι από μένα. Σήμερα πήγα για έλεγχο κι αύριο στις 11.00 πάμε στην κλινική για καισαρική.

Αλίκη, τελικά μαζί θα γεννήσουμε. Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά κι αύριο να έχουμε στην αγκαλιά μας από δυο υγιέστατα μωράκια.

Καλό απόγευμα σε όλες και καλή συνέχεια!

Θα τα ξαναπούμε, ελπίζω, σε καμιά βδομάδα.

Με το καλό!!!Όλα θα πάνε καλά και σε λίγες ώρες θα έχεις αγκαλιά τα μωράκια σου!!!Απόλαυσε τις τελευταίες σου στιγμές με τον αντρούλη σου!!!Κοίταξε το σπιτι σου,αποτυπωσέ τα όλα γιατί σε λίγες μέρες που θα γυρίσεις απο το μαιευτηρίο τίποτα δε θα είναι ίδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κοριτσακιααααααααααααα εφτασε η ώρα ε? lilaloy κ aliky αυριο τετοια ωρα θα εχετε τα μωράκια σας αγκαλιτσα τι τελειααααααααααα συγκινήθηκα γαμώτο. Μην μας ξεχάσετε οταν βγειτε το ξέρω οτι δεν θα εχετε χρονο αλλα να μπειτε μπαμ μπαμ να μας πειτε τα νεα σας.

2002 να τα χαρειτε κοριτσακι μου. Ευη αστο με τον ιδρώτα δεν παλευεται αισθανομαι συνεχεια σκατα απ αυτο το θέμα κ κανω κ 500 μπανια την ημέρα κ αφηστε που εχω κ στην τσαντα μου απο το φαρμακειο εκεινο το νερο που ψεκάζεις κ ψεκάζομαι ολοκληρη για να δροσιζομαι.

Λιονταρακι ολα καλά? Ναταλακι που εισαι κ χαθηκες καλέ? τι εγινε με τα ζουζουνάκια σου προσαρμοζονται?

Αχ κοριτσακια μου εγω οσο περνανε οι μέρες σκεφτομαι την αντιδραση της μικρής γιατι θ αλλαξουν πολλα κ δεν φευγει καθολου απο το μυαλό μου. Οπότε Βασιλική μου καταλαβαινεις οτι το ανχος κ αυτα ειναι ολα φυσιολογικά. Εγώ εχω ολες τις ανησυχιες μαζι το αν θα τα καταφέρω καλά, το να μην απογοητευσω κ την μικρή μου, την ώρα της γεννας, κ πολλα αλλα που τριγυριζουν στο μυαλο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα μπηκα τωρα που εχω λιγο χρονο..

δεν διαβασα ομως τα προηγουμεναα γιατι θα μου επερνε αρκετη ωρα..

Ελπιζω να με συγχωερεσετε :P

τι κανετεε εμεις προσπαθουμεε σημερα κοιμηθηκαν πιο νωρις.. παλι καλαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaloy, με το καλό νε πάρεις αγκαλίτσα τα μωράκια σου. Καλά τέτοιος συγχρονισμός με την Αλίκη, τι να πω.

Σε καμιά βδομαδούλα περιμένουμε νέα :cheer::cheer:

Όλα καλά να πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς το Ναταλάκι!!!!

αντε υπομονή,θα τα καταφέρετε,λογική η αντίδρασή τους!!!

Lilaloy, σου ευχομαι τα καλύτερα,να είναι ανώδυνα και αυριο τέτοια ώρα να είσαι καλα και να θαυμάζεις τα αγγελούδια σου στην αγκαλιά σου.

Να είναι υγιέστατα!!!

Κοριτσια από τη ζέστη ούτε να μιλήσω μπορώ , ούτε τίποτα να κάνω...

Λιώνω....

Σας χαιρετάω δεν νομίζω να ξαναμπω για σήμερα!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LILALOY ΚΑΙ ΑΛΙΚΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΠΟΠΟ ΤΙ ΚΑΛΑ!!! ΑΝΤΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΕΙΡΑ!!!

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΕ ΡΥΘΜΟ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ζετούλα, να είσαι καλά που μου είπες να πάω στα Jumbo για κουνουπιέρα. Πήρα 2 ροζ με μόλις 25 ευρώ και είναι μια χαρά.

Κορίτσια σέρνομαι, εχει 3 μέρες δεν μπορώ να κοιμηθώ τα βράδια γίνομαι μούσκεμα στο ιδρώτα, δεν μπορώ να γυρίσω με δυσκολεύει η κοιλιά μου. Χθες δοκίμασα να κοιμηθώ με aircondition, αλλά δεν είχα και καμιά σπουδαία βελτίωση. Αντε να δροσίσει από Παρασκευη να δούμε μια άσπρη νύχτα.

Τα πόδια μου από τον αστράγαλο και κάτω έχουν γίνει σαν φραντζόλες, παρατήρησε καμία τίποτα παρόμοιο.

2002, πολύ γρήγορη παραδοση το γερμανικό site, εγώ που παρήγγειλα από ένα ιταλικό ήδη πέρασαν 20 μέρες και τίποτα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...