Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Παναγια εκανε το θαυμα της!


Recommended Posts

μπραβοοοοο :):) και ο ιουνης μπηκε δυναμικα συγχαρητηρια κοριτσι μου...ευχομαι μια ηρεμη και τελειωμηνη εγκυμοσυνη....αντε κοριτσια και οι υπολοιπες...να γεμησουμε ανακοινωσεις... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

georgiasamar έγραψε:

συγχαρητηρια κοπελα μου ευχομαι να ζησεις μια απο τις καλυτερες περιοδους της ζωης σου!!!!για την χοριακη μην αγχωνεσαι , απο οσο μου ειπε ο μικροβιολογος που πηγα ειναι θεμα οργανισμου και υπαρχουν τεραστιες διακυμανσεις απο γυναικα σε γυναικα.εσυ να νοιαζεσαι μονο να ανεβαινει.αν και ο γιατρος σου μπορει να μην σου ζητησει καν να κανεις.

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Ευχαριστω πολυ Γιωργια για τις ευχες σου κι εσυ οτι επιθυμεις.Ο γιατρος μου ζητησε αυριο να ξανακανω χοριακη για τι λεει διπλασιαζεται και πρεπει να ανεβει για να πουμε πως ολα ειναι καλα.Απλα σκεφτηκα πως χωρις καθυστερηση ειχα ηδη 18,47, αρα θελω να πιστευω πως θα φτασω γυρω στο 50 αυριο, τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε το πιστεύω!!!

Καλά ο Ι0ύνιος πιο δυναμικός από τον Μάιο!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κουκλίτσα μου!!!

Το αξίζεις!

Έχεις περάσει τόσα και τώρα όλα θα φαντάζουν ένα όνειρο!!!!!

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!

Να προσέχεις!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Τα τέλεια και ευχάριστα νέα!!! :):):):):):):):):)

Η Παναγίτσα είναι κοντά μας και μας βοηθάει πολύ!!

Φιλιά πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ Αναστασία μου την ημέρα που περίμενα περίοδο είχα χοριακή 325 μονάδες. Νομίζω όμως πως η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και δεν πρέπει να συγκρίνεις. αυτό απλά θα σε αγχώσει! Να έχεις εμπιστοσύνη στο γιατρό σου και όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω πως στον καθε οργανισμο ειναι διαφορετικα τα πραγματα, αλλα πιστευω θα ανεβει αυριο στο 50 τουλαχιστον.Βρηκα ενα site με τις μοναδες αναλογα την εβδομαδα και φρικαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia32 έγραψε:

Ξερω πως στον καθε οργανισμο ειναι διαφορετικα τα πραγματα, αλλα πιστευω θα ανεβει αυριο στο 50 τουλαχιστον.Βρηκα ενα site με τις μοναδες αναλογα την εβδομαδα και φρικαρα.

kopela mou na se rwthsw kati??

exw kai twra ponous periodou kai anastatwnomai!

giati????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! αχ τι πολλα χαρουμενα νεα ειναι αυτα???????? μια χαρα ειναι η χοριακη αφου δεν εχεις καθυστερηση ακομη!! πηγενε στο γιατρο να στα πει! ολα τελεια θα πανε!!!!! ξανακανει σε 48 ωρες μια χοριακουλα να δουμε οτι διπλασιαζεται! να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομη πιο τελεια γεννα κουκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αναστασακι μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!! αχ τι πολλα χαρουμενα νεα ειναι αυτα???????? μια χαρα ειναι η χοριακη αφου δεν εχεις καθυστερηση ακομη!! πηγενε στο γιατρο να στα πει! ολα τελεια θα πανε!!!!! ξανακανει σε 48 ωρες μια χοριακουλα να δουμε οτι διπλασιαζεται! να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και μια ακομη πιο τελεια γεννα κουκλα μου!

Ευχαριστω κοριτσι μου, ελπιζω να εχεις δικιο και να μην χρειαζεται να αγχωνομαι!!!Αυριο θα κανω και θα μιλησω με το γιατρο μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι να μην αγχωνεσαι...δεν παιζει τοσο ρολο το αρχικο νουμερο της χοριακης οσο η εξιληξη της...δηλαδη αν διπλασιαζεται...

περιμενουμε νεα σου αυριο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel1984 έγραψε:

Με το καλό κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):)

Όλα θα πάνε τέλεια!Και εγώ πριν την καθυστέρηση είχα 30,10.Σημασία έχει να διπλασιάζεται! ;);););)

Ποσες ημερες πριν την καθυστερηση ειχες 30?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...