Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Τι ωραία!Κι εγώ βγήκα βολτίτσα εχθές για μπυρίτσα!!Το είχα όμως μαζί μου το ζουζούνι, γιατί πήγαμε στη δουλειά του μπαμπά!

Καφεδάκι πίνουμε πολύ ευχαρίστως!!Ομως για μόνη μου λίγο δύσκολο..Δεν χρησιμοποιώ θήλαστρο και το μωρό κι εγώ πάμε πακέτο!! :blink::blush:

Θύμησε μου σε ποια περιοχή μενεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευοσμο μενω...στο στρατοπεδο παπακυργιαζη. Ουτε εγω χτες αφησα γαλα στη μικρη. την αλλη φορα μαλιστα λεω αν λειψω παλι καπως ετσι, να της δωσει ενδιαμεσα ενα τσαγακι μεχρι να γυρισω. Θα της κανει καλο και στην κοιλιτσα που εχει ακομα πονακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσες τα λετε???

ήρθα και εγώ! συμπεθερουλα πως είσαι? Izaki εαν αφησω τη μικρη με τον πατερα της στα 5 λεπτα θα με εχει παρει 10 τηλεφωνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο είναι του Παπακυριαζή?Αυτό στα σύνορα με Μενεμένη?

Πάντως είμαστε κοντά.Αμπελόκηπους μένω εγώ.Μπορούμε να βρεθούμε και πλατεία Ευόσμου κ πλατεία Επταλόφου!

Κι εγώ το τσαγάκι έχω σαν εναλλακτική.Ασε που η παιδίατρος μας το προτείνει γενικότερα.Εγώ πάλι σπάνια του δίνω.. :blush:

Εχουμε θέμα με τα κακάκια.Σε ρώτησα πιο πάνω αλλά μάλλον δεν το είδες.

Κάθε πότε κάνει κακά η μικρή??Ο δικός μου εκεί που έκανε κάθε μέρα, ξαφνικά έκανε πέντε μέρες να κάνει και του βάλαμε υπόθετο γλυκερίνης..Δεν θέλεις να ξέρεις τι έγινε μετά.. :blink::blink: :woohoo: Ξαλάφρωσε το πουλάκι μου αλλά δεν ξαναέκανε πάλι(απο το Σάββατο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι συμπεθέρα μου!!!

Τι κάνει η μπουμπού??!!!

Εμείς καλά, εκτός από την δυσκοιλιότητα που εμφανίστηκε τελευταία..

Κάναμε και το δεύτερο εμβόλιο και είμαστε 6.800!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!! :):):)

Ιζάκι,καλά αποτελέσματα εύχομαι!Καμία αλλεργία να μην έχει το κοριτσάκι σου!

Jona,μπράβο σας!!!!!!Εμείς σε 2 εβδομάδες και κάτι θα κάνουμε το δεύτερο!2 μηνών είμασταν 5300!Για να δούμε!Σαν να βάρυνε,τώρα που τον κρατάω! :P:P

Μπουνιτάκι,επιτέλους με τον υπολογιστή!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε ο γαμπρουλης τι επαθε!και νομιζα οτι μονο τα μωρα πουπινουνε σκονη κανουνε δθσκοιλιοτητα!καλα ειναι η ζουζουνα μου.σε 10 μερες θα κανει το 2ο εμβολιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά!!!!Εμείς το ποδήλατο!Είδα μια τέλεια μπομπονιέρα και την έκλεισα!Και χρώματα γαλάζιο και άσπρο!(πρωτότυπο,χιχιχι!!!!)

Ανυπομονώ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο σας βρε κορίτσια!!Με το καλό οι βαφτήσεις των ζουζουνιών σας!!

Είμαι σίγουρη οτι θα είναι τέλειες ό,τι θέμα και να έχουν! ;)

Εμείς του χρόνου..Θα πάμε περπατώντας λέτε??χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μπουνιτα και μαρβελ!!

Σορυ τζονακι...ηρθε ο αντρας μου και φαγαμε, μετα ξυπνησε η μικρη και φαγαμε επισης..χαχαχα

Οντως δεν ειδα που με ρωτησες για τα κακακια. Εμεις κανουμε 3-4 φορες την μερα, αλλα ξερω πως στον αποκλειστικο θηλασμο δεν ειναι ανησυχητικο οταν το μωρακι εχει δυσκοιλιοτητα.

Και εμεις στην βαπτιση περπατωντας θα παμε...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κίνηση στο μάμμυ! Δεν το είπα; μόλις ξαναμπήκε η μπουνίτα ζωηρέψαμε!!!

Κι εμείς του χρόνου η βάφτιση γιατί φέτος έχουμε: Αύγουστο γεννάει η νύφη μου, Σεπτέμβριο γεννάει η κουνιάδα μου και παντρεύεται η αδερφή μου και Νοέμβριο θα βαφτίσουμε ένα κοριτσάκι και ο άντρας μου θα είναι Νονός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουνιτα και εσυ δεν ειδες που σου ζητησα ενα μαιλ για να ανταλλαξουμε φωτο ...και για σενα ισχυει τζονακι. Την μαρβελ την εχω δει , οπως επισης και το παπακι της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου πεπιταααααα!!!

Εμενα ρε παιδια μου αρεσει πολυ το φορουμ...πιο πολυ απο το facebook! αλλα τι να σας κανω που μαζευτικατε εκει και ξεχασατε το φορουμακι μας, που μας κρατουσε συντροφια σε ολη την εγκυμοσυνη μας...

Μου αρεσει το φορουμ και με τους φεικ και με τους καυγαδες του ακομα. Μια μικρογραφια της κοινωνιας μας ειναι και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα βρε Ιζάκι!!!! Τα θετικά του φεις είναι ότι είναι πιο γρήγορο κι ότι μπορούμε να ανεβάζουμε φωτογραφίες και βιντεάκια που δεν τα βλέπουν άλλοι. Αλλά και το μάμμυ μου αρέσει και μακάρι να το ξαναπιάσουμε!!!

Εδώ γνωριστήκαμε εξάλλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλως την πεπιτα.να χερ

βρε πεπιτα βάλε και εσυ ενα χερακι να τσουλησουνε οι σελιδες!

izaki θα σουστειλω μετα pm αλλα ακομη δεν περασα φωτο,δεν προλαβα.

αφηστε που η μικρη κοιμαται σημερα λες και καταλαβαινει οτι εχω το pc και δεν ενοχλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στειλε εσυ μαιλ και οταν μπορεσεις μου στελνεις και φωτο. Θα σου στειλω εγω δικη μου και της μικρης.

Παιδια σημερα ειναι η δευτερη φορα που μου λενε οτι θα ερθουν επισκεψη για την μπεμπα και με στηνουν. Αι σιχτιρ!!! Καθε φορα ετοιμαζομαστε ολοι στην τριχα, ψωνιζω και γλυκα και μετα τα τρωμε εμεις.

Οποιος θελησει ξανα να δει το μωρο, θα το δει στην βαπτιση η απο φωτογραφια....δεν θα με δουλευουν εμενα....αμα πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pepita έγραψε:

Μόλις μίλησα άρχισε να κολλάει το μάμμυ πάλι!!!!!!!!!!!

ε μα βρε πεπιτα μου...αμα δεν κολλησει πως θα καταλαβεις οτι εισαι στο μαμμυ??? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...