Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ela jona mou vasika itan teleiws aprogrammatisto apla elega egw oti tha paw thess gti mou eleipse kai tha pigainame gia kafe egw to trelokoritso kai i maxh alla meta skeftikame na kanoume sunantisi oles mazi kai apo dw kai sto face.tha ertheis??pes nai!!!!!!!!!!!!!!!!pou meneis esy?

izaki isws mporeseis kai esy na ertheis twra!!!!!na peis tin manoula sou na mi paei pouthena!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπείτε και οι υπόλοιπες στο face να τα λέμε από εκεί καθημερινά. Είναι πιό ωραία και δε βλέπει κανείς ούτε τί λέμε ούτε τις φωτογραφείες που αναρτούμε γιατί κάναμε κρυφή ομάδα.

Οργανωθείτε!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις διαβασα στο 1 που γραφει η didinoylis για συναντηση στη Γλυφαδα! :)

Εγω δεν εχω προβλημα για την ήμερα... αρκει να μου κρατηση η πεθερα την μικρη :S

Κορίτσια χθες έκανα το πρώτο μου μπανακι!

βέβαια όλοι με κοιτουσανε κάπως ετσι... :ohmy: ... :blink:

στην αρχή ντρεπόμουνα αλλα πάλι καλά μου εδινε κουργιο ο αντρας μου(πως το επαθε κι αυτος!) ότι ειμαι μια χαρα...(και δυό τρομάρες!)

ωραια ήτανε!!!

που λέτε ειχα βγαλει με το θηλαστρο γάλα και αφησα και εγω δυο γευματα των 150 (διαβαζα που λεγατε και εσεις οτι πινουνε τοσο), αλλα η σκατουλα πανω απο 130 δεν ήπιε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpounitaki ti kaneis?????egw lew na t kanete savvato t sunantisi g na erthw k egw!!!!!ax ekanes mpanaki ti kalaaaaa kai egw ntrepomai polu k thelei o antras mou na pame auti tin evdomada alla ntrepomai!!ti magio forouses??oloswmo e???????

i glufada pou konta einai???to kolonaki i to pagrati einai konta stin glufada?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλορίζικο!

Εγώ περιμένω το σόι μου να έρθουν να δουν το μικρό τώρα που σαραντίσαμε...μη χάσουν και δεν έρθουν ΑΜΕΣΩΣ! Λες και θα φύγει φαντάρος!!!! Σώνει και καλά θέλανε να έρθουν χθες που είχαμε πει να πάμε στο Νονό του. Τελικά αποφάσισαν (!) να έρθουν σήμερα το πρωί! Όποτε τους βολεύει αυτούς! Μην τους ξεβολέψουμε, αλοίμονο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια!!! ;)

πεπιτακι βάλε και καμια ματοχαντρα στο μωρο!

Ελένη μπικινι... :woohoo: ΄

είχα ενα με κορδονακια και το μεγαλωσα γιατι στο αλλο που ειχα δεν εμπαινα :unsure: ....ασε που το βυζι το μισο ήτανε απέξω!που να χωρεσει!

δεν πηγα ακόμη να αγορασω μεγαλύτερο! :blush:

η γλυφάδα ειναι παραλιακα,κατω απο την βουλιαγμένης.

κολωνακι ειναι κεντρο. πάντως δεν ειναι και μακρυα εαν παρεις μετρο εως το αγ.Δημητριο και μετα ταξί για Γλυφάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!

Τι κάνουν οι μανούλες και τα ζουζούνια τους??!

Εμείς μόλις φάγαμε και κουνιόμαστε μετά μουσικής!

Μπουνίτααα!!Εκανες μπανάκι??!!!!Ζηλεύωωωω!!! :P:P

Πρέπει να πάρω μαγιώ όμως..Και μια κουκούλα αυτοκινήτου..χαχαχα!!!

Το περσινό το πέταξα μές στα νεύρα μου.. :angry:

Πεπιτα κουράγιο!!!!Ξεμάτιασε το για καλό και για κακό μόλις φύγουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟ 2!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ...ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!!

ΜΠΟΥΝΙΤΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ!!!!!

ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ...

ΟΡΓΑΝΩΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΜΟΝΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ !!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΟΣΟΕ ΔΛΔ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΟΠΑΡΕΑ.....ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟ FB ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ....ΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!!!

ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΟΛΕΣ...Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 13-6....ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ....'Η ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ....ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ..ΠΟΙΕΣ ΔΛΔ ΒΟΛΕΥΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΜΕΣΟΒΔΟΜΑΔΑ.....

ΑΥΤΑ...ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ....

ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.....

Μ Α Ζ Ε Υ Τ Ε Ι Τ Ε !!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ......ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑ ΠΑΛΙ.....

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!ΤΡΩΜΕ...ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ...ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ!!!!ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!

ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΞΟΔΟ...ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΑΜΟ.....ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΞΕΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...Ο ΓΑΜΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ!!!!!!

ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ...ΚΟΜΗΘΗΚΕ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ!!!!!

ΜΟΝΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!!

ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΟΟΟΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΞΕΣΗΚΩΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!

ΧΑΛΑΛ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!

ΜΠΟΥΝΙΤΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ....Η ΘΑΛΛΑΣΑ ΗΤΑΝ ΖΕΣΤΗ???ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!

ΜΑΓΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΦςΕΤΟΣ...ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ!!!!!

ΑΥΤΑ...ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΟΠΕΣ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΜΕΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είσαστε καλέ και σας ψάχνω;;; :-)

Εμείς κοριτσάκια μου, περάσαμε πολύ ωραία το ΣΚ! Ο Ρεβυθούλης πήγε "εκδρομή", στον ξαδερφούλη του (στην αδερφή μου δηλαδή), που είναι 1 μήνα μικρότερος!!! Χάρηκε ο γλυκούλης μου και πήρε και καθαρό αέρα!!

Βρε κοριτσάκια μου εγώ είμαι μέσα για τον καφέ... αλλά με τα μπεμπάκια μας τι θα γίνει;;; Θέλω να πω, εμένα καθε 2 ώρες πεινάει! Πώς θα προλάβω;;;

Μpounitaki άρχισες τα μπανάκια;; Μπράβο!

Εγώ τι θα κάνω βρε παιδιά που δεν θελω να βγω στην παραλία έτσι όπως είμαι;; Με την κοιλιά εσείς τι θα κάνετε;;;

Μήπως να αγόραζα ολόσωμο μαγιό;;; Είναι και αυτή η κάθετη γραμμή που μου την δίνει στον εγκέφαλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσια!

Κανονιζετε συναντηση? Εμενα μού πέφτει λιγο μακρια η Γλυφαδα, δεν θα προλαβω με τα ταϊσματα. Θελω πολύ να σας γνωρισω!! Την επομενη φορα, στην επόμενη συναντηση!! :)

Εμεις ειμαστε καλά, καναμε και το πρωτο μας εμβολιο. Όλα καλά. Αρχισε και να στρωνει λιγο το προγραμμα, γιατι εχει πεσει πολύ νυστα!! :blink:

Να σα ρωτησω κατι? Πόσα γευματα τρωνε την ημερα, ανα πόσες ώρες? Τα ξυπνατε για να φανε? Δινω ξενο γαλα...,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Έχω βάλει το μικρό στο πορτ-μπεμπέ και του έχω κρεμάσει παιχνιδάκια και του τα κουνάω! Ρίχνει τρελλό γέλιο!!!!!! Γενικά εδώ και 2 εβδομάδες μας γελάει συνέχεια!!!! Τί τρέλλα! Χθες γέλαγε στην πεθερά μου! Καλά, κατουρήθηκε η γυναίκα!!! χαχα!!!!

ΠίτερΠαν μου, εμένα τρώει 6 γεύματα την ημέρα. Το πρωί ανά 3-4 ώρες και το βράδυ κάνει 5-6. Συνήθως τον ξυπνάω να φάει την ημέρα για να μη μου χαλάσει το σερί του το βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλορίζικο το Νο2!

Κι εμένα χαμογελάει συνέχεια με το περιστρεφόμενο! Μου έκανε πυρετό από τα εμβόλια αλλά ευτυχώς μόνο μια φορά, δώσαμε ντεπόν σιροπάκι και περασε...ευτυχώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άργησα λίγο γιατί θήλασα-τάισα-έρεψα-ξέχεσα!

Γενικά κατά μέσο όρο τρώει 100 ml αλλά θηλάζω και ελάχιστα, ίσα ίσα για τις βιταμίνες του!! Δηλαδή όπως υπολογόζω από το θήλαστρο που έχω βγάλει κατά καιρούς, γύρω στα 20-50 το πολύ ml ανά στήθος έχω. Αλλά και το βράδυ που δεν θηλάζω τρώει το πολύ 120. Σε σπάνιες περιπτώσεις όπως το Σάββατο, έφαγε εκτός από στήθος και άλλα 170ml!!!! Τώρα έφαγε στήθος και 120, ενώ στο προηγούμενο στήθος και 20ml! Καμία συνοχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα τρώει συνήθως 6-8 γεύματα ημερησίως και ποσότητα από 120-170 κάθε φορά. Συνολικά από 800-900ml. Παρατήρησα ότι όταν κάνει ζέστη διψάει κ τρώει περισσότερο. Mia mera που ενακε ζέστη έφαγε 980ml!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...