Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΚΤΛ


Recommended Posts

καλησπέρα!!!!

μετά την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής μου περίσεψαν κάποια φάρμακα και θα ήθελα να τα δώσω σε όποια κοπέλα βρίσκεται σε τέτοια διαδικασία και τα χρειάζεται!!

Λοιπόν έχω 5menopur, 3cetrotide, 2orgalutran, 1pregnyl.

όποια χρειάζεται κάποιο από αυτά ας μου στείλει μήνυμα και ελπίζω να είναι γουρλίδικα, όπως ήταν και για μένα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κ εγω 1 κουτι cetrotide.Ειχα ανοιξει θεμα αλλα δυστυχως βρισκονται ακομα στο ντουλαπι μου :( .Οποια το χρειαζεται,μεγαλη μου χαρα να της το δωσω.

geozouli καλη εγκυμοσυνη να εχεις κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια

geozouli εγώ ξεκινάω την επόμενη εβδομάδα την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής και χρειάζομαι αν σου είναι εύκολο τις 2 orgalutran 0.25

θα τις ήθελα πολύ όχι μόνο γιατί όντως μου λείπουν και είχα σκοπό από δευτέρα να τις αγοράσω αλλά και γιατί ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ.

αν υπάρχουν ακόμα στείλε μου πμ να σου δώσω τα στοιχεια

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΤΕΥΧΗΝ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipopaki ευχαριστώ πολύ πολύ κουκλίτσα μου και σου εύχομαι η επόμενη να είναι η τελευταία σου.. και θα είναι!!!

ηλιαχτίδα έχεις πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

επαναφέρω το θέμα μήπως κάποια κοπέλα το δει. Μου έχουν περισσέψει τα 5 κουτιά menopur. αν κάποια κοπέλα τα χρειάζεται ας μου στείλει μήνυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω κορίτσια εχω ξαναγράψει για να δωρήσω ενέσεις που μου περίσεψαν.ARVERKAP 1 ΚΟΥΤΙ,PREGNYL 1 ΚΟΥΤΙ και Puregon 1 ΚΟΥΤΙ.Ειδικά το τελευταίο είναι ακριβό,όποια τα χρειάζεται ας στείλει πμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Τελικα τραβαει ποιο πολυ το προγραμμα και ηθελα αν εχει καποια κοπελα arvekap χρειαζομαι ακομα 3 δοσεις και δεν μου φτανουν.

Gioulaki εχεις PM

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 6 months later...

καλησπέρα,

μαλλον θα έχεις δώσει τα menopur αλλά εγώ θα σε ρωτήσω μήπως τα έχεις γιατί μ' αυτό το αλαλούμ με τις απεργίες δεν θα βρω.

Συγγνώμη αν ενόχλησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...