Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου κόπηκαν τα φτερά....


Recommended Posts

Κουκλιτσα μου λυπάμαι πολύ για ότι σου συνέβηκε, προσπάθησε να το ξεπεράσεις και μολις νιώσεις πάλι έτοιμη να κάνεις ξανά προσπάθεια να μείνεις έγκυος και όταν κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου θα τα ξεχάσεις όλα. Αχ αυτά τα πεθερικά όλες έχουμε το ίδιο πρόβλημα μαζί τους, όπως σε μένα μόλις το έμαθε η πεθερά μου ότι είμαι έγκυος δεν το χάρηκε καθόλου έκανε ένα υφάκη ειρωνευτικό για να μην το καταλάβουμε αλλα δεν πειράζει δεν την λαμβανω και πολύ υπόψιν και έτσι πρέπει να κάνεις και εσυ να τους γραφεις όλους. Αντιθέτως με το πεθερό μου που το χάρηκε πάρα πολύ!! Σου εύχομαι να τα ξεπεράσεις όλα τα εμπόδια μέσα από την καρδιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ειλικρινά λυπάμαι παρα πολύ. Λοιπόν σου λέει κάτι 3 παιδιά και 3 αποβολές ? Υπήρχε μια περίοδος στη ζωή μου κατά την οποία ήμουν συνέχεια έγγυος.

Χρειάζεσαι μια περίοδο πένθους και μετά να ξαναπροσπαθήσεις.

Είμαι σίγουρη ότι και ο συζυγός σου πονάει εσωτερικά έστω και αν δεν είναι εκδηλωτικός.

Σαφώς κατά την περίοδο τησ εγκυμοσύνης θα πρεπει να είσαι ήρεμη αλλά αμφιβάλω ότι η αιτία ήταν η πεθερά σου.

Σιδερένια !

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά λυπάμαι παρα πολύ. Λοιπόν σου λέει κάτι 3 παιδιά και 3 αποβολές ? Υπήρχε μια περίοδος στη ζωή μου κατά την οποία ήμουν συνέχεια έγγυος.

Χρειάζεσαι μια περίοδο πένθους και μετά να ξαναπροσπαθήσεις.

Είμαι σίγουρη ότι και ο συζυγός σου πονάει εσωτερικά έστω και αν δεν είναι εκδηλωτικός.

Σαφώς κατά την περίοδο τησ εγκυμοσύνης θα πρεπει να είσαι ήρεμη αλλά αμφιβάλω ότι η αιτία ήταν η πεθερά σου.

Σιδερένια !

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινά λυπάμαι παρα πολύ. Λοιπόν σου λέει κάτι 3 παιδιά και 3 αποβολές ? Υπήρχε μια περίοδος στη ζωή μου κατά την οποία ήμουν συνέχεια έγγυος.

Χρειάζεσαι μια περίοδο πένθους και μετά να ξαναπροσπαθήσεις.

Είμαι σίγουρη ότι και ο συζυγός σου πονάει εσωτερικά έστω και αν δεν είναι εκδηλωτικός.

Σαφώς κατά την περίοδο τησ εγκυμοσύνης θα πρεπει να είσαι ήρεμη αλλά αμφιβάλω ότι η αιτία ήταν η πεθερά σου.

Σιδερένια !

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...