Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

γεωργια μου δεν τον ειχα ξαναστειλει καθολου σχολειο!!πρωτη χρονια ειναι φετος!!αλλα ολο το καλοκαιρι το ζηταγε!ειχαμε παει μαζι για την αιτηση τον ιουνιο κ μετα καθε τοσο με ρωταγε ποτε θα παω??!!χιχι!!βαρεθηκε κ συνεχεια μεσα στο σπιτι!!ουτε γνωστους εχουμε με παιδακια!εμενα πινει πολυυυυ γαλα στο σχολειο που του βαζω τοστ η' κρουασαν τα καταβροχθιζει!!κ το μεσημερι τρωει καλα μπορω να πω!!αμα μου πει δεν θελω αλλο κ εχει φαει μονο 5-6 κουταλιες,του λεω κ γω τις βλακειες μου για να φαει!!οτι δεν θα δει παιδικα,οτι πρεπει να γινει πιο μεγαλος να παει σε πιο μεγαλο σχολειο,οτι αμα τρωει θα κανει μεγαλα μπρατσα!! :lol::lol: αλλα ενταξει δεν με σκαει!!τον πειθω!!!20 κιλα ειναι...στασιμος εδω κ πολλους μηνες!! :roll:

ειναι διαφορετικο το καθε παιδι!!μπορει τωρα ο δικος σου να μην τρωει κ σε 5 μηνες να μην κρατιεται κ να θελει συνεχεια!!περνανε φασεις!!!φαντασου εχει τυχει να εχω φτιαξει κοτοπουλο στον φουρνο που ξετρελαινονται κ μολις το δει ομεγαλος να μου ζητησει τραχανα! :shock::o

η' την μια βδομαδα μου λεει δεν θελω χορτα κ ψαρι κ την αλλη να λεει γιουπιιιιι θα φαω κ γω χορτα κ τελικα τρωει!!σ'αυτη την ηλικια δεν μπορεις να τα πιεσεις κ πολυ!!!διαλεγουν τι τους αρεσει κ τι οχι!!ουτε μπορεις να τα κανεις ν ξεχαστουν ευκολα για να φανε!!υπομονη!!

ο δικος σου δεν τρωει γενικα πολυ απ'το καθενα φαγητο η' τρωει συγκεκριμενα μονο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργια μου ο γιωργακης μου ειναι και εμενα 15 κιλα και υψος 1.05 και μενα πριν να κοψει το μπιμπερο επινε πολυ γαλα αλλα εδω και ενα χρονο περιπου πινει μια κουπα το πρωι και μια κουπα το βραδυ αλλα απο φαι πρεπει να τον κυνηγας ολη μερα ασε,παντως οπως λες κι εσυ καλυτερα αδυνατα παρα να τρεχεις να τα κανεις διαιτα την κουμπαρας μου ειναι ισια και ο δικος της ειναι 25 κιλα αν δει φαγητο δεν μπορει να κρατηθει,και στο υψος ισια με τον δικο μου,αθηνα ειχαμε ερθει περυσι δουλευε ο κουμπαρος μας στο μενιδι και ειχαμε ερθει για μια βδομαδα αλλα τωρα εφυγε κρητη και δεν το βλεπω να ξαναρθουμε αλλα ποιος ξερει καμια φορα,το μωρο στην αρχη το ζηλευε αλλα τωρα το παιζει πολυ αλλα το ριχνει και καμια ξαναστροφη οταν βρει ευκαιρια

manoula3 μια χαρα ειναι ο δικος σου και δεν σε κουραζει και με το φαγητο,βλεπω εχεις τρια κι εσυ ο μεγαλυτερος σου ειναι που παει προνηπιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααα!!!

ΚΑ1 ναι 3 εχω!!!!!!!κ συ τρια εχεις!!τωρα το ειδαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβοοο!!!!!!τι ωραια!!! :D:)

ναι δεν ειναι δυσκολος με το φαγητο,εκτος κ αν τον πιασει καμια φαση!!χιχι!!

ναι ο μεγαλυτερος ειναι κ παει προνηπιο!!!η μαρια μου ειναι 28 μηνων κ ο θανασακης μου 13 μηνων!!!εσενα ποσο ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula 3 ο μεγαλος μου ο νικος 6,ο γιωργος 4 εκλεισε τον αυγουστο και ο δημητρακης στις 28 κλεινει τους 9 μηνες, εχεις και μια κορουλα εγω μεσα στους αντρες ο χαμος,να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααα!!!

ΚΑ1 ναι 3 εχω!!!!!!!κ συ τρια εχεις!!τωρα το ειδαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!μπραβοοο!!!!!!τι ωραια!!! :D:)

ναι δεν ειναι δυσκολος με το φαγητο,εκτος κ αν τον πιασει καμια φαση!!χιχι!!

ναι ο μεγαλυτερος ειναι κ παει προνηπιο!!!η μαρια μου ειναι 28 μηνων κ ο θανασακης μου 13 μηνων!!!εσενα ποσο ειναι??

Χαρά στο κουράγιο σου που έκανες 3 με μικρή διαφορά το ένα από το άλλο. Εμένα έχουν τέσσερα χρόνια διαφορά και η αλήθεια είναι ότι τα παίξαμε με τον άνδρα μου. Ειδικά τώρα που τσακώνονται συνέχεια χωρίς σταματημό.Πολύ λίγο θα παίξουν μαζί και μετά θα καυγαδίσουν,και ο μικρός(ο Γιαννάκης) δεν αφήνει τον μεγάλο μου (τον Γιώργο) να διαβάσει.Τον ενοχλεί συνέχεια,ακόμα και όταν ήταν 2 χρονών και ο μεγάλος μου ξεκινούσε τότε την πρώτη δημοτικού, έπρεπε να απασχολεί κάποιος τον μικρό για να διαβάσει ο Γιώργος.Έτσι γίνεται και τώρα......Ασε. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula 3 ο μεγαλος μου ο νικος 6,ο γιωργος 4 εκλεισε τον αυγουστο και ο δημητρακης στις 28 κλεινει τους 9 μηνες, εχεις και μια κορουλα εγω μεσα στους αντρες ο χαμος,να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Ειμαστε αγορομάνες Κατερίνα μου, ελπίζω μόνο να μην γίνω καμιά υστερική πεθερά που θα θάβω τις κοπέλες που θα μου πάρουν τα αγοράκια μου. Βρε λες :?::lol: Ωχ Παναγιά μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula Πιο καλά το πήρε ο δικός σου το σχολείο τελικά, παρόλο που είναι η πρώτη του χρονιά.Εμένα πάλι όταν του λέω αγάπη μου είναι Σ/Κ και τώρα θα είμαστε μαζί, χαίρεται και μου λεει δηλαδή μαμά δεν θα πάω στο σχολείο; Τόσο πολύ θέλει να πάει.Για το φαγητό και μένα κάνει κάτι τέτοια "κουλά", να μη φάει ένα φαγητό που του αρέσει και να φάει κάτι άλλο, π.χ.χθες το βράδυ δοκίμασε κολοκυθάκια βραστά :!::!::!: Τα χόρτα του ψιλοαρέσουν και μου τα τρώει,δε μου τρώει κρεας, καθόλου μοσχάρι,μόνο αν είναι κιμάς και λίγο κοτόπουλο.Έχω πάρει ένα βιβλιαράκι η "ανάπτυξη του παιδιού, ότι πρέπει να γνωρίζετε για τη διατροφή του από 0-12 ετών" και λέει ότι στην ηλικία 2-6 ετών το παιδί χρειάζεται κάθε μέρα 2-4 φρούτα, 2-3 μερίδες γαλακτοκομικών,1 μερίδα σαλάτα καθώς και 1-2 φορές την εβδομάδα όσπρια, 2 φορές την εβδομάδα ψάρι,1-3 φορές κοτόπουλο/κρέας/αυγό. :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαστε αγορομάνες Κατερίνα μου, ελπίζω μόνο να μην γίνω καμιά υστερική πεθερά που θα θάβω τις κοπέλες που θα μου πάρουν τα αγοράκια μου. Βρε λες :?::lol: Ωχ Παναγιά μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!κοριτσια κ μενα τα μεγαλα τσακωνονται συχνα!!!για το παραμικρο!αλλα ετσι κ αρχισω τις τσιριδες ζητανε συγνωμη μεταξυ τους,αγκαλιαζονται και......παλι τα ιδια! :shock::lol: μονο τοτε τα παιζω λιγακι,αλλιως γενικα ειναι ησυχα!!!! :D

να σας ζησουν τα παιδακια σας αγορομανες!!χιχι!!!!πω πω πως ειναι με 3 αγορακια???ζουγκλα?? :lol::lol:

βρε κοριτσια τους φωναζετε καμια φορα η' εγω ειμαι τρελη?? :roll::oops::?

ααα!!!!αντριανα με λενε!!!χιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριανα εμενα με λενε κατερινα,αν φωναζω λεει, ολη μερα ουρλιαζω ευτυχως μενουμε σε μονοκατοικια σε χωριο και δεν εχουμε γειτονες διπλα γιατι δεν θα τους αφηναμε σε ησυχια με τισ φωνες μας,και τα δικα μου ολη μερα τσακωνονται και ολη μερα κολληταρια ειναι πως γινεται αυτο, αυτα μονο ξερουν,και το μωρο το εχουν αποτρελανει τους βλεπει και τρελενεται κι αυτο,το δικο σου που ειναι μεγαλυτερο τους πειραζει τα παιχνιδια τους;το χτυπανε ή το προσεχουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάννα βάλε με και μένα στη λίστα με τις τρελλές. Αφού ούτε ο άνδρας μου δεν αντέχει τις φωνές μου. :(( Ναι λες και αυτός ουρλιάζει λιγότερο,χαχαχα @-)~x( Να φανταστείς μένουμε στην ίδια πολυκατοικία με τους δικούς μου και μου λέει η μαμά μου, μόνο εσύ ακούγεσαι εδώ μέσα.Καλά υπερβολική δε το συζητάω.Υπάρχουν και άλλοι, μαμά που φωνάζουν της απαντώ και μου ανάβουν τα λαμπάκια.Άσε,τρελοκομείο.Χτυπηματα μεταξύ τους αμέτρητα,είναι μελανιασμένα πόδια γόνατα τα πάντα.Αμα τα δει κανείς θα πει ότι τα χτυπάμε εμείς. :lol:Βέβαια όλα τα ίδια είναι.Είχαμε πάει στα γενέθλια του ανηψιού μου και ήταν πολλά παιδάκια και έγινε πανικός.Η ξαδέρφη του γαμπρού μου έχει δύο.Το ένα 8,5 και το 6 το πώς τσακώνονται και αυτά.Το μεγαλύτερο λοιπόν έδωσε μια γερή κλωτσιά στον αδερφούλη του και του μελάνιασε το μάτι του,πώς δε του το έβγαλε.Μετά του έβαζε η μαμά του πάγο.Και γίνεται καθημερινά.Τι τραβάμε βρε κορίτσια. [smilie=dontknow.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριανα εμενα με λενε κατερινα,αν φωναζω λεει, ολη μερα ουρλιαζω ευτυχως μενουμε σε μονοκατοικια σε χωριο και δεν εχουμε γειτονες διπλα γιατι δεν θα τους αφηναμε σε ησυχια με τισ φωνες μας,και τα δικα μου ολη μερα τσακωνονται και ολη μερα κολληταρια ειναι πως γινεται αυτο, αυτα μονο ξερουν,και το μωρο το εχουν αποτρελανει τους βλεπει και τρελενεται κι αυτο,το δικο σου που ειναι μεγαλυτερο τους πειραζει τα παιχνιδια τους;το χτυπανε ή το προσεχουν;

ναι τα πειραζει τα πραγματα τους,δηλαδη καθεται μαζι τους να παιξει κ ολο κ κατι δικο τους πειραζει!αλλα δεν το χτυπανε κ τις περισσοτερες φορες δεν του τα παιρνουν πισω!!ειδικα αμαεχουν κ τις καλες τους του δινουν παιχνιδια τους κ μετα ερχεται ο μεγαλος χαρουμενος κ μου λεει ''εδωσα παιχνιδακια στον αδερφουλη μου να μην κλαιει''!!!!!!!αμα βεβαια τα πιασει μανια κ θελουν να του τα παρουν πανε σιγα-σιγα του ανοιγουν το χερακι,παιρνουν το παιχνιδι κ του δινουν αμεσως αλλο να μην κλαει!!!!! :roll::mrgreen: ευτυχως!!!!!!!! :P

κ γενικα το προσεχουν!αμα πεσει το σηκωνουν,αμα φαει τιποτα μικρο του το βγαζουν απ'το στομα η' με φωναζουν να το βγαλω,αμα κλαει το παιρνουν αγκαλια κ το χαιδευουν!!!!ειναι αγαπησιαρικα!!χιχι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι τα πάμε λίγο καλύτερα στον παιδικό,μια που δεν υπάρχει η πίεση για το φαγητό.Σήμερα το ζουζούνι μου έφτιαξε το απόγευμα στο σπίτι σαλιγκαράκια και χιονάνθρωπους. Και όλα αυτά με πλαστελίνη και μόνος του.Τα έβγαλα φωτο για να τα θυμάμαι. [smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] Εγώ προσπαθούσα να διαβάσω τον μεγάλο μου,ήμουν κουρασμένη και από την δουλειά,την βαρέθηκα και αυτήν.

Λοιπόν αφού έχεις 3 αγόρια μήπως πρέπει να πάς για το τέταρτο, να κάνεις και ένα κοριτσάκι;Τι λες :?: [smilie=smileinbox.gif]

Αντριάννα να σου ζήσουν και σένα τα παιδάκια σου. :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω γεωργια μου!!!επισης!! :)

ενταξει βρε κοριτσια να μην νιωθω ασχημα που ουρλιαζω....ειμαστε πολλες απ'οτι βλεπω!! :mrgreen:

μα αμα δεν ακουνε τι να κανουμε πια???!! :? κ γω δεν ειμαι κ πολυ φαν της υπομονης...πολυ ευκολα τη χανω κ αντε να την ξαναβρω!! :lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε γεωργια μου ειμαι σιγουρη οτι και τεταρτο να κανω παλι αγορι θα κανω γιαυτο και δεν το ρισκαρω οχι οτι με χαλαει με τους αντρες μου αλλα φτανει γερα να ειναι αυτα δυσκολα ειναι μωρε

αντριανα μου αφου τον προσεχουν παλι καλα ,και τα δικα μου ευτυχως προς το παρον τον παιζουν πολυ και τον προσεχουν τωρα οταν μεγαλωσει και τους πειραζει τα παιχνιδια τους δεν ξερω τι θα γινει,αν και πιστευω να τον προσεχουν,και να μην νιωθεις καθολου ασχημα που ουρλιαζεις ολλες ετσι ειμαστε ποση υπομονη να εχεις πια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω βρε κορίτσια.Καμιά φορά φωνάζω και ταράζομαι τόσο πολύ που νομίζω ότι κάτι θα πάθω.Εκτός του ότι μετά νιώθω χάλια με τον εαυτό μου και λέω μέσα μου ότι δε θα έπρεπε να φέρομαι έτσι.Νιώθω τύψεις, ότι κάνω κακό στην αυτοπεποίθηση των παιδιών μου και πρέπει να είμαι περισσοτερο ψύχραιμη και λιγότερο νευρική.Το ίδιο λέω και στον άνδρα μου.Όμως πραγματικά είναι στιγμές που φτάνω στα όρια μου και τα ξεπερνάω κιόλας.Υπομονή μηδέν.Τώρα προσπαθώ να διαβάσω ένα βιβλίο του dr Cristopher Green με τίτλο Δαμάζοντας τα νήπια.Με αργους ρυθμούς γιατί ο χρόνος είναι περιορισμένος.Αύριο που θα ξαναμπώ θα σας γράψω ένα μικρό κομματάκι από το βιβλίο που αναφέρει για τις φωνές.Σας χαιρετώ ειμαι πτώμα. (-|[smilie=sleepy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω φωναζω κ δεν μ αρεσει.εχει 2 μερες που προσπαθω να σκεφτω πως ειναι παιδακι πριν την μαλωσω..πολλα εγραψα ε?λιγος χρονος.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!γιωργια ναιιιιιι αμα βρεις χρονο βαλε μας αυτο το κομματακι απ'το βιβλιο να μας διαφωτισεις!!

πω πω κοριτσια νομιζα οτι μονο εγω ημουν τοσο νευρικη κ ενιωθα τυψεις κ οτι ειμαι κακη μαμα!!αφου καμια φορα νομιζω οτι τα παιδια με φοβονται ετσι οπως κανω! :oops::cry:

κ μετα φυσικα κλαιω απο ενοχες.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω οχι απλα φωναζω εχω γινει σοπρανο να πουμε !! ειδικα απο οταν απεκτησε αδερφακι ειναι αλλο παιδι !! να πω την αληθεια μου αυτο που θα ηθελα να κανει και δεν το κανει ειναι να υπερασπιζεται τον εαυτο της οταν την χτυπαει καποιο παιδι ..δυστηχως ειναι απ τα παιδια που δεν χτυπανε και οσο κιαν δεν θελω να το παραδεχτω δεν μου αρεσει καθολου !! δεν θελω να ειναι το παιδι που την πληρωνει !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα..κοριτσια εχω καιρο να μπω και χαρικα πολυ οταν ειδα οτι δεν ειμαι μονο εγω που ουρλιαζω....ειμαι τρελη...και φωναζω πολυ..ο γιος μου τωρα που παει προνηπιο νομιζει οτι ειναι μεγαλος και μας λεει διαφορα οπως πχ..λες βλακεις παλι...και αντιμιλαει...απο τωρα....τωρα λοιπον βρικα ενα κολπο για να φωναζω λιγοτερο...μετραω μεχρι το 5 και του λεω πως αμα πχ..δεν μαζεψει τα παιχνιδια μεχρι το 5 τοτε τραβαω τσουλουφι..προς το παρον πιανει και ετσι το χρησιμοποιω αρκετα αν και η πλακα ειναι πως οταν νευριαζει μετραει και αυτος για να κανω αυτο που θελει...απο τη μια γελαω...αλλα απο την αλλη δεν το δειχνω μην παρει και θαρρος... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι για τιμωρια χρησιμοποιω το καρεκλακι και καθονται εκει για 2 η 4 λεπτα αναλογα με την ηλικια τους το εκανα πολυ συχνα το καλοκαιρι και εχω να το κανω πολυ καιρο μπορω να πω !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.Αντριάννα θα βάλω μερικά αποσπάσματα από το βιβλίο αλλά το Σ/Κ που θα έχω περισσότερο χρόνο επειδή δε θα δουλεύω.Ασε που θέλω να το διαβάσω και λίγο περισσότερο τότε.Πώς είσαστε εσείς;

Κατερίνα μου και εγώ συμφωνώ γερά να είναι και τίποτα άλλο δεν έχει σημασία.Τι κάνουν τα παιδάκια σου;

tselinkas καλώς ήρθες.Το παιδάκι σου πόσο είναι;Πάει σε παιδικό;

βΙΚΥ και εγώ από φωνές άλλο τίποτα, όμως πιο πολύ φωνάζω γιατί αντιγράφει τον μεγάλο μου και κάνει πράγματα που δεν είναι της ηλικίας του,ενώ όταν είναι μόνος του είναι πιο συνεργάσιμος.Γενικά τον τελευταίο χρόνο φέρνει περισσότερες αντιρρήσεις σε πράγματα που πριν άκουγε.Ίσως είναι και η ηλικία.Θα σου έλεγα να μην ανησυχείς που δε χτυπάει τα άλλα παιδάκια,μπορεί να υπερασπίζεται τον εαυτό της με άλλο τρόπο.Το χτύπημα δεν είναι ότι καλύτερο,εγώ έχω πει στα παιδάκια μου να υπερασπίζονται τον εαυτό τους με τα λόγια,να μιλάνε και να λένε ότι τους ενοχλεί.Γιατί δεν χρησιμοποιείς το καρεκλάκι τώρα,δε φέρνει αποτέλεσμα ή είναι πιο συνεργάσιμα και δε χρειάζεται πια;

kiska μια από τα ίδια,αντιμιλάει και λέει και 2-3 άσχημες λέξεις τις οποιες δεν τις κόβει με τίποτα.Έχω δοκιμάσει με το καλό,με το κακό τίποτα.Εμένα τις έχει ακούσει από τον μεγάλο μου,εσένα από που τις έχει μάθει;Πλάκα έχει που μετράει και αυτός,φαντάζομαι την εικόνα και γελάω.Έχουν πλάκα τελικά,χρειαζόμαστε όμως και γερά νεύρα.ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΑΝΕ; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα

τελικα ολες φωναζουμε και ουρλιαζουμε και χανουμε την υπομονη μας και μετα το μετανιωνουμε,υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε και διαφορετικα

βικυ2 αυτο με το καρεκλακι εχει αποτελεσματα;δεν τους εχω βαλει ποτε τιμωρια ως τωρα,μονο ουρλιαζω και φωναζω κι εγω,και τους εκβιαζω π.χ.αν δεν ησυχασετε δεν θα παμε εκει,δεν θα κανετε αυτο κτλ

kiska και ο δικος μου αντιμιλαει και πολλες φορες με κοροιδευει επαναλαμβανοντας οτι λεω εγω,θελει γερα νευρα παντως και που να τα βρουμε που λεει και η γεωργια

αντριαννα μου να μην κλαις κοπελα μου υπομονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geo-r-gia και ΚΑ1 να σας πω το καρεκλακι εχει αποτελεσματα και μαλιστα πολυ συντομα !! εχω να το χρησιμοποιησω απ τα τελη αυγουστου αλλα το εχω στην θεση που το ειχα παντα και οταν χρειαστει το δειχνω και τις προειδοποιω !! το θεμα ειναι να μην τα βαζετε για λαθος λογους !!! και οταν σηκωνονται απλα χωρις να μιλησετε καθολου τα βαζετε παλι να κατσουν μεχρι να πατε να τα παρετε εσεις !! φυσικα μπορει να χρειαστει να γινει αυτο για 1 ωρα αλλα αν επιμεινετε θα δειτε οτι θα τα καταφερετε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...