Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημερουδια κοριτσακια :) Ποιες ειναι μανουλες του 2006? Εμενα η κορη μου ειναι γεννημενη την 1η Δεκεμβριου του 2006. Του χρονου πρωτα ο Θεος παμε και προνηπιο, μεγαλωσαμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας φιλεναδες !! δεν ειχαμε κανενα θεμα με μεγαλυτερα παιδακια ολο για μωρακια λεγαμε !! ας λεμε εδω λοιπον για νηπιακια μας !! εγω εχω την εβελινα μου που τον αυγουστο θα κλεισει τα 4 !! πρωτα ο θεος !! ειναι καλο παιδακι σε γενικες γραμες ζηλευει λιγο την αδεφη της που ειναι 19 μηνων αλλα την αγαπαει παρα πολυ και αν την μαλωνω μου λεει οτι στεναχωριεται πολυ και δεν θελει να φωναζω στο μωρο της !! ειναι και ευαισθητουλι σε καποια σημεια !! διαλεγει το φαγητο της τρωει συγκεκριμενα πραγματα δεν κοιμαται το μεσημερι ολη μερα χορευει θελει τα μαλλια της κατω να τα φυσαει ο αερας χαχαχαχαχα ενταξει οπως ολες οι μαμαδες μπορω να μιλαω ωρες για τα παιδια μας !! λοιπον εδω θα λεμε τα τους προβληματισμους μας και θα κανουμε τα καμαρια μας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελουυυυυς ενα θεματακι κ για τα νηπιακια!!!εγω εχω τον μεγαλο μου,τον νικο,που κλεινει τα τεσσερα το νοεμβριο!!!

ειναι πολυ καλο παιδακι,αγαπαει πολυ τα αδερφακια του,ειναι στοργικος,η γλωσσα του παει ροδανι κ καλουμαι ν'απανταω σε 54635 ερωτησεις την ημερα,απ'τις οποιες παιρνει παλι φορα κ ξαναρωταει!!! :laugh: :blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ η κορουλα σου μου θυμιζει την δικια μου. Ειναι μοναχοκορη και μας εχει παρει και τα μυαλα :P Ετσι κι αυτη ειναι ευαισθητουλα μαλιστα θα σου πω κατι που μου εκανε εντυπωση. Βλεπαμε μια παρασκευη βραδυ στη Νετ ενα παιδικο της disney "ο αδερφος μου ο αρκουδος" και εκει που ο αρκουδακι διηγηται πως εχασε την μαμα του, βλεπω τη Λαμπρινη και βαζει τα κλαματα :woohoo: Μου εκανε πολλη εντυπωση αυτο!!! Επεισης δε θελει με τιποτα να της ποιασω τα μαλλια, γινεται μαχη με αυτο το θεμα. Αλλα σε γενικες γραμμες ειναι καλο παιδακι και μαλιστα οταν βλεπει να μαλωνουν ενα αλλο παιδακι μπαινει στη μεση και φωναζει "μη το μαλωνεις".....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bibibo μου τι ευαισθητουλα που ειναι!!!αχουτη μωλε!!!μ'αρεσουν τα παιδακια να ειναι ετσι στοργικα κ να νοιαζονται για τους αλλους!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 4.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΗ,ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ,ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙΑ.ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula3 έγραψε:

bibibo μου τι ευαισθητουλα που ειναι!!!αχουτη μωλε!!!μ'αρεσουν τα παιδακια να ειναι ετσι στοργικα κ να νοιαζονται για τους αλλους!!! :)
Αν ειναι λεει? Το κλαμα το 'χει στο τσεπακι της που λενε, λιγο πιο δυνατα να της μιλησεις αυτο ηταν τα μπηξε τα κλαματα. Επεισης ειναι και παρα πολλη επιμονη, "σε παρακαλω μαμα" αυτη τη φραση να τη λεει 100 φορες μεχρι να μην αντεξεις και να της κανεις το χατιρι τελικα....... Το παιδακι μου :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 4.ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ,ΕΙΝΑΙ ΑΤΑΚΤΗ,ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ,ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΤΣΙΔΑΚΙΑ.ΧΑΧΑΧΑ
Αυτο με τα κοτσιδακια! Τι προβλημα ειναι και αυτο? Δε μπορω να την καταφερω να κρατησει κοτσιδακια με τιποτα..... Ηθελα να 'ξερα δε ζεστενετε......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Εγω ειμαι του 2009 απλως απο καιρο ηθελα να σου πω οτι εισαι οντως σαν τη μπιμπιμπο!!!

Να χαιρεσαι τη ζουζουνα σου!!!

Ευχαριστω Παναγιωτα! Να 'σαι καλα και να χαιρεσαι κι εσυ το παιδακι σου! :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ντε δεν ζεστενονται !!στο μεταξυ γεννηθηκαν και οι δυο καραφλες και περιμενα πως και πως να τους μακρυνουν τα μαλλακια για να τους βαλω κοκαλακια κορδελες κλπ αλλα δεν τα θελουν !! μονο οταν παει στο μπαλετο τα φοραει και αυτο γιατι ολα τα κοριτσακια εχουν κοτσο και κορδελα στα μαλλια τους !! της τραβουσε τα μαλλια η βαλερια και μου ελεγε μαμα μου τραβηξε τα μαλλια πες της κατι και αν της φωναζα μου ελεγα μη αστο το το παιδι χαχαχα και μια αλλη μερα που της τα τραβηξε παλι μου λεει κοιτα μου τα τραβαει αλλα μην την μαλωσεις !! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα.και να φανταστειτε νομιζα πως μονο εγω εχω κορη που μολις της κανω κοτσιδια τα βγαζει.ασε που η δικια μου μολις ξυπνησει μεχρι να κοιμηθει αρχιζει τα θελω αυτο,θελω εκεινο κλπ....ελεος.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ελα ντε δεν ζεστενονται !!στο μεταξυ γεννηθηκαν και οι δυο καραφλες και περιμενα πως και πως να τους μακρυνουν τα μαλλακια για να τους βαλω κοκαλακια κορδελες κλπ αλλα δεν τα θελουν !! μονο οταν παει στο μπαλετο τα φοραει και αυτο γιατι ολα τα κοριτσακια εχουν κοτσο και κορδελα στα μαλλια τους !! της τραβουσε τα μαλλια η βαλερια και μου ελεγε μαμα μου τραβηξε τα μαλλια πες της κατι και αν της φωναζα μου ελεγα μη αστο το το παιδι χαχαχα και μια αλλη μερα που της τα τραβηξε παλι μου λεει κοιτα μου τα τραβαει αλλα μην την μαλωσεις !! χαχαχαχα
Ελα βρε τη στελνεις μπαλετο? Απο ποσο χρονων? Ηθελα κι εγω να τη στειλω αλλα φοβηθηκα μηπως ηταν νωρις.......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

χαχα.και να φανταστειτε νομιζα πως μονο εγω εχω κορη που μολις της κανω κοτσιδια τα βγαζει.ασε που η δικια μου μολις ξυπνησει μεχρι να κοιμηθει αρχιζει τα θελω αυτο,θελω εκεινο κλπ....ελεος.. :P
Αντε να περασει κι αυτη η φαση του "θελω" γιατι δεν αντεχεται.... Και η Λαμπρινη τα ιδια μου κανει "μα θελω μαμα" ολο αυτο μου λεει :P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια γεια σας ειμαι η κατερινα και εχω τρεις γιους ο δευτερος μου γεννηθηκε στις 14/8 του 2006,να χαιρεστε ολες τα παιδακια σας,αν θελετε να τα λεμε κι εμεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh:

Αχ κοριτσια εχω την κορη μου η οποια γεννηθηκε τον Οκτωμβρη του 2006.

Τι να παρακαλω να τις φτιαξω κοτσιδια,τι να χτενισω τα μαλλια της,τιποτα εκει πεισμα "ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟχι δεν θελω",και αναγκαζομαι και κανω την βουρτσα να μιλαει για να την χτενισω,χαχαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μαρια μου 26-6-2006 κ γιναμε 4! Δεν ζυλευει καθολου την μπουμπου μας κ εχει παρει πολυ σοβαρα το ρολο της μεγαλης αδερφης!Εμεις εχουμε αλλο θεμα..ποτε θα κανουμε μακρια μαλλια????Γεννηθηκε φαλακρακι κ αργουνε πολυ να μακρινουνε ,τις εκοπσα το χειμωνα λιγο κατι τουφιτσες για να διναμοσουνε λιγο αλλα τιποτα!!! ουτε καρε δεν ειναι ακομα!!! πυστευω το χειμωνα να εχουμε κανενα κοτσιδακι κ εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΕ ΤΟΝ 12/2006 ΕΠΑΡΧΙΑ ΣΕΡΡΕΣ!!! ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!!!ΓΙΟΥΠΙ!! ΜΕΣ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ,ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΚΕΤΗ.... :P:P ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!! ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΣΕΙΣ? ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΠΑΠΑΓΟΥ!!! ΜΕΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια γειά σας κ από μένα. Έχω το Χρήστο ο οποίος είναι γεννημένος τον Σεπτέμβρη του 2006! Είναι πάρα πολύ ζωηρό παιδάκι και κάνει συνέχεια ερωτήσεις... για να μάθει καινούργια πράγματα! Τώρα περιμένουμε κ την μπουμπούκα μας (μέχρι τέλος Αυγούστου). Μέχρι ώρας το έχει πάρει χαλαρά το θέμα...θα δούμε όταν θα ρθουμε με το καλό στο σπίτι μαζί με το μωρό.

Θα χαρώ να τα λέμε εδώ! Φιλάκια. Μια μεγάλη καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Παρούσα και εγώ!Εμένα ο μικρός μου είναι γεννημένος 15 Ιουλίου του 2006 και έχει αρχίσει τον τελευταίο καιρό να μιμείται σε όλα τον αδερφό του που είναι 8.Τον έχει σαν θεό του,είναι το πρότυπό του.Αυτό βέβαια έχει και ένα κακό,ότι κάνει και λέει πράγματα που δεν είναι της ηλικίας του.Επίσης είναι και ευαισθητούλης το ζουζουνάκι μου.Έρχεται και με αγκαλιάζει και μου λέει μαμά μου σε αγαπώ.Όταν ακούει στο alter τα kids songs χορεύει και τραγουδάει.Και μας λέει "ξέρω όλα τα τραγουδάκια"Αχ είμαι μια χαζομαμά για τα παιδάκια μου,όχι πως δεν τους φωνάζω..... :dry: Η αλήθεια να λέγεται. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γεωργια

η περιγραφη σου για τον μικρο σου ειναι σαν να βλεπω τον δικο μου,συνεχεια μου φωναζει μαμα σαγαπω πολυ ακομη και οταν ειναι στην τουαλετα,και μιμηται και ο δικος μου τον μεγαλο μου και γενικως οτι εχει το θελει και αυτος με συνεπεια να τσακωνονται συνεχεια τα δικα σου μαλωνουν;και ο δικος μου εχει μια τρελα με τα τραγουδακια που λες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και σε σένα ΚΑ1.Με ρωτάς αν μαλώνουν.Όλη την ώρα,για το τηλεκοντρόλ, την τηλεόραση, τα παιχνίδια, σε ποια μεριά του καναπέ θα προλάβουν να καθήσουν, ποιος θα βγει πρώτος από την πόρτα……………….για τα πάντα. Η λιστα των τσακωμών δεν έχει τέλος. Υπάρχουν ένα σωρό παιχνίδια μέσα στο σπίτι μας και θέλουν και τα δυο το ίδιο. Τρέλα! Μπαίνουν μέσα στο αυτοκίνητο, τσακώνονται, μέσα στο ασανσέρ τα ίδια. Βαρεθήκαμε με τον άντρα μου να κάνουμε τους διαιτητές για να μην μαλλιοτραβηχτούν.Μια φοβερή κατασταση :unsure:Τώρα τελευταία τον έχει πιάσει και μια στριμαδιά και στριγγλίζει.Σου σπάει τα τύμπανα.Είδα ότι έχεις 3 παιδάκια.Πώς τα καταφέρνεις; :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια δεν το πιστευω αυτα που εγραψες ειναι σαν να τα εγραψα εγω για τα δικα μου,ακομη και ποιος θα κατουρησει :P:P πρωτος μαλωνουν τα δικα μου αφου μαζι κατουριουνται παντα πως γινεται αυτο;;;στην μπανιερα μαζι μπαινουν για μπανιο και γενικως ειναι κωλος και βρακι που λεμε :P τωρα οσο για τα τρια γινεται ενας χαμος,το μωρο ειναι σε φαση που δεν καθεται πουθενα ευτυχως τον παιζουν αρκετα και τον προσεχουν γιατι αλλιως δεν την παλευαμε με τιποτα αλλα απο δουλεις τι να σου λεω ολη μερα τρεχω και δεν φτανω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...