Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΑ1,ακόμα και για το ποιος θα κάνει πρώτος τα κ@κ@ του :blush: Μόλις πάει ο Γιώργος(ο μεγάλος μου),πάει από πίσω σαν ουρά ο Γιαννάκης και λέει "θέλω και εγώ να κάνω"Και αναγκάζομαι να τον βάλω σε γιογιο και τα κάνουν παρέα.Νεύρα εγώ!Από πάνες πως πάτε;Εμένα τις φοράει μόνο στον ύπνο,δηλ.μεσημέρι και βράδυ.Ολες τις άλλες ώρες είμαστε οκ,βέβαια του ξεφεύγουν μερικές φορίτσες στον καναπέ,σε κάτι καρέκλες όταν κάθεται.Καποια στιγμή μου φαινόταν ότι όλο το σπίτι μύριζε τσίσα. :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

exw ton μαριακο,γεννηθηκε 27 σεπτ του 2006 τον λατρεουμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μαλλον θα παει προνηπιο σε λιγες μερες,,,,γεννηθηκε κ η μπεμπα μας πριν λιγες μερες το πηρε πολυ καλα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα καλώς ήρθες και εσύ και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.Εμείς έχουμε ξεκινήσει τον παιδικό από πέρσι τον Σεπτέμβρη που ήταν 3.Πήγε προ-προνήπια και φέτος πηγαίνει προνήπιο.Δυστυχώς είχαμε πολλές ιωσεις.Πήγαινε μια εβδομάδα και για 2 εβδομάδες μετά ήταν αρρωστούλικο.Και φαντάσου ότι είχε αντισώματα από τον μεγάλο μου.Παρόλα αυτά κόλλαγε συνέχεια και ήταν και αυτή η καταραμένη γρίπη.Να δούμε φέτος.Ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα από αυτήν την άποψη. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια μου ο δικος μου τις εκοψε τις πανες στα 2 χρονια και στον υπνο λιγους μηνες μετα,εχω ξενοιασει απο τετοια μονο το μωρο εχω και αν παρει και αυτος απο τους αλλος δυο καλα θα ειναι

elena30 καλωςηρθες στην παρεα μας και να χαιρεσαι τα παιδακια σου,και καλη αρχη στον μαριο σου

dora καλη αρχη και στην μικρη σου,εγω τον στελνω σε κρατικο και ολοημερο και θα αρχισουν μαζι με τα σχολεια κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδωωωω είμαι.Δυσκολεύομαι λίγο με τις γραμματοσειρές, τα θέματα που βρίσκονται αλλά του ........ θα τα καταφέρω,δε νομίζω πια τι χαζή είμαι.Αυτή ήταν ρητορική ερώτηση,μην απαντήσετε παρακαλώ. Τα νέα μας,χθες πήγαμε στον παιδίατρό μας και του έκανα του μικρού το εμβόλιο της ηπατίτιδας,havrix.Μας το είχαν ζητήσει ήδη από πέρσι στον παιδικό.Ηταν πολύ γενναίος το μικράκι μου, το κράταγα αγκαλιά,μισόκλαψε λίγο και μετά αφού τελείωσε πήρε και το γλειφιτζούρι του.Ο γιατρός του είπε ότι ήταν παλικάρι :lol: Κατερινάκι μου εσείς τι κάνετε; Πώς τα πας με τα μικρά σου;Είδα και τις φωτο,πολύ ωραίες και τα παιδάκια σου ζουζούνια φαίνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΕ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΤΑ ΠΑΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ?

Dora καλή αρχή και σε σας. Εγώ τον στέλνω σε παιδικό σταθμό του δήμου που είναι κοντά στο σπίτι μου για να πηγαίνει η μαμα μου να τον παίρνει.Τον είχα στείλει και πέρσι οπότε φέτος είναι η δεύτερη χρονιά και πιστεύω να είμαστε λίγο καλύτερα από άποψη ιώσεων.Πέρσι η κατάστασή μας ήταν τραγική και να φανταστείς ότι υποτίθεται είχε αντισώματα από τον μεγάλο μου.Παρόλα αυτά μετά από μία εβδομάδα στον παιδικό αρρώσταινε για 2 εβδομάδες. Τα ίδια βέβαια είχα τραβήξει και με τον μεγάλο μου,μία καλά δύο άρρωστος.Και οι αδερφούλες μου το ίδιο με τα παιδάκια τους.Η πρώτη χρονιά είναι λίγο δύσκολη και από άποψη προσαρμογής.Εμένα βέβαια δεν έκλαιγε ιδιαίτερα αλλά κάθε πρωι που ήταν να πάει τον πόναγε η κοιλίτσα του.Η μαμά μου πάλι είχε ανησυχήσει τόσο πολύ με αυτό που μου φώναζε και μου έλεγε καλά γιατί δεν τον πηγαίνεις για υπέρηχο,να δεις τι έχει το παιδί.Εγώ μίλησα με τον παιδίατρο,έκανε ψηλαφηση στην κοιλιά και μάλλον πρέπει να ήταν ψυχολογικό.Δηλ.δεν του εβγαινε το άγχος με κλάμα και του έβγαινε με πόνο. Το καλοκαίρι δε μου παραπονέθηκε καθόλου και μέχρι τώρα που ξεκινήσαμε είναι όλα εντάξει.Για να δουμε.Το άσχημο όμως είναι ότι φέτος η τάξη των προνηπίων έχει 28 παιδάκια γιατί από ότι μας είπαν οι δασκάλες φέραν πολλά παιδιά από ιδιωτικούς λόγω κρίσης.Εσύ την πας σε ιδιωτικό ή του δήμου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια μου ειναι μεγαλα ζουζουνια ασε, αλλα και τα δικα σου φαινονται ζιζανιακια,εμεις καλα ο μικρος μου μονο μου ανεβασε πυρετο ή απο τα δοντακια του ειναι ,η καμια ιωση ποιος ξερει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα ο ανδρας μου είχε πάρει αδεια για να πάει τον μικρό στον παιδικό και τον Γιώργο στον αγιασμό. Το ζουζούνι μου ξύπνησε πριν φύγω εγώ για την δουλειά μου και έβαλε τα κλάματα γιατί δεν ήθελε να πάει στον παιδικό, έκλαιγε και δεν ήξερα τι να του πω για να τον ηρεμήσω.Αρχίζει πάλι και δεν θέλει να πηγαίνει όπως και περσι,το ίδιο έκανε.Μετά κάποια στιγμή με πήρε ο άνδρας μου στο τηλέφωνο και μου είπε ότι τον πήγε τελικά με τα χίλια ζόρια και έκλαιγε και εκεί.Ασε δράμα.Στενοχωρήθηκα πολύ,ελπίζω να είναι μόνο μια φάση και να του περασει.Τον ρώτησα γιατί δεν θέλει να πάει και μου είπε οτι τον πιέζουν να φάει.Σήμερα δεν έφαγε τίποτα εκεί ούτε πρωινό ούτε μεσημεριανό.Τι να κάνω; Μου έρχεται να κλάψω. :cry: Κατερίνα μου εσένα πώς τα πήγε ο μικρός σου;Τι ώρα θα τον παίρνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερααα μανουλιτσες!!

σημερα ειχαμε αγιασμο στο προνηπιο!!αχ!πως μεγαλωνουν ετσι!ετοιμη ημουν να βαλω τα κλαματ στο σχολειο! :oops:

λετε για πανες βλεπω!!ο δικος μου την εβγαλε τη μερα 2,5 χρονων κ τη νυχτα τριων κ κατι!!αργησαμε λιγουλακι! :roll:

εμεις σε κρατικο τον παμε!!δεν εχει καν ιδιωτικο εδω στο νησι...αλλα κ παλι δεν θα τον πηγαιναμε!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ τον στέλνω σε ιδιωτικό γιατι είναι πολλά τα λεφτά. Τον στέλνω σε σταθμό του δήμου.Βέβαια και εκεί πληρώνουμε ένα σημαντικό ποσό,δεν είναι δωρεαν.Σήμερα πάλι έκλαιγε,δεν ήθελε να παει και μου έλεγε το χρυσούλι μου"μαμά θα πάμε να πούμε μόνο ένα γεια και θα φύγουμε,εντάξει;".Εντάξει του απαντούσα εγώ.Πήγαμε και μόλις μπήκαμε στην τάξη ξεκινάει ένα κλάμα και να θέλει να φύγουμε.Τελικά μιλάω με την δασκάλα του και μάλλον νιώθει έτσι επειδή τον πιέζουν να φάει και το μικρό μου δε θέλει.Καταλήξαμε λοιπόν να τον αφήσουμε ένα διάστημα χωρίς πίεση στο φαγητό μήπως και αλλάξει.Οσο για τις πανες,μανούλα3 με τσάκωσες. :whistle: Δεν τον εκπαίδευσα καθόλου ενώ αντίθετα με τον μεγάλο μου 3,5 χρονών τις είχαμε βγάλει και το βράδυ. Το πιστεύεις όμως ότι ο μικρός μου 18 μηνών πήγαινε στο μπάνιο,κατέβαζε την πάνα του και έκανε τσίσα(sorry) :oops:μόνος του επειδή έβλεπε τον μεγάλο μου. Ειλικρινά δεν ασχολήθηκα καθόλου με το θέμα,ουτε τον κυνήγησα ποτε, τίποτα.Και τις πάνες τις έβγαλε μόνος του και τις φοράει πια όταν κοιμάται και πάλι δεν ασχολούμαι.Κάποια στιγμή θα βγάλει και τις βραδυνές. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ο γιωργακης μου χθες τα πηγε μια χαρα στο καινουργιο του σχολειο,οταν τον πηγα το πρωι ηταν λιγο μαζεμενος και διστακτικος αλλα το μεσημερι ηταν χαρουμενος μονο που εχασε το παγουρινο του και δεν ηξερε πως

γεωργια μου μην στεναχωριεσαι θα συνηθισει σιγα σιγα και εμεις εχουμε ενα θεμα με το φαγητο δεν τρωει καθολου,του εβαλα ενα τοστακι και εφαγε το μισο,αλλα και στο σπιτι συνεχεια τον κυνηγαω πετσι και κοκαλο ειναι ασε,γιαυτην την βδομαδα θα σχολαμε στις 2 την αλλη μαλλον κανονικα 4 παρα

manoula 3 καλη αρχη και σε σας,ο μεγαλος σου αρχιζει προνηπιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες! Καλη σχολικη χρονια στα νηπιακια μας!

Η Μαρια μου φετος προνηπια..26-6-2006 γεννημενει ,καρκινακη!πολυ ευαισθητη αχ!!!

της αρεσει το σχολειο κ ηταν χαρουμενη πολυ! θα ειναι κλασσικο! το πρωι ,δεν ξυπναει ευκολα,αλλα θα παρει τον ρυθμο... εχουμε κ μια μπουμπου 11μηνων,κ την λατρευει!!!!

σας αφηνω για λιγο....κλαιει η μπουμπου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μεις ξεkιnησαμε προνηπιοοοο!!!ο μεγαλος μου 15/11/06!!!!ειναι πολυ ενθουσιασμενος!!!ξυπναει ευκολα το πρωι κ οταν παμε να τον παρουμε απ'το σχολειο, συνεχεια μας λεει:<<γιατι ηρθατε να με παρετε???δεν σας ειπα οτι θελω να ειμαι εδω ολη μερα??>>χχαχαχαχα!!!!!!μονιμος κατοικος σχολειου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

ο γιωργακης μου χθες τα πηγε μια χαρα στο καινουργιο του σχολειο,οταν τον πηγα το πρωι ηταν λιγο μαζεμενος και διστακτικος αλλα το μεσημερι ηταν χαρουμενος μονο που εχασε το παγουρινο του και δεν ηξερε πως

γεωργια μου μην στεναχωριεσαι θα συνηθισει σιγα σιγα και εμεις εχουμε ενα θεμα με το φαγητο δεν τρωει καθολου,του εβαλα ενα τοστακι και εφαγε το μισο,αλλα και στο σπιτι συνεχεια τον κυνηγαω πετσι και κοκαλο ειναι ασε,γιαυτην την βδομαδα θα σχολαμε στις 2 την αλλη μαλλον κανονικα 4 παρα

manoula 3 καλη αρχη και σε σας,ο μεγαλος σου αρχιζει προνηπιο;

Ωραία Κατερίνα μου,φαίνεται ότι το πήρε καλά,ίσως γιατί βλέπει και τον αδερφό του που πηγαίνει και ξέρεις πώς νιώθουν τα μικρά για τα μεγαλύτερα αδέρφια τους, τα βάζουν σε βάθρο.Θέλουν να κάνουν τα ίδια.Τουλάχιστον ο δικός μου το έχει αυτό.Κρίμα για το παγουράκι του,ίσως να μπερδεύτηκε με κανενός αλλου παιδιού.Πές του ότι θα του πάρεις καινούριο να χαρεί.Και εμένα η σχέση του με το φαγητό δεν είναι πολύ καλή, το γάλα όμως μπορεί να το πίνει όλη μέρα.Αλλά και πάλι μόνο γάλα βρε παιδί μου;τι να σου κάνει; Τα προνήπια εκεί που τον πας τα έχουν τελικά μαζί με τα νήπια; Και με την τουαλέτα τι γίνεται; Πάει μόνος του ή τον βοηθάει η δασκάλα; Τουλάχιστον στον παιδικό που τον στέλνω εγώ πάει μόνος του αλλά αν θέλει σκούπισμα τον βοηθάει η δασκάλα του και έχω και το κεφαλι μου ήσυχο. ;;);;) Και εμείς τα πήγαμε πολύ καλύτερα σήμερα που δεν τον πίεσαν για να φάει, μόνο που όταν τον πήρε η μαμά μου ήταν τελείως νηστικός. :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καθε παιδακι θελει τον χρονο του!!κ στο σχολειο κ στις περιβοητες πανες!!!!το καθενα φερεται διαφορετικα!!!!!!![/quote

Συμφωνώ,το καθένα έχει το δικό του χαρακτήρα και καλό είναι όσο μπορούμε βέβαια να μην πιέζουμε καταστάσεις γιατί συνήθως φέρνουμε αντίθετα αποτελέσματα.Τώρα όσο αφορά τις πάνες το μικρό μου ουσιαστικά "εκπαιδεύτηκε" βλέποντας τον Γιώργο που είναι ο μεγάλος μου.Πήγαινε αυτός στην τουαλέτα και από πίσω και αυτός. Ενα ακόμα παράδειγμα τώρα που είναι 4 χρονών ο Γιαννάκης μου ξέρει να γράφει πολλά γραμματα και αριθμούς γιατί πάλι έβλεπε τον αδερφό του και ήθελε πάρα πολύ να μάθει να γράφει. Ενώ στην ηλικία του όταν ήταν ο μεγάλος μου δεν είχε δείξει τέτοια θέληση.Ισως βέβαια είναι και στο παιδί. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες! Καλη σχολικη χρονια στα νηπιακια μας!

Η Μαρια μου φετος προνηπια..26-6-2006 γεννημενει ,καρκινακη!πολυ ευαισθητη αχ!!!

της αρεσει το σχολειο κ ηταν χαρουμενη πολυ! θα ειναι κλασσικο! το πρωι ,δεν ξυπναει ευκολα,αλλα θα παρει τον ρυθμο... εχουμε κ μια μπουμπου 11μηνων,κ την λατρευει!!!!

σας αφηνω για λιγο....κλαιει η μπουμπου!!!!

Καρκινάκι είναι και μένα, γεννημένος 15-7-2006,είναι ευαισθητούλης αλλά και λίγο γκρινιαρούλης. Τα παίρνει λίγο βαριά κάποια πράγματα. Εσένα; Καλή αρχή και σε σας λοιπόν. Την στέλνεις σε κρατικό ή σε παιδικό του δήμου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια μου το βρηκαμε το παγουρινο του τελικα και χαρηκε πολυ,οσο για την τουαλετα παει μονος του δεν εχει προβλημα και στο σπιτι δεν τον βοηθαω καθολου,το μονο προβλημα που εχουμε ειναι το φαγητο μου βγαζει την πιστη και τωρα θα βγαζει και την πιστη της νηπιαγωγου σιγουρα,το πρωι τα εχουν ξεχωριστα τα νηπια απο τα προνηπια απλα οταν φυγει το κλασικο το ολοημερο συνεχιζει μαζι γιατι μενει μονο μια νηπιαγωγος,ο δικος μου παλι δεν πιανεται καθολου να γραψει μονο μουντζουρες ενω ο μεγαλος μου ζωγραφιζε κανονικα απο τον παιδικο,καθε παιδι με την ωρα του

αλεκα1 να χαιρεσαι τις κορουλες σου και καλη αρχη στην μεγαλη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς που βρήκατε το παγουράκι Κατερίνα γιατί εμείς έχουμε κόλλημα γενικά με τα πράγματά μας. Αμα χάσει κάτι το ζουζούνι μου μπορεί να κλαίει και να γκρινιάζει χωρίς σταματημό. Που ήταν τελικά; Εμείς πάμε καλά αυτές τις μέρες, δεν κλαίει τώρα που δεν τον πιεζει η δασκάλα του να φάει. Πάει με χαρά, τώρα σκέφτομαι τις ιώσεις, ελπίζω να μην είμαστε όπως πέρσι γιατί θα φουντάρω. Σήμερα είμαι ένα πτώμα, κουράστηκα στην δουλειά, έχω να πάρω τον Γιώργο από το φροντιστήριο αγγλικών, είναι η πρώτη του μέρα,το σπίτι είναι χάλια αλλά δεν έχω όρεξη να κάνω απολύτως τίποτα. :? Α και η μαμά μου όταν γύρισα μου λέει ότι ο μικρός της είπε:"ξέρεις γιαγιά γιατί έκλαιγα αυτές τις μέρες που πήγαινα στο σταθμό, επειδή δεν με πήγαινες εσύ.Θα είναι όμως το μυστικό μας" Και η μαμά μου συγκινήθηκε πολύ γιατί ήταν πολύ τρυφερό αυτό που της είπε. Τελικά και τα δυο μου παιδιά και τα ανηψάκια μου έχουν αδυναμία στους γονείς μου.Περιμένω πως και πως το Σ/Κ που δε δουλεύω. Αύριο γιορτάζει και η ανηψούλα μου, να την χαίρομαι. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργια μου το παγουρινο μας το ειχε παρει ενα αλλο παιδακι και το επεστρεψε,και ο δικος μου εχει κολλημα με τα πραγματα του αφου αν κολησει με κατι το παιρνει στο κρεβατι του να κοιμηθει μαζι του,χτες ειχε ενα καλωδιο μαζι του μεγαλη τρελα,το σκατουλι την συγκινησε την γιαγια του,ποσα κιλα ειναι ο δικος σου;να χαιρεσαι την ανηψουλα σου,τελικα εχουμε πολλα κοινα γιορταζει και η δικια μου η ανηψουλα τη λενε σοφια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαιρόμαστε τις ανηψούλες μας σήμερα, να είναι καλά και με υγεία. [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] :x Κρίμα βρε Κατερινάκι που μένετε μακριά, αν όμως έρθετε Αθήνα πες μου,εντάξει;Λοιπόν από κιλά εμένα είναι 15 και έχει ύψος 1,11. Είναι αδυνατούλης αλλά δε με απασχολεί τόσο αυτό, γιατί και ο παιδίατρός μας πιστεύει ότι είναι καλύτερα τα παιδιά να είναι αδύνατα παρά παχουλά. Είναι δύσκολο να κάνεις δίαιτα σε ένα μικρό, τι θα του πεις δηλ. μη φας σοκολάτα, μη φας τις βλακείες.Απλά με ενδιαφέρει να φάει το αυγό και τα φρούτα που δυστυχώς τα έχουμε ψιλοκόψει και τον κυνηγάω. Σήμερα πάλι στο παιδικό δεν έφαγε τιποτα, μόνο όταν τον έφερε η μαμά μου σπίτι έφαγε κουνουπίδι.Πάλι καλά.Εσείς από κιλάκια πώς είσαστε;Από φαγητό;Αλήθεια το μωρό το ζηλεύει ή το προσέχει; :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρεστε τις ανηψουλες σας κοριτσια!!!! :D:)

Ευχαριστώ manoula3 για τις ευχές σου. :D Τελικά εσένα ο μικρός προσαρμόστηκε μια χαρά στα προνήπια αφού δε θέλει να φύγει.Ηταν η πρώτη χρονιά ή τον είχες στείλει και πέρσι;Εμένα είναι η δεύτερη χρονιά του,πέρσι πήγαινε στα προ-προ νήπια. Όμως δε μου τρώει καλά,πιο πολύ γάλα πίνει,μπορεί να πίνει γάλα όλη μέρα.Απο φαγητό,λίγες κουταλιτσες και μετά δε θέλει άλλο.Σήμερα έφτιαξα κοτόσουπα, έφαγε τέσσερις με πέντε κουταλίτσες,πολύ λιγο κοτοπουλάκι και μετά σταμάτησε. Δράμα.Εσένα σου τρώει κανονικά; 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...