Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο3!


Recommended Posts

καλο σας βραδυ :) καλε ποτε ανοιξατε το 3 κ ποτε γεμισατε 3 σελιδες χαμπαρι δεν πηρα... ;) :woohoo:

ηθελε ο υπολογιστης μου φορματ κ μεχρι να τον κανει ο αντρας μου δεν μπορουσα να μπω... ;):)

Χρυσα πολυχρονος ο Χριστοφορος να τον χαιρεσται κ να ζειτε καθε ομορφη στιγμη μαζι του, γιατι δυστηχως κ οι σκανδαλιες τους θα μας λειπουν ;):)

Μαρινα κ εσυ επισης να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου, που φανταζομαι θα ειναι ολο ναζι κ τσαχπινιες... ;):P

Κωνσταντινα τι διαβασα καινουργιο συμπεθεριο εχουμε; :cheer: αντε με το καλο, ειστε οι δευτερες συμπεθερες στο θεμα :P

Καρολινακι εχουν δικιο τα κοριτσια μια χαρα ειναι η Λυδια μας εσυ μου εισαι παραπονιαρα :P

Στελλα κ εμενα δε θελει καθολου να του ανοιξω το στομα ;):)

αυτο που λεγατε για το μπερδεμα των μωρων εμενα οταν με ρωτανε αν ειναι αγορακι; απαντω χαριτολογοντας, ετσι λεμε τωρα αν στην πορεια αλαξει; εεεε τι αλλο να πεις :P εμεις σημερα ειχαμε το απογευμα γκρινια κ πηραμε το καροτσι για ατα, οσο ειμαστε εξω μια χαρα ουτε φωνη ουτε κουβεντα, με το που κατεβηκε απο το καροτσι κ μεχρι να τον παρει ο υπνος μας ακουσε ολη η οικοδομη :ohmy::P

την καληνυχτα μου σε ολες σας μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με γεια το νεο μας θεματακι!!!!!

χριστοφαρακο κ εβελινακι χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!να χαιρεστε τα παιδακια σας κ παντα καλοτυχα να ειναι στη ζωη τους!!!

κοριτσια εδω χαλια η κατασταση...η μαμακα μου εχει ασχημες αντιδρασεις απτα φαρμακα κ προσπαθω να την χαλαρωσω...ελπιζω αυριο να καταφερει κατι κ ο ψυχιατρος.εχω γινει κ εγω χαλια κ στεναχωριεμαι...ειναι στιγμες που δεν μπορω να ελεγξω την κατασταση...κ τα νευρα μου...αυριο θα ξεκινησει κ η κοπελα που θα κραταει το μωρο.θα ερχεται 5-8.το καλο ειναι οτι ειναι λιγες ωρες κ συνηθως κοιμαται μεχρι 5.30-6.μετα θα τον φερνει σεμενα βολτα.επισης ειναι κ συμμαθητρια μου κ καλη φιλη κ ευτυχως δεν εχω αγχος.ελπιζω να πανε ολα καλα!

εμεις ποδηλατο-τρικυκλο ειχαμε παρει απτα τζαμπο ενα 100 ευρω.κοκκινο με μπλε.καποια κοπελα ειχε αναφερει την κρεμα καστερ παουντερ.πως γινεται?καλο βραδυ κουκλες μου!φιλια στα ομορφοπαιδακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Αγγελικη μου χιλια ευχαριστω.. :kiss:

Τωρα ειδα το δευτερο μνμ σου.

Θα το προσπαθησω κι αυτο!! :)

Με καμια παναγια δεν ανοιγει και με κανενα προγραμμα που εχω.

Τοση ασχετιλα εχω........?? :blink::blush::blush::blush::blush:

Ευχαριστω και παλι κουκλιτσα.. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Εκανες τιποτα με τον QuickTime?

Κι σχετικα ασχετη ειμαι. :P Αλλα ανακαλυψα μια ωραια μερα οτι αν βαλεις μια ερωτηση ετσι οπως σου ερχεται στα ελληνικα ή στα αγγλικα στο google, συνηθως καποιος αλλος πριν απο 'σενα εχει αναρωτηθει ακριβως το ιδιο. Ετσι σε καποιο forum ή blog βρισκεις τις απαντησεις που του εδωσαν αλλοι ειδημονες! ;)

Και να σκεφτεις οτι ο αντρας μου κανει αυτη τη δουλεια... Ποτε ομως δεν εχει χρονο να σχοληθει με τα δικα μου! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANNA-ALEXANDROS, Ουτε που ειχα δει οτι περνας τετοια κατασταση! :blush: Παρασυρθηκα απο τα γεννεθλια, τις εργασιες... τα δικα μου τελοσπαντων.

Κανε κουραγιο και υπομονη. Ειναι πολυ δυσκολο πραγμα η καταθλιψη ειδικα για τους ανθρωπους που ζουν μαζι με τον ανθρωπο που το βιωνει!

Δυσκολο μια για αυτον που το εχει πολλες για αυτον που τον φροντιζει.

Μιλαω εκ' πειρας οχι απο πλευρας σπουδων αλλα απο προσωπικη πειρα. Περνουσα ζορικη καταθλιψη για μεγαλο διαστημα και ειχε χρειαστει να παρω και φαρμακα. Θυμαμαι ακομα το ποσο εκνευριζονταν οι αλλοι μαζι μου και το ποσο μονη εμεινα εκεινο τον καιρο γιατι κανενες σχεδον φιλος ή η οικογενεια μου με ανεχονταν. Ουτε την κλαψα ουτε και την απαθεια, ουτε και τις εξαρσεις μου.

Παντως αν ειναι θεμα ορμονων της κλιμακτηριου, θα περασει σχετικα γρηγορα... Αν ομως εμπλεκονται και αλλοι παραγοντες οπως με αυτο τον τροπο ασυνειδητα ισως η μητερα σου να διεκδικει περισσοτερο ενδιαφερον απο εσας, ισως ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα.

Ζητησε κι αλλη βοηθεια απο τον ψυχιατρο εκτος απο τα φαρμακα, να την βλεπει, να την κουβεντιαζει ισως και λιγο μαζι σου και οπωσδηποτε να σε συμβουλεψει για το πως να χειριζεσαι τις καταθλιπτικες και τις αλλες εξαρσεις της.

Αν πιστευεις οτι μπορω να βοηθησω σε κατι, ειμαι στη διαθεση σου!

Περαστικα σας ευχομαι και γρηγορα γιατι ειναι πολυ ψυχοφθορες αυτες οι καταστασεις για ολη την οικογενεια!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας Αννα περαστικα για τη μανουλα σου :( οπως εγραψε κ η Αγγελικη η καταθλιψη ειναι κατι παρα πολυ δυσκολο κ καλως η κακως επηρεαζει κ σενα :( ελπιζω ο ψυχολογος να σας βοηθησει...

εμεις σημερα ειχαμε ενα περιεργο βραδυ, ο μικρος ξυπνησε κατα τις 2 τα μεσανυχτα του δωσαμε την πιπιλα οπως παντα αλλα ο κυριος δεν ξανακοιμηθηκε :huh: ο λογος; μαλωνε με το αρκουδακι που του εχουμε στο κρεβατι :woohoo: το ειχε αγκαλια κ δεν μπορουσαμε να το παρουμε να του βαλουμε θερμομετρο, να δουμε τι εχει...σε καθε προσπαθεια μας εβαζε τσιριδες :P αφου περασαμε κανενα μισαωρο ετσι του δωσαμε το τηλεκοντρολ τον αλλο του μεγαλο ερωτα... ;) κ ετσι κοιμηθηκε κ αυτος κ εμεις :) ελπιζω να μη μας το ξανακανει...... :unsure::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααααααααααααααααααααααα κοριτσάρες μου...

σήμερα είμαι πολύ χαρούμενη μανούλα !! :):) για δεύτερη βραδιά η λατρεία μου έπεσε στο κρεβάτι ξύπνια και μετα από λίγο γκρίνιο και στριφογύρισμα έκανε νανάκια.. :woohoo: :woohoo: τι καλό παιδί που έχω!!πτου πτου Λυδία μου...μακάρι να το κανει έτσι απο δω και περα γιατι την άλλη Κυριακή χρονίζουμε και είναι καιρός να κοιμόμαστε χωρίς την αγκαλίτσα του μπαμπά η της μαμας...

Αγγελικούλα μου έχεις δίκιο μωρέ κοριτσάκιμου είναι πολύ καλή και υπάκουη δε λέω ...αφού είναι στο χαλί και παει να φύγει από τα μαξιλάρια που χω κάτω και της λέμε μηηηηηηηη...μας κοιτάει πονηρά γελάει και γυρίζει πάλι πίσω... :P:P απλά κάποιες φορές αν δεν γίνει το δικό της ειδικά όταν τρώει..γκρινιάζει και κοκκινίζει οπότε κάνω αυτο που θέλει πιο πολυ για να φάει... ;) ο μεγαλος μας έρωτας είναι το ρολόι που φοράω ...το βγάζω και θελει να το κρατάει και να το πιανει...Ο Χαρτοφάγος σου έχει πολυ πλάκα!!! :P:P ήθελε την χαρτοπετσέτα ε?? ακόμη εσεις τον κουνάτε για να κανει νανα το βράδυ?

Κωνσταντινούλα μου παραπονιάρα μου εσυ!!!!!!! :P:P αφού ξέρουμε ότι το Ολινάκι μας είναι σουπερ και μπορω να πω υποδειγμα βρε...γάυτο δεν το αναφερουμε... ;) ακου απο τον 2 μηνα κανει νανι μονη της ... :woohoo: εμας 40 μερες ειχε κανει την νυχτα μερα και δεν κοιμομασταν σχεδόν καθόλου...θυμάσαι που την έλεγα νυχτεριδούλα....είσαι πολυυυυυυυυυ τυχερή...φιλούνια στο όμορφο κοριτσάκι... :kiss::kiss:

Συμπεθερούλα μου τι είχε μωλε πάλι ο κούκλος μας? :dry: ήθελε το κοντρόλ του εεεεεεεεεεε???? :P:P σου χω πει ότι εμας όταν της το δίνω για λιγο...τρελαινεται να αλλαζει κανάλια ???????? :woohoo: :woohoo: και όταν το κανει παίρνει κορίτσια ένα πονηρό ύφος μέσα στην περηφάνεια...ναι ναι τα καταφερα...

Αννούλα μου κάνε μωλε υπομονή το ξέρω ότι είναι ζόρικη η κατάσταση ... :(:( ελπίζω ο ψυχιατρος να βοηθησει την μανούλα σου...και να παει καλύτερα...μήπως πρεπει να της αλλαξει τα φαρμακα?

Φανούλα μου μην μιλας για ασχετίλα εγω να δεις ... :blush: που δεν ξερω ούτε φωτό να βαζω εδω ούτε τίποτα...σε φιλώ πολυ πολυ γλυκα...

όποια κοπελίτσα θέλει ας μου στειλει το ε-μαιλ της όταν βγαλω με το καλο φωτο της παπενιας ...στα γενεθλια...σκεφτομαι να της παρω κανα χαζο καπελακι απο τα jumbo για να χει πλακα...να σας στειλω να την δειτε...

Στελλίτσα μου που είσαι γλύκα? η μπεμπούλα σου με τις μπουκλίτσες τις όμορφες καλά?

Δωρούλα μου,Ιφιγένεια μου ,Ποπίτσα μου,Τζενούλα μου ,Μπέλλαμου,Ελενίτσα μου πάλι χάθηκες εσύυυυυυυυυυυ??????? :(:(

Χρυσουλίνι μου τι έγινε τελικά με τις τούρτες??????ο ταζούλης σου τι σκανταλιες έκανε??? :P:P

ουφφφφφφφφφφφ πάλι λίγα έγραψαααααααα :P:P:P σας φιλώ αγάπες... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Κοριτσακια σας ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες;!!!!

Να ειστε καλα και να χαιρεστε τα παιδακια σας

Ολα καλα χτες..τελειωσαμε στις 2..με το πλυσημο των πιατων κλπ.

Ο χριστοφορος δεν καταλαβε και πολλα- λογικο ηταν- οτζερτζελες στην μαμα μου τελειωσε πριν παω οποτε ΟΚ, σπιτι πηγα γυρωστις 5, και μεχρι να ερθουν μαγειρευα..εκανα ενα σωρο πραγματα..την μια τουρτα την εφερα εδω στο γραφειο, την σπιτικη την εδοσα τι μιση στον Μπαμπα μου και την αλλη μιση την κρατησα σπιτι.

Οι φιλες της μαμα μου και η νονα μας εφεραν ρουχα...ολα για φετος..της νονας ειναι πιο καθημερινα οποτε θα τα φορεσει..αλλα των φιλεναδων της μαμα μου ετσι οπως ειναι- ειναι και απο το ιδιο καταστημα- θα παω τα τα αλλαξω για μεγαλυτερο νουμερο. Θα παρω τα ιδια ρουχα γιατι ειναι παρα πολυ ωραια...αλλα εχει ηδη πολλα καλα ρουχα για φετος που να προλαβει να τα φορεσει

Αννα υπομονη...ξερω οτι ειναι δυσκολο προσπαθησε οσο μπορεις να συμπαρασταθεις στην μαμα σου...θα ειναι πολυ κουραστικο και ψυχουθορο και για σενα..ελπιζω να το ξεπερασει σχετικα συντομα.

Εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια

Καρολινακι Στελλιτσα Κατερινα Κωνσταντινα, και οποια λλη ξεχασα φιλακια πολλα σε σας και τα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια κοριτσάκια μου!!

Καρολινάκι μου,τι νόμιζες,μόνο εσύ θα γκρινιάζεις?? :laugh:

Η αλήθεια είναι οτι αν νυστάζουν τα νινάκια κ τα αφήσεις

στο κρεβάτι-εννοείται αν δε κλαίνε-κοιμούνται πανεύκολα!!

Αννούλα μου γλυκιά τι να πω κοριτσάκι μου,περαστικούλια,

ας ελπίσουμε όλα να τελειώσουν γρήγορα...

Νινίνα μου τι κάνει το κουκλί ο Παναγιωτάκης??

Τι νέα οι υπόλοιπες μανούλες??

Χθες ήρθε ο υδραυλικός να αλλάξει μια βρύση μας κ έσπασε μια ασφάλεια

κ πλημμύρισε όλη η τραπεζαρία μου.. :ohmy::ohmy: Όπως

σωστά φαντάζεστε,είχα ένα υπέέέροχο απόγευμα,γενικό ξεσήκωμα

στα καλά καθούμενα!Καλά που ήταν κ ο αντρούλης μου εδώ κ με

βοήθησε,γιατι θα είχα πελαγώσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ φαντάζομαι Κωνσταντινούλα χθές πώς θα χε γίνει το σπίτι...τουλάχιστον σήμερα κάτσε και ξεκουράσου κοριτσάκι μου...

δεν γκρινιάζω τόσο όσο παραπονιέμαι ...έχει διαφορά... :P:Pχαχα

Χρυσούλι με γεια τα ρουχαλάκια! τι κάνει ο όμορφος ταζούλης? :):)

βαριεμαι βρε κοριτσια θελω να περασει η ωρα να παω σπιτάκι να ζουζουνέψω με την μελένια μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

Εσκασε το 1ο μας δοντακι :woohoo: !!!!!!!!!Ειχα δικιο τελικα η οδοντιατρος :P :laugh: !!!Χθες ειχαμε παει στην παιδιατρο κ μου το επιβεβαιωσε ;) !!Ετοιμαζονται κ τα αλλα!!ΑΧ θα δω τη φαφουτα μου με δοντια :silly:! Απιστευτο μου φαινεται!!!!

Φανουλα σειρα σας!!!Με το καλο!!

Παντως πολυ ανωδυνα το βγαλαμε,ευτυχως!!

Ειμαστε πια 73εκ και 8650!!

Ρωτησα για αλοιφη για τσιμπημα κουνουπιων κ μου ειπε την Fusidin k τη Fenistil!

Και εμεις ησυχο κοριτσι ειμαστε,οι περισσοτερες ξερετε!!Και οπως και η φιλη μας η Ολινα κοιμομαστε ολη νυχτα απο 2 μηνων σχεδον!!!Συγκεκριμενα το 1ο βραδυ που κοιμηθηκε ολη νυχτα ηταν στη γιορτη του μπαμπα της(30 αυγουστου)...ποιου αλλου :laugh: !!!Δωρο!

Παντως βρε κοριτσια εμενα δε παιζει σχεδον καθολου με τα παιχνιδια της!Ουτε στο παρκο καθεται πια!Ολο να γυρναει,να τραβαει,να πεταει πραγματα,να μαδαει,να πηγαινει κατω απο τις καρεκλες τα τραπεζια,να παιρνει τα πραγματα μας....με τα παιχνιδια της τιποτα,ελχιστα ασχολειται :dry: !!

Καρολινακι μου πολυ απολαυσα τα κατορθωματα της Λυδιας!!!!Σα να την εβλεπα τη ζουζουνιτσα!!!Συγχαρητητρια κ για τα ωραια νανι που κανετε :woohoo: !!!!Να δεις που ηρθε η ωρα να το καθιερωσει πιο!!Μπραβο κ στον μπαμπα!!Να μου τη φιλησεις!!!

Νινινα μου τι ερωτας ειναι αυτος με το τηλεκοντρολ :laugh: ??Εμεις της το δινουμε,μεχρι που τωρα πια το βαρεθηκε!

Αννουλα μου ελπιζω να πηγαινουν σιγα σιγα ολα καλα με τη μαμα σου!!Κανε υπομονη κοριτσακι μου!!Οπως ειπε και η Αγγελικη,αν ειναι απο την κλιμακτηριο,θα περασει σχετικα συντομα!!Παρε κ αλλες γνωμες!Ευχομαι τα καλυτερα!

Αχ Μαρινα μου ξεχασα να ευχηθω στη Εβελινα σου :blush: !!Να τη χαιρεστε!!Γερη κ πολυχρονη!!

Χρυσα μου αντε κ του χρονου σας!!!

Αγγελικουλα με τον φοβερο κ τρομερο Ιασωνα ,τι κανετε??Μου φαινεται οτι τα σημερινα παιδια πεισμωνουν απιστευτα!!Παντως με τις χαρτοπετσετς,τα περιοδικα,τα χαρτακια...ολα εχουν μια αδυναμια!!Δε μου εχει μεινει περιοδικο για περιοδικο!!!

Ντινακι μουουου....τι κανει το υπεροχο πλασματακι σου?!Πολλα φιλακια κ στις 2 σας!!

Κοριτσια χαιρετω για την ωρα γιατι εχω τη ζωηρουλα κ μου φαινεται οτι προσπαθω να γραψω κανα μισαωρο :blink: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ συμπεθερα τι ειναι αυτο που σε βρηκε;;;;;

απαπαππα

Καρολινακη μια χαρα ειμαστε...ο Τζουλης...αστα..

Χτες το βραδυ του δινω το μπιμπερο με το γαλα...και αυτος το δινει στον μπαμπα του να τον ταισει και χαμογελαει....

το παιρνω κανω πως πινω...για να με μημηθει...αυτος το παιρνει και το δινει ξανα σε μενε..σαν να λες..αυτο πιες το μονη σου!!!!

Και απο χτες ολη μερα λεει ΚΑ..τι ειναι αυτο το ΚΑ δεν ξερω..

Λεμε μαμα, λεμε νιαννν- οταν πειναει..και μαμαμ οταν δηψαει...αλλα τι ειναι το ΚΑ.,..δεν εχω εντοπισει ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε Ντινακι τι ταλαιπωρια τα υδραυλικα!!!!Ειχαμε πλυμμηρισει κ εμεις πριν λιγο καιρο απο το πλυντηριο....ξερω!!Μη το σκεφτεσαι αλλο,παει περασε!!

Χρυσα εγω κανω καμια φορα οτι ταιζω τον μπαμπα κρεμα με το κουταλι,για να φαει η μικρη κ αυτη γελαει κ μετα τρωει ;) !!Μολις μαθεις τι ειναι το ΚΑ :laugh: ενημερωσε μας!!!

Καρολινακι μου υπομονη!!!Λιγες ωρες ακομα!!!

Κοριτσια παω,φιλακια πολλα κ την καλημερα μου κ παλι :kiss::) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Καρολινακη μια χαρα ειμαστε...ο Τζουλης...αστα..

Χτες το βραδυ του δινω το μπιμπερο με το γαλα...και αυτος το δινει στον μπαμπα του να τον ταισει και χαμογελαει....

το παιρνω κανω πως πινω...για να με μημηθει...αυτος το παιρνει και το δινει ξανα σε μενε..σαν να λες..αυτο πιες το μονη σου!!!!

Και απο χτες ολη μερα λεει ΚΑ..τι ειναι αυτο το ΚΑ δεν ξερω..

Λεμε μαμα, λεμε νιαννν- οταν πειναει..και μαμαμ οταν δηψαει...αλλα τι ειναι το ΚΑ.,..δεν εχω εντοπισει ακομα

Γεια σου βρε ταζούλη!!!!!!με τις τσαχπινιές σου... :woohoo: :woohoo: λες να εννοει καρολ? χαχα :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα φιλακιααααααα

φανταζεσαι....χαχαχα

θα εχει πολυ γελιο...και οταν θα πει ΠΑ..θα ειναι παπενια!!!!!

χαχα..θα ζηλεψει το Ολινακι καλεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλίτσα μου με γεια το δοντάκιιιιιιιιιιιιιιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κοριτσακι μου είδες που στεναχωριόσουν??αντε με το καλο τα υπόλοιπα και ανώδυνα όπως και αυτό. ;)

Φανούλα άντε με το καλο να ξεφαφουτιάσετε και εσεις... :):)

Χρύσα μου με τον ύπνο πως τα παει το ζουζούνι σου? κοιμάται όλο το βραδυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγεια μεγεια....τι νομιζες βρε..φαφουτικο θα μεινει...χαχαχα..Φανουλα αντε και στα δικα σας..

Εμεις εχουμε 4,5 δοντια..και παει να ξεμθτησει αλλο 1..ολα αυτα απο 01/04.

Καρολινακι μου ξυπναει παλη 2-3 φορες αναλογα αλλα δεν ουρλιαζει , του δινω λιγο νερακι τον χαιδευω και ξανακοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια να με παλι.. :P πηγαμε λαικη σημερα κ γυρισαμε πριν λιγο.... B) ο μικρος την επεσε για υπνο κ εγω θα ετοιμασω κατι για φαγητο :)

Στελλα μου με γεια το δοντακι σας :) μακαρι να βγουνε κ τα υπολοιπα ετσι ανωδυνα ;):) οσο για το τηλεκοντολ τι να πω; αν δεν κοιμηθει μ'αυτο δε γινεται αλλα μονο τα βραδυα.. :huh:

Καρολινακι κ εμενα ο μικρος απο τοτε που σαραντισε κοιματε ολη νυχτα, γι'αυτο κ εγω αν καποιο βραδυ ξυπνησει ανησηχω... :huh:

Χρυσα στειλε κ σ'εμας λιγη τουρτιτσα ..απο τη σπιτικη παρακαλω :woohoo:

Κωνσταντινα σε καταλαβενω στα καλα καθουμενα να βγουνε δουλειες; ευτηχως ειχες τον αντρα σου.... ;):)

Φανουλα, Ελενιτσα,Ιφιγενεια, Μπελ, Μαρινα, Ποπιτσα κ οποια αλλη ξεχνω καλο μεσημερι...καλη ορεξη.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Στελλιτσα φιλακιααααααα

φανταζεσαι....χαχαχα

θα εχει πολυ γελιο...και οταν θα πει ΠΑ..θα ειναι παπενια!!!!!

χαχα..θα ζηλεψει το Ολινακι καλεεεεεεεεεε

ces μου είσαι φοβερήηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

πα πα πα... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕΣΙΛΙΑ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ

ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

ΦΑΝΗ ΑΧ ΝΑΙ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΟΛΟΙ ΦΟΡΕΜΑΤΚΙΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΙ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΦΟΡΕΤΑ....

ΕΓΩ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕΧΡΙ 3 ΧΡ.ΟΠΟΤΕ ΩΣ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ ΩΡΑΙΑ ΣΕΤΑΚΙΑ ΤΖΙΝ ΚΑΙ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΑΠΟ 3-4 ΓΙΑ ΚΑΘΕ 6ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΑΙ ΖΑΚΕΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΙΑ ΠΑΝΤΟΥ...ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΑΡΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ...

ΑΝ ΣΚΕΦΤΩ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ ΠΑΝΩ 50 ΣΕΤΑΚΙΑ ΕΧΩ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΙΝΑΙ 6 ΚΟΥΤΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΥΧΑ

ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ 8 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΑΛΛΕΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΕΝΤΩΣΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 5 ΦΟΡΕΣ...

ΧΘΕΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΑΦΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩΤΟ ΜΙΚΡΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ...ΠΧ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ-ΒΡΕΦΙΚΟ ΕΧΕΙ 30 ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΩΣ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΝΩ ΑΝΑΓΚΕΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ 2 ΚΑΙ 3 ΧΡ.ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΠΧ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 8.30 ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΥΠΝΟ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΝΟΥΝ ΜΙΑ ΚΙΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ 2.5ΧΡ Θα ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ?ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΧΩ 2 ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟΥΣ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΕΝΟΣ ΧΡΟΝΩΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΝ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΒΡΥΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΟΣΙΜΟ ΝΕΡΟ ΟΚ ΑΝ ΟΧΙ ΘΑ ΔΙΝΕΙ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΠΑΛΙ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΒΡΑΣΜΕΝΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κι απο μενα!!

Στελλα μουυυυυυυυυυυ!!!!!

Ζηλεψα παααααααρα μα παααααρα πολυ τωρα!!

Θέλουμε κι εμεις δοντακι..... :woohoo: :(:(:(:(:(:(:(

Σιδερενιο αγαπη μου και με εναν πονο να ερθουν

και τα αλλα γρηγορα-γρηγορα..

Καρολινακι μου ευχαριστω...

Αντε να δουμε πια μ΄αυτα τα δονταια.

Αρχιζω (για μια ακομη φοαρα) να ανησυχω... :(

ninina μου κι εγω λαικη σημερα αλλα η μικρη θυμωσε

απο τον κοσμο και κουβαλουσα σακουλες-καροτσι και την Αναστασια αγκαλια.

Μια κολαση με στη ζεστη..

Τι καλο μαγειρεψες? :P:P:P

Αγγελικη μου σε χιλιοευχαριστω και παλι.

Τελικα τα ειχε σε μορφη βιντεο και καταφερα να ανοιξω

τις φωτο VLC media player.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Κωνσταντινα μου γλυκια φιλακια :kiss::kiss: πολλα

στο Ολινακι σου (το ξε-φαφουτικο)!!!!!

Τι καιρο εχει η ομορφη μας Δραμα?

Ιφιγενεια που χανεσαι ρε κοριτσι μου ολο?

Ποια ειναι η τελικη σου αποφαση με την δουλεια?

Εγω θα σου ελεγα .. να αραααααααααξεις..

Εφοσον μπορεις να βγεις ταμειο καντο.. ;);););););)

Κι εγω περιμενω πως και πως την "απολυση" μου.. :)

7 Αυγουστου του ΄11 θα ειμαι και παλι σπιτι..

Εχω κουραστει απιστευτα... :(:(:(:(:(:(:(

Μη με μαλωσετε αλλα ξεχναω να σας γραψω ολες

καθε φορα.. (το Alzheimer παραμονευει...!!!!)!!!

Φιλια πολλα πολλα πολλα σε ολες σας..!!

Α!! χθες κανατε το πρωτο μας βημα μεσα στο νερο!!!!

Βγαλαμε τα παπα μας και μπηκαμε στη θαλασσα!!!

Ξετρελαθηκε το κοριτσακι μου..!

Λεω να κανουμε και την πρωτη μας βουτια σε λιγες μερες.

Μαγιουδακι εχουμε! Κουβαδακια μας πηρε η γιαγια... :) .. τι μενει?

Καλη διαθεση και χρονος!!

(και να μου τελειωσει η περιοδος :blink::S:S:S:S )

Σας αφηνω αγαπες μου.

Καλο απογευμα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!!!!!

Στελλίτσα μεγια το πρώτο δοντάκι με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα είδες που λέγαμε να μην αγχώνεσαι άντε όλα καλά!!!

Κώνσταντίνα μπες να δεις αυτο που λέγαμε καιστείλε μου μυνημα να μου πείς σήμερα θα το πέτυχουμε!!!Όσο αφορα τη πλυμμηρα άστα να πάνε το έχω πάθει και εγώ αλλά το αστείο ήταν ότι πήγα τότε να ανοίξω τη βρύση και έφυγε ο σωλήνας και άρχισε να πετάγεται με πίεση το νερό στα έκπληκτα μούτρα μου και εγώ απελπισμένη προσπάθουσα με τα δύο χέρια να ταπώσω τονερό και ούρλιαζα στον άντρα μου να έρθει για βοήθεια!!!

Καρολίνακι τι κάνεις όλα καλά η παπένια σου θέλει σόου για να φαει πίο παιδάκι δεν θέλει?ΟΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδιααααααααααααααααα κοριτσαρες μου... :):)

τι κανετε μανουλίτσες όμορφες και πανεμορφα μωράκια?

η παπένια μου χθες ηταν ξυπνια όλη την μερα και όταν πηγα σπιτι το απογευματακι την ταισα και ειχε μετα ενα γκρινιο... :( νυσταζε και της εφταιγαν ολα...ενω κοιμάται στο καρεκλακι για μεσημερι χθες ηθελε την αγκαλίτσα της μαμας...μετα απο δυο λεπτα πανω μου ...νανι..αλλα έχει πλάκα ο τρόπος που κοιμάται ... :P:P δεν ξερω για τα δικά σας τα μωρουλίνια αλλά εμένα την βάζω πλάι και πολλες φορές γυρίζει αμέσως μπρούμητα και με κλειστα μάτια... πιάνει την μία πιπιλα που χω βαλει στα αριστερά της ...τουρλώνει τον πωπό βάζει και την άλλη στο στομα και νάνιιιιιιιι...εκει θέλω να την ζουλήξω στα φιλιά...αυτό το φουσκωτό παμπεράκι με τρελαίνει .... :lol::lol:

κοριτσάκια μου χθες πήγαμε για πρώτη φορά κούνιες!!!!!!!!!!! και εκανα μαζί με το παπί μου...ήταν ξετρελαμμένη κρατιόταν απο τα κάγκελα και δεν τα άφηνε με τίποτααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: και τραγουδούσε με ρυθμό τα τα τααααααααα... :P :P :P

Ποπίτσα μου τι κάνεις κοριτσάκι μου?

Δωρούλα μου κάνατε την πρώτη βουτιά στο νερό????????θαλασσίτσα ακούω και τρελαίνομαι.. :woohoo: :woohoo: τέλεια θα ταν...τρελάθηκε η μικρούλα σου ε???δεν της φανηκε κρυο το νερακι?

Στελλίτσααααααααα,Κωνσταντινούλα μουυυυυ που είστε κοριτσάρες μου?

Συμπεθερούλα μου,Χρυσούλι μου,Αννούλα μου ,Ιφιγένεια,Μικρό αστεράκι,Αγγελικούλα μου,Τζενούλα μου....πολλα πολλα φιλούνια :kiss::kiss::kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Cesilia έγραψε:

ces μου είσαι φοβερήηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

πα πα πα... :laugh: :laugh:[/quote:1cwhgxsk]

Χαχαχαχα....Καλεεεεεεεεεεε!!!Για το παιδί μου μιλάτεεεε?? :laugh:

Καλημερούδιααααααααααα!!!!!Καρολινάκι μου πρόσεξε

καλά....Μακριά την παπένια απο τον γαμπρό μου,σ έφαγαααα!!!

Νινίνααααα ακούς...??Μάζεψε τη νύφη σου σε παρακαλώώώ!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Ποπίτσα μου όμορφη,σου στειλα μήνυμα...Μάάάάάκια πολλά αγάπηηη!!!

Φανούλι μου καλοκαίριασεεεεεε!!!Ακόμη κ στη Δράμα!!!

Κ αγόρασα στη μπουμπουκένια μου 2 ζευγάρια πέδιλα να βγάλουμε

έξω τις πανέέέμορφες δαχτυλούμπες!!!!!!

Κάροοοοολλλ... καλέ η Δωρούλα μας έχει μικρούλη,

όχι μικρούλααααα!!!!!!!Τέλεια στην κούνια εεε???Κ η Ολινα

τρελλαίνεται-θα πάρουμε μία μικρούλα να έχουμε στο μπαλκόνι μας

να λικνίζεταιιιιι!!!Κούνιαααα,μπέλλλααααααααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...