Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο μέλος


Recommended Posts

Κορίτσια γειά σας είμαι νέο μέλος και θέλω να μπω στην παρέα σας.΄Ειμαι μανούλα τριών αγοριών τον Νίκο που σήμερα έχει τα γενέθλια του κλείνει τα έξι το αγοράκι μου,τον Γιώργο σχεδόν 4 ετών και τον μπεμπούλη που είναι στον πέμπτο μηνα.Σας περιμένω να γνωριστούμε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες.

πω πω 3 αγορακια; να σου ζησουν

εμενα με λενε χαρα εχω και εγω ενα αγορακι 7μηνων.

εδω στο μαμυ ειναι πολυ καλα οτι στιγμες και να εχεις ειναι πολυ καλα εχεις παρεα και αυτο βοηθαει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας.να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου υγεια σε ολους σας!εγω ειμαι η Λιτσα και στην προσπαθεια για μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς όρισες ΚΑ1!!!!να χαίρεσαι και τα τρία αγγελούδια σου και πολύχρονος ο Νικόλας σου!!!πάντα γερά και τυχερά να είναι!!!

εγώ είμαι η Θέη 25 ετών και είμαι εγκυούλα!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηλθες στη παρεα μας!!! Εγω ειμαι η Ελενα απο τη Μυτιληνη. Ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι. Ειναι αγορακι και με το καλο το περιμενουμε την πρωτη εβδομαδα του Σεπτεμβριου. Να χαιρεσαι τους γιους σου και πολυχρονος ο μεγαλος σου. Για οτι θελεις εμεις εδω θα ειμαστε :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1 έγραψε:

Κορίτσια γειά σας είμαι νέο μέλος και θέλω να μπω στην παρέα σας.΄Ειμαι μανούλα τριών αγοριών τον Νίκο που σήμερα έχει τα γενέθλια του κλείνει τα έξι το αγοράκι μου,τον Γιώργο σχεδόν 4 ετών και τον μπεμπούλη που είναι στον πέμπτο μηνα.Σας περιμένω να γνωριστούμε :):):)

WELCOMEE!!!καλως ηρθες στην υπεροχη παρεα μας!!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου..ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ο Νικολάκης σου!!!

Ειμαι η Κατρινα 34..μητερα της Ελενας..9,5 ετων και το Σεπτεμβρη περιμενουμε τον Αδελφουλη της!!!Οτι κι αν χρειαστεις εδω θα το βρεις!! ;););););););););););););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ όλες τις κοπέλες που με καλοδέχτηκαν,εύχομαι σε όλες κάθε πραγματοποίηση στα όνειρα σας,με το καλό οι εγκυούλες να γεννήσετε τα μωράκια σας και αυτές που προσπαθούν να μάθουν γρήγορα καλά νέα.Ξέχασα να γράψω ότι με λένε Κατερίνα κα είμαι 32 χρονών. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...