Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπίζω για 9 μήνες αυτήν την φορά...


Recommended Posts

Ειρηνάκι μου,

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο ρε κοριτσάρες μου!

Ετσι όλες όσες προσπαθείτε αυτό τον καιρό,

να πετύχετε!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ευχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να κρατάς γερό και υγιές το μωράκι σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 118
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για 9 γεματους μηνες....

Ειρηνη μου, φιλεναδα μου γλυκεια ,

ποση συγκινηση κ ποοοοοοοση χαρα....

Εφτασε η ωρα, εφτασε η στιγμη,

κ εσυ να παρεις, μια μεγαλη χοριακη....

Σπορακι εχουμε, σπορακι δυνατο κ γερο,

κ σε 9 γεματους μηνες, θα βγει ενα μωρο....

Κ σαν σου γραφω αυτο το ποιηματακι....

Σκεφτομαι.....καλεε!!! Θα ειναι υδροχοακι....

(γελαει η θεια κωνσταντινα χοχοχο)

Κουκλιτσα....μπορεις να ονειρευτεις....

Κ τη μητροτητα ετοιμασου να γευτεις.....

Περιττο να σου πω ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο χαρηκα.....

Συγχαρητηριαααααααααααααα Ειρηνακι μου :kiss::kiss::kiss:

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη...κ με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου.....Συγκινηθηκα παλι......... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου συγχαρητήρια, σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να κρατήσεις ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: μπραβοοοοοο συγχαρητηριαααααα!να εχεις 9 υπεροχους μηνες ολα καλα θα πανε αισιοδοξια και πιστη να εχεις.τι ωραια ολο και μεγαλωνει η κατω λιστα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου τι τέλεια :woohoo: καταπληκτικά :silly: και υπέροχα νέα είναι αυτά? Περίμενα πως και πως την ανακοίνωσή σου. Η σκέψη μου μαζί με της Ραφαέλας είναι κοντά σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιρηνουλα μου,

δεν ξερεις τι χαρα πηρα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!μεσα απο τις καρδια μου τις καλητερες ευχες μου!!!!!!!!!!!!!!ολη αυτην την χαρα την αξιζεις!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοπελα μου!!!!!!!!!!!ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε μερικους μηνες θα γινεις μια τελεια μανουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου δε νομίζω να έχουμε ξαναμιλήσει αλλά παρακολουθώ τα θεματάκια συο και πραγματικά καταχάρηκα!!!Ότι καλύτερο σου εύχομαι κοπέλα μου!!!Να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφα νέα είναι αυτά?? Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

Πολλές θερμές ευχές για μία τελειόμηνη και υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAA!!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά!!!! :woohoo: :woohoo:

Bravo Ειρήνη μου!!! Συγχαρητήρια!!!! Έχεις και

από εμενα όλη μου την θετική ενέργεια!! Η

χορειακή σου είναι μια χαρά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου!!!!

σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου οοοοοοοοοοολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ και να εχεις σε 9 μηνες ενα υγιεστατο μπεμπακι στην αγκαλια σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H PIO OMORFHHHHHHH EGKYMOSYNH TOU FORUMMM!!!!!!!POPOPOPO TI XARA PIRA!!!!!!!!!!!TWRA POU EGINES KORMARA KAIROS NA FOUSKWSEI H KOILITSAAAA ;);););) :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

me to kaloooooooooooo psixi mou!!!!

to aksizeis!!!!!!!!!!!!!!!!!

ola tha pane superrrrrr!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

polles polles euxoules apo menaaaaaaaaaa to mariniw :P:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KONNA σε ευχαριστώ παάααααρα πολύ! Να χαίρεσαι τον μαγουλίνο σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

an-n σε ευχαριστώ πολύ και με το καλό να πάρεις στην αγκαλιά σου το αγγελούδι σου!

Το ίδιο ισχύει και για εσένα boulou μου για μια τέλεια γέννα και ένα υγιέστατο μωρό!

γιωργια μου να χαίρεσαι τον Νικόλα σου και με το καλό να υποδεχτείς το κοριτσάκι σου! Άντε και μετά θα κάνουμε μια συνάντηση κορυφής των Κρητικομαμάδων!

mariakrhth σε περίμενα! Δεν είπαμε εμπρός στον δρόμο που χάραξες; Είμαστε το παράδειγμα πως ναι και η σπερματέγχυση έχει αποτελέσματα και αξίζει η προσπάθεια! Με το καλό το μωράκι σου και εννοείται θα το κάψουμε στην συνάντηση κορυφής!

elina76 ήρθε η σειρά σου το ξέρεις; Άντε λίγες μερούλες έμειναν να μας πεις και τα δικά σου ευχάριστα! Δε την γλυτώνεις ε τίποτα!!!

zaxarenia θα το βάλω το τικεράκι! Δε μου τη γλυτώνει με τίποτα! Είναι να μη πάρω φόρα εγώ!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ molly μου! Να χαίρεσαι το όμορφό σου πριγκιπάκι!!!!

ΕΦΣ σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Γνωρίζω τις αγωνίες σου και εύχομαι γρήγορα τα όνειρά σου να πάρουν υπόσταση!

Konstans δε σε πιστεύω!!! Ολόκληρο ποίημα;;;; η θεία Κωνσταντίνα είναι πολλαπλά ταλέντο εεεε;;;; κουκλίτσα μου έχεις βάλει το χεράκι σου σε όλη αυτήν την ιστορία και δε θα το ξεχάσω ποτέ. Να ξέρεις είσαι συνέχεια στη σκέψη μου!!!

sia 24 και εσύ με το καλό το μωράκι σου!!!!

bembini την χρειάζομαι τόσο πολύ αυτή τη θετική ενέργεια! Ευχαριστώ!!!

filaki άντε τα Υδροχοάκια!!! Και εγώ Υδροχόος εν τω μεταξύ…

rose25 μου … γρήγορα γρήγορα να μας ανακοινώσεις και τα δικά σου καλά νέα. Το καλοκαιράκι προσφέρεται!!!!

tetoulina σε ευχαριστώ πααααρα πολύ και εσένα! Ότι επιθυμείς!

barb γρήγορα να έρθει το θαυματάκι σου!!!

SAKOULINA μόλις σιγουρευτώ και ξεθαρρέψω να πιούμε ένα καφεδάκι (ντεκαφεινέ) οπωσδήποτε. Θέλω τόσο πολύ να σας γνωρίσω!!!!!!!! Σου χρωστώ και εσένα πολλά!!!!

XARA35 το ξέρω πόσο χαίρεσαι! Άντε να χαρούμε και με εσένα σύντομα!!! Σε φιλώ!

ΖΕΝΙΑ να είσαι καλά και σύντομα όοοοοοοοοοοτι επιθυμείς!!!

milina όλες θα τα καταφέρουμε!!! Θα δεις!!!!!!

Αχ Lenaki26 μου … όλα καλά να πάνε και να πορευόμαστε χεράκι χεράκι ως το τέλος!!!

maggy μου … όση κλωτσιά θες!!! Κανένα πρόβλημα … χιχι

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ σε ευχαριστώ!!! Να χαίρεσαι τον Σπυράκο σου!!!

Αχ μαρινιω μου … πόσο σε ευχαριστώ!! Να σαι καλά κοριτσάκι μου και να είσαι σίγουρη πως σύντομα θα γίνεις μια τέλεια μανούλα!!!

Σήμερα είμαι χαλαρά στο σπίτι καναπεδάτη…

Δυσκολεύτηκα λίγο να πείσω το σύζυγο αλλά δε του πέρασε.

Ελπίζω σιγά σιγά να πιάσει το νόημα και να αρχίσει να βοηθά και να συμμετέχει.

Δυστυχώς δεν έχω βοήθεια από πουθενά αλλού βοήθεια.

Κάτι πονάκια τα έχω αλλά θεωρώ πως είναι φυσιολογικά.

Το μόνο που θα κάνω είναι ένα εύκολο φαγητό.

Έβγαλα κοτοπουλάκι να το κάνω με πατατούλες και αγκινάρες στον φούρνο.

Ξεκίνησα και υπαρίνη ενέσεις … πολύ πλάκα….

Έπρεπε να με βλέπατε εχθές!

Θα ανέβω και Αθήνα για θρομβοβλαστόγραμμα και νκ εγκυμοσύνης μάλλον την Πέμπτη.

Αυτά τα νέα για την ώρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΤΙΧΑ ΚΑΛΠΟΥ ΑΛΟΥ.ΒΕΒΕΑ ΕΓΟ ΙΜΕ ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΕΔΟ ..ΑΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΙΝΕΣ ΝΑ ΧΑΡΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΙ ΠΟΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ...ΕΤΣΙ ΙΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙ ,ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΜΑΛΑΚΟΣΕ,ΑΛΑ ΔΙΣΤΗΧΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΒΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΠΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΘΕΟ....ΤΟΡΑ ΒΕΒΕΑ ΘΕΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟ ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΣΙΓΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΙ ΜΕ ΝΕΕΣ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΕΣ......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΙΤΙΑ ΚΑΙ ΕΓΟ ΔΕΝ ΕΧΟ ΚΑΝΕΝΑΣ ,ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ,ΕΠΙΔΙ ΙΜΕ ΑΠΟ ΡΟΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΖΩΩ ΕΔΟ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ....ΤΟΡΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟ ΜΑΘΙΜΑΤΑ ΜΑΓΕΡΙΚΙΣ ΓΙΑΤΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΘΑ ΧΡΙΑΣΤΗ ΝΑ ΙΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΓΙΑ 6 ΜΙΝΕΣ ΜΕ ΡΑΨΣΙΜΟ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟΥ...ΓΙΑ ΑΦΤΟ ΣΟΥ ΛΕΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΛΑΚΟΣΙ Ο ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΒΟΙΤΙΣΙ....ΑΧ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΜΑ ΤΑ ΔΙΚΑΜΟΥ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΑ ΚΑΙ ΚΙΤΑ ΝΑ ΧΑΡΙΣ ΤΗΝ ΕΝΓΙΜΟΣΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χελωνακι μου … τι να πω… με στήριζες και με στηρίζεις ΠΑΝΤΑ!!!

Σου εύχομαι το συντομότερο να γίνεις μια τέλεια μανούλα!!!

Νικολίνα μου … την ξέρω την ιστορία σου και με έχει πραγματικά συγκλονίσει! Σου εύχομαι ολόψυχα ο Θεούλης να σου στείλει το αδελφάκι του μωρού σου και γρήγορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι και σε σενα κοριτσακι μου ,με ολη τη καρδια μου μια πολυ καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη..και ενα και δυο και..οσα μωρα λαχταρας!

Ευχηθηκα στη λιστα που ΔΕΝ περιμενουν..και βλεπω εγκυουλες..πολυ χαιρομαι.. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ο μπεμπης μου ειναι γουρλης μαλλον! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη μου????????????????????????????????????????????????????????????

τωρα το ειδα!!!! :):) :laugh: :) :laugh: ;);):cheer::lol::lol: :woohoo: :woohoo:

κοριτσακι μου με το καλο!!!ολα να πανε τελεια,μην αγχωνεσαι καθολου και για τιποτα!!!!ξεκουραση και θετικη σκεψη!!!!

η παναγιτσα να σε προσεχει!!φιλακια πολλα στην κοιλιτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλκοστακι μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Να είσαι και εσύ καλά και με το καλό το μωράκι σου.

Και μην ανησυχείς για τον πλακούντα.

Όλα καλά θα πάνε!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...