Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΓΙΑ ΠΗΔΗΧΤΗΤΕ ΜΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ


Recommended Posts

μπααααααααααμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ...........

αουτς.....ολα καλα ολα καλα.....πηχτηκα απο το παραθυρο και ηρθα...

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ρεμπεκακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

θα γινεις μανουλιτσα...αγαπη μου γλυκεια να σου πανε ολα τελεια σου ευχομαι...μην ακουσω οτι κανεις γιογκες και ποδηλατα και δεν ξερω τι θα ερθω κολυμπωντας να σε τσακισω....

βασικα λεω να ερθω στην πεθερουλα...καλε τη μαντισα που ειναι αυτη...αααα τρομερηηηηηη

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αντε βρε φιλεναδες, ειδατε το καλυτερο κοριτσι με την αισιοδοξια της και την χαρα της το καταφερε.....για να περνουμε ολες μας παραδειγμα!!!!!!!!!!!!!

το μουγκο ειναι αποτελεσματικο τελικα....μαρη πες μας το μυστικο

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!! Τι ευχάριστα νέα... :)

Να έχεις μια όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη. Να βιώσεις στο επ'ακρων αυτούς τους θαυμάσιους 9μήνες της αναμονής!!!

Φιλιά πολλά!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tebrikler!!!!

tebrik (etti)!!!!

kutlama!!!!!!

tebriye!!!!!!

Συγχαρητηρια!!

ελληνοτουρκικο λεξικο online! Δεν ήξερα ποιά αξριβώς λέξη να βάλω ,

γιατί όλες αυτες που προανάφερα, σημαινουν "Συγχαρητηρια"

οπότε τις έβαλα όλες!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ενα ή περισσότρα υγειέστατα bebek!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka,

σου εγραψα και στο θεμα που γραφουμε τοοοοοοοοοοοσο καιρο αλλα ηθελα να σου γραψω και εδω!!!!!!!!!!!!!Ε, Ναι λοιπον η καλη διαθεση και η θετικη σκεψη τα νικαει ολα!α!και το μουγγο μην ξεχνιωμαστε εκανε την δουλεια του!Α ρε rebbeka θα κανεις μοδα παιδακι μου και ολες στο μουγγο απο δω και περα!!!!!!!!!!!! ;);););)

Και παλι σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα ζουμπουρλιδικο υγιεστατο πανεμορφι χαμογελαστο ρεββεκουλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: με γεμισες αισιοδοξια!!!!!!!!!!για αλλη μια φορα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑ ΠΗΔΗΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ

ΑΝΕΒΗΚΑ ΓΙΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχχα και γω απο το παραθυρο πηδηχτηκα γιαυτο εμεινα εγκυος χαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωω

bellitsa tebrikler ειναι χαχαχαχχα

μακαρι να μπορουσα να σας συναντησω ολες απο κοντα μακαρι!!!!ελα αντε μια μια να ερχετε για διακοπουλες 3ημερακι μια χαρα φτηνα και ωραια!!!!σας επεισα;;;ελατε καλε απο δω τωρα που δεν μπορω εγωωωωωωωω

εχετε παντα την θετικη ενεργεια μου, πουλατε τρελα κοριτσια αλλα πραγματικη τρελα μην αφηνετε τιποτα να σας αγγιζει!!!!

αααα κοριτσια οταν παω στο γιατρο θα με ψαχουλεψει εκατερωθεν;;;;;;;

:blush: :blush: να ξερω!!!!!να μαθω καμια τουρκικη καλη λεξουλα να του πω αν με πονεσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

χαχαχαχαχχα και γω απο το παραθυρο πηδηχτηκα γιαυτο εμεινα εγκυος χαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωω

bellitsa tebrikler ειναι χαχαχαχχα

μακαρι να μπορουσα να σας συναντησω ολες απο κοντα μακαρι!!!!ελα αντε μια μια να ερχετε για διακοπουλες 3ημερακι μια χαρα φτηνα και ωραια!!!!σας επεισα;;;ελατε καλε απο δω τωρα που δεν μπορω εγωωωωωωωω

εχετε παντα την θετικη ενεργεια μου, πουλατε τρελα κοριτσια αλλα πραγματικη τρελα μην αφηνετε τιποτα να σας αγγιζει!!!!

αααα κοριτσια οταν παω στο γιατρο θα με ψαχουλεψει εκατερωθεν;;;;;;;

:blush: :blush: να ξερω!!!!!να μαθω καμια τουρκικη καλη λεξουλα να του πω αν με πονεσει!!!

αν ερθουμε θα μας πας στο καπαλι τσιαρσι να πάρουμε κανενα δερματινο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεβέκκα έχω ξεκαρδιστεί στα γέλια με τον τίτλο!!!! :laugh: :laugh: :P :p :P

Κοριτσάρα μου...και επισήμως.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, να απολαύσεις κάθε της στιγμή και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σας!!!

Και που'σαι;;; Άσε τώρα τα πηδήγματα από τα παράθυρα εεεε;;;; :laugh: :P :p

Να προσέχεις πολύ πολύ!!! ;) ;)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Ρεβέκκα έχω ξεκαρδιστεί στα γέλια με τον τίτλο!!!! :laugh: :laugh: :P :p :P

Κοριτσάρα μου...και επισήμως.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, να απολαύσεις κάθε της στιγμή και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σας!!!

Και που'σαι;;; Άσε τώρα τα πηδήγματα από τα παράθυρα εεεε;;;; :laugh: :P :p

Να προσέχεις πολύ πολύ!!! ;) ;)

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

σ ευχαριστω πολυ μαζι στις δικες σου χαρες μαζι και στις δικες μου,ποσο με περνας;2 μηνες;για πες μου εσυ που εισαι προσφατη ποναγες στην κοιλια και στην μεση;με προβληματιζει ο πονος,μπροστα χαμηλα σαν μουδιασμα μπουκωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην σε αγχώνουν τα πονάκια περιόδου, είναι φυσιολογικά. Είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα για να δώσει χώρο στο νινάκι να αναπτυχθεί!! ;)

Επίσης, μην αγχωθείς όταν σταματήσουν!! Γιατί το πέρασα κι αυτό το στάδιο κι είχα τρελαθεί!! Έτρεχα για χοριακή!! :laugh: :P

Δεν υπάρχουν συνέχεια τα πονάκια!! ;)

Εγώ με τελευταία περίοδο 22/2 τώρα είμαι 11 εβδ. + 2 ημέρες! Βοηθάει και το τικεράκι!! :laugh: ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oux to podi mou :)

me to pou pidixtika k me ponese to podi....

bravo tourkalitsa mas!!!!!!!!!

egw apo to prwi imoun sigouri!!!!!!!!!!!!

sou euxomai ola na pane poli kala!!!!!!!!

k nai na sunexizeis na grafeis sto poies de gia na mas kolliseis!!!

a k ela na grapseis k sto mellontikes manoules 2011 gia na mas dwseis k ekei tin thetiki energeia!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

seni seviyorum :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

EYXOMAI MIA YPEROOOOXH EGKYMOSYNH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PSYXH MOUU POSO TO ITHELES!!!OLAAA NA PANE TELEIA KAI SE 9 MHNES TO THAUMATAKI SOY THA EINAI EDWWWWW :kiss::kiss::kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια γλυκιά μου!

Να απολάυσεις στιγμη στιγμη την εγκυμοσύνη σου!!

Καλή συνέχεια!!!

Κι εγω με 160 ξεκίνησα 2η μέρα καθυστέρησης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!μας εβαλες τα γυαλια ρεμπεκακι μου!!!!!!!!εισαι εγκυουλααααααααααααααααααααααα!δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!μπραβο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς,ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΕΧΩ ΧΩΡΙΑΚΗ 133.8 ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΡΕΣΚΙΑ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΕς ΤΙς ΜΟΝΑΔΕς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕς;ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙς ΑΚΟΜΑ Ε;

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

rebbekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ΣΥΓΧΑΤΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

με το καλο ευχομια μια τελεια υπεροχη ονειρεμενη εγκυμοσυνμη

πω πω με κουφανες πρωι πρωι..........χαχαχχαχαχαχχα

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...