Μετάβαση σε περιεχόμενο

εύκολος φυσιολογικός τοκετός


THAMY

Recommended Posts

και εγω γέννησα πριν απο 2 χρόνια και μπορω να πω οτι ακομη περναω απο την κλινική και συγκινούμαι.οι στιγμές που έζησα εκεί ηταν μαγικες.Αν και απο τη μια ήμουν πολλές ώρες (πήγα στις 2 το βράδυ και γέννησα στισ 3 το μεσημέρι της επόμενης) πήγαν όλα πολύ καλά.Με επισκληρίδιο εννοείται γιατι δεν μπορώ καθόλου τον πόνο και άρχισα ήδη να πονάω με διαστολή 3 οπότε αποκλείεται να άντεχα.Αλλά απο τη στιγμή που πήγα διαστολή 10 ολα έγιναν πολύ γρήγορα.Με βοήθησαν πάρα πολύ και οι μαίες μου.Αυτά και εύχομαι καλή γέννα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εγω γέννησα πριν απο 2 χρόνια και μπορω να πω οτι ακομη περναω απο την κλινική και συγκινούμαι.οι στιγμές που έζησα εκεί ηταν μαγικες.Αν και απο τη μια ήμουν πολλές ώρες (πήγα στις 2 το βράδυ και γέννησα στισ 3 το μεσημέρι της επόμενης) πήγαν όλα πολύ καλά.Με επισκληρίδιο εννοείται γιατι δεν μπορώ καθόλου τον πόνο και άρχισα ήδη να πονάω με διαστολή 3 οπότε αποκλείεται να άντεχα.Αλλά απο τη στιγμή που πήγα διαστολή 10 ολα έγιναν πολύ γρήγορα.Με βοήθησαν πάρα πολύ και οι μαίες μου.Αυτά και εύχομαι καλή γέννα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...