Μετάβαση σε περιεχόμενο

βοηθεια???


tuxeroula

Recommended Posts

λοιπον κοριτσια ειμαι καινουρια και δεν ξερω βασικα πραγματα για την σελιδα....χιχιχιχ αρχιζω λοιπον:

1) τις λεζαντες που βαζετε κατω με τις επετειους πως τις κανουμε να εμφανιζονται σε καθε μας μηνυμα?

2) τι ειναι τα καρμα και πως τα ενεργοποιουμε?

3) το chat δεν λειτουργει?

αυτα τα ολιγα για αρχη

μα ποσο ασχετη μπορει να ειμαι τελικα χαχαχχαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εκανα εγω..λοιπον θα σου δωσω τα φωτα μου....πανε στο www.xarakas.gr και φτιαξε οποιο σου αρεσει οταν το τελειωσεις θα σου δωσει 2 κωδικους ο δευτερος ειναι για τα φορουμ...κανεις αντιγραφη και πας στο προφιλ σου εκει που λεει υπογραφη το κανεις απικολληση και ειναι ετοιμο...αντε να σε δω και αν χρειαστεις κατι πες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατω αριστερα εχει κατι σπιτακια το δεθτερο σπιτακι ειναι το προφιλ πατα εμφανιση του προφιλ μου και μετα οταν στο βγαλει πανε στο φορουμ. εκει μετα ψαξε για καπου που θα λεει υπογραφη νομιζω πως ειναι στο τριτο. εκει που θα λεει υπογραφει αντιγραφεις τον κωδικο που θα σου δωσουν απο τον χαρακα (τον δευτερο παλι) και πατα την λεξη που δηλωνει οκ (συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι ποια λεξη χρησιμοποιουν).αυτα αμα χρειαστεις κατι πες μου να το κανουμε βημα βημα μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και να ξερες ποοοσο καιρο προσπαθω να βαλω "χαρακα" κ δεν ηξερα που γινεται επικοληση!!

ευχαριστω για την αναλυτικη πληροφορια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

ανέβασα μια εικόνα για το αβαταρ μου και μου γράφει ότι η εικόνα μου χρειάζετε έγκριση....δηλαδή??? να περιμένω ότι κάποιος από το φορουμ θα την εγκρίνει ή να ψάξω για άλλη??? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...