Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΦΛΕΒΑΡΗ-ΜΑΡΤΗ 2009


Recommended Posts

maimoydaki πολύ λυπάμαι!!Ευχομαι μεσα απ την καρδιά μου να ειναι κατι περαστικό!!περαστικά σας ευχομαι και γρηγορα να πάρετε εξιτηριο!!

θα περιμενουμε νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 346
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεία σας κούκλες,

Λένα τώρα το είδα, κάνε κουράγιο και δείξε δύναμη για τον Αναστασάκο σου που σε χρειάζεται δυνατή. Ελπίζω να τελειώσει γρήγορα η περοπέτειά σας και να γυρίσετε σπιτάκι σας. Περαστικά και να μας ενημερώνεις. Σε ποιο νοσοκομείο είναι?

Εμείς χθες πήγαμε παιδιατρο 9200 και 76εκ. Σε 2 μήνες έβαλε 500γρ αλλα καθόλου ύψος. Έχει βγάλει έκζεμα στο πρόσωπο και τον ώμο (σχεδόν 2 μήνες) και μάλλον είναι αλλεργία. Εγώ νομίζω ότι είναι από το αυγό.

Θα κάνουμε από βδομάδα εξετάσεις αίματος και rast test για να δούμε αν είναι αλλεργία. Θα σας πω νεότερα από βδομάδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maimoudaki, ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΙΞΕ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ.

ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΕΣΑΙ.ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ Ο,ΤΙ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΑΙ .

ΛΟΓΙΚΟ (ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ....)ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΑΝΟΙΚΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ.

Ο ΘΟΔΩΡΑΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΧΑΛΙΑ.

4 ΜΕΡΕΣ ΜΕ 39,5 ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ.

ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ-ΩΤΙΤΙΔΑ-ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ-ΕΠΙΠΕΥΚΙΤΙΔΑ....

ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΗΤΑΝ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ Μ.

ΑΛΛΑ ΕΠΕΛΕΞΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.....

ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Σ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.

ΝΑ ΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ.

Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου κοριτσάκι τώρα διαβάζω τα νέα σας...

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ναι περαστικά και αγύριστα.

Να βγει γερός και δυνατός ο Αναστάσης και όλα να πάνε καλά.

Και άλλο κακό να μη σας έβρει...

Κουράγιο και υπομονή.

Όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lena mou ola 8a pane kala!!! Min apelpizesai koritsi mou!!! Exeis tis euxes mou kai tis proseuxes mou stin Panagitsa na bgeite grigora apo ekei mesa kai na eiste geroi kai dynatoi!!

Enimerwne mas se parakalw!!!!

Kouragio koritsaki mou kai o mikrakos sou 8a ginei kala grigora!! auta einai san ta louloudakia mporei na mara8oun ligo alla ksana an8izoun grigora!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis pigame tin pempti paidiatro,kaname k to mmr,ti deftera kaname k to mantou , einai sxedon 8900 k 78 ekatosta pire 600 gr afto to mina,oso g tin allergia mas tha perimenoume ena eksamino protou kanoume dokimes ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ειμαι ενα ματσο χαλια, ο μικρος τα εχει παιξει τελειως, τον κατατρυπανε ολη μερα καθε μερα, δε μπορω να τον κουβαλαω εχει κ ορο κ μια σταματαει μια τρεχει, του βγαινει συνεχεια κ το καθετηρακι απο το χερι ζω μια φρικηηηηηηηηηηηηηηηη και το παιδι δε βελτιωνεται... τι θα κανω χριστε μου πως θα το αντεξω αν εχει κατι σοβαρο?? Δε μπορω απελπιζομαι και μονο στη σκεψη.. Δε μπορω ειλικρινα να βρω λογια να σας περιγραψω πως αισθανομαι αυτες τις μερες..

Ερχομαι σπιτι για 3-4 ωρες να κανω ενα μπανιο κ να κοιμηθω λιγο και μετα παλι πισω.ΕΛΠΙΖΩ να μην ειναι κατι σοβαρο, να περασουν ολα και να γυρισουμε σπιτακι μας, πισω στη ρουτινα και την καθημερινοτητα που βαριομουν.. Τωρα μου εχει λειψει απιστευτα..

Στο Παπαγεωργιου ειμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε Λενα!!!!

Δεν ειχα ιδεα οτι νοσηλευεστε...... :(:(:(:(

Κουραγιο κοριτσακι μου.

Τι σας λενε οι γιατροί.

Αληθεια στο λεω οτι εχω καταστενοχωρηθει.Θα προσευχηθω για σας.

Η Παναγιά μαζί σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιωτα μου και ολα τα υπολοιπα κοριτσια ευχαριστω πολυ πολυ μακαρι να πανε ολα καλα... Ας ειναι κατι περαστικο κ οχι αυτη η κωλοαρρωστεια που φοβουνται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxome na pane ola kala kai na girisete sto spitaki sas grigora .

mhn skeytese to kako koritsaki mou ,tha to briskane an htan ayto ,kapoios ios einai kai sas taleporei .

na se rotisw kai kati kai signomh ...h lenathes eisai ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε τι συγνωμη οτι θες ρωτα ναι η λεναθεσσ ειμαι, αλλαξα ονομα

Μακαρι ολα να πανε καλα κ να γυρισουμε γρηγορα. Μου εχει λειψει ΤΡΑΓΙΚΑ πολυ αυτη η καθημερινοτητα αυτη η ρουτινα που ολο γκρινιαζα..

Οταν εχω νεοτερα θα σας ενημερωσω... φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki min niw8eis asxima pou gkriniazes me tin routina... oles auto kanoume...

Pes mou kati, oi giatroi pote 8a exoun apantiseis gia ta asxima pou fobasai, wste na sto apokleisoun na iremiseis?? giati eimai sigouri oti den einai kati sobaro.. egw to exw perasei... prin 10 xronia imoun 2 ebdomades sto spiti me ypsilo pyreto kai molis oi goneis mou me pigan sto nosokomeio emeina alli mia ebdomada opou ka8e mera mou pernane aima!!! Parallila mou dinane kai endofleveia antibiwsi. Pote den ma8ame ti eixa tote... ekana oti eksetasi mporeis na fantasteis... 8ymamai tous giatrous na tsakwnontai panw apo to kefali mou gia to ti exw kai telika tipota na min epibebaiwnetai... profanws kapoion mi anixneusimo io eixa giati meta pou anarrwsa den ksanaepa8a tipota....

Giauto min mou agxwnesai!!! kane kouragio kai grigora 8a pate spitaki sas!!

Dwse ena filaki ston mikrouli sou apo emena !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσάκι μου ευχομαι ολα να τελειώσουν γρήγορα!!!!Θα δεις οτι ολα σε λίγο καιρο θα ειναι ενα ασχημο όνειρο!!θετικη ενεργεια και αισιοδοξια πάνω απ όλα!!!

φιλακια πολλά σε σενα και στο αντρακι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπηκα λιγο στη ζουλα ετοιμαζομαι να παω στο νοσοκομειο.

Αυριο θα βγουν κατι αιματολογικες και μια εξεταση που του πηραν σαλιο απο το φαρυγγα (εχει γεμισει το στομα του μεχρι το λαιμο κατω κατι μεγαλες φουσκαλες) και ελπιζω οτι κατι θα ξερουν να μας πουν παραπανω. Ο αντρας μου μου ειπε οτι ηρθε μια γιατρος τωρα που ελειπα και ηταν αρκετα καθησυχαστικη σχετικα με το θεμα που φοβουνται.

Φοβουνται οτι εχει τη νοσο Καβασακι, ειναι μια αρρωστια που προσβαλλει τα αγγεια του αιματος. Ο μικρος εχει παρουσιασει τα περισσοτερα απο τα συμπτωματα (μπορειτε να διαβασετε κ εδω http://www.printo.it/pediatric-rheumato ... ecia/6.htm ). Χτες ηρθαν κατι γιατροι και μου μιλησαν για πολυ ωρα και μου ειπαν να ξερω οτι υπαρχει περιπτωση να παθει ανακοπη ετσι στα ξαφνικα και οτιδηποτε ασυνηθιστο βλεπω σχετικα με το παιδι να ενημερωνω αμεσως τις νοσοκομες.. Με βαση παντα οτι μπορει να εχει αυτη τη νοσο.

Αυτη τη στιγμη ειμαι λιγο καλυτερα ψυχολογικα, τον κρατησε πολλες ωρες ο αντρας μου και αλλαξα λιγο παραστασεις στο σπιτι.

Ελπιζω αυριο να εχω να σας πω ενθαρρυντικα νεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα περαστικά να είναι όλα κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου!

Όλα θα πάνε καλά και γρήγορα θα γυρίσετε σπίτι σας :)

Να μας πεις νεότερα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου....

Είμαστε μαζί σου...

Περαστικά και όλα να πάνε καλά....

Εύχομαι μετά από καιρό όλα αυτά να είναι ένα κακό όνειρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twra ematha ta nea sas Lenaki kai stenaxwrethika poly.. :(

Eyxomai na mhn exei kati sovaro o mikros kai olo ayto na to

thymomaste meta apo kairo san ena kako oneiro.

H skepsh mou einai mazi sas!Perastika na einai kai grhgora.

Makari ayrio na ma peis eyxarista nea.

H Panagia mazi sas. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τώρα διάβασα τα νέα σας Λενάκι μου... :(

Περαστικά στον κούκλο σας!

Να δεις που δεν είναι τίποτα το σοβαρό...

Εύχομαι σύντομα να ακούσετε ευχάριστα νέα για να ηρεμήσεις καρδούλα μου...

Μια ζεστή αγκαλιά απο μένα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μου θα πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη ;) . Εύχομαι αυτή να είναι η τελευταία σας ταλαιπωρία και να μην ξαναπεράσετε ούτε μια απλή γριπούλα. Να δεις που σύντομα θα επιστρέψετε σπιτάκι σας! Όποτε μπορείς να μας στέλνεις τα νέα σας!

Ήθελα να σας πω και ένα νέο αλλά είναι ασήμαντο μπροστά στην αγωνία που περνά η Λένα..Ο Πανούλης περπάτησε. Από σήμερα περπατάει κανονικά και εγώ χάνω θερμίδες γιατί τρέχει κιόλας :P ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...