Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ 1 ΓΙΟ" ?!@#$%


Lollipop

Recommended Posts

Χριστος Ανεστη και οτι ποθει η ψυχουλα σας.

Θελω την γνωμη σας για ακομα μια φορα :blush:

Για να μην τα πολυλογω εκανα 1 αποτυχυμενη σπερματεγχυση τον προηγουμενο μηνα κ σε γενικες γραμμες το πηρα πολυ ψυχραιμα.Υπαρχουν ομως στιγμες που το σκεφτομαι με πονο :( .

Χτες πηγαμε στην εκκλησια με τον αντρα μου κ τα πεθερικα μου

και με το Χριστος Ανεστη η πρωτη ευχη της (τσουχτρας)πεθερας μου(που ξερει το ζορι μας) ήταν "κ του χρονου με ενα γιο" :blink:.(

Αμεσως μου ηρθε στο μυαλο το προβλημα μας...δαγκωθηκα,ζοριστηκα κ δεν εδωσα συνεχεια..ο αντρας μου την αγριοκοιταξε κ εληξε εκει το θεμα.Πηγαμε στο σπιτι κ με πηραν τα ζουμια!Ολη τη νυχτα εκανα στην σβουρα στο κρεβατι.

Δεν λεω οτι ειπε κατι κακο αλλα λιγη ευαισθησια,σεβασμος κ διακριτηκοτητα δεν εβλαψαν κανεναν!Να μας το λενε ατομα που δεν γνωριζουν για τις προσπαθειες μας,να το καταπιω...αλλα αυτη που τα ζει απο κοντα? ΟΧΙ δεν το δεχομαι!Γιατι το εκανε?Για να μας ριξει την ψυχολογια??Ξερω κ εγω τα ευαισθητα σημεια της αλλα ευχες για θεματα που την καινε δεν κανω!!

Εδω δε μπορουμε να πετυχουμε εγκυμοσυνη κ αυτη θελει παραγγελιες??? :blink:

Εχω γινει τοοοσο ευερεθιστη πια????Πειτε μου σας πααρκαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κακεντρέχιες καλή μου! Και άμα είναι κόρη τι πειράζει...αμάν αυτό το οπισθοδρομικό...γιος=παιδί κορη=? Να σκάσουν!!! δεν σκέφτονται και ανοίγουν το στόμα τους και λένε ότι να 'ναι, διακριτικότητα μηδέν.Και πίστεψε με δεν το κάνουν μόνο πεθερές, προσωπικά άκουσα πράγματα που με πλήγωσαν από την μαμά μου ακόμη γιατί ακριβώς δεν σκέφτονται! Και να το ακούς από μια ξένη γυναίκα όπως είναι η πεθερά ας το πάρει το ποτάμι, να ακούς όμως τρέλλες από την ίδια τη μαμά σου είναι εξοργιστικό. Το μόνο καλό είναι ότι την μάνα μας μπορούμε να την φωνάξουμε και να την βρίσουμε :) Εσύ μην δίνεις σημασία, να συγκεντρωθείς στον στόχο σου και να χαλαρώσεις , τώρα που είναι αργία να απολαύσεις τον χρόνο με τον άνδρα σου, να κάνετε και λίγο..ξέρεις...( συγνώμη για "αδιακρισία") για εμάς που δεν μπορούμε και του χρόνου με ένα μπεμπάκι!!!!

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ και μακάρι το Αγιο Φως να φέρει ότι επιθυμείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου ευχυθω οταν με το καλο κανεις ενα παιδακι..να ειναι κορη...κορη γλώσσου και πανεμορφη να απανταει για λογαριασμο στην πεθερα σου...και να μη δοσει ς και το ονομα της...θα περιμενει τον γιο αυτη!!!

αχ με κολαζεις πασχαλιατικα.

καλα να εισαι κοπελα μου..με το καλο να κανεις ενα παιδακι να ειναι προπαντως γερο και υγιες...τωρα αγορη θα ειναι ...κοριτσια θα ειναι...ουτε εσενα φανταζομαι οτι σε νιαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαφως κ δε με νοιαζει το φυλο!Ολα τα παιδακια ειναι του Θεου κ φυσικα καλοδεχουμενα ;)

Οσο για το ονομα ο αντρας μου της ξεκαθαρισε οτι δεν προκειτε να το ακουσει..γιατι οταν μαθαμε για το προβλημα η γλυκια μου τσουχτρα,μας ειχε πει να το κρατησουμε μυστικο ακομα κ απο τον πεθερο μου :blink::blink: κ της ειπε ο αντρας μου "αν δεν ειχα εγω το προβλημα θα το ελεγες?"

Ευτυχως εχω τρομερη στηριξη απο τον μεγαλο μου ζουζουνο (τον αντρα μου εννοω :P) κ απο τους γονεις μου!

Και τωρα στο Πασχαλινο τραπεζι ξαναευχηθηκε "αντε κ του χρονου να ειμαστε περισσοτεροι" :angry: και η απαντηση του αντρα μου ηταν

"αν καλεσεις περισσοτερο κοσμο θα ειμαστε περισσοτεροι"...

Μα δεν της κοβει καθολου?Τι εχει μεσα στο κεφαλι της?Βοτσαλα??? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lollipop έγραψε:

Σαφως κ δε με νοιαζει το φυλο!Ολα τα παιδακια ειναι του Θεου κ φυσικα καλοδεχουμενα ;)

Οσο για το ονομα ο αντρας μου της ξεκαθαρισε οτι δεν προκειτε να το ακουσει..γιατι οταν μαθαμε για το προβλημα η γλυκια μου τσουχτρα,μας ειχε πει να το κρατησουμε μυστικο ακομα κ απο τον πεθερο μου :blink::blink: κ της ειπε ο αντρας μου "αν δεν ειχα εγω το προβλημα θα το ελεγες?"

Ευτυχως εχω τρομερη στηριξη απο τον μεγαλο μου ζουζουνο (τον αντρα μου εννοω :P) κ απο τους γονεις μου!

Και τωρα στο Πασχαλινο τραπεζι ξαναευχηθηκε "αντε κ του χρονου να ειμαστε περισσοτεροι" :angry: και η απαντηση του αντρα μου ηταν

"αν καλεσεις περισσοτερο κοσμο θα ειμαστε περισσοτεροι"...

Μα δεν της κοβει καθολου?Τι εχει μεσα στο κεφαλι της?Βοτσαλα??? :lol:

Γλυκιά μου, αυτό που σου είπε η Theo_Dominic είναι το ζουμί: δεν σκέφτονται. Δεν τους περνά από το μυαλό ότι κάτι που για εκείνους μπορεί να είναι καλοπροαίρετη ευχή ( :blink: ), ίσως πληγώσει κάποιον.

Το σημαντικότερο είναι ότι έχεις τον άνθρωπό σου στο πλευρό σου -και είναι και ατακαδόρος :P Εύχομαι όλα να σου πάνε όπως ΕΣΥ τα θέλεις και να γίνουν ΟΠΩΣ θέλεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις καμια φορα οταν ειμαστε στα μεγαλα τα ζορια μας ολα τα παρεξηγουμε...βεβαια η δικια σου απο οσα λες ειναι τσουχτρα κι οντως να το ειπε για να σε πικαρει...μη δινεις σημασια,προσπαθησε τουλαχιστον,αφου εχεις τη στηριξη του αντρα σου να μη σε νοιαζει τιποτα.

εμενα παλι τα πεθερικα μου μετα απο 6 χρονια που ειμαι με τον αντρα μου και μετα απο 2 γαμου ουτε μια μα ουτε μια φορα δεν μας εχουν πει''αντε και του χρονου μ ενα μωράκι'' και δεν ειναι απο διακριτικοτητα απλα δε θελουν και δε το λκεω ετσι,εχω στοιχεια αλλα δεν ειναι της παρουσης.

τελοσπαντων,εσυ να εισαι τυπικη και μεχρι εκει κι αν ειναι δυνατον να μην ξερει τιποτα,ουτε για σπερματεγχυσεις,ουτε τιποτα.Το τι κανετε ειναι δικο σας λογαριασμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον δεν ξερω τι λεει η τσουχτρογλωσσα της πεθερας σου,εγω παντως σου ευχομαι απο την καρδια μου του χρονου να κρατας ενα αγορι ΚΑΙ ενα κοριτσι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Λοιπον δεν ξερω τι λεει η τσουχτρογλωσσα της πεθερας σου,εγω παντως σου ευχομαι απο την καρδια μου του χρονου να κρατας ενα αγορι ΚΑΙ ενα κοριτσι!!! :kiss:

Απο το στομα σου κ στου θεου τ΄αυτι!!!!!!!!!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλείσε τα αυτία σου και να κάνεις τον σταυρό σου που έχεις την στήριξη του άντρα σου!Ας τον εκείνο να την βάζει στην θέση της και απ οτι κατάλαβα το κάνει καλά.Η αλήθεια είναι οτι οι μεγάλοι άνθρωποι δεν...καταλαβαίνουν πολλά από αυτά.Ισώς να μην το λέει για να σε στεναχωρίσει αλλά δεν καταλαβαίνει και τις συνέπειες των λόγω του.

Εμείς είμασταν 3 χρόνια παντρεμένη και δεν κάναμε παιδάκι(μέχρι ένα σημείο από επιλογή).Η πεθερά μου κάθε φορα που μιλούσαμε στο τηλεφωνο ή την βλέπαμε με ρωτούσε πότε θα κάνουμε μωράκι,αν είμαι εγκυος, ή "άντε και του χρόνου...".Δεν της περνούσε καν επό το μυαλό οτι ίσως αντιμετωπίζαμε κάποιο πρόβλημα και λέγοντας τα αυτά συνέχεια θα με σταναχωρούσε!!Απλά δεν φτάνει το μυαλό τους.

Μην δίνεις σημασία, φρόντιζε μόνο την σχέση σου με τον αντρούλη σου και να δείς που όσο πιο ήρεμη είσαι τόσο πιο γρήγορα θα έρθει το θαυματάκι σου.Στο εύχομαι απ την καδιά μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...