Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

Κοριτσάρες μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!! :kiss::) :)

Ό,τι επιθυμείτε σας το εύχομαι ολόψυχα!

Άννα μου, αυτό που περιγράφεις το'χα βιώσει στην πρώτη εγκυμοσύνη.. είναι απίστευτο συναίσθημα πραγματικά! Τώρα, με την εμπειρία του παρελθόντος, είμαι πολύ προσγειωμένη... σίγουρα χαίρομαι πολύ, δεν το συζητάμε... αλλά προσγειωμένη...

Βάνια μου εννοείται πως ναι!! Δεν υπήρχε περίπτωση να ξαναγυρίσω σ' αυτόν!!! Η Μικρούλα είναι εγκυούλα!! Έχει και το σχετικό θέμα στις ανακοινώσεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρούλαααααααααα.......

Απλά.................

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τρελλαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :laugh: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε ρε Ίφι!!!! Ώπα!! Περίμενε!!!!

Εγώ είμαι η crazy εδώ μέσα, εσύ τρελαίνεσαι;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ... :P

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΣΥ ΠΕΤΑΣ ΣΤΟΥΣ 7 ΟΥΡΑΝΟΥΣ!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ....ΤΙ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ ....ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ!! :blush: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω κλαιω απο την χαρα μου -αυτες οι ορμονες στην εγκυμοσηνη φταινεεεεεεεεεεεεεεε- :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :P:P:P:P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ χαιρομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μπραβο ρουλιτσα μας εισαι3 βδομαδες περιπου πιο μπροστα απο μενα

τι ευχαριστα νεαααααααααααααααααααααααααααα

να σαι καλα να εχεις μια υπεροχηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη εγκυμοσηνη

και με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου τον δικο σου πολυτιμο θυσαυροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ!!!! Να χαίρεσαι τη μπεμπούλα σου και να μου την φιλήσεις!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Ραπανάκι μου!!!! Αγγελικούλα μου σ'ευχαριστώ πολύ!! :kiss: :kiss: :kiss:

Κι εσύ με το καλό!!!! Με το καλό να υποδεχτούμε τους θυσαυρούς μας! :) :) :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ρουλακι τελικα μηπως ο άλλος γυναικολογος ελεγε μ....ιες ; εδες σου εφερε τυχη τωρα μπραβο ρε ρουλακι χαρηκα παρα πολυ και θυασαι την ελευταια συναντηση ησουν πολυ ομορφη και το ειπα καποια στιγμη με το μυαλο μου λαμει σαν μανουλα .Μπραβο ρουλακι περιμενουμε νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα συγχαρητηρια μου....δεν ξερω τις αγωνιες σου ολες...αλλα ξερω την χαρα που νιωθεις....να εισαι γερη και εσυ και το μωρακι σου και ο αντρουλης σου...ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy μου συγχαρητήρια χάρηκα πολύ με την ανακοινώση της εγκυμοσύνης σου. Σου έυχομαι πραγματικά να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ... με το καλό!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαααααααα ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ......Τωρα διαβασα το θεμα σου και πραγματικα χαρηκα παρα πολυ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη που θα την εχεις σιγουρα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια...μπραβο!!!! τα καταφερατε!!!! μπραβο στον αντρουλη σου μπραβο και σε σενα..ευχομαι ενα υγιες μωρακι και μια χαρουμμμμμμμεεεεεενη μαμα συναμα και υγιη!!!! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχχα...δυο μηνυματα σου εστειλα.......ειδες η χαρα και τα καλα τα νεα? παντα ευχες θελεις να δινεις!!!!! και παλι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!

Κι εσείς ότι επιθυμείτε!!! :):kiss:

Ευάκι οι ευχές ποτέ δεν περισσεύουν! Είναι πάντα καλοδεχούμενες!! ;)

Με το καλό να κρατήσεις κι εσύ το μωράκι σου αγκαλιά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...