Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

ΡΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕΕΕΕ, γεμισε η κοιλιτσα και το νινακι σε 8 μηνακια θα σκασει μυτη ΑΚΟΥΣΣΣ, ειμαστε εγκυος ολες μαζι χαχαχα, μαζι θα τα περασουμε ολα καθε μερα να μας τρελενεις με το ανχος τις ορμονες, το πρωτο ακουσμα της καρδουλας, την πρωτη κλωτσια στην κοιλιτσα, το ακουσμα του φυλλου :):) απεξω θα ειμαστε και στο μαιευτηριο :woohoo: :woohoo: Ρουλακι σε αγαπω πολυ πολυ πολυ επιτελους ηρθεεεεεε και η τελευταια της παρεας θα γινει μανουλα ;) σε αγαπω πολυ πολυ λεμε και ειμαι ευτιχισμενη σαν να ειμαι εγω εγκυος πως στα κοματια τα εχουμε καταφερει :laugh: :laugh: χαιρομαι που εισαι φιλη μου και ειμαι περηφανη για σενα ρουλιτα μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy,

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :cheer::cheer::cheer::cheer: καθε κοπελα του mammy το αξιζει πραγματικα!Ολα καλα και σε μερικους μηνες να εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και σε ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας αυτά τα υπέροχα νέα!!! :cheer:

Δεν έχει τύχει να μιλήσουμε ποτέ αλλά έχω διαβάσει σε ποστ σου με πόση λαχτάρα περίμενες αυτή τη στιγμή και ειλικρινά χάρηκα πάρα πολύ για εσένα!!! :):):)

Σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι, το δικό σου θαυματάκι!!! ;):)

Να είσαι καλά και να προσέχεις!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ MAMMYLAND ΑΛΛΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ :laugh: :laugh:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα στα πω κ απο δω ρουλιτσα μου.

συγχαρητηρια.σου αξιζουν πολλα καλα.

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια ηρεμη κ τελειομηνη

εγκυμοσηνη.να απολαυσεις καθε δευτερολεπτο απο αυτη τη μαγεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου???ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΝΑ ΧΕΙς ΜΙΑΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΛΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!

Το ήθελες και ήρθε! Όλα θα πάνε καλά, με το καλό να έρθει στον κόσμο το μπεμπάκι σου! Θα είναι ένα υπέροχο ταξίδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a re roylaki ti mou exeis kanei apopse den ksereis!!!!!

einai fantastiko.......ayto pou oneireuosoun na ginei....kai proseyxomoun kai ego mazi me esena... tha ginei roulitsa mou....me ti voitheia tou theou auti ti fora na pane ola kala.....erxetai pasxa,o xristoulis mas pou ponese gia mas na se exei to nou tou ,kai na pane ola kala roulitsa mou den ksereis poso thelo na ta pigenoume mazi ata....

thimasai to vivlio ekeino pou eixes tis egkumosinis??? pou se eperna mesa sti nixtta nomizontas pos exo simptomata kai etrexes na to anoikseis????? tora tha mas xreiastei....... ;)

ax bre roulaki mou....me exeis kanei eytyxismeni apopse....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!! :) Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά , να έχεις μία όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη και να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου !! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ και πάλι... :)

Πάω να κοιμηθώ.. αν τα καταφέρω... έχω υπερένταση..

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ονειρα γλυκα θειουλα ρουλιτσα!!! μακια και σε σενα και στη κοιλιτσα!!!! (στη κοιλιτσα 2 φιλακια χιχιχιχιι) ετσι να ζηλευεις!!!! χιχιιχχιχι

το πιστευεις????????????? εγω οχι ακομη!!!!! εδω δεν το πιστευω για μενα ακομη....

ποπο ειναι απιστευτοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

ΡΟΥΛΑΚΙ ΕΓΚΥΑΚΙ !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια! !

Σου εύχομαι να απολαύσεις αυτούς τους υπέροχους εννέα μήνες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxaritiria k apo edw!!!!!!!!!!!!!!

sou euxomai oti kaliteroooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!

k xarika poli pou tsakises to tsoureki....

loipon oti wra sou erthei xana gia tsoureki i otidipote allo- salonikiwtiko-... mou to les k tha sou erthei spiti (me ta ktel kai me to aeroplano an xreiastei kai to thes edw k twra) :woohoo:

min kolliseis na to zitiseis ... etsi???

xarika poluuuuuuuu pou se gnwrisa k esena alla k ta upoloipa koritsia simera!!! elpizw oti mas kollises oles k na exoume nea tous epomenous mines.. egw exw na kollisw kai alles kopeles.. idi perimenoun me laxtara na me doun :lol::P :woohoo:

kisses :kiss: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένη μου Ρουλίτα, όπως πολύ καλά γνωρίζεις τη δική μου εγκυμοσύνη για διάφορους λόγους δεν τη χάρηκα.

Τη δική σου όμως θα τη ζήσουμε μαζί με ευτυχία, χαμόγελα και ευγνωμοσύνη, όπως ακριβώς σου αξίζει.

Το πόσο ήλπιζα και αγωνιούσα το ξέρεις. Το πόσο πολύ έχω χαρει και έχω ενθουσιαστεί το ξέρεις και αυτό.

Θα περάσουμε όλες μαζί μια τέλεια εγκυμοσύνη. Και τώρα είναι εντελώς βέβαιο οτι οι σοκολατόπιτες και τα σουφλέ και οι κρέπες από τα χεράκια μου θα πάνε και θα έρθουν!!

Ερώτηση: Γίνεται να τρώμε μαζί και να παχαίνεις μόνη σου;;;

Σ' αγαπώ πολύ,

το Σισσίνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τα νέα σου είναι πραγματικά υπέροχα!!! Σου εύχομαι να έχεις μία ήσυχη εγκυμοσύνη και να αποκτήσειε ένα υγιέστατο και πανέμπρφο μωράκι!!!! Με το καλό λοιπόν και να προσέχεις! Τέρμα πια τα βάρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια και σε 8 μήνες να έχεις στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μπεμπάκι!!! Να είσαι ήρεμη και να μην κουράζεσαι!! Ασε τους άλλους να τρέχουν τώρα!! Απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και το θαυματάκι που είναι μέσα σου!! Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy μου,συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!!με θυμασαι???ημουν κι εγω για 3 μηνες στην πανω λιστα αλλα κατεβηκα στην κατω γειτονια οπως κι εσυ..χαχχαχαχα

Χαρηκα παρα πολυ που πετυχες το σπορακι σου!!!φιλακια στη κοιλιτσα και ευχομαι να κανεις μια σπουδαια οικογενεια!!!επισης εγω ξεκινησα με χοριακη 67 οποτε η δικη σου ειναι σουπερ!!!μπραβοοοοοο!!!καθε ευτυχια στην ομορφη οικογενεια σου που πλεον θα αυξηθει κατα ενα ατομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου Ρουλα ποσο χαιρομαι... :) :) :)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Μεσα απο την καρδια μου, με οοολη την αγαπη και τη θετικη σκεψη μου, σου ευχομαι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να υποδεχτεις το μωρακι που θα σας ολοκληρωσει την οικογενεια και θα σας γεμισει τη ζωη με χαρα και τυχη... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...