Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΧΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ MAMMYLAND - ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ


fotini73

Recommended Posts

Εγώ πάντως που προς το παρόν με την κοιλιά στο στόμα δεν μπορώ να κάνω τίποτα... μου την δίνει που πέφτει συνέχεια!!! Γκρρρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα βρε συ mama_xina πρέπει να συμβαίνει και εκεί γιατί χάνεται εντελώς η σύνδεση!

Λες αν δεν συμβαίνει να μαζωχτούμε εκεί;;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΚΟΚ έγραψε:

Λογικα βρε συ mama_xina πρέπει να συμβαίνει και εκεί γιατί χάνεται εντελώς η σύνδεση!

Λες αν δεν συμβαίνει να μαζωχτούμε εκεί;;; :-)

Ναι!!!

Εγώ και η μαμά χίνα έχουμε ήδη "πάει" και σας περιμένουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως για να διαβασω αυτες τις 4 σελιδες εκανα μιση ωρα....κολλαει και υτη τη βδομαδα και πραγματικα ειναι τοσο ωραιο σαιτ...αλλα σερνεται.....και συνεχεια αυτα τα errors βγαζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε παιδια..μακαρι να μπορουσε να γινει κατι...ειτε κολλαει, ειτε σερνεται...Μερικες φορες νομιζα οτι ειναι επειδη εχω πολλα παραθυρα ανοιχτα...αλλα κ μονο αυτο να εχω το ιδιο...

Ακομα κ τωρα που ειναι αργα κ ειναι λιγοτερα μελη online παλι αργει να φορτωσει.......καντε κατι plzzzzzzzzzzzzzzzzz

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως χθες από τις 10 το βράδυ και για 3 ώρες... έβγαζε την γνωστή αηδία "Database Error", και δεν μπορούσα να μπω καθόλου!

Anyway, don' t worry be happy... αλλά αν μπορεί να γίνει κάτι!! Λέω εγώ τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα το ίδιο, με πετάει συνέχεια έξω και γίνεται κουραστικό όλο αυτό και υποτίθεται πως ο υπολογιστής μου είναι γρήγορος και καινούριος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα το ιδιο....

λενακι....ξερω οτι εισαι εγκυουλα και δεν κανει να σε κουραζουμε τωρα αλλα μηπως να σε βοηθουσε καποιος με το site??? λεω τωρα.. μια ιδεα εριξα μην παρεξηγηθω οκ?

απλα σκευτικα οτι μπορει να εισαι κουρασμενη η να μην μπορεις τωρα με το σπορουλινι να αντεπεξελθεις μοναχουλα σου

φιλακια πολλα και χρονια σου πολλα(δεν με αφηνε χθες να μπω να σου ευχηθω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εχω μερες να μπω γιατι δεν με βαζει.....και τωρα που μπηκα με πεταξε εξω ενω ειχα γραψει τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα πραγματα και τα νευρα μου.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν θέλετε να γράψετε κάτι, γράψτε το σ΄ένα αρχείο word και μετά να το μεταφέρετε εδώ. Εγώ έτσι κάνω γιατί πολύ συχνά με πετάει έξω και δεν μπορώ να ξαναγράφω τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε αυτή είναι λύση το να γράφουμε το ποστ στο word! Ποιός θα καθήσει να το κάνει; Είναι πολύ κουραστικό. Το θέμα είναι οτι όταν αλλάξαμε server το site πετούσε. Άλλαζαν οι σελίδες στο δευτερόλεπτο πουθενά δεν κολούσε. Τώρα γιατί το κάνει αυτό δεν το γνωρίζω. Το σίγουρο είναι οτι θα διορθωθεί σύντομα για το καλό όλων! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ αυτό που κάνω είναι το εξής: γράφω και αφού τελειώσω και πριν υποβάλω κάνω copy έτσι αν με πετάξει έξω δεν τα χάνω όταν ξαναμπώ κάνω paste , υποβολή και τέλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι και εγω αυτο κανω!!!

α μην μου την στεναχωρειτε με παραπονα την λενα!χαχαχατωρα πρεπει να την κακομαθουμε που θα γινει και μανουλα!!!

λοιπον υπομονη θελει...εχθες που ειμασταν στο τσατρουμ δεν εκανε τετοιες αταξιες το σαιτ!μιλουσαμε ανετα για ωρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αλλά καλή μου Mama Xina, σε άφηνε το site να μπεις... για να φτάσεις στο Chat room!!

Εμένα που δεν μου άνοιγε καθόλου την σελίδα, πώς στο καλό να πήγαινα στο chat room οεο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και εμενα απο τότε που γράφτηκα στο φορουμ τον

οκτώμβρη κάθε φορα που μπαίνω τα ίδια μου κάνει,αφου δεν προλάβαινα να βρώ που έπρεπε νε το γράψω οτι έχω προβλημα!!!!τέλος πάντων σήμερα που είμαι απο το πρωι στο υπολογιστη και έχω μπει και ξανα μπει πολλέεεες φορές το βρήκα.Βέβαια σε αυτό δεν φταίει η λένα, το λέω για να μην παρεξηγηθω,οτι ριχνω ευθύνες.

Πάντως Λένα Αν θες βοήθεια για τη διαχείρηση του, ευχαρίστως να σε βοηθήσουμε εγω προσωπικά εχω τελειώσει δημόσιο ΙΕΚ τεχνικός εφαρμογων πληροφορικης,όμως για ιντερνετ δεν μας έδειξαν τίποτα,αλλα παρολα αυτα είμαι στις διαταγές σου χα χα χα καλο,ε?

και κατι άλλο είπε οτι πληρώνεις για να έχουμε τον server?δηλαδη για να πάμε σε καλύτερο θα πληρώσεις πιο πολλα?γιατι αν είναι να δίνεις χρήματα, να κάνουμε κάτι και για αυτο,γιατι ολες απολαμβάνουμε την ιδέα της αδερφής σου και τις ικανότητες τις δικές σου και του άντρα σου!!!!!!!

Σε ευχαριστούμε για το μαμμυ και οτι μπορούμε να κάνουμε πές το μας

φιλάααααακιααα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...