Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΧΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ MAMMYLAND - ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ


fotini73

Recommended Posts

Το μύνημα απευθύνεται κυρίως στους υπεύθυνους του site. To τελευταίο διάστημα το mammyland έχει συχνά προβλήματα, με αποτέλεσμα να μην υπάρχει δυνατότητα να μπούμε και να μάθουμε νέα από το Φόρουμ. Πιστεύω ότι θα πρέπει άμεσα να αναζητηθούν λύσεις έτσι ώστε η λειτουργία του να γίνεται πιο αποτελεσματικά, και να μην φτάνουμε σε απόγνωση όλοι εμείς...

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω και γω καποια προβληματακια δεν ξερω ομως αν ειναι οντως απο δω αλλα μονο εδω μου κολαει περιμενω 5 λεπτα για να αλαξει η σελιδα να μπω σε καποιο θεμα κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini73 καλησπέρα, πραγματικα το φορουμ κάποιες φορές "κρεμάει" αλλα απ'ότι ξέρω μόνο ένα άτομο το χειρίζεται (η λένα) κάτι που ειναι πραγματικα δυσκολο. Είναι και ο άντρας μου moderator σε forum αλλά εκει ειναι περιπου 3-4 άτομα που ασχολούνται.

Μη ξεχνάς οτι ο server που μας παρέχεται ειναι δωρεαν και δε πληρώνουμε κάτι, ίσως απαιτούνται πολλά χρηματα για να αναβαθμιστει.

Το ξέρω οτι σου σπάνε τα νευρα κάποιες φορές αλλα κάνε υπομονη :)

Έχεις πάθει κι εσυ mammyland εξάρτηση εε? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως το τελευταιο καιρο ειναι μια απογνωση...λενα μου πες μας τι μπορουμε να κανουμε ολες μας...ισως και αυτη η συνδρομη να ηταν μια λυση..τι να πω πια...ειμαι μελος παρα πολυ καιρο και ανα περιοδους υπαρχουν συνεχεια τετοια προβληματα...

λενα περιμενουμε τις απαντησεις σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel δεν είναι τόσο θέμα εξάρτησης. Περιμένουμε κάθε μέρα νέα από κοπέλες που κάνουν χοριακή μετά από εξωσωματική ή κάτι παρόμοιο και πραγματικά αυτά τα προβλήματα κάνουν την αναμονή μας ακόμη πιο δύσκολη. Δεν ήξερα ότι είναι ερασιτεχνική η υποστήριξή του, επειδή βλέπω ότι έχει κάποιες διαφημίσεις φανταζόμουνα ότι υπάρχουν πραγματικά έσοδα από το site οπότε αντίστοιχα θα ενδιαφέρονται να ενημερωθούν και για διάφορα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι χρήστες του. Πιστεύω ότι το έργο του είναι ανεκτίμητο. Δεν θέλω να φανώ αχάριστη, απλά αν έχει φτάσει στα όριά του με τόσο κόσμο που έχει γίνει πλέον μελος και με τόσο θέματα καθημερινά ίσως μπορεί να γίνει μία μικρή αναβάθμισή του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια...για ποιο λογο φιαχτηκε το μαμυ?θελω να πω...οκ μας παρεχουν δωρεαν παρεα....αλλα γιατι?

τι ειναι ακριβως εδω μεσα?

υπαρξιακα εχω!

τι να προλαβει κ η λενα βρε σεις?

ποια ειμαι?ποιανου ειναι το σαιτ?τι σκοπους εξυπηρετει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι οτι το mammy κολλάει πολύ τον τελευταίο καιρό.Πολλές φορές με "πετάει" κατευθείαν έξω.Δεν μπορώ να μπω καν για ώρες.Δεν έχω ιδέα πως δουλεύουν όλα αυτά και πως μπορεί να βοηθήσουμε να διορθωθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fotini θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!

Το μόνο σίγουρο όμως ρε κορίτσια είναι ότι δεν είναι μόνο η Λένα υπέυθυνη για τα προβλήματα του mammyland!

Αλίμονο, αν πισω από μια τόσο σημαντική ιστοσελίδα υπάρχει ΜΟΝΟ ένα άτομο και το χειρίζεται μόνο αυτός!!

Γι΄αυτό λοιπόν, δεν απευθύνομαι στην Λενα... αλλά ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜAMMYLAND ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ SITE!!!

ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!! ΚΑΘΕ ΜΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ήδη έχουμε αλλάξει server εδώ και καιρό. Το ξερώ οτι κολλάει γιατί κι' εγώ μπαίνω καθημερινά . Μην νομίζετε οτι δεν δίνω σημασία σ' αυτά που μου γράφεται. Απλά είναι βαρετό και για εσάς να γράφω συνέχεια πότε γίνεται η αναβάθμιση... Λέτε να μην μ' ενδιαφέρει η ταχύτητα; Κάνω οτι καλύτερο μπορώ γι' αυτό να είστε σίγουρες.

Σήμερα όμως συγκεκριμένα δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν εντονότερο το πρόβλημα. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ λενα αληθεια λυσε τη δικη μου απορια...ποιανου ιδεα ηταν το σαιτ?σοβαρα!ποιος αποφασισε να κανει κατι τοσο εξυπνο που πραγματικα επρεπε να γινει!να ξερουμε ποιος μας μαζεψε κιολας!

παρεπιπτοντως το οτι σερνεται...μερικες φορες ειναι καλο...βαζουμε πλυντηριο πχ!χαχαχαχα

υγ τι κανει η κοιλιτσα????φουσκωνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε συ Λένα μου όμως, δεν είναι μόνο η ταχύτητα το πρόβλημα! Μακάρι να ήταν μόνο αυτό!

Κάθε μέρα για τουλάχιστον 2 ώρες, βγάζει ένα μήνυμα "Database Error" και δεν σε αφήνει να μπεις καθόλου!!

Την κατανόηση απέναντι σε εσένα εννοείται ότι την έχεις! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΓΑ ΚΟΚ έγραψε:

Βρε συ Λένα μου όμως, δεν είναι μόνο η ταχύτητα το πρόβλημα! Μακάρι να ήταν μόνο αυτό!

Κάθε μέρα για τουλάχιστον 2 ώρες, βγάζει ένα μήνυμα "Database Error" και δεν σε αφήνει να μπεις καθόλου!!

Την κατανόηση απέναντι σε εσένα εννοείται ότι την έχεις! :-)

Και σ΄εμένα το βγάζει αυτό. Αλλά τις τελευταίες μέρες νομίζω οτι έχει στρώσει. Πότε ήταν η τελευταία φορά που δεν μπορούσες να μπεις;

ΥΓ Ευχαριστώ για την κατανόηση :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

βρε συ λενα αληθεια λυσε τη δικη μου απορια...ποιανου ιδεα ηταν το σαιτ?σοβαρα!ποιος αποφασισε να κανει κατι τοσο εξυπνο που πραγματικα επρεπε να γινει!να ξερουμε ποιος μας μαζεψε κιολας!

παρεπιπτοντως το οτι σερνεται...μερικες φορες ειναι καλο...βαζουμε πλυντηριο πχ!χαχαχαχα

υγ τι κανει η κοιλιτσα????φουσκωνει????

Το έχω πεί παλιότερα αλλά και στις συναντήσεις μας με τα κορίτσια. Το Mammyland ήταν μια ιδέα της αδερφής μου όταν είχε μείνει έγκυος στο πρώτο της παιδάκι, (πριν απο 6 χρόνια) και όλο αυτό υλοποιήθηκε με την βοήθεια του αντρούλη μου ( στο τεχνικό κομμάτι ) . Σου έλυσα τις απορίες τώρα; :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι!τι γλυκο!

λενα πραγματικα ειναι ενα χρησιμο εργαλειο για καθε γυναικα εχει δεν εχει παιδι!και ενα μεγαλο μπραβο που δεν μεινατε μονο στη σκεψη αλλα το κανατε πραξη!

και τωρα οσο για την ταχυτητα εγω νομιζα οτι εφταιγε το λαπτοπ και μου ερχοταν να το σπασω!ειδες παραλιγο θα ειχαμε θυματα!χαχαχαχα

αντε μου τις ελυσες τις αποριες μου και παλι ενα μπιγκ μπραβοοοο!!!

τα φιλια και την αγαπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα εμένα συνέχεια μου βγάζει πρόβλημα! και εχτές και προχθές και σήμερα το μεσημέρι και πριν 5 λεπτά! :dry: συνέχεια με πετάει! και μετά για να ξαναμπεί πρέπει να κάνω προσευχή :laugh: και όπως είπε και η mama_xina όταν με πετάξει θα πλύνω τα πιάτα και μετά θα ξαναπροσπαθήσω... ή θα βάλω πλυντήριο ή θα απλώσω τα ρούχα ανάλογα. Δεν κατηγορούμε εσένα μην το πάρεις έτσι, απλά είναι βασανιστικό όλο αυτό! να μιλάς με μια κοπέλα και ξαφνικά να σε πετάει και να χάνεις όλη τη συζήτηση :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω το ειχα πει μια φορα και θα το πω και δευτερη....η λενα πληρωνετε απο τους αντρες μας να κλεινει το συστημα γιατι σιγουρα την απειλουν οτι θα μας χωρισουν!λενα ομολογησε τα οοοολα ειναι η μπλεκτανη του ακαθαρτου σπιτιου,του ασιδερωτου ρουχου και της αδειας κατσαρολας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

εγω το ειχα πει μια φορα και θα το πω και δευτερη....η λενα πληρωνετε απο τους αντρες μας να κλεινει το συστημα γιατι σιγουρα την απειλουν οτι θα μας χωρισουν!λενα ομολογησε τα οοοολα ειναι η μπλεκτανη του ακαθαρτου σπιτιου,του ασιδερωτου ρουχου και της αδειας κατσαρολας!

χαχα ωραία που τα λες :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini έγραψε:

Λένα εμένα συνέχεια μου βγάζει πρόβλημα! και εχτές και προχθές και σήμερα το μεσημέρι και πριν 5 λεπτά! :dry: συνέχεια με πετάει! και μετά για να ξαναμπεί πρέπει να κάνω προσευχή :laugh: και όπως είπε και η mama_xina όταν με πετάξει θα πλύνω τα πιάτα και μετά θα ξαναπροσπαθήσω... ή θα βάλω πλυντήριο ή θα απλώσω τα ρούχα ανάλογα. Δεν κατηγορούμε εσένα μην το πάρεις έτσι, απλά είναι βασανιστικό όλο αυτό! να μιλάς με μια κοπέλα και ξαφνικά να σε πετάει και να χάνεις όλη τη συζήτηση :blush:

Δεν λέω βρε οτι κατηγορείτε εμένα αλλά κι' εγώ νίωθω αγανακτισμένη απο την στιγμή που πληρώνω μεγαλύτερο server θέλω να υπάρχει και η κατάλληλη άνεση στο φόρουμ, και όχι να κολλάει γιατί πιθανόν μπαίνουμε πολλά άτομα την ίδια ώρα...σήμερα πάντως δεν με πέταξε έξω. Καλό θα ήταν πάντως να μπαίνετε και απο διαορετικό browser είναι μια λύση που πολλές φορές βοηθάει. Για δοκιμάστε το. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ομολωγησε κυριες κ κυριοι!λεγε ποσα σου δωσαν!

ειμαι σιγουρη οτι ο δικος μου θα εδωσε τα πιο πολλα διοτι εχω 3βδομαδες να σιδερωσω τα ρουχα!αστα!ολο λεω θα το κανω κ ολο στο μαμυ μπαινω!αστα λενα αστα δραμα η κατασταση!ασε που οταν το μαμυ τρεχει....το σπιτι κλαιει!

αστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα μην μου πείτε ότι δεν πέφτει όλη μέρα!!

Λένα μου ευχαριστούμε πολύ εσένα και την αδερφή σου για την ωραία ιδέα αλλά και την υλοποίηση της ιδέας. Πραγματικά πιστεύω ότι το έργο σας είναι ανεκτίμητης αξίας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστρωσα το κρεβατι,μαγειρεψα νιοκι 4τυρια και τωρα περιμενω να πεσει παλι το συστημα για να ξεκινησω να σιδερωνω!λενα για σε παρακαλω κανονισε το γιατι παω στιχοιμα οτι θα χωρισω και θα φταιει το μαμυ!χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά εδώ και μια εβδομάδα συμβαίνει αυτό!

Γράφω,γράφω και μόλις πατήσω υποβολή με πετάει έξω!!!!

Τσάμπα το γράψιμο δηλαδή!!!!

Λες και μας περισσευεί χρόνος να τα ξαναγράφουμε!!!!!

Ραμόνα συγνώμη που δεν πήρες ποτέ απάντησή μου στο chat αλλά

σου έγραφα και όταν πατούσα enter χανόντουσαν ΟΛΑ!!!!!

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Λένα σε θερμοπαρακαλούμε κοίταξε το λίγο όταν θα χεις χρόνο,

γιατί θα σπάσω τον υπολογιστή καμιά ωρα!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...