Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση mammyland στην Αθηνα - 14/03/2010


Guest

Recommended Posts

γεια σου κατρινα πως παει η εγκυμοσυνη σου?θελω να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα για την σελιδα.πως μπορω να κανω φιλες να βλεπω φωτο κ τι ειναι αυτα τα ποστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρά περάσαμε !!! Και είχαμε κι απ' όλα:

μαμάδες

κοιλίτσες φουσκωμένες

καροτσάκια

μωράκια

παιδάκια

και το πιό σημαντικό γυναίκες που προσπαθούν και επιμένουν!!!

Δεν εχω βρεθεί σε ολες τις συναντήσεις, αλλά αυτή η σημερινή

ήταν σαν ένα πάρτυ!!!

Το μόνο "κακό" που είχε ήταν ότι δεν πρόλαβα να μιλήσω με όλες τις

κοπέλες. Το ότι ήταν τόσες όμως σήμερα στη συνάντηση ήταν ευχάριστο πολύ!

Φιλιά σε όλες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

γεια σου κατρινα πως παει η εγκυμοσυνη σου?θελω να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα για την σελιδα.πως μπορω να κανω φιλες να βλεπω φωτο κ τι ειναι αυτα τα ποστ?

σου εστειλα αιτημα φιλιας..κανε αποδοχη... και μετα μιλαμε online!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ γωωωωωωωωωωωωω

μολις γυριασααααααααααααα

κ περασαμε τελειαααααααααααααααααααααααα

χαρικα παρα πολυ που μπορεσα κ ηρθα τελικα κοριτσια

ειστε οοοοοοοοοολες τελειες ΤΕΛΟΣ μαμμυ φορ εβερ χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU έγραψε:

Μια χαρά περάσαμε !!! Και είχαμε κι απ' όλα:

μαμάδες

κοιλίτσες φουσκωμένες

καροτσάκια

μωράκια

παιδάκια

και το πιό σημαντικό γυναίκες που προσπαθούν και επιμένουν!!!

Δεν εχω βρεθεί σε ολες τις συναντήσεις, αλλά αυτή η σημερινή

ήταν σαν ένα πάρτυ!!!

Το μόνο "κακό" που είχε ήταν ότι δεν πρόλαβα να μιλήσω με όλες τις

κοπέλες. Το ότι ήταν τόσες όμως σήμερα στη συνάντηση ήταν ευχάριστο πολύ!

Φιλιά σε όλες! ;)

Den milhsame..alla se eida..xixixi!Ta mwrakia einai didymakia??Panagia mou na sou ZHSOUN!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι καινουργια δεν εχω κανει ακομα καμια απο εσας κ θελω τοσο πολυ να μοιραζομαι πραγματα μαζι σας.φοβαμαι μη με απορριψιουν επειδη δε με ξερουν.σε πειραζει να αρχισω απο σενα?θα κανω μια θεραπεια για να αποκτησω 2 πιδακι κ εχω μια αγωνια δεν περιγραφεται κ θελω να μιλαω με ατομα να παιρνω κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ!!!!!!

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΚΡΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑΝ.

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,

ΡΑΜΟΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ

DORA ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

PANAYIOTA NOMIZΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΗΣΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ,ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

ειμαι καινουργια δεν εχω κανει ακομα καμια απο εσας κ θελω τοσο πολυ να μοιραζομαι πραγματα μαζι σας.φοβαμαι μη με απορριψιουν επειδη δε με ξερουν.σε πειραζει να αρχισω απο σενα?θα κανω μια θεραπεια για να αποκτησω 2 πιδακι κ εχω μια αγωνια δεν περιγραφεται κ θελω να μιλαω με ατομα να παιρνω κουραγιο!

και βεβαια κοριτσακι μου..!!!!

οτι θελεις..να ρωτησεις..εδω ειμαστε..!οτι σε ενδιαφερει το διαβαζεις απο τα ποστ των αλλων κοριτσιων...και να συμμετεχεις ενεργα..

οτι σε προβληματιζει..και εχεις απορια ..μπορεις να αναρτησεις ενα Νεο Θεμα!Σου ευχομαι οτι καλυτερο..και με το καλο το 2ο...!!!Περασαμε πολλες απο αυτη τη φαση..μην στεναχωριεσαι και μην αγχωνεσαι!Κριμα που δεν ηρθες στη συναντηση..ευκαιρια ηταν..να γνωριστουμε.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι ηταν το σημερινο! Σπάσαμε καθε ρεκορ! Μονο τα μέλη ήμασταν 27! Φανταστείτε τι γινόταν με μωρά, με άντρες, με καροτσια κ.ο.κ! Όντως ήταν ενα μεγαλο πάρτι!:P :laugh: :P :laugh:

Αν νομίζετε οτι τελείωσα κάνετε λάθος! :P :laugh: :P :laugh: Πάω να ξαπλώσω λιγο και θα επανέλθω! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoulaaaaaaaaa....Γυριιιιισααατεεεε...??Χαρηκα πααρα πολυ που γνωριστηκαμε...απο κοντα εισαι γαμω τα ατομα...σε παω με χιλια!! :woohoo:

STAMYMAMY... δεν ετυχε να γνωριστουμε..αλλα next time..sigoyra!!Kai δεκτος ο καφες στη Γλυφαδα!! ;);)

Ζουμπι...εχουμε πολλα κοινα...καλα ειχα ενστικτο για σενα οταν σου πρωτομιλησα εδω μεσα!!!Η Ελενα μου,συμπαθησε πολυ τη κορη σου..και με ρωταγε στη διαδρομη...ποτε θα ξαναπαιξουμε...?

dimitroula29σε ευχαριστω για την υποδοχη και τη καλη σου διαθεση να με γνωρισεις στα κοριτσια!!!Ραμονα...η κορη μου εχει ξετρελαθει μαζι σου..μεχρι και στον αντρα μου σε ανεφερε!!!

Φιλια πολλα...σε ολες τις υπολοιπες...ησασταν ολες υπεροχες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΗΤΑΝ SUPER!!! ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΛΗ , ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ,ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΦΟΒΕΡΕΣ.ΕΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΟΥΝ :cheer::cheer: ) ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΝΕΟ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΣΕ OPEN PLACE ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!!! ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ ΛΟΙΠΟΝ!!!!Σ ΥΣ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΤΗΝ dimitroula29 και την crazy :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν η 2η συναντηση που βρεθηκα με τα κοριτσια και δεν νομιζω να χασω καμια αλλη απο εδω κ περα....

Ενα μαγαζι δικο μας... :woohoo:

Περασαμε παρα πολυ καλα οπως παντα.

Κατρινα η κορη σου ειναι πανεμορφη,σαν αγγελος!

Πολυ μου αρεσει αυτο που κανουμε κ μου αρεσει γιατι ειναι ανθρωπινο,ωραιο,ζεστο,αληθινο..

Σας αγαπω,πολυ ολες,πολλα φιλια!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

απο θεσ/νικη ειμαι αλλα αν εμενα αθηνα να ησουν σιγουρη οτι θα ερχομουν

αααα ομορφη Θεσσαλονικηηη.....

παντως αποτι ειδα..θα γινει και εκει συναντηση των κοριτσιων!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ητανε οντως υπεροχα!!!τοσες πολλες μανουλες μαζι!!!χαρηκα πολυ που ηρθα και περιμενω την επομενη να ερθουμε μαζι με τη μπεμπουλα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula1982 έγραψε:

ητανε οντως υπεροχα!!!τοσες πολλες μανουλες μαζι!!!χαρηκα πολυ που ηρθα και περιμενω την επομενη να ερθουμε μαζι με τη μπεμπουλα μου!!!!!!
γεια σου αννουλα!! ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοπελιες μου πολυ χαιρομαι που ακουω οτι περασατε ομορφα !!! αλλα να κανονισετε σε κανα allou να τα αφησουμε στους μπαμπαδες και να παμε εμεις για καφεδακι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki εισαι θεαααααααααααααα

τελειωσε κ γω σε παω με 1000

με το που μπηκες στη ποετα σε αναγνωρισα κ ελεγα στα κοριτσια

να την να την ηρθε η κατρινα χαχαχχαχχαχ:D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωω μπραβο ρε κοριτσια ετσι εισαστε the best!!!!!1

Ρεβεκκα μου μη ζηλευεις...κατσε εκει να κανεις αγαπουλες τωρα που εισαι και νιοπαντρη...και οταν με το καλο μεινεις και εγκυος..ελα Αθηνα και θα σε φιλοξενησω σπιτι μου..για την επομενη συναντηση...χιχιχι ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν σε φερει ο δρομος σου κατα δω ευκαιρεια να γνωριστουμε να σε κερασω καφε.δεν τα καταφερα με τα αιτηματα φιλιας που θα παει.να στε γερες να πηγαινετε στα ραντεβου κ να χετε να λετε μονο ωραια πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...