Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συναντηση mammyland στην Αθηνα - 14/03/2010


Guest

Recommended Posts

κοριτσια αν ειναι καλυτερα ο μικρος μπορει να καταφερω να ερθω κι εγω

σας πεθυμησα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 240
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy έγραψε:

Τρισευτυχισμένη, γιατί, αν βρέχει θα λιώσεις;;;; Από ζάχαρη είσαι;;;; :P :laugh:

mama_xina γιατί να φας ξύλο;; Δε συνηθίζουμε να βαράμε τις καινούριες!! :P :laugh: :laugh:

Καλα εκτος απο το οτι ειμαι...ζαχαρενια (οχι η κιτρινοφατσα) :P που να το βγαλω καλε το παιδι με βροχη? Πως να ερθουμε τοσο μακρια? 3 συγκοινωνιες πρεπει να παρω για να φτασω συνταγμα!! Αν εχει καλο καιρο ομως θα ρθω! Οχι τιποτα αλλο αλλα μηπως με περασει κανεις για ψευτικη! :laugh: :laugh: Δυσκολοι καιροι!! :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ έγραψε:

Οχι τιποτα αλλο αλλα μηπως με περασει κανεις για ψευτικη! :laugh: :laugh: Δυσκολοι καιροι!! :laugh:

Εγω πάντως σε εχω γνωρίσει και οφείλω να το καταθέσω! :P :laugh: :P :laugh: Μάλιστα εχω και μάρτυρες! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεωω να φερω και τον σπαιρους μαζι μου.....αν ειναι καλα και εκεινος να ξεδωσει λιγακι

βεβαια δεν θα μπορεσω να κατσω πολυ με τον μικρο γιατι ειναι ικανος αφου του περασουν οι ντροπες και παρει αερα(ναι ναι κανουμε ντροπουλες τωρα!!)

να σηκωσει οοοολο το μαγαζι στο ποδι χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλά να περάσετε στη συνάντηση.....να πάτε όλες ακόμη και αν βρέχει, λίγη βροχούλα δεν βλάπτει!!!! βγάλτε τα πιτσιρίκια έξω να πάρουν λίγο αέρα και αφού θα γνωριστούν οι μανούλες να μην γνωριστούν και τα μικράκια?! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααα ξεχασα το πολυ πολυ θα βοηθησετε κι εσεις βρε κοριτσια με αγκαλιες ενναλαξ μπουαχαχαχαχα εχει αδυνατισει κιολας....σε αντιθεση με την φοραδα την μαμα του που ολο διαιτα και ολο στα ιδια μενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Η συνάντησή μας θα γίνει αύριο Κυριακή 14 Μαρτιου 2010, στις 11:30 π.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Για τα κορίτσια που δεν έχουν ξαναέρθει ας μου στείλουν με pm ένα τηλέφωνο ώστε να υπάρχει επικοινωνία αν χρειαστεί.

Καλή αντάμωση! Φιλάκια!!

Σημείωση

Όσες δεν ξέρουν που είναι η καφετέρια θα σας περιμένω στο σιντριβάνι του Συντάγματος την καθορισμένη ώρα.

Όσες πάνε κατευθείαν στην καφετέρια θα σας υποδεχθεί το Ρουλακι μας!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααααα

μην ξεχαστειτεεεεεεεεεεεεεεε εχουμε καφεδακι σημερααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα κ μπεμπουλη...καλημερααααα

καλε ειμαι με 4ωρες υπνο σας προειδοποιω να μην τρομαξετε αν κοιμηθω σε κανενα τραπεζι!!ενταξει...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.Πινω τον ελληνικο μου και ερχομαι βεβαια το τη ωρα θα φτασω ειναι αγωστο και αυτο επειδη ο ηλεκτρικος κανει παλι τα δικα του δεν εχει στην ειρηνη αλλα εγω θα ερθω ακομα και με τα ποδια.Απο οτι βλεπω θα ειμαστε μια μεγαλη παρεα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλααακα κανεις???αααχ με βλεπω να κοιμαμαι στο λεωφορειο τοτες!!!

να ξερεις ομως οτι αν δε με παρει ο υπνος θα ευχεστε να με ειχε παρει διοτι μιλαω νον στοπ!ολη την ωρα μιλαω!μιλαω μιλαω μιλαωωωωω οποτε θα σας παρω τα αυτια!χιχιχχι

τελικα τι χρωμμα θα ειναι το γαρυφαλο στο πετο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ο μονιως συνοδος μου ειναι ο γιος μου βαριεμε αφορητα μεσα στα λεωφορεια μετρο και οτι άλλο θες χωρις καποιο για παρεα .Μαμα χινα απο ποια περιοχη ερχεσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...