Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ


sonia7

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ, ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑιΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ, ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΑΠ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΥΠΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ.

ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΠΟΛΥΠΟΔΑΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ.

ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ 30 ΜΕ 32 ΗΜΕΡΕΣ

ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΑ ΣΕ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΜΕ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ.

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΑΠΙΩΝ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΑΣ ΟΡΜΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗΣ. ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ.

ΑΡΓΟΥΝΕ ΑΡΑΓΕ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ?

ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΑΚΟΜΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΕΙΜΑΙ.

ΞΕΡΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΣΠΟ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ 5 ΠΑΙΔΙΑ, ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.

ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.

ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ, ΑΠΛΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΗΡΘΑΝΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.

ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα sonia7 εύχομαι όλα να πάνε καλά και να συνεχίσεις να είσαι αισιόδοξηB) δεν έχω ανάλογη εμπειρία να σε βοηθήσω έχεις όμως όλες μου τις ευχές για να γίνεις μια ευτυχισμένη μανούλαB)

%7Boption%7D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα sonia7 εύχομαι όλα να πάνε καλά και να συνεχίσεις να είσαι αισιόδοξηB) δεν έχω ανάλογη εμπειρία να σε βοηθήσω έχεις όμως όλες μου τις ευχές για να γίνεις μια ευτυχισμένη μανούλαB)

%7Boption%7D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα sonia7 εύχομαι όλα να πάνε καλά και να συνεχίσεις να είσαι αισιόδοξηB) δεν έχω ανάλογη εμπειρία να σε βοηθήσω έχεις όμως όλες μου τις ευχές για να γίνεις μια ευτυχισμένη μανούλαB)

%7Boption%7D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝ ΕΤΗ 2008 ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝ ΕΤΗ 2008 ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΝΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝ ΕΤΗ 2008 ΟΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες λοιπον γλυκια μου Σονια.Ουτε εγω εχω καποια αναλογη εμπειρια ,αλλα εχε εμπιστσυνη στο γιατρο σου και στον ευατο σου και σε λιγο καιρο με το καλο σου ευχομαι να εχεις το πολυποθητο θετικο τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες λοιπον γλυκια μου Σονια.Ουτε εγω εχω καποια αναλογη εμπειρια ,αλλα εχε εμπιστσυνη στο γιατρο σου και στον ευατο σου και σε λιγο καιρο με το καλο σου ευχομαι να εχεις το πολυποθητο θετικο τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες λοιπον γλυκια μου Σονια.Ουτε εγω εχω καποια αναλογη εμπειρια ,αλλα εχε εμπιστσυνη στο γιατρο σου και στον ευατο σου και σε λιγο καιρο με το καλο σου ευχομαι να εχεις το πολυποθητο θετικο τεστ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόνια καλημέρα και καλωσήρθες στην παρεούλα μας!! Είμαι η Κάλλια και εδω και 3 χρόνια περίπου προσπαθώ για παιδί. Μην σε παίρνει από κάτω. Έχω κάνει και εγώ υστεροσκόπηση και ξέρω ότι αυτή η διαδικασία βοηθά πολύ. Είναι καθαρή η περιοχή και αυτό βοηθά στην σύληψη.Οι ορμονικές εξετάσεις θέλουν περίπου μια εβδομμάδα για να βγουν. Περίμενε να δεις τα αποτελέσματα και μην απογοητεύεσαι.Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά. ότι χρειαστείς μην διστάσεις να μας ρωτήσεις.

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόνια καλημέρα και καλωσήρθες στην παρεούλα μας!! Είμαι η Κάλλια και εδω και 3 χρόνια περίπου προσπαθώ για παιδί. Μην σε παίρνει από κάτω. Έχω κάνει και εγώ υστεροσκόπηση και ξέρω ότι αυτή η διαδικασία βοηθά πολύ. Είναι καθαρή η περιοχή και αυτό βοηθά στην σύληψη.Οι ορμονικές εξετάσεις θέλουν περίπου μια εβδομμάδα για να βγουν. Περίμενε να δεις τα αποτελέσματα και μην απογοητεύεσαι.Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά. ότι χρειαστείς μην διστάσεις να μας ρωτήσεις.

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόνια καλημέρα και καλωσήρθες στην παρεούλα μας!! Είμαι η Κάλλια και εδω και 3 χρόνια περίπου προσπαθώ για παιδί. Μην σε παίρνει από κάτω. Έχω κάνει και εγώ υστεροσκόπηση και ξέρω ότι αυτή η διαδικασία βοηθά πολύ. Είναι καθαρή η περιοχή και αυτό βοηθά στην σύληψη.Οι ορμονικές εξετάσεις θέλουν περίπου μια εβδομμάδα για να βγουν. Περίμενε να δεις τα αποτελέσματα και μην απογοητεύεσαι.Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά. ότι χρειαστείς μην διστάσεις να μας ρωτήσεις.

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σονια καλημερα και κλως ηρθες στην παρεα μας!!Δεν γνωριζω και εγω κατι με το προβλημμα σου αλλα το μονο που σου λεω ειναι να μην ανχωνεσε και ολα σιγα σιγα θα παρουν τον δρομο τους!!Εγω να φανταστεις ειχα αποβολη και μετα απο 4 χρονια εμεινα εγκυος αλλα φυσικα με εξωσωματικη,επιασα με την πρωτη και εχω τωρα την μπουμπου μου!!Ειμαι 27 χρονων!!Μην ανχωνεσε βλεπεις τα αποτελεσματα και μετα πρατεις!!Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σονια καλημερα και κλως ηρθες στην παρεα μας!!Δεν γνωριζω και εγω κατι με το προβλημμα σου αλλα το μονο που σου λεω ειναι να μην ανχωνεσε και ολα σιγα σιγα θα παρουν τον δρομο τους!!Εγω να φανταστεις ειχα αποβολη και μετα απο 4 χρονια εμεινα εγκυος αλλα φυσικα με εξωσωματικη,επιασα με την πρωτη και εχω τωρα την μπουμπου μου!!Ειμαι 27 χρονων!!Μην ανχωνεσε βλεπεις τα αποτελεσματα και μετα πρατεις!!Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σονια καλημερα και κλως ηρθες στην παρεα μας!!Δεν γνωριζω και εγω κατι με το προβλημμα σου αλλα το μονο που σου λεω ειναι να μην ανχωνεσε και ολα σιγα σιγα θα παρουν τον δρομο τους!!Εγω να φανταστεις ειχα αποβολη και μετα απο 4 χρονια εμεινα εγκυος αλλα φυσικα με εξωσωματικη,επιασα με την πρωτη και εχω τωρα την μπουμπου μου!!Ειμαι 27 χρονων!!Μην ανχωνεσε βλεπεις τα αποτελεσματα και μετα πρατεις!!Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...