Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η υπέροχη Αθηνά μας! (Mamoli)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε συγκινήθηκα!!!!!!!

Υπέροχη η Αθηνούλα σας!! Νας σας ζήσει!!! Να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!

Είστε υπέροχοι!!! Εύχομαι να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι κ ευτυχισμένοι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΒΕΡΑ ΣΥΓΚΗΝΙΤΙΚΟ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΙΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΜΩΡΑΚΙ...ΤΥΧΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ 2 ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΠΤ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΑΓΓΙΞΕΣ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!!!!ΝΑ ΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΟΛΟΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβιάκι μου να χαίρεστε την κοράκλα σας!!!!!!!!!!!!!!

Είναι πολύ ζουζούνα!!!!! Και εμένα ο γιός μου είναι πολύ ζουζούνος και είδε την Αθηνούλα και του γυάλισε!!!!!!!!

Εύχομαι πάντα υγεία και ευτυχία στο μωράκι σας αλλά και σε όλη την οικογένεια!

Να είστε πάντα έτσι ερωτευμένοι με τον αντρα σου ο οποίος είναι εξαιρετικός και πρέπει να τον προσέχεις σας τα μάτια σου (εννοείται και εκείνος εσένα) !!!!!!!

Περιττο να πω πως η μικρή είναι ίδια ο μπαμπούλης της ε;;; ;)

Να σας ζήσει και καλή λοχεία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Σε περιμένουμε στο καινούριο θέμα " ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ - ΜΑΡΤΗ 2010" στην κστηγορία νέοι γονείς - θηλασμός. Εκεί συνεχίζεται η παρέα πλέον με μανούλες και μωράκια μαζί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει συγκινηθηκα μαμωτο...αχ αυτες οι ορμονες....

Οτι και να πω ειναι λιγο....Ευχομαι να μεγαλωσει και να το δειτε οπως

πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Στο παραπάνω βίντεο, θα δείτε όλες τις στιγμές από τη μέρα που μπήκα στο Αρεταίειο για καισαρική, τη γέννηση της κόρης μας, μέχρι την πρώτη μας είσοδο στο σπιτάκι μας... Νομίζω ότι τα λέει όλα... Πολλά περισσότερα απ' όσα θα μπορούσα να γράψω!!

Η Αθηνά μας γεννήθηκε την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου με καισαρική λόγω ισχιακής προβολής. Για την ιστορία να σας πω ότι η μικρούλα μου ήταν σε ισχιακή προβολή μέχρι την 36η βδομάδα, στη συνέχεια γύρισε σε κανονική, αλλά το... μετάνιωσε στην 38η και ξαναγύρισε ανάποδα! :laugh: :laugh: :laugh:

Παρά τον απίστευτο φόβο που είχα για την καισαρική και την απογοήτευσή μου που δεν θα κατάφερνα να ζήσω το θαύμα ενός φυσιολογικού τοκετού, έχω να δηλώσω ότι η καισαρική ήταν... παιχνιδάκι -ανάρωσα απίστευτα γρήγορα- και ότι τελικά καμία σημασία δεν έχει το πως γεννάς... Σημασία έχει το να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το/α μωρό/α σου υγιές/ή... Το συναίσθημα ξεπερνά κάθε λογική, δεν θα μπω καν στον κόπο να σας περιγράψω το πώς ένιωσα και νιώθω κάθε στιγμή που την βλέπω, την κρατάω, τη θηλάζω, της μιλάω...

Γέννησα στο Αρεταίειο και έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις!! Θέλω να ευχαριστήσω το γιατρό μου, κ. Νίκο Βραχνή για όλα όσα έκανε για εμένα/εμάς, την υποστήριξή του και το γλυκό του χαμόγελο! Τη μανούλα μου, τον μπαμπά μου, τη μαμά του Μάνου μου, το προσωπικό του μαιευτηρίου, τους συγγενείς και φίλους που έσπευσαν να μας δουν στο μαιευτήριο και να μας γεμίσουν ευχές και δώρα! Τα υπέροχα κοριτσάκια μου, τις φιλενάδες μου από το mammyland, Crazy, Dallia, Dimitroula29, Marianda, Sissio που μου έκαναν όλες μαζί "Κούκου τζα!!" στο Αρεταίειο και με τρέλαναν! Σας ευχαριστώ κοριτσάκια μου όμορφα!!

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΟΟΟ.....ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΦΙΑΞΑΤΕ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ....ΑΚΟΜΑ ΔΑΚΡΥΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΡΕ ΟΛΙΒΙΑΚΙ ΜΟΥ!

ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΑΡΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΟΥ... :(:(

ΚΡΙΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μ' έχουν πάρει τα ζουμιά.... :blush:

Τι υπέροχο βίντεο...

Να σας ζήσει η γλυκιά σας κορούλα! Να είναι πάντα γερή, καλότυχη κι ευτυχισμένη :)

Σ' ευχαριστούμε που μοιράστηκες μαζί μας αυτές τις όμορφες στιγμές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ κλάμα λέμε!!!

Τι υπέροχη ιστορία!! Και πόσο υπέροχη η οικογένεια!

Να τη χαίρεστε την κόρη και να είναι πολύ ευτυχισμένη πάντα..που θα είναι σίγουρα με τόση αγάπη που θα εισπράτει από τους δικούς της ανθρώπους!

Να σας ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ, ΥΓΕΙΗΣ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ! ΦΙΛΙΑ!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβια μου να σας ζησει η ομορφη Αθηνα.

Τετοιο κλα μα που εκανα (απο χαρα) τι να σου πω...

Να ειναι καλοτυχη και υγιης.

Καλη λοχεια να εχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΙΒΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ (ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ.....): ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ ΠΟΟΟΟΤΕΕΕΕΕ!!!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΕΡΙΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΕ ΤΟ ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣΑΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ.

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΝΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝΘΥΜΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΑΥΤΟ (ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ....)

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολίβια μου να σας ζήσει η Αθηνούλα σας!!!

Γερή, ευτυχισμένη και καλότυχη εύχομαι να είναι σε όλη της τη ζωή!

Απίστευτο το βιντεάκι σας!Δεν μπορώ να σταματήσω το κλάμα...

Ανυπομονώ να φέρω κι εγώ στον κόσμο το σπλάχνο μου!

Να'στε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι όπως σας είδα στο βιντεάκι!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολίβιά μου συγκινήθηκα πολύ τώρα που είδα το βίντεο με το μωρό! Η κόρη σου είναι μια κούκλα, πανέμορφη και νομίζω... ότι μοιάζει του μπαμπά της... ή μου φαίνεται; Δεν ξέρω! Σε κάποιες φάσεις μου φαινόταν ίδια με τον αντρούλη σου!! Να σας ζήσει, να τη χαίρεστε και να είστε πάντα τόσο αγαπημένοι! Να μου τη φιλήσεις τη γλυκιά Αθηνούλα!!! Καλή λοχεία! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ αλλά με συγκίνησες πραγματικά!!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας ζήσει η κορούλα σας και να είστε πάντα μια τόσο ευτυχισμένη οικογένεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβιακη..να σας Ζησει..Τελειο το βιντεακι..οι καλυτερες στιγμες σας που μπορει να τις δει και η Αθηνα αργοτερα..!!μακαρι και μας να κανει καποιος βιντεακι τετοιο..γιατι απο τη κορη μου δεν εχω τιποτα..μπραβο..βρε παιδια μας συγκινησατε.. :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Η αλήθεια είναι ότι η ζωή μου είναι πλέον ομορφότερη από ποτέ! Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου!!!!!

Υ.Γ. Και επειδή πολλές αναφέρθηκαν σε αυτό: Ναι, προς το παρόν η μικρή είναι κλώνος του μπαμπά της, χιχιχι! :laugh: :laugh: :laugh: Αλλά είμαι σίγουρη ότι βλέπω και δικά μου κομμάτια στο μουτράκι της! Βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ολιβιακι τι συγκινητικο βιντεακι ειναι αυτο?εισαστε ολοι υπεροχοι!αλλα την παρασταση σιγουρα την κλεβει η μπεμπουλα σας!να σας ζησει!να'ναι παντα τυχερη κι ευτυχισμενη στη ζωη της και να "σκαει" απο υγεια!!!!!!!!!!!!!αχ κανε μου μια χαρη:δωστης σε παρακαλω λιγα φιλακια στα υπεροχα πατουσακια της απο μενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα σας ζήσει!!!Το απολαύσαμε εγώ , ο άντρας μου κι ο μπεμπολίνος μας , που είναι εντός ακόμα και ενθουσιασστήκαμε!!!

Είναι μια κουκλίτσα!Να τη χαίρεστε και να την καμαρώνετε κάθε μέρα που περνάει!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΟΛΙΒΙΑΚΙ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΡΛΑΝΕΙ.... :P:P:P

ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΞΑΝΑΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΟΥΛΙΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΔΑΚΡΥ ΚΟΡΟΜΥΛΟ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :P:P

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει κοπελα μου!!!!εισαστε πολυ ομορφη οικογενεια και η κορη σας κουκλιτσα!!!να εισαστε ολοι καλα και ενωμενοι οπως αυτες τις στιγμες που ειδαμε στο βιντεο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...