Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η υπέροχη Αθηνά μας! (Mamoli)


Recommended Posts

Όσα λένε οι εικόνες στο video δεν περιγράφονται ούτε με χίλιες λέξεις (λίγες είπα) ! Να είστε πάντα έτσι ευτυχισμένοι και αγαπημένοι μεταξύ σας και η Αθηνούλα πάντα να σας χαρίζει στιγμές άπειρης χαράς και ευτυχίας! :kiss::kiss::kiss: Ένα για τον καθένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το βιντεο ειναι ακρως συγκινητικό και ειναι οπως το περιμενα! Μακαρι να μπορούσαμε ολοι μας να κάνουμε κατι αντίστοιχο!

Ολιβ μου να ζησει και παλι και να ειστε παντα τοσο αγαπημενοι και ευτυχισμένοι! :kiss:

Καλη λοχεία να εχεις και με το καλο να σαραντίσετε! Σας αγαπώ πολυ! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει η κουκλιτσα σας και σας ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας ολιβια!!!να ειστε παντα ευτηχισμενοι και χαρουμενοι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει!!!

υπέροχη είναι :woohoo:

να τη χαιρεσαι και να τη δεις όπως ποθείς!

καλή λοχεία και καλή δύναμη στα υπέροχα ξενύχτια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΟΥ ΟΛΙΒΙΑ. ΚΟΥΚΛΑ Η ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΣΑΣ !!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΖΩΗ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΟΛΙΒΙΑ!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss: και να την δειτε οπως ποθειτε!!!! καλη Λοχεια Ολιβια!!! και να συνεχισεις να εισαι τοσο μα τοσο πολυ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!! :P:cheer::cheer::cheer::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamolaki μου γλυκο το εχω δει ποοοοοοοοοοοσες φορες στο fb κ δ το

χωρταινω :D :D :D :D εδω το εβαλα κ στο αγαπακι μου να το δει με το ζορι ( στην αρχη) κ μετα δ ξεκολαγε χαχαχαχχα αφου βουρκωσαν τα ματακια του

τις καλυτερες ευχες μας κ παλι να ειστε παντα γεροι ευτυχισμενοι

ερωτευμενοι υγιεις ...ολα τα καλα του κοσμου πανω σας να την χαιρεστε

την μικρη θεα σας

υγ επισης εχεις κ τις ευχες του ανδρουλη μου :D :D :D

φιλακια πολλα καλη λοχεια κ με το καλο να σαραντισετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Olivia να σου ζήσει και πάλι η κούκλα σου! Πολύ ωραίο το βιντεάκι σου. Να είσαστε πάντα στη ζωή σας και οι τρείς τόσο ευτυχισμένοι όσο τη μέρα που ήρθε στη ζωή ο καρπός της Αγάπης σας. Φιλιά πολλά στη μπεμπούλα σου και χαιρετίσματα απο την δικιά μου μπέμπα.

Λαμπρινή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για την γέννηση της κορούλας σας!!Να σας ζήσει, να είναι πάντα γερή,ευτυχισμένη και καλότυχη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAXXXX NA ZHSEI !!! ΣΑΝ ΨΕΜΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΙΝΙ ??? ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ !!! Η8ΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΟΛΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ Α8ΗΝΑΣ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ , ΣΠΑΡΑΞΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ Κ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε πολυ γλυκια οικογενεια :) .να σασ ζησει το κοριτσακι σασ!θα ειναι σιγουρα ευτυχισμενο.γερο καικαλοτυχο να ειναι.δυναμη σε σασ να την μεγαλωσετε.πολλα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli να σας ζησει το αστερακι σας!Να το δειτε οπως ποθειτε!!!!!Μ'εκανες και κατασυγκινηθηκα σημερα!Ωραιες στιγμες!Αναπολω τις δικες μας και ας εχουνε περασει μονο 5 μηνες!Ητανε ολα υπεροχα!Ετοιμασου να ζησεις το ωραιοτερο και πιο γλυκο ταξιδακι της ζωης σου!Της ζωη σας δηλαδη!Καθε μερα θα συναντατε κατι καινουριο!

Φιλακια πολλα στη ζουζουνιτσα,καλη λοχεια και παλι να σας ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν ρε Ολίβια...θα με κάνεις να κάνω δεύτερο!!!! Με πήραν τα ζουμιά. Με πήγες 13 μήνες πίσω!!! Να σας ζήσει η μικρούλα σας. Είναι μια κουκλίτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιβια να σου ζησει !! ειμαι λιγο καιρο μελος εδω και δεν σας γνωριζω αλλα βλεποντας το υπεροχο αυτο βιντεακι συγκινηθηκα παρα πολυ και αξιζεται ενα μεγαλο μπραβο γιατι θα της το δωσετε σαν δωρακι αυτο ( προφανως οταν γινει μαμα η οταν παντρευτει !! πρωτα ο θεος !! ) καλη λοχεια να εχεις και παντα υγεια καλη μου !!! αααα δεν μπορωνα μην σχολιασω τον απιστευτο καμερα μεν -director - σκηνοθετη - χαζομπαμπα σας !!! και παλι να σας ζησει και να την καμαρωσετε οπως θελετε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: Αχ τελειο τελειο τελειοοοοο το βιντεακι,τοσο μα τοσο γλυκο και συγκινητικο να βλεπεις ολες αυτες τις σκηνες!!!Ειναι πολυ τρυφερες και μοναδικες οι στιγμες αυτες και ειναι τοσο ωραιο να της κραταμε και να τις βλεπουμε!!!Μπραβο στον μπαμπα σας που σας τραβαγε!Συγχαρητηρια και στους 2 για το ομορφο αυτο κοριτσακι!!!Να σας ζησει!Γερο κι ευτυχισμενο!Να στε παντα καλα να την καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!!! :)

Να ναι η οικογενεια σας παντα ευλογημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολιβια μου να σας ζησει για αλλη μια φορα!!! ειναι φοβερο μωρακι!!!!να ειναι υγιης καλοτυχη και να σας δινει παντα χαρες!!! στο facebook εγω σου εστειλα αιτηση ........maria.καλη λοχεια και παλι !!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...