Μετάβαση σε περιεχόμενο

EEEEEE!!!!!!!Nαι λοιπον!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ζούμπι μου συγκινήθηκα απίστευτα αλλα και χάρηκα πάρα πολύ παράλληλα!!!

Συγχαρητήρια γλυκούλα μου!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Το θαύμα έγινε!!!

Τα φιλιά μου και τις θερμότερες ευχές μου για μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

:kiss::kiss:

Να προσέχεις!Οχι βάρη, όχι σκυψιμο, πολύυυυυυυυυυ ύπνο και ξεκούραση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν κ δε μιλαμε...σε διαβαζα ποσο ηθελεσ να γινεισ κ συ μανουλα....

με το ακλο κ χαρηκα...ετσι μια μια να ακουμε τα ευχαριστα....

ολα να πανε καλα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και όλα να σου πάνε πολύ πολύ καλά. Εγώ είχα τελευταία περίοδο στις 27.01.2010, οπότε είμαστε κοντά. Μάλλον θα σφίξουμε μαζί τα μωράκια μας στην αγκαλίτσα μας.

Ωραία, η παρέα μεγαλώνει....άντε να μας έρθουν και άλλες μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Εύχομαι να πάνε όλα τέεεεελεια!!!!!

Κ εσύ το 'νωσες εεε;; Οταν το λέω εγώ ότι το είχα νιώσει από πολύ νωρίς όλοι με κοροϊδεύουν!!!! Αντε τώρα!! :angry::P

Αλλά πού να καταλάβουν κάποιοι εμας τις μανούλες;!;

Οταν με το καλό θα ακούσεις καρδούλα..... τί να σου πω.... ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.... οταν θα το δεις σχηματισμένο να κουνάει χεράκια ποδαράκια.... οταν θα το νιώθεις μέρα - νύχτα μέσα σου να σου θυμίζει ότι είναι εδώ, ότι ζει μαζί σου κ ότι μεγαλώνει για να το πάρεις συντομα αγκαλίτσα.....

Κ όταν θα το πάρεις με το καλό αγκαλίτσα... ΑΧΧΧ .... τότε όλα τα γυρω σταματούν, δεν υπάρχουν! Εσύ κ αυτό, μόνο ... Και τότε όλα αρχίζουν!!!! Η μάλλον, όχι τότε! Τώρα όλα αρχίζουν! Είσαι ήδη η μανούλα του και αυτό έχει ξεκινήσει ήδη το ταξίδι για την αγκαλιά σου!!!! Το θαύμα μόλις ξεκίνησε και εσύ δεν έχεις παρά να το ζήσεις!!! Οσο πιο έντονα μπορείς!!!!!! Ολα καλά σου εύχομαι μεσα από την καρδιά μου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pw pw zoymph d xereis poso xarika gia sena

ολα καλα να σου πανε να εχεις μια τελεια εγλυμοσυνη κ ενα γερο παιδακι

η παναγιτσα μας να ειναι παντα διπλα σας

φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου συγχαρητήριαααααααααααααααααααααααα.....Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη, να είσαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά..Αυτή τη φορά να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε τέλεια....Είδες που τελικά το μωράκι σου σου έκανε τη χάρη και ήρθε;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Χαίρομαι πραγματικά πολύ για σενα....Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι....

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πετρουλα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

στο ειπα και χθες στο αλλο ποστ πως αυτο το υγρο απο το στηθος δεν ειναι τυχαιο...το ειχα και εγω...οπως επισης ειχα και εγω χοριακη χαμηλη...

κοπελα μου γλυκια να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να χαμογελας... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ θα τρελαθω!!! Ζουμπιιιιιιιιιιιι Παναγια μου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλο βρε κουκλιτσα...ναχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη κ ενα γερο, καλοτυχο μωρακι!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOYMΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Συγχαρητήρια!!! εύχομαι καλή σιγουριά στην εγκυμοσύνη σου και να πάνε όλα κατ' ευχήν!!!

Α ρε ζούμπι εκεί που λέγαμε για το χάλια σπέρμα (κι εσάς κι εμάς!) τσουπ ξεφύτρωσε το νινάκι!! χαχαχαχαχαχαχα

Τα καλύτερα έρχονται εκει που δεν το περιμένεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααααααααα~!!!!!!!!!μπράβο σου ζούμπι.Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη.Τα καλύτερα έρχονται εκεί που δεν το περιμένεις!φιλιά πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΤΑΥΘΕΙΑΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ΖΟΥΜΠΙ με το καλο θυμαμαι στη συναντηση που ελεγες οτι ειχες παιδευτει, αντε επιτελους εγινε το θαυμα!!!! πολλες ευχες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Επιτελους!!!!Μετα απο 2,5 χρονια!!!!!Μετα απο ολα αυτα που περασαμε απο εξετασεις,σπερματεγχυσεις,χειρουργεια,κλαματα,απογοητευσεις,ηρθε η ωρα να γραψω κ εγω εδω την ανακοινωση της εγκυμοσυνης μου!!!

Κοριτσια ναι,η χοριακη ειναι θετικη,μικρουλα βεβαια,αλλα θετικη!!!

Με τελευταια περιοδο 2 Φεβρουαριου η τιμη ειναι 58,5.Πηρα το γιατρο μου,μου ειπε να αρχισω τα Ultrogestan(καλα τα λεω;; κ σε 5 μερες να την επαναλαβω.....

Κοριτσια για εμενα τα γραφω αυτα;;;;;;

Θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

Ο αντρας μου,ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης!!!!!!!!!!

Κλαιει,γελαει,προσπαθει να καταλαβει τι εχει συμβει!!!!!!

Επιτελους!!!!!Δεν ξερω τι γραφω,τι λεω.........

για εσενα τα γραφης.μπραβω σου και πολλα συνχαρητηρια.να σου γηνη οι χοριακη τεραστια,να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη,να κρατησης το μωρακι σου αγκαλια,και χιλιες πολλες ευχες σου ευχωμαι,και να σου πανε ολα δεξια.φιλια και πολυ προσοχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωω μολις το διαβασα γουρλοσαν τα ματια μου

πριν ενα μηνα μιλουσαμε με πμ και μου ελεγες την δικη σου ιστορια

και με συμβουλευες,και τωραααααααααααααααααααααααα

εγκυοοοοοοοοοοοοοοος

συγχαρητηρια συγχαρητηρια συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααα

σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Ζούμπι!!!!!!!!! Εύχομαι να τριπλασιαστεί η χοριακή σου !!!!!!!! :woohoo:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα οτι ακόμη δεν το πιστεύεις...κι' γω το ίδιο ένιωθα...Το καλό όμως που σου θέλω να το πιστέψεις και να το χαρείς όσο μπορείς περισσότερο!!!!! Μάκια στην κοιλίτσα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω ενθουσιασμός!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πως να μην έχεις άλλωστε με τόσο ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Κοριτσάκι με το καλό, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!!!!!

Συγχαρητήρια!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...