Μετάβαση σε περιεχόμενο

EEEEEE!!!!!!!Nαι λοιπον!!!!!!!!!


Recommended Posts

........Επιτελους!!!!Μετα απο 2,5 χρονια!!!!!Μετα απο ολα αυτα που περασαμε απο εξετασεις,σπερματεγχυσεις,χειρουργεια,κλαματα,απογοητευσεις,ηρθε η ωρα να γραψω κ εγω εδω την ανακοινωση της εγκυμοσυνης μου!!!

Κοριτσια ναι,η χοριακη ειναι θετικη,μικρουλα βεβαια,αλλα θετικη!!!

Με τελευταια περιοδο 2 Φεβρουαριου η τιμη ειναι 58,5.Πηρα το γιατρο μου,μου ειπε να αρχισω τα Ultrogestan(καλα τα λεω;;;) κ σε 5 μερες να την επαναλαβω.....

Κοριτσια για εμενα τα γραφω αυτα;;;;;;

Θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

Ο αντρας μου,ειναι σε κατασταση εκτακτου αναγκης!!!!!!!!!!

Κλαιει,γελαει,προσπαθει να καταλαβει τι εχει συμβει!!!!!!

Επιτελους!!!!!Δεν ξερω τι γραφω,τι λεω.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 72
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο κοριτσακι αυτο ειναι πολύ ευχαριστο σου ευχομαι να πανε ολα καλά μεχρι τελους κ να χεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη. Απολαυσε το κ ασε ολα τα υπολοιπα πίσω σου πανε αυτα ειναι παρελθόν τωρα εχει σημασια η ηρεμια σου κ το σπορακι σουυυυ. Με το καλοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!Σου εύχομαι να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να αγκαλιάσεις ένα πανέμορφο και υγειες μωράκι!! :laugh: :laugh: :laugh:

Να παίρνεις τα utrogestan σου με ευλάβεια!!Είναι θαυματουργά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kλαίω κι εγώ από χαρά μαζί σας!!!! :blush: :blush: :) :) :)

Θυμάμαι τις αγωνίες σου κι όσα είχαμε πει... αχ τέλεια.. τέλεια!!!!

Μπράβο βρε Πετρούλα μου... μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!!! :woohoo: :woohoo:

Όλα να πάνε τέλεια και με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σας αγκαλιά!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!Πολύ χάρηκα!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo koritsaki moy..sygxarhthria mesa apo thn kardia moy ante mazi tha ta kanoyme ta morakia mas...ekana kai ego xoriakh thn deytera kai htan thetikh...opote mazi tha vadizoyme eee???kalh egkymosynh na exoyme kai oi dio mas...mpravo massssss!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

mpravo koritsaki moy..sygxarhthria mesa apo thn kardia moy ante mazi tha ta kanoyme ta morakia mas...ekana kai ego xoriakh thn deytera kai htan thetikh...opote mazi tha vadizoyme eee???kalh egkymosynh na exoyme kai oi dio mas...mpravo massssss!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P

Ευχαριστω πολυ,να σε ρωτησω τι χοριακη εχεις εσυ;;και ποσων εβδομαδων εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Kλαίω κι εγώ από χαρά μαζί σας!!!! :blush: :blush: :) :) :)

Θυμάμαι τις αγωνίες σου κι όσα είχαμε πει... αχ τέλεια.. τέλεια!!!!

Μπράβο βρε Πετρούλα μου... μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!!! :woohoo: :woohoo:

Όλα να πάνε τέλεια και με το καλό να κρατήσεις το παιδάκι σας αγκαλιά!!!!!

Φιλάκια πολλά πολλά!!! :) :)

Ρουλακιιιιιιι!!!!!!το πιστευεις;;;;;;;;;

Εγω οχι!!!!!Ειχα ομως ενστικτο απο τα μεσα του μηνα,το ενοισα πως κατι εγινε....

Απο το πουθενα Ρουλακι ε;;;Μετα το Πασχα θα ξεκινουσα εξωσωματικη.Ελπιζω τωρα να πανε ολα καλα,γιατι η χοριακη ειναι χαμηλη!Αντε κ στα δικα σου συντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μικρουλα μου!!!εχω χαρει πολυ πολυ.να πανε ολα καλα και...γρηγορα μανουλα στο δευτερο παιδακι σου!!!περιμενω τηλ σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

μπραβο μικρουλα μου!!!εχω χαρει πολυ πολυ.να πανε ολα καλα και...γρηγορα μανουλα στο δευτερο παιδακι σου!!!περιμενω τηλ σου :kiss:

Ευχαριστω Ειρηνη.Θα σε παρω αυριο,να τα πουμε.Ευχομαι συντομα κ στα δικα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια και απο δω!!!!!!! :woohoo:

ετσι ειχα ξεκινησει κι εγω,με την ιδια περιπου χοριακη,πηρα τα utrogestan και τωρα εχω το κοριτσακι μου αγκαλιτσα!!!! ;)

σου ευχομαι σε 9 μηνες να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι αγκαλιτσα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπιιιι!!! Συγχαρητήριααααααααααααααααααα μπράβο κοπέλα μου! Έγινε το θαυματάκι σου! μα δεν είναι θοβερό?!! εύχομαι όλα καλά να πάνε από εδώ και πέρα και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! σε φιλώ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε κορίτσι,συγχαρητήρια :)

εύχομαι όλα να πάνε καλά απο δω και πέρα και να αποζημιωθείς για τις αγωνίες και τις προσπάθειες σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!Δε γνωριζόμαστε και έχουμε μιλήσει ελάχιστες φορές αλλά καταχάρηκα!!!!!!!!!!Ολα καλάαααα,όλα καλά θα σου πάνεεεε :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι μου, συγχαρητηρια σας αξιζαν αυτα τα συναισθηματα καρδια μου και σε σενα και στον αντρουλη σου...ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα μωρακι σαν τα ψηλα βουνα γερο και καλοτυχο, με συγκινησες βρε ζουζουνι απαππαπ βραδιατικα θα παω να φαω φακη τωρα.....οσο για τα ουτροτζεσταν ειναι ορμονικη παρεμβαση για παχυνση του ενδομητριου με ενισχυση της προγεστερονης ουσιαστικα ειναι απαραιτητα και εγω τα πηρα για 1 μηνα αλλα εγω ειχα και κατι καφε υγρα στην πρωτη αλλαγη μηνα για τον δευτερο βλεπεις προσπαθουσε η μητρα να αδιαθετησει μα αφου αυτο ηξερε να κανει και οχι να μεγαλωνει για να μπει ο ''νοικαρης. Μην ανησυχεις για τιποτα ολα θα πανε καλα ο Θεουλης σε ευλογησε και του οφειλεις να εισαι ηρεμη και ευτυχισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Ρουλακιιιιιιι!!!!!!το πιστευεις;;;;;;;;;

Εγω οχι!!!!!Ειχα ομως ενστικτο απο τα μεσα του μηνα,το ενοισα πως κατι εγινε....

Απο το πουθενα Ρουλακι ε;;;Μετα το Πασχα θα ξεκινουσα εξωσωματικη.Ελπιζω τωρα να πανε ολα καλα,γιατι η χοριακη ειναι χαμηλη!Αντε κ στα δικα σου συντομα!!!!

Πίστεψέ το φιλενάδα!!!! Θα γίνεις ξανά μανούλα!!! :woohoo: :woohoo: ;)

Όλα θα πάνε καλά!!! Προσπάθησε να'σαι ήρεμη κι όλα θα πάνε καλά!!!! :)

Κι ευχαριστώ για την ευχή - από εγκυούλα πιάνει δε λένε;;;!!! :P :laugh: :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ζουμπι μου μπραβοοοοοοο πολλα συγχαρητηριαααα!να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!φυσιολογικα ηρθε?κανα συμπτωμα ειχες?αντε στειλε και εσυ ευχουλες να φουσκωσουμε και εμεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...