Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!! ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ..


Recommended Posts

Να σας ζήσει αθτή ειναι κούκλα !! Ειμαι καινούργια :)

Οι ποιό όμορφες ημέρες της ζωής μου ήταν οταν γέννησα τα παιδία μου !

Να την χέρεσαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει!!!!

Είναι μία κούκλα, μια ζωγραφιά!!!! Είναι πανέμορφη!!!

Σας εύχομαι να ναι γερή και καλότυχη....και να αποκτήσει και άλλα αδελφάκια εεεε;;;; Μην την αφήσετε μόνη της;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει κοριτσάκι η μπουμπούκα σου

πάντα γερή και τυχερή να ναι στη ζωή της

και να τη καμαρώνεις

καλή λοχεία και καλή δύναμη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ όχι δεν πονάει όταν σου κόβουν τον ομφάλιο λώρο. Ούτε η γυναίκα, ούτε το μωρό. Κατά τη γνώμη μου είναι ίσως η πιο συγκινητική στιγμή της γέννας. Θα ήθελα κι εγώ να το δω. Της κολλητής μου και στα 2 παιδιά τον έκοψε ο άντρας της. Δε θα ξεχάσω τα λόγια του στο πρώτο... "Όταν τον έκοψα, το αίμα που πετάχτηκε έσταξε κατευθείαν στην καρδιά μου!" Μου το είπε στο μαιευτήριο που ήρθε να με δει (είχανε γεννήσει την πρώτη μπουμπούκα μόλις 1 εβδομάδα πριν από μένα) και με πήρανε τα κλάματα!

Εύχομαι να το ζήσεις όσο πιο σύντομα γίνεται! ;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lamprinoyla moy sygkinhthika diabazontas ta logia soy dakria apo ta matia moy khlisan xaras :) shmra to apogeyma mpenw se aythn thn diadikasia kai na parw ayrio agkalitsa ton giannh moy ton mikro moy aggeloydaki :) na soy zhsei soy to lew kai apo edw na einai panta kalotyxh kai eythxismenh h prigkipesa sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσάκι μου , η ιστορία σου μου θύμισε πολύ όταν γέννησα και εγώ την μπεμπούλα μου περίπου πριν 9 μήνες... :P τι υπέροχη στιγμή...!!!!!!!!!!!!είναι μία κουκλίτσα! :P:P

να σου ζήσει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, :cheer::cheer::cheer: να ναι πάντα γερή και καλότυχη στη ζωή της και να την καμαρώσετε όπως ποθείτε! :P:P

καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαιω κοριτσακι μου αυτη την στιγμη, υπεροχο!!! θαυμα τελικα ειναι ο ερχομος μιας νεας ζωουλας, σου ευχομαι τα ματια σου να κλαινε παντα μονο απο χαρα οπως τα δικα μου αυτην την στιγμη...καλοτυχη γερη και να ειναι σαν τα ψηλα βουνα αγερωχη ψυχη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις πολύ ωραίες ευχές σας που θα συνοδεύουν την κορούλα μου για όλη της τη ζωή!

Σας στέλνουμε πολλα φιλάκια μαμά & Κόρη!

ΥΓ. Μαρινιώ το κόψιμο του αφαλού είναι απο τις πιο μαγικές συγκλονιστηκές στιγμές που θα έχεις στη ζωή σου δεν καταλαβαίνεις πόνο μα μόνο μια γλυκιά αποσύνδεση του μωρού σου απο το σώμα σου. Εκεί συνειδητοπόιείς ότι το μωράκι σου απο δω και στο εξής έχει περάσει απο την ασφάλεια της μήτρας και του κόσμου της κοιλιά σου σε ένα νέο κόσμο όπου σίγουρα έχει ανάγκη πολύ αγάπη και στοργή και οι γονείς είναι οι μόνοι υπεύθυνοι να παρέχουν αυτά και τόοοοσα άλλα στο νέο και απροστάτευτο αυτό πλασματάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...