Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ!!! ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ..


Recommended Posts

ΝΑ ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΝΑ ΕΞΙΣΤΟΡΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΟΥ. ΄

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΙΑΣΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΘΌΛΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΦΥΓΑΜΕ 2 ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΦΑΜΕ 3. ΣΕ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑΣ ΖΩΗΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ...

ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΛΟΔΙΑΘΕΤΟΣ ΜΕ ΚΑΛΟΣΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΩ. ΣΕ 25ΛΕΠΤΑΚΙΑ ΑΚΟΥΣΑ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΝΟΣ ΜΩΡΟΎ ΘΕΕ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΑΥΔΗ ΕΝΙΩΘΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΑΛΗΝΗ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΑΖΙ... ΣΗΚΩΣΑΝΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΑΣΠΡΟ ΕΝΝΩΜΕΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΩΒΟΥΝ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ. Η ΣΤΙΓΜΗ ΜΙΑΣ ΝΕΑΣ ΖΩΗΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΙΧΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΤΗΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΑΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΟΥΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΚΛΕΕΙ -ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΨΕΛΙΣΣΑ ΚΑΙ ΒΟΥΡΚΩΣΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΛΥΜΜΗΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΣΤΟΡΓΗΣ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑΣ. Η ΜΑΙΑ ΠΗΡΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΑΠΟΧΩΡΗΣΤΗΚΕ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΕΕΙ ΠΑΛΙ. ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΧΩΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ.!!! :woohoo :):) :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ομορφη και συγκινητικη στιγμη οπως τα περιγραφεις!!!!!!!!!!

Μα σου ζησει!!!!!!!!!παντα γερη και καλοτυχη και να την δεις οπως επιθυμεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει η γλυκια σου μπεμπουλα,να ειναι ετσι παντοτε γερη και ευτυχισμενη στην ζωη της και εσεις να την καμαρωνετε!!!!

καλη λοχεια και να εχετε αμετρητες γλυκες στιγμες με το μωρακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zhsei kopela mou!!!!!na einai gerh kai kalofwtisth!!!sugkinh8hka toso polu!!!efera sto nou mou pws 8a einai peripou o dikos mou toketos kai euxomai na einai toso omorfos oso o dikos sou!na th xairesai kai mia zwh an einai eutuxismenh!!!kalh loxeia na exeis!!! :):):):):):):):):):):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή ειλικρινά με συγκίνησες με την περιγραφή σου!

Να σας ζήσει η πριγκιπέσσα, να είναι γερή και να την καμαρώνετε πάντα! Όλα τα καλά Του Θεού της εύχομαι!

Φιλιά στα πατουσάκια της! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μια φωτογραφία του μωρού μου 10 μέρες μετά τον τοκετό!!!

ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιτσα μου τι πανεμορφο πλασματακι ειναι αυτο καλεεεεεεεεεεεεεεεεε

να σας ζησει να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη στην ζωη της

να την χαιρεστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΛΑΜΠΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ.

ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώ πώ τί συγκινητική ιστορία!!! Ανατρίχιασα τώρα. Να σου ζήσει να είναι γερή και καλότυχη. Να την προσέχεις! Φιλιά και με το καλό ο γυρισμός στο σπίτι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip έγραψε:

Και μια φωτογραφία του μωρού μου 10 μέρες μετά τον τοκετό!!!

ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ! 040-20100301.JPG

Τι αγγελουδι ειναι αυτο???

Να σας ζησει η πριγκιπισσουλα σας :cheer:

Γερη κ τυχερη :cheer:

Καλη λοχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινή μου συγκινήθηκα!!!! Τι όμορφα που τα περιγράφεις!

Ανυπομονώ και εγώ που σε 2 μέρες το πολύ θα ψιθυρίσω στο μωράκι μου καλωσήρθες παιδί μου! Για άλλη μια φορά γερή και καλότυχη να είναι η πριγκιπέσα σου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαμπρινη μου η μπεμπα σου ειναι μια κουκλιτσα!!! :woohoo: :woohoo: συγκινηθηκα πολυ με την περιγραφη σου! ηταν τρομερη!! για μια στιγμουλα μπηκα στη θεση να δω πως θα ειναι οταν κραταω και εγω το πιτσιρικι μου αγκαλιτσα το καλοκαιρι! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip έγραψε:

Και μια φωτογραφία του μωρού μου 10 μέρες μετά τον τοκετό!!!

ΟΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ. ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ! 040-20100301.JPG

να σου ζησει ειναι πανεμορφη :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...