Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΖΟΥΖΟΥΝΟΣ ΜΟΥ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΛΦΑΚΙ....


Recommended Posts

αχ θεε μου ολο συγκινησεις εχει ο μηνας αυτο!!!κουκλακι μου χαρηκα απιστευτα!!!!!!!!!!αχ αντε καλη εγκυμοσυνη...με πολυ αγαπη και ηρεμια!!!!!!!!και με ενα υγειεστατο νινακι ευχομαι !!!αχ νιωθω πολυ χαρουμενη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 100
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ καλε!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν το πιστευω!!!!!!!

Συγχαρητηρια και παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να εχεις μια σουπερ ντουπερ εγκυμοσυνη!!!!! Μη σκεφτεσαι τιποτα ολα θα πανε Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας εχαυριστω ολες για τα καλα σας λογια...να πανε για ολες μας καλα τα πραγματα...κ οσες δεν ειναι να μεινουν γρηγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες που σου εστειλε αδελφακι το αγγελουδι σου? Να εχεις μια τρυφερη, ησυχη και ευτυχισμενη εγκυμοσυνη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΧΩΡΙς ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΜΗΝΕς ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΦΙΞΕΙς ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...το αιματακι συνεχιζει...μη χασει...τοση χαρα δεν κανει καλο λεει...και ειναι εκει για να μου το υπενθυμιζει...τωρα πηγε ο αντρας μου να μου παρει προγεστερονη...ελπιζω να βοηθησει...αν κ στις προηγουμενες 2 εγκυμοσυνες τα ιδια ειχα κ πηρα ξανα προγεστερονη.

Αυτα απο εμενα...

Ο μικρουλης μου ειναι 23 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια ραφαελ μου!!!!!!!!ευχομαι ολα να σου πανε καλα μεχρι το τελος;;;;στο γιατρο ποτε θα πας;;;ειχες καθυστερηση κ εκανες τεστ;;;;εγω ειμαι στην 24η μερα κ εχω πολυ ατονια κ με πονανε παρα πολυ οι ρωγες μου λες κ εχω καρφιτσες!!!!!προγεστερονη πρεπι να παρω κ γω εαν μεινω εγκυος!!!!!!ειναι για να βοηθησει να κρατηθει το μωρακι καλα στην μητρα!ευχομαι ολα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ τωρα μολις ειδα τα ευχαριστα φιλεναδα συνχαρτηρια!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ!γουρικο το 2010!ευχομαι να πανε ολα καλα και γινουμε οι πιο ευτυχισμενες μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

συνχαρητηρια ραφαελ μου!!!!!!!!ευχομαι ολα να σου πανε καλα μεχρι το τελος;;;;στο γιατρο ποτε θα πας;;;ειχες καθυστερηση κ εκανες τεστ;;;;εγω ειμαι στην 24η μερα κ εχω πολυ ατονια κ με πονανε παρα πολυ οι ρωγες μου λες κ εχω καρφιτσες!!!!!προγεστερονη πρεπι να παρω κ γω εαν μεινω εγκυος!!!!!!ειναι για να βοηθησει να κρατηθει το μωρακι καλα στην μητρα!ευχομαι ολα καλα να πανε

σε ευχαριστω πολυ...μακαρι να εισαι κ εσυ εγκυουλα.σε 2 εβδομαδες θα παω στο γιατρο, δεν ειχα καθυστερηση, ο κυκλος μου ειναι παντα 27 ή 28 ημερες...απλα ειχα υπνηλια, ναυτιες κ αιματακι καθε μερα απο λιγο.εκανα τεστ την 28η ημερα κ ηταν θετικο.

Κ στις δυο εγκυμοσυνες μου ειχα παλι το ιδιο ακριβως προβλημα...απο ορμονες αλλο τιποτα εγω.Τωρα αρχισα μια κολπικη κρεμα προγεστερονης κ ευχομαι να βοηθησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

μπραβο ρε ραφαελ...

καλε εσυ δε ελεγες μετα το πασχα? :P:P:P:P:P:P

με το καλο....

ελεγα μετα το πασχα ναι..αλλα ηξερα οτι θα γινοταν ποιο νωρις.Πηρα αρχες του μηνα τον γιατρο κ μου εδωσε το πρασινο φως κ ετσι να το νινακι....μονο να πανε καλα ολα μεχρι το τελος...

Θα φερω σε ολες γουρι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...