Μετάβαση σε περιεχόμενο

κορίτσια ψαχνω άμεσα! νταντα για την μικρή μου


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ . :cheer: ΛΕΓΟΜΑΙ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΕΝΩ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ 8 1/2 ΜΗΝΩΝ.ΟΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΝΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ....ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΜΕΣΑ ΑΛΛΗ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΖΟΥΣΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mantarini έγραψε:

τι καλά να ήσουν Θεσσαλονίκη, και εγώ δουλειά σαν babysitter ψάχνω αλλά είμαι Θεσσαλονίκη.

κριμα μανταρίνι :( (μαρεσει πολυ το ψευδώνυμο ασε που τρελαινομαι για μανταρινια!!!!!!!) ελπιζω να βρω....γιατί αυτη που χουμε μου την εχει δωσει ... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικο και κυριο γιατι στην εχει δωσει η γυναικα καλε???

δευτερον να χαιρεσαι την κουκλαρα σου!

νταντα βρηκες?ευχομαι να βρεις την καλυτερη!!!!

τα φιλια και την αγαπη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ mama-xina.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΟΥ . :cheer::cheer: Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΟΟΟΟΛΗ ΜΟΥ Η ΖΩΗ!

ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΝΤΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...ΤΗ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΣΕς ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ , ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ, ΕΙΝΑΙ ΞΕΡΟΛΑΣ ΤΗΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ (ΝΑΙ ...ΑΛΛΑ...) ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 8 ΠΑΡΑ 10 ΕΓΩ 8 ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΚΙΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗς ΟΤΙ ΕΙΧΕ 3.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΜ..ΚΑΙ ΔΙΑΡ... ΕΙΠΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ ΡΩΤΗΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ? ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΕΝ ΑΣΥΓΝΩΜΗ Η ΓΑΙΔΟΥΡΑ.... ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΗ..ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 ντροπή της! θα μπορούσε τουλάχιστον να σε ενημερώσει! τους θεωρώ απαράδεκτους αυτούς τους ανθρώπους, άνθρωποι είμαστε... αρρωσταίνουμε! αλλά οφείλεις να ενημερώσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

joanaki έγραψε:

KALISPERA.EIMAI 23 ETWN KAI EXW ENA GIO 2 XRONWN,TO LEW AUTO DIOTI DEN EXW TELEIWSEI KAPOIOA SXOLI ALLA EIMAI MITERA KAI GNWRIZW.TON PIGAINW STATHMO.OTAN LES DEUTERA TRITI TI WRA ENNOEIS;

Σ'ευχαριστώ πολύ αλλά βρήκα κοπέλα..Να σαι καλά ..να χαίρεσαι τον γιο σου... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annamaria.b έγραψε:

karolinaki telikws apo pou vrhkes? kai egw psaxnw....

Anna maria μου ήμουν πολύ τυχερή χάρη σε μια κοπελιτσα απο το μαμυ που είχε μία γνωστη και μου την συνέστησε..πάντως πιστευω ότι είναι θέμα τύχης άν θα σου βγεί καλή...εσυ ΓΙΑ όλη την βδομάδα ψάχνεις?ΚΑΛΌ ΕΊΝΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ...αυτό να το θυμάσαι...γιατί είδα και με την πεπειραμένη που χα.... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξέρω δίκιο έχεις

είδα και εγώ με αυτήν που είχα... δευτέρα βράδυ μου ανακοίνωσε ότι τρίτη βράδυ φεύγει ... ό,τι να ναι τελικώς και υποτίθεται ότι ήταν και πεπειραμένη και νοσοκόμα και και και....

δεν βγάζεις άκρη τελικώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...