Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

μικρουλα μουουουοουουουουυ!!!!!!!!!!!!!11

ακουσατε καρδουλααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!1

τελειο συναισθημα ε???

αντε με το καλο,σε καθε υπερηχο,να πετας απο τη χαρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρινιω μου στο λεω και απο εδω το ποσο λυπαμαι...ποπο στενοχωρηθηκα πολυ... ρε κοριτσια εχουμε δεθει τοσο πολυ εδω μεσα που κλαιμε και γελαμε η μια για την αλλη χωρις να εχουμε βρεθει ποτε... μαρινιω μου να ξερεις πως εχεις φιλαρακια εδω ε???..

αλκοστακιιιιιι να σαι καλα , μιλαμε τρελαθηκαμεεε!!!! ουτε που πιστευα πως μπορω να παρω τετοια χαρα απο ενα χτυπο...γεμισα αισιοδοξια...ενοιωσα ενα απιστευτο αισθημα ευθυνης και πραγματικα συγκλονιστηκα απο την εμπειρια αυτη...μετα σκεφτηκα...''και θα παει 17 χρονων και θα μου λεει:ασε μας ρε μαναααα!!! και κλεισε και τη πορτα!! '' και τα σκεφτομουν και γελουσα μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι μου όλα τέλεια να σου πάνε!!!Μπράβοοοοοο!!!!Να μας ενημερώνεις για να χαιρόμαστε και εμείς οι άτεκνες!!!χι!χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσακια για τα λογακια σας!

elpro θα σε μαλωσωωωωωωω!!!!!!! σιγα βρε μην λες τετοιες κουβεντες!!! και εγω ετσι ελεγα!!! οτι δεν θα γινω μανα ποτε,οτι αστο να παει αστο, αστο ποναει αστο!!! οτι πρεπει αν το παρω αποφαση και λοιπες μ...κιες(μπιιιιιπ) και τελικα ενα ωραιο μεσημερι με 3 μερες καθυστερηση,κανω ενα ακομη τεστ απο τα χιλιαδες που εκανα καθε μηνα και νομιζοντας οτι θα ειναι μια απο τα ιδια παλι...και οτι το βραδυ θα ειμαι με τη μπουκαλα το κρασι αγκαλια να πνιξω το πονο μου.......τσουπ εμφανιζεται και η δευτερη γραμμουλαααααα!!! ''ΝΑ'' με το συμπαθειο!!!!

ετσι θα γινει και με σενα και με ολες θα το δειτε!!! αφου εμεινα εγω που ελεγα 2 χρονια ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙΙΙΙΙΙΙ. εσεις το εχετε σιγουρο!!! ξερεις τι να κανεις ομως...?? αστο λιγο στη τυχη του.......εγω ετσι εκανα!! απο το πουθενα μια μερα λεω ''τελος πια με αυτο το θεμα..'' εβρισκα διαφορα ν ακανω να γεμιζει η μερα μου,εκανα ΠΟΛΥ σεχ να ξεχαστω,χωρις να με νοιαζει να ολοκληρωσει μεσα μου ή να κατσω με τα ποδια πανω!!! και σε ενα μηνα μεσα που ειπα τελος με το θεμα αυτο, επιασα κιολας! και εκεινες τις μερες πηγα στα χιονια,εσπρωχνα αμαξι στα χιονια, εκανα χαμαμ στο ξενοδοχειο,εκανα σαουνα(στους 60 βαθμους θερμοκρασια και αντεξε!!!) και τι δεν εκανα 4 μερες στην αραχωβα!!! γιαυτο λοιπον μην ξανακουσω τετοια λογια... πες ''αντε μωρε πια, που θα χαλαστω εγω αλλο..'' . εγω μολις το ειπα ,τον ιδιο μηνα επιασα! και χωρις συντηρητικο σεχ παρακαλω!!! οτι φοβομουν να κανω 2 χρονια γιατι ηθελα να πιασω παιδι, τοσο ξεφαντωσα ενα μηνα και τωρα οριστε!!! αντε χαζουλικο μην ξανακουσω τετοια δεν θελω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...