Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσαρες ευχαριστω για τις υπεροχες ευχουλες σας!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! τι ωραια μερα ειναι αυτη καλε????????? ολη νυχτα εκανα ονειρα............σκεφτομουν...ξανασκεφτομουν.......και 6 η ωρα το πρωι ξυπνησα δεν μπορουσα νακοιμηθω αλλο!!! και ο χρηστος τα ιδια...!!!

καλε η ημερομηνια τοκετου βγενει 15 οκτ ωβρη που εχει γενεθλια η μανα μου!!! χιχιχιχιιχιχιχιχιχιχι

αχ ρε κοριτσια τι υπεροχο που ειναι...ακομη και τωρα που δεν καταλαβενω σχεδον τιποτα,μονο κατι τραβηγματα...

Αχ βρε μικρουλα.... :) και που να δεις στην πορεία ποσα διαφορετικά συναισθήματα θα αλλάξεις...και με ποση ευτυχία θα γεμίζεις μήνα με το μήνα...σου εύχομαι ολοψυχα να πάνε όλα καλά!!!! Οχι απλώς καλά ...ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΛΑ!!!!!!!!! :woohoo: και σε εννέα μηνες να δουμε κιεμείς το πολυποθητο ΄μωράκι σας...αχ..τι καλάααααα...!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

lena έγραψε:

Κοίτα να δείς τελικά που ήταν γραφτό μας να ανακοινώσουμε μαζί την εγκυμοσύνη....

τι εννοείς Λένα;;;;; πεςμου ότιείσαι έγκυος κι εσύ να τρελαθω!!! :woohoo:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΑΖΙ ΕΓΛΥΟΥΛΕΣΣΣΣΣ!!!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΕΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου χάρηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για εσένα!!! :):cheer: :woohoo:

Έχω διαβάσει κατά καιρούς με πόση λαχτάρα περίμενες αυτή τη στιγμή και πόσο απογοητευόσουν κάθε φορά που τα πράγματα δεν έρχονταν όπως τα περίμενες.

Τώρα όμως είναι η ΔΙΚΗ σου στιγμή!!! ;) :silly: :cheer:

Εύχομαι να απολαύσεις αυτό το υπέροχο ταξίδι και σε 9 μήνες να κρατάς στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! :)

Να προσέχεις και να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο μικρούλα!!! Πολύ χάρηκα με τα υπέροχα νέα σου :woohoo: :woohoo:

Εύχομαι να έχεις μια καλή και ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα το μωράκι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες σας χιλιοευχαριστω για τα μηνυματακια σας τα γλυκα!!!! πονουσα λιγο και γιαυτο δεν μπηκα, εχθες η χωριακη μου ηταν 2480 !!! καλο ε?????

και πηγαμε με τον χρηστακο μου στο γιατρο και μας εδειξε τον σακο!!! μας ειπε αυτην την εβδομαδα να προσεχουμε πολυ πολυ!!! και οτι εχω παλι ραντεβου την αλλη τεταρτη!!! και οτι λογικα θα δουμε πιο πολλα και οτι να μη φοβαμαι και ολα πανε τελεια!!! α επισης ειπε οτι εφυγαν και οι κυστες που ειχα στις ωοθηκες!!! και οτι το ωαριακι εκανε ωορηξια απο την δεξια μερια που ειχα το προβλημα!!! και εμτα μου λενε εμενα μερικοι οτι δεν ειναι θαυμα η εγκυμοσυνη... ;)

οποτε αυτην την εβδομαδα ξαπλα γιατι λεει ειναι η πιο κρισιμη εβδομαδα,ειναι λιγο πριν αρχισει η καρδουλα να χτυπαει. ειμαι πολυ αισιοδοξη!!! επισης εστειλα τον χρηστο να παει να μου παρει μια πιπιλα να την εχω για γουρι κοντα μου και διαλεξε κοκκινη!! χιιχιχχιιχιχιχι και μετα σου λεει θελω αγορι... χιχιχιχιχιαιαχιαχιχαχιαχιαχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!! Τέλεια!!!!!!! :) :)

Λοιπόν, ακούμε το γιατρό μας τώρα, ναι;;;;;;

Χαλαρά.... πιο χαλάρα κι απ΄το χαλαρά!!! :P :p

Κι όλα θα πάνε καλά!!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο το μικρουλοχρηστο....Ειδες που ηρθε?

φανταζομαι τη χαρα σας...!! :) τελεια η χοριακη!!

ολα να πανε οπως τα οειρευεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :woohoo:

Από την πρώτη μέρα που έγινα μέλος διάβαζα τον πόθο σου για παιδί και να που έγινε τελικά το θαύμα και σε σένα! Με το καλό κοπέλα μου και προσοχή από'δω και στο εξής!

Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια μικρούλα μου! Τα νέα σου είναι τέλεια! Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και εμείς είμαστε εδώ για να σου λύνουμε τις απορίες σου!!! Ο αντρούλης σου από τώρα χαζομπαμπάς;; Φανταζομαι τι έχει να γίνει όταν γεννηθεί το μωράκι σας με το καλό! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιληναδιτσες μου τι ωραια μηνυματακια με ευχουλες βρηκα παλι??? αντε και ειμαι και ευσυγκινητη χιιχιχιχι!!!

ρουμπι μου και εγω αυτο απορησα,μηπως εχω διδυμα,γιατι για 5 εβδομαδων που εκανα τη χοριακη ηταν πολυ μεγαλη!!! ο σακος ηταν ενας παντως! αν ειναι διδυμακια θα ειναι σε ενα σακο!! ιχιχιχιιχ λετε καλε??? καλα ε??? θα τρελαθω εντελως παντελως μετα!!!!!

θειουλααααααααα εννοειται πιο χαλαραααααααααα!!!!!!!!!!!!! χχιχιχιχιχιχι ακομη δεν μπορω να το πιστεψω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου σου εστειλα και πμ,το ποσο χαρηκα δεν το φανταζεσαι!!!!!!!!!

ειδες που αγχωνοσουνα?????????????? :):):):):)

ηρθε το νινακι σας!!!!!!!!!!!

με το καλο,ολα να πανε καλα,και να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ ΜΑΖΙ ΕΓΛΥΟΥΛΕΣΣΣΣΣ!!!! ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΝΕΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ???????????????????

Είδες πώς τα φέρνει η ζωή καμιά φορά; Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο !!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Εγώ πάντως ακόμη δεν το συνηδητοποίησα, μιας και δεν νιώθω τίποτε....ούτε ζαλάδες, ούτε αναγούλες, τίποτε...Μακάρι να συνεχίσει έτσι βέβαια. Το ίδιο εύχομαι και για σένα.

Άντε λοιπόν μαζί θα τα λέμε. Φιλάκια κούκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου χαιρομαι πολυ που δεν πονας και δεν ζαλιζεσαι!!! φτου φτου!!! ετσι να σε παει και τους 9 μηνες ευχομαι!!! εγω μονο κατι τραβηγματα νοιωθω και λιγο μερικες φορουλες τα αντερα μου να ανακατευονται χιχιχιχι!!! κατα τα αλλα τελεια!!! ουτε ζαλαδες ουτε τιποτα!!!!! εκανες χοριακουλα??????????????

ποπο ειναι απιστευτο κοιτα να δεις,μαζι μειναμε μαζι θα γεννησουμε!!!!!!

αλκοστακιιιιιιιι που εισαι ρε χαζοοοοοοοοοοοοοοοοο??????????????

αντε χαθηκες θα σε δειρω!!! χιχιχιχιχιι δεν εχω μαθει νεα σου!!! βλεπω εχεις αγορακι στη κοιλιτσα/????? τελεια!!!! ο αντρακος σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...