Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη , έναν εύκολο τοκετό και μια υπέροχη ζωή με το αγγελούδι σου!!!Όλα θα πάνε καλά!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακι συγχαρητηρια κ απο μενα!!!!!! :)

Με το καλο ολα!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ κοιτα να την απολαυσεις μεχρι το τελος ;) !!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos συγχαρητηηηηριιαααααααα!!!! να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι! να σε πάντα καλά! έχω διαβάσει πως το ήθελες πολύ το μωράκι σου! συγχαρητήρια και πάλι κοπέλα μου! ήρθε και η δικιά σου σειρά! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Νταντουλα...!!! :laugh:

Συγχαρητηρια...!!! :lol:

Με το καλο να φερεις στον κοσμο ενα υγειεστατο μωρακι, και να ειναι οπως το εχεις ονειρευτει...!!! :)

Φιλακια πολλα και προσοχη τον πρωτο καιρο ε; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sinaritiria glikia mou na exeis mia yperoxi egimosinh k me to kalo na kratiseis stin agalitsa sou ena ygiestato moraaaaki :) na prosexeis ton eafto sou k to ninaki sou :) ! efxomai ta kalitera !!!! aaaa k an 8eleis pes ton pelargouli oti eimaste k alles kopelitses pou ton perimenoune :) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου τωρα ειδα το μηνυμα σου!!! :)

Πολλα πολλα συγχαρητηρια !!!!! :cheer::cheer::cheer:

Χαρηκα παρα πολυ γιατι ξερω ποσο πολυ το ηθελες !!!

Ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μόλις διάβασα τα υπέροχα νέα σου και πραγματικά χάρηκα πολύ...Συγχαρητήρια λοιπόν!!!!!!!!1Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι κι εγώ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!Θυμάμαι πόσο πολύ λαχταρούσες ένα φασολάκι.Είδες πώς το άγχος μας μπλοκάρει και δεν συλλαμβάνουμε;Κι εγώ τα ίδια με σένα τράβαγα.Μόλις το έβγαλα από το μυαλό μου, για λίγο κι εγώ όπως κι εσύ, έμεινα έγκυος.Σου εύχομαι ολόψυχα να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη σου-δε σου κρύβω μου λείπει η κοιλίτσα μου-και σε 8 μήνες να κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!Ααααααχ!εκεί να δεις...την πρώτη φορά που θα το αντικρύσεις...αααχ!Ζήσε το μικρούλα...απόλαυσε το!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

popooooooooooo ti omorfa logakia einai ayta vre koritsia kai sugkinithika pali???????? SAS EYXARISTOOOOOOOOOOOOOOO POLUUUUUUUUUUUUUUUU OLES SAS eiste teleies, me toso kala logakia pos na min pane ola kala???

kai stis kopeles pou perimenoun na doun thetiko testaki eyxomai......NA DOUN ENA + TOOOOOOOOOOOSSSSSSOOOOOOO MEGGAAAAAAAALLLLOOOOOOOO!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι....ενταξει...το ξερω...πριν λιγες μερες ανακοινωσα πως δεν θα ξαναμπω,ομως δεν ανακοινωσα ποτε οτι δεν θα σας διαβαζω...

Και ειναι ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ,να διαβασω τετοια ανακοινωση κ να μην μπω να δωσω τα συγχαρητηρια και τις ευχες μου,σε αυτο το κοριτσακι...που πριν λιγο καιρο σε ενα αλλο post το "μαλωνα"...γιατι ηθελε να παρει σβαρνα τους γιατρους;;;;Τα θυμασαι mikroyla;;;;Σιγουρα τα θυμασαι...

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα...κλαιω εδω κ 15' που διαβαζω ολα οσα σου γραφουν τα κοριτσια...τι να σου πρωτοπω;;;

ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΧΕΣ για μια τελεια εγκυμοσυνη κ για ενα γερο μωρο!!!!!Στις στελνω με ολη μου την αγαπη.Μετα απο τοσο καιρο,μετα απο τοσα που εχουμε μοιραστει εδω μεσα ειναι σαν να σε ξερω προσωπικα.

Το μονο που θελω,πραγματικα,ειναι στην επομενη συναντηση του mammy να ερθεις,θελω πολυ να σε δω,θελω πολυ να σε κανω μια μεγαααααααλη αγκαλια.

Να προσεχεις πολυ!Τωρα τους πρωτους μηνες...ηρεμα πραγματα...ξερεις...

Ζησε κ απολαυσε την ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ της ζωης σου,δεν υπαρχει ωραιοτερη αναμονη απο αυτη.

Θα γινεις μανουλα...το πιστευεις..;;;;Μανουλα!!!!!

Σου στελνω πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss: και φυσικα κ τα συγχαρητηρια κ στον αντρουλη σου...ε...κατι εκανε κ αυτο το αγορακι για να ζησεις αυτην την ευτηχια...ε..;;;;

Να εισαι παντα καλα,παντα ευτηχισμενη κ παντα να νοιωθεις πως πετας στα συννεφα απο ευτηχια οπως τωρα.... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΕΙΔΕΣ ??? ΠΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΣΟΥΝ ???

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α ! ! !

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΑΝΕΣ ΓΤ

ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑ!!! :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! Θυμάμαι ότι προσπαθούσατε καιρό και φαντάζομαι τη χαρά σας!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και μακάρι, μέσα από την ψυχή μου, να έχεις τόσο όμορφη εγκυμοσύνη που να ευχαριστηθείς κάθε αλλαγή στο σώμα σου που είναι κάτι το μοναδικό!!!!

Και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!

:-) :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Nαι....ενταξει...το ξερω...πριν λιγες μερες ανακοινωσα πως δεν θα ξαναμπω,ομως δεν ανακοινωσα ποτε οτι δεν θα σας διαβαζω...

Και ειναι ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ,να διαβασω τετοια ανακοινωση κ να μην μπω να δωσω τα συγχαρητηρια και τις ευχες μου,σε αυτο το κοριτσακι...που πριν λιγο καιρο σε ενα αλλο post το "μαλωνα"...γιατι ηθελε να παρει σβαρνα τους γιατρους;;;;Τα θυμασαι mikroyla;;;;Σιγουρα τα θυμασαι...

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα...κλαιω εδω κ 15' που διαβαζω ολα οσα σου γραφουν τα κοριτσια...τι να σου πρωτοπω;;;

ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΕΥΧΕΣ για μια τελεια εγκυμοσυνη κ για ενα γερο μωρο!!!!!Στις στελνω με ολη μου την αγαπη.Μετα απο τοσο καιρο,μετα απο τοσα που εχουμε μοιραστει εδω μεσα ειναι σαν να σε ξερω προσωπικα.

Το μονο που θελω,πραγματικα,ειναι στην επομενη συναντηση του mammy να ερθεις,θελω πολυ να σε δω,θελω πολυ να σε κανω μια μεγαααααααλη αγκαλια.

Να προσεχεις πολυ!Τωρα τους πρωτους μηνες...ηρεμα πραγματα...ξερεις...

Ζησε κ απολαυσε την ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ της ζωης σου,δεν υπαρχει ωραιοτερη αναμονη απο αυτη.

Θα γινεις μανουλα...το πιστευεις..;;;;Μανουλα!!!!!

Σου στελνω πολλα φιλια :kiss::kiss::kiss: και φυσικα κ τα συγχαρητηρια κ στον αντρουλη σου...ε...κατι εκανε κ αυτο το αγορακι για να ζησεις αυτην την ευτηχια...ε..;;;;

Να εισαι παντα καλα,παντα ευτηχισμενη κ παντα να νοιωθεις πως πετας στα συννεφα απο ευτηχια οπως τωρα.... :):):)

ζουμπουλινι μουυυυυ.....σε ευχαριστω......αντε χαζουλι μου και εγω που νομιζα πως θα σε χασω...να μου στειλεις με μινιμα το κινιτο σου ε???? εννοειται θα ερθω στη συναντηση...και θα κανουμε αγκαλιτσα...και φιλακιααααα!!!!!! αχ καλα......ο αντρουλης μου παει...κολησε με το χαμογελο μεχρι τα αφτια και ολο κανει χαζα...χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι ειμαι ευτυχισμενη...δεν ξερω ακομη τι μου συμβαινει,προσπαθω να καταλαβω......τα εχω χασει...αλλα ειναι τοσο ομορφο...

κοριτσαρες μουυυυυυυυ σας χιλιοευχαριστω ολες ολες ολες......πεπιτακι...το αγορακι μου...μαρινακι,τζοβαννουνα,γιωργια... και ολες τθις υπολοιπες κουκλες φιλεναδιτσες μου που αν σας γραψω ολες θα θελουμε εκατο σελιδες χιχιχιιχιχ ημαστε και πολλες, σας ευχαριστωωωωωωωωω και ευχομαι γι αακομη μια φορα σε οσες περιμενουν τον πελαργο,να κλεισουν ματακια,να ξεχασουν τι ειναι γονιμε ςμερες και να κανουν τον πιο τρελο ερωτα με τον συ ντροφο τους και να δειτε που δεν θα ξερουμ ε που να βαλουμε τα μωρα!!!!!!!!!!! εγω ξερω ποτε εγινε η συλληψη και αν σας πω ιστορια θα γελατε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ μπαινουμε σε προσωπικα ζητηματα αλλα δεν μας λες αφου ξερεις μπας και καταλαβουμε κι εμεις το μυστικο???? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΑΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ βασικα ειχα ξυππνησει τα χαραματα απο πονους ωορηξιας και κατα τις 8 σηκωνομαι φτιαχνω καφε και σκεφτομουν οτι σιγουρα εχω ωορηξια.και μετα λεω μεσα μου ''αντε στο καλο πια με τις ωορηξιες και τις βλακειες...αφου ποτε δεν πετυχαινει...'' και το ξεχασα εντελως. μολις ηρθε ο χρηστος το μεσημερι εγινε χαμος καλε! με κυνηγουσε μεσα στο σπιτι!!!! βρε καλε μου μαγειρευω,βρε χρυσε μου κανω δουλειες,τιποτα αυτος!!! εκει!!!!! εντομεταξυ ειχα ξεχασει και γονιμες και ολα!!!! ξεραθηκα και στον υπνο!!!!!! εντομεταξυ λιγες μερες πριν ηταν που ειχα μπει στο μαμμυ πανω στην απελπισια μου και ειχα πει πως δεν θα ξαναμπω κτλ...και ειχα πει μεσα μου οτι εγω παιδι δεν κανω....και ετσι δεν υπηρχε καν στο μυαλο μου το θεμα παιδι. τιποτα ομως!!! μετα απο κατι μερες απο εκεινο το μεσημερι ,πηγαμε αραχωβα τριημερο,στα χιονια,μεχρι το αυτοκινητο ενος φιλου που εμεινε στα χιονια εσπρωχνα!!!!!! τι στο χιο νοδρομικο να γινεται χαμος , ποπο κατω δεν εβαλα!!!! μολις γυρισαμε απο αραχωβα μετα απο 2 μερες εκανα γενικη ολο το σπιτι,μιλαμε απο τα πατωματα στα ντουλαπια και απο τα ντουλαπια στα μπαλκονια και απο τα μπαλκονια στις αποθηκες!!!! με λιγα λογια ,κανονικα οχι παιδι δεν επρεπε να σταθει με τοσα που εκανα....αλλα τελικα αν ειναι να ερθει και δεν το σκεφτεσαι,θα ερθει σιγουρα!!!! γιαυτο λεω (ποια εγω) να βγει απο το μυαλο τελειως το θεμα παιδι...εγω το εβγαλα πριν 10 μερες και τωρα ειμαι εγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρουμπακι μου δεν εκανα χωριακη γιατι τα εργαστηρια το σαββατο δεν εδιναν αποτελεσμα την ιδια μερα. και στο εργαστηριο της αδερφης του χρηστου ειχαν φυγει για 3ημερο.. την τριτη πρωι πρωι θα ερθει σπιτι η τονιτσα(η αδερφη του χρηστου) να μου παρει αιμα να παει στη δουλεια και σε λιγες ωρες θα ξερουμε. στο γιατρο θα τον παρω τηλ για να παω τριτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου τί νέα είναι αυτά!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι να έχεις μια τεράστια χοριακή.

Να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου απο τώρα και την Τρίτη να μας πεις τα νέα!!!!

Κοίτα να δείς τελικά που ήταν γραφτό μας να ανακοινώσουμε μαζί την εγκυμοσύνη....

πολλά φιλιά στην κοιλίτσα σου... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...