Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ.....................


eleni74

Recommended Posts

ευλογημενη και εσυ αγαπη μου για μια ακομη φορα....συγχαρητηρια ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι...να ειστε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sixaritiria Elenaki mou sou euxomai mia teleia egimosini !!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα συγχαρητηρια για μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσηνη!!!

να πανε ολα σουπερ κ σε 9 μηνες να κρατησεις αγκαλιτσα σου το αγγελουδι σου!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ελα κοριτσια μια μια να φευγει απο την πανω λιστα κ να πηγαινει στην κατω!!!!!!!

κ παλι μπρααααααααααααααβββοοοοοοοοοοοοοοο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALLI5 έγραψε:

βρε κοριτσια κανενα νεο απο την goldy2308;;;;;;τι εγινε ακομα να παρει τα αποτελεσματα!!!!!!συνχαρητηηρια ελενη μου για την εγκυμοσυνη σου....σου ευχομαι ολα να σου πανε μια χαρουλα!!!!!!

Kalli5 σ'ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Η γιατρός μου έκανε κολπικό υπέρηχο, στη μήτρα δεν είδε μωρό,παρόλο που μου είπε ότι και να υπάρχει, είναι νωρίς για να το δει, είδε όμως μια κύστη στην ωοθήκη που λέει ότι αυτή ευθύνεται για τα συμπτώματα που έχω.Μου είπε να κάνω άμεσα χοριακή για να βεβαιωθούμε και ζήτησε να κάνω υπέρηχο γεννητικών οργάνων από τη 2η ως την 5η μέρα της περιόδου και σπερμογράφημμα ο άντρας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΛΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΟΙ 9 ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ ΟΣΟ ΑΥΤΟΣ!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοο

:):):):)

να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη ελενιτσα μου και σε λιγοτερο απο 9 μηνες να κρατας ενα πανεμορφο και υγιες μωρακι!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...