Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια γραμμούλα.......χιλιάδες συναισθήματα!!!!!!!!!


cristi

Recommended Posts

είδες που όλα πήγαν καλά;;;ηρεμια τώρα και προσοχή!

καλη συνέχεια,μια ομορφη εγκυμοσύνη εύχομαι κι ένα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

demmie μου σε ευχαριστω και σενα παρα πολυ!!! Ανυπομονω!!

Ειλικρινα παντως με συγκινει πολυ που αγωνιουν για μενα ακομα και κοπελες που δεν ειχαμε ξαναμιλησει.

Γωγωκι μου εγω θα σου δωσω μια συμβουλη. Αν θυμασαι κι εγω ημουν σιγουρη οτι εχω μεινει απο την 19η μερα. Και πηγα η μουρλη και εκανα χοριακη την 24η μερα. Οχι αρνητικη απλα. 0.1!!!!

Σου μενουν μετα ελπιδες? Κλαμα που εριξα? Μη σου πω καλυτερα. Στην αρχη δεν ηθελα να το πιστεψω. Την αλλη μερα ομως εσπασα κοριτσακι απο την απογοητευση.

Και τελικα? Το αποτελεσμα γνωστο. Ειμαι εγκυος κανονικοτατα. Τοσο κλαμα αδικως!!!

Οποτε μη πας καλυτερα πριν την καθυστερηση.

Α και να υπενθυμησω οτι τελευταια επαφη ηταν 15η μερα. Ειχαν μεσολαβησει δηλ 10 μερες μεχρι το 0.1.Αυτο το λεω γιατι ακομα και μικροβιολογοι θα σου πουν οτι θα δειξει και απο πριν. Αλλα ειδες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω κριστι μου,την διαβαζα την ιστορια σου και σε ευχαριστω που μου απαντησες..τελευταια περιοδο ειχα 28/12/2009 θα περιμενω δηλαδη αλλες 15 μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα να περιμενεις τοσο. Αχ την νιωθω την αγωνια σου γωγακι....

Μακαρι να ειναι η τελευταια φορα τουλαχιστον που αναρωτιεσαι...

Στο ευχομαι ολοψυχα!!!

;);););););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κοριτσάκι μου!!! :)

Εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά και με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά!!! :) :)

Να πω πως απογοητεύτηκα λίγο με το θέμα της χοριακής... έχω θέμα, πρέπει να διαπιστώσω όσο πιο νωρίς γίνεται το αν είμαι έγκυος ή όχι κι έλεγα πηγαίνω να κάνω χοριακή εκεί γύρω στην 23η-24η μέρα (με κύκλο 28-30) αλλά απ' ότι φάνηκε με σένα, νωρίς είναι... ουφ...........

Γωγάκι ο κύκλος σου είναι σταθερά 40-45 ημερών; Αν ναι, τότε λογικά θα πρέπει να κάνεις χοριακή μετά την 45η μέρα... πω πω... γιατί τόσο μεγάλος κύκλος;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ cristi μου ευχαριστω πολυ για ολα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: αντε να δεις το σπορακι σου να μας πεις νεοτερα.ζουμε μαζι σου την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης και να σου πω την αληθεια νιωθω σαν να ειμαι και εγω :P

λες να με πετυχεις σε καμια αβαντων τουρλα? :woohoo: σουπερ θα ηταν να ενωσουμε τις κοιλιες μας :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy λογικα και πιθανοτατα επειδη εχω πολυκυστικες.....μετα το ατυχες γεγονος που ειχα τον ιουνιο για 3 μηνες ειχα σταθερο κυκλο μετα πηρε τον ανηφορο...τι να πω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ μαρβελ μου να εισαι καλα...εχω κι εγω συμπτωματα αρκετα θα ελεγα...το στηθος εκτος απο τον συνεχες πονο ειναι ετοιμο να εκραγει απο το πρηξιμο πονους συνεχεια στη μεση,κουραζομαι με το τιποτα και σημερα ειχα πολλα υγρα....τι να πω? θα δειξει..παντως δεν αγχωνομαι..ειναι βασικο αυτο... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγακι να σαι καλα γλυκεια μου!

Μακαρι να εισαι κι εσυ εγκυουλα....!!!

Rose μου μην ανησυχεις...Ξερω οτι γρηγορα κι εσυ γινεις μανουλα!!!

Ο Θεουλης κανει θαυματα. Οτι εξετασεις κι αν σου δωσουν οι γιατροι, οσο κι αν σε απογοητευσουν, ο θεος τελικα ολους τους ακουει.

Κι εγω ελεγα οτι δεν θα μεινω ποτε. Δεν ξερω γιατι αλλα μου φαινοταν πολυ μακρινο να γινω εγω μαμα. Και ομως η αρχη εγινε. Ελπιζω να με βοηθησει να γεννησω ενα γερο μωρακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά μου ακούγονται όλα αυτά τα συμπτώματα!!! ;) ;)

Γωγάκι εύχομαι να'σαι εγκυούλα!!!! :)

Καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι!! Είναι το βασικότερο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε crazy αλλα με τοσα που διαβαζουμε καθε μερα στο μαμμυ με τετοια συμπτωματα και μετα ερχεται η να μη την αναφερω...ερχεται η απογοητευση..γι'αυτο ας κραταμε και καμια πισινη.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω cristi μου ο Θεος με βλεπει και με ακουει που παρακαλαω καθε μερα για ενα μωρακι.βλεπει την αγωνια μου και την πιστη μου και πιστευω οτι θα μου στειλει ενα γερο μωρακι απλα ευχομαι να γινει γρηγορα τιποτα αλλο!μονο σε εκεινον πιστευω ουτε σε γιατρους ουτε σε κανεναν εκεινος θα αποφασισει ποτε θα μου στειλει το θαυμα του!εδω θα ειμαστε να τα λεμε :)

θα σε βοηθησει θα το δεις.θα προσευχομαι και για σενα να σου πηγαινουν ολα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ rose25 να'σαι καλα κι ευχομαι για ολες μας να ερθουν ολα ετσι οπως τα θελουμε κι επιθυμουμε.....καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi mou epivevaiw8hkes kopela mou!mpravo gia akomh mia fora!xarhka polu gia sena kai fusika gia opoiadhpote kainouria egkumosunh diavazw!na prosexeis polu,frontise na thn xareis sto epakro kai na einai oi wraioteroi mhnes ths zwhs sou ws th stigmh pou 8a fereis to bebe sou ston kosmo!

gwgaki kai se sena euxomai na eisai egkuoula!!!!suntoma na diavasoume euxaristes anakoinwseis kai gia sena!!!kserw h anamonh einai kourastikh alla pisteuw pws merikes afores aksizei ton kopo na perimenoume!

pose mou an kai ta exoume pei sto parel8on..eimai sigourh kai pisteuw pws 8a gineis kai esu grhgora manoulitsa!!!xairomai gia to pws to antimetwpizeis,eilikrina!!!

tinkerbel mou etoimasou k su..erxetai..na eisai etoimh na to kaloswriseis!!!!opws kai oles fusika!!!!se oles euxomai na gemisoun oi koilitses me sporakia kai na exoume ka8e mhna (otan ftasoume ston mhna mas fusika :silly: :silly: :silly: ) kai apo mia toulaxiston gennhsh.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: oxi agxos!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n Μου σε εχασα βρε κοριτσι...

ευχαριστώ πάρα πολύ μακαρι να ερθει και σε μενα...το περιμενω με μεγαλη αγωνια.

Κριστι θέλω να σου πω ότι αν εχεις αγορακι το καπαρωνω απο τωρα για το κοριτσακι μου... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θα εχουν και ωραια διαφορα ηλικιας...ενα μηνα????χαχαχαχα

ε νομιζω το δικαουμαι να συμπεθεριασω μαζι σου...τοση αγωνια εχουμε φαει μαζι ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειααααα κριστι μου!! χαρηκα παρα πολυ με τα καλα σου νεα!!!! μας ειχες αγχωσει ολες!! :P αντε, με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα!!! :cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...