Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ....


muller

Recommended Posts

Εχω παγωσει ...

ισα που βλεπω τα γραμματα για να σπληκτρολογησω..αυτο που νιωθω δεν ειανι οικτος...

ειανι οργη ...

ειναι θυμος ....

δεν ξερω τι να πω ..δεν εχω λογια ,εχω μονο απορια!

ΓΙΑΤΙ???ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΠΟΝΟΣ?

ΓΙΑΤΙ?ΣΤΟΝ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΑΙΩΝΑ???

ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΑΔΙΚΑ?ΓΙΑΤΙ να πονεσεις τοσο?

Απαντησεις δεν υπαρχουν...και αν ηπηρχαν δεν ξερω αν τις δεχομουν!

Πονεσα .Μπηκαν καρφια στην καρδια μου!

Παγωσε το βλεμμα μου!

Το μονο που μπορω να σου πω ειναι ...ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!

ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ..ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΙΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΑΝΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

ΜΟΝΟ ΚΛΕΙΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΔΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ...

ΑΞΙΖΕΙΣ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ...Η ΖΩΗ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ!!

Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Είναι απο αυτά που δεν υπολογίζεις ότι θα συμβούν στη δική σου ζωή

κι όμως συμβαίνουν!Δυστυχώς!

Κι όμως! πάρε κουράγιο απο αυτό το μικρό αγοράκι, που είδες να

αγωνίζεται τόσο σκλήρα για την ζωή που δεν του χαρίστηκε

και προχώρα, προχώρα με το κεφάλι ψηλά για χάρη του,

μην σκέφτεσαι τι ήταν αυτό που έφτεξε μόνο κάνε ένα βήμα πιο

μπροστά και δώσε ζωή ξανά για χάρη του και μόνο!

Να είσαι δυνατή και να θυμάσαι ότι όσο πιο γρήγορα

"σηκωθείς" εσύ θα βοηθήσεις και τον άντρα σου,

καμμιά φορά πρέπει πρώτες εμείς να σφίγγουμε τα δόντια

και να συνεχίζουμε. ;)

Απο δω και πέρα σου εύχομαι, όπως φαντάζομαι και όλα τα κορίτσια εδώ,

η ζωή μόνο να σου χαμογελάει, αρκετά σε δοκίμασε πιστεύω....

:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να γινόταν να σε πάρω μια μεγάλη αγκαλιά (κι ας μη σε ξέρω) και να κλάψουμε μαζί..Εγώ για την "κουκιδίτσα" μου στον υπερηχο 8 εβδομάδων που έφυγε, κι εσύ για το παληκαράκι σου που δεν έζησε πολύ..Κουράγιο, τι άλλο να πω να ελαφρύνω τον πόνο σου, δεν ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κοριτσάκι είναι δύσκολο αυτό που περνάς.

Δυστυχώς πάντα θα υπάρχει το κενό που αφήνει η απώλεια

και οι ψυχολογικές μεταπτώσεις.

Υπάρχουν πολλά που δεν προλάβαμε να ζήσουμε,

υπάρχουν όμως και πολλά που θα έχουμε να θυμόμαστε.

Όλα όσα θέλουμε να πούμε στα αγγελούδια μας,

είμαι σίγουρη ότι τα ακούν κι ας είναι εκεί ψηλά.

Ένιωσαν την αγάπη μας και ξέρουν πόσο μας λείπουν.

Υπομονή και ένα άλλο μωράκι θα έρθει να απαλύνει λίγο τον πόνο.

Σε φιλώ και σε νοιάζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller έγραψε:

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ.ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΩ.ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ.

MOLLY ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΙΤΙΑ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΤΥΧΑΙΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ?ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΜΦΑΝΗΣΕ ΛΟΙΜΩΞΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΜΕΙΩΝΑΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΟΥΝ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.

muller μου

να ειστε καλα κοπελα μου και το μονο σιγουρο ειναι οτι θα εχετε να λετε στο επομενο παιδακι σας για το αδερφακι του

θελω να σου πω οτι πραγματικα εγω το μονο που ελεγα στον γυναικολογο μου ηταν οτι να κανει οτι ειναι δυνατον να μην χρειαστει να μπουν θερμοκοιτιδα τα αγγελουδια μου

γεννησα 36+6 και μου φαινεται αδιανοητο πως ενα αγγελουδι σε μια τοσο προχορημενη εβδομαδα χαθηκε ετσι

σε πληροφορω οτι εχεις απολυτο δικιο

τα δημοσια νοσοκομεια σε περισπτωσεις οπως η δικη σου ειναι τα ικανοτερα και οτι καλυτερο για ενα μωρακι

μα καλα οι παλιομα....ες δεν ειδαν οτι το μωρο δεν καλυτερευε να το πανε στο ελενα

οι πανιβλακες

να τους κοψεις τα ποδια

να μου πεις η ψυχουλα πισω δεν ερχεται

αλλα καποιοι πανιβλακες ξαναλέω ηθελα να ηξερα πως περνουνε τετοιες ευθυνες;

αντε νευριαζω

και το μονο που κανω ειναι να ερχομαι στη θεση οταν κοιταω τα παιδια μου

ζησε το πενθος σου και ξεσπασε οπου βρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχω λογια,διοτι αυτο που περασες κοπελα μου ειναι παρα πολυ δυσκολο να ξεπεραστει.Δεν ξερω τι λογια να γραψω και μακαρι να μπορουσα με καποιο τροπο να απαλυνω τον πονο σου.

Αυτο ομως που σιγουρα μπορω να κανω ειναι να σου στειλω ευχες και αγαπη κι ας μην σε γνωριζω .

Ευχομαι λοιπον,να γινεις συντομα μανουλα και να μειωθει ο πονος που ενιωσες για το παλικαρακι σου.Ναναι κι αυτο αγορακι και να σου γλυκανει τον πονο,ναναι σαν να ξαναηρθε το αγγελουδι σου,σαν να μην το εχασες ποτε.

Ευχομαι ναστε με τον αντρα σου σαν μια γροθια,ενωμενοι και αγαπημενοι παντα και αυτο που βιωσατε να σας κανει πιο δυνατους.

Μακαρι κοπελα μου να σου απαλυνει τον πονο ο θεος.πηγαινε στην εκκλησια και μιλα με καποιο πατερ ανοιξε την καρδια σου ,ισως εκεινος να εχει καποια κουβεντα να σου πει για να σου μειωσει το πονο.

Ευχομαι καθε ευτυχια απο εδω και περα και αλλο κακο να μην σας βρει μεσα απο την ψυχη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΒΙΩΣΕΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΠΟΝΟ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΩΣ 2-3 ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΚΕΙ.ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟΣ ΠΟΝΟΣ?ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΝΟΜΙΖΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ:ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαρούμενος είναι κοριτσάκι μου...

Λυπάμαι πολύ και ευχομαι ενα άλλο μωράκι να γεμίσει σύντομα

την αγκαλια και το σπίτι σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( κοριτσάκι το μόνο που μπορώ να σου πώ είναι κουράγιο κια πολύ δύναμη όσο και να σου φαίνεται δύσκολο αυτό έχω περάσει και εγώ από αυτην την θέση και σε καταλαβαίνω.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσι μου καλο ξερω ποσο πονας...δυστυχως κανενας δεν μπορει σ'αυτη τη φαση να σε βοηθησει να νιωσεις καλυτερα, μονο ο χρονος.Στο περιβαλλον μου τα τελευταια 2 χρονια το εζησα 2 φορες και μπορω να σε καταλαβω ομως αυτη τη στιγμη η μια κοπελα εχει στην αγκαλια της το μωρακι της και η αλλη κοπελα ειναι στον 4 μηνα της εγκυμοσυνης της και εχουν αρχισει να χαμογελουν και να ειναι ευτυχισμενες.Ετσι κουκλα μου με τον καιρο ο πονος σου θα μαλακωσει και η ζωη θα σου χαρισει την ευτυχια που σου αξιζει και σου χρωσταει...κι οσο για το τι θα μπορουσε να ειχε γινει και δεν εγινε μην σκεφτεσαι τιποτα εκανες το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις μονο κακο σου κανουν αυτες οι σκεψεις...Σου στελνω την αγαπη μου , τη σκεψη μου καιτην ευχη μου σε λιγους μηνες να εχεις πλημυρισει απο ευτυχια....σε φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muller μην ρωτάς το γιατί σε κάτι τέτοια..όπως ξέρεις έζησες ένα κομμάτι της άσχημης πλευράς της ζωής..κι έτσι συμβαίνει σε όλους και σε όλες πάνω σε αυτόν τον πλανήτη..καμία και κανένας δεν είναι ο σουπερ τυχερός..μη ρωτας γιατί χάνονται κάθε μέρα εκατομμύρια παιδιά..που μολις έχουν βγει από τη μανουλα τους κι άλλα τόσα πριν καν δουν το φως του ήλιου...η απάντηση που θα έδινα εγώ είναι μονο μια..έτσι είναι η ζωή...δυστυχώς ή ευτυχώς..είτε μας αρέσει σαν απάντηση είτε όχι έτσι είναι...στη ζωή όλα γεννιουνται και πεθαινουν και χωρίς διακρίσεις ουτε καν στην ηλικία...τι να κάνουμε..δύναμη να έχουμε εμείς εδώ που μένουμε πίσω για να μπορέσουμε να κάνουμε τη μικρή και πικρή ζωή μας λίγο πιο γλυκιά και πιο χαρουμενη..γιατι αν την περάσουμε μέσα στη μιζέρια..θα φτάσουμε στα γεράματά μας και θα αναρωτηθουμε πως τα καταφέραμε έτσι..χαμογέλα λοιπόν όποτε μπορέσεις και ζήσε..με όλη τη σημασία της λέξης..ζήσε ευτυχισμένη, χορτασμένη ακόμη καιθλιμμένη αλλά όχι για πολύ γιατί κάποια στιγμή θα πας κι εσύ να συναντήσεις το μωρό σου..και θα θέλεις τουλάχιστον να έχεις ζήσει τη ζωή σου όσο πιο όμορφα καιμπορείς...Εμείς που μένουμε πίσω δεν έχουμε άλλη επιλογή από το να κάνουμε τη ζωή μας να μοιάζε πάντα όμορφη ακόμη κι αν πονάμε!ΚΟυράγιο..και προχώρα μπροστά στην επόμενη ευτυχία!!! Και μην ξεχνάς...ευτυχώς έχουμε περισσότερες ευτυχίες στη ζωή μας από δυστυχίες..και το κακό είναι ότι δεν το βλέπουμε!!! Το αγνοουμε! Τήν ψάχνουμε μονιμως αλλου ενώ είναι μπροστά μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ tirogaridaki.ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ.ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ.ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΕΚΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller έγραψε:

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ tirogaridaki.ΠΡΟΣΠΑΘΩ.ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕ ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΜΑΥΡΙΛΑ.ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΡΟΣΠΑΘΩ...ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ.ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΒΡΑΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΕΚΕΙ...

ena karmataki apo mena....!!gia kali tixi kai anarwsi...! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε όχι ρε παιδί μου.Δε γίνεται να συμβαίνουν αυτά.

Μα ποιος μας τιμωρεί επιτέλους και για ποιο λόγο;;;

Κοριτσάκι μου τι να σου πω. Οι λέξεις νομίζω δεν έχουν νόημα.

Εύχομαι κάποια στίγμη να πάρεις αυτό που τόσο άδικα στερήθηκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν και δύσκολα κλαίω..σήμερα έκλαψα διαβάζοντας την μαρτυρία σου..

πραγματικά λυπάμαι..δεν ξέρω τι να σου πω και τι λόγια υπάρχουν για να σε παρηγορήσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τοτε που εγινα μανουλα αρχισα να ποναω και να νιωθω περισσοτερο!!μεγαλη η απολεια σας κοριτσι μου,ποιος μπορει να μαλακωσει τον πονο σας?δωστε κουραγιο ο ενας στον αλλον και να εισαι σιγουρη πως ο αγγελος σας σας βλεπει απο ψηλα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕΣ, ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΗΤΑΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΗΔΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ!ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 8 ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ, ΚΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ DELETE ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΕΙ!ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ!ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΕΝΩΜΕΝΟΙ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορω κοριτσι μου...

δεν μπορω να μιλησω...

Δεν αντεχω τον πονο σου. Αβασταχτος. Κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...