Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ....


muller

Recommended Posts

ενταξει μετα απο αυτο..... δεν αντεχω αλλο θα ξεσπασω σε λυγμους

ξεσπαω............

γιατι??? γιατι θα πρεπει να γινονται ολα αυτα???

γιατι??? γιατι κατι τοσο ομορφο να μετατρεπεται σε εφιαλτη????

κουραγιο κοπελα μου κουραγιο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 155
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ.ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΗΔΗ 5 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΩ.ΚΟΙΤΑΖΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ.ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ.

MOLLY ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΙΤΙΑ ΠΡΟΩΡΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ?ΤΥΧΑΙΑ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΑΙΤΙΑ ΘΑΝΑΤΟΥ?ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΜΦΑΝΗΣΕ ΛΟΙΜΩΞΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΓΝΩΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΚΕΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΜΕΙΩΝΑΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΥΞΗΣΟΥΝ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΑΘΗΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΠΟΤΕ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re kopela mou ti htan ayto tora????//lypamai para para poly.......einai teleios adiko alla sfikse thn kardoula sou koritsi mou syntoma 8a exeis mia allh egkymosinh k kali mexri to telos!sto yposxomai..o 8eos sto phre k den 8a se afhsei etsi.einai megalos ponos.. na prosexeis ton eauto soy...kalh dynamh!! :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller μονο εσυ ξερεις ποσο πολυ πονας ευ και καποιες άλλες κοπελες που εχουν βιωσει κατι αναλογο.Δεν ξερω αν τα λογια παρηγοριας που σου πω θα σε κανουν να νιωσεις καλυτερα δεν ξερω ισως να ειναι και περιττο σως να χιαζεσε το χρονο σου για ν κλαψεις να φωναξεις να ριξεις ευυθυνες ειναι αναμφισβητητο δικαιωμα σου .

Μερικα πραγματα απλα γινοται δεν ξερω ισως για να δοκιμαστουν οι δυνανοτητες μας .

Οσογια το ιδιωτκο νοσοκομειο η το δημοσιο συμπτωση καθαρη ξερω αναλογη δυστυχως περιπτωση που ετυχε σε δημοσιο και μαλιστα πανεπιστιμιακο νοσοκομειο απλα ειναι να μη σου τυχει .

Κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περάσαμε σχεδόν τα ίδια...εγώ γέννησα μόλις έκλεισα 24 εβδομάδες και το ένα μωρό μου έζησε μια μερα θερμοκοιτίδα.πολύ πολύ πρόωρο σε σχέση με το δικό σου και ξέραμε ότι οι πιθανότητες ήταν λίγες...κι εγώ την είδα όμως μαυτο το απαίσιο σωληνάκι να προσπαθεί να αναπνεύσει και να υποφέρει κι εγώ να μην μπορώ να κάνω τίποτα.ουτε καν την άγγιξα...δεν μας άφηναν.

όσο για το δημόσιο αστα να πάνε...εμείς σε δημόσιο είμασταν...μην σου τυχει κορίτσι μου γτ αν σου τυχει όπου κι αν είσαι τελείωσες...το μωρό μας το είδαμε τελευταια φορά το μεσημερι και το απόγευμα που πήγε να το δει ο αντρας μου του είπαν ααα καλα που ήρθατε θα σας πέρναμε τηλ.(πότε ακριβως?)το μωρό σας πέθανε.απαίσιοι,σκληροί,ανεύθυνοι

Σαν να περίμενε το νινι μου να παω να την αποχαιρετίσω και να φύγει να ησυχάσει...κουράγιο φίλη μου,σε νιώθω απόλυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipamai para ma para poli...oti kai na poume emeis edw einai poli ligo se ola ayta pou perases..............................to mono pou tha sou euxithw mesa apo tin kardia mou einai o theoulis grigora na sou dwsei ena aderfaki kai to ''antraki sou''opws les eimai sigouri pws tha se prostateyei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο σε νιωθω!!!

ποσο καταλαβαινω τον πονο σου....

περασα την ιδια αγωνια οχι με την ιδια καταληξη αλλα...την ιδια αγωνια

αυτο το γυαλι που σε χωριζει απο το παιδι σου που θες να το αγκαλιασεις,να το βοηθησεις και δεν μπορεις....

μονο κουραγιο μπορω να σου πω τιποτε αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταω την οθονη και δεν ξερω τι να γραψω...

Δεν εχω λογια..οτι κ να πω δεν θα απαλυνει τον πονο σου...

Κουραγιο καλη μου..

:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muller πόσο κλαίω με την ιστορία σας....κουράγιο κοπέλα μου καταλαβαίνω πως θα ένιωσες γιατί όταν γεννάς ένα μωράκι και περνάς αυτά που πέρασες δεν είναι και λίγο.Να ξέρεις όμως ότι θα έρθει ένα καινούργιο μωράκι στην ζωή σας σύντομα για να σας απαλύνει τον πόνο και να σας δώσει χαρά γιατί το αξίζετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρεινα ανατριχιασα ολοκληρη με αυτα που διαβασα....

Γιατι γιναν ολα αυτα, τι σας ειπαν οι γιατροι, τι πηγε στραβα?

Περνας μεγαλη δοκιμασια κοριτσακι μου, ισως τη μεγαλυτερη που μπορει να περασει ανθρωπος...Δεν μπορω να σου πω κατι αλλο, συγνωμη, απλα δεν βγαινουν τα λογια απο μεσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και εμενα με εκανες να δακρυσω..λυπαμαι πολυ...Να ζησετε και παντα να τον θυμαστε του αξιζει..ειναι ενας αγγελος τωρα πια..ενα αγγελουδι που δεν αντεξε τον πονο και πηγε ψηλα στο Θεουλη..

αλλα πολυ συντομα θα ερθει το αδερφακι του για να απαλυνει τον πονο σας...!

πραγματικα λυπαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....γραφω...σβηνω...

λυπαμαι ειλικρινα τοσο πολυ..

καταλαβαινω απολυτα το πως αισθανεσαι.

δεν ξερω για ποιο λογο γινονται ολα αυτα,σταματησα να το ψαχνω

γιατι στο τελος 8α τρελαθω.

το μονο που θελω να σου πω ειναι να εχεις κουραγιο,δυναμη κ θα δεις πως θα περασει ο καιρος κ θα ερθει το αδερφακι του να σας γεμισει τις ζωες κ

τις αγκαλιες σας.

δεν ξερω αν θα σε απαλυνει αυτο ..αλλα ειμαστε τοσες πολλες εδω μεσα που μας ενωνει αυτη η απωλεια. :( :(

μεσα απο την καρδια μου σου στελνω μια αγκαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...