Μετάβαση σε περιεχόμενο

den sas ksechasa.. gennisa stis 28/12


Recommended Posts

koritsia gia sas,

tora vrika ligo chrono gia na sas po ta efcharista.. gennisa opos ke sas ipa se allo thema me proklisi toketou. taleporithikame arketa alla ola kalla ke echo dipla mou tora to koritsaki mou ke tin egimosini epitelous piso mou.......

filia se oles sas pou mu stilate ekino to vradi parigoritika minimata

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!!!!!!!! Να σας ζήσει το μωράκι σας και να είναι γερό και ευτυχισμένο!!!!!!!!!!!1!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μπέμπακι σου!Γέννησες φυσιολογικά η καισαρική;κοίτα να ξεκουράζεσαι τώρα!Να μου τη φιλησεις τη μπουμπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efcharisto koritsakia mou,

ne gennisa fisiologika me proklisi toketou. taleporithika arketa giati to kefalaki tis iche pari mia stasi periergi pu mas diskolepse para para poli gia na vgi enno diastoli 10 icha poli grigora. fantastite pos den mu valane episkliridio gia na niotho pono ke na sprochno me oli mou tin dinami, afiste de pu mu piezane tris anthropi tin kilia gia na tin vgalume tin beba. pu an tin dite tha dite poso adinatula ine, 3100gr gennithike. alla itane aplos i stasi tis. meta sto iaso tin ichame tris meres kato apo lampa giati anevase iktero 17!!! vevea tora ola kalla alla re koritsia me anchonune diafora. tora prin ligo irthe mia iatrikos simvulos pu emathe pos gennisa to proto mu moraki apo eki pu tin dilosame. irthe edo ke elege diafora ke sto telos vevea zitise mia sindromi enos chronou me 30 evro gia na mu stelnune diafora vivlia me thema to moro. alla sas leo mesa sto anchos me afise tora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν να σας ζήσει η μπέμπα σας!! Να την καμαρώσετε κοπέλα!!! μη δίνεις και πολύ σημασία σ'αυτούς που έρχονται και σου λένε διάφορα. Αυτό ακριβώς έχουν σκοπό να κάνουν...να σε αγχώσουν για να κάνεις ότι σου προτείνουν. Έχε εμπιστοσύνη στον εαυτό σου και από τη στιγμή που θα σε απασχολεί κάτι θα μιλάς με τον γιατρό,είτε παιδίατρο για τη μπέμπα είτε γυναικολόγο για σένα. Γνώμη μου αυτή... πάντως μην αγχώνεσαι. Έχεις έναν άγγελο στο σπίτι σου!!!! Καλή ανάρρωση :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΑρινακι και σε σκεφτομουν!!

Να σας ζησει η μικρουλα και να την χαιρεστε!!!

Βρε αγαπη και εσυ μην ανοιγεις σε καθε ασχετο που σου χτυπαει το κουδουνι..Γι αυτες υπαρχει τοπικ, ειναι πλασιε και πουλανε βιβλια.Το θεμα ειναι οτι το κανουν με πιεστικο τροπο αγχωνοντας σε...

Η καλυτερη εγκυκλοπαιδια ειναι το μαμυλαντ.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω να μην εκανες τη συνδρομη...και σε εμενα ηρθε ,βεβαια οχι τοσο συντομα,καλα δεν περιμενε ουτε να σαραντησεις,κ τη εβαλες μεσα,επρεπε να τη ζητησεις να σου δειξει το πτυχιο της!μην ακους κανενα γλυκια μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει να την χαιρεστε την μικρουλα σας γερη και καλοτυχη παντα και να την δεις οπως επιθυμεις!!!!

καλη λοχεια και σε εσενα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα ηρθε μια και μου ελεγε διαφορα και τελικα μου πουλησε εγκυκλοπεδιεσ! :huh: Ενταξυ δεν μετανοιωσα γιατι λενε ωραια πραγματα αλλα με ειχε αγχωσει χωρις λογο! κλεισε τα αφτια σου!! Να σου ζησει το καμαρι σου!!! :):):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...