Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα η μικρη μου εχθες εγινε 4 μηνων

Αυριο το πρωι θα την παω για εμβολιο και εχουμε να κανουμε διπλο

Θα ζυγιστουμε και θα σας πω νεοτερα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.καλο μηνα,καλη ανοιξη,να με χαιρεστε!ειχα τα γενεθλια μου χτεσ :P:) .εμεισ ειμαστε καλα,προσπαθησα να του δωσω ξενο γαλα χτεσ δεν το ηθελε,κατα τ'αλλα γκρινια,κουνημα αυτα...

μπεμπουρα να προσεχεισ το μωρο :ohmy: ,να αεριζεισ καλα τα δωματια ολα και να φορασ μασκα,ειχε κολλησει ο μεγαλοσ μου γιοσ οταν ηταν μωρο κ δεν ειχα ρουχα να του βαλω,σεντονια να στρωσω.περαστικα σασ.

διδυμα και εμεισ εχουμε παει προσ τριπολη μερια στο αργοσ σε ενα χωριο εκει και ο μικροσ ηταν σχετικα καλοσ,η μαμα μου ειναι εκει :) .εσυ 1 ειχεσ πητ μπικεσ με προκληση?πωσ γεννησεσ?

μαρια στεναχορεθηκα :( και για σενα,κριμα που δεν θηλαζεισ πια τι μονο εγω θα ξενυχταω? :laugh: και ο αντρασ σου ε?περαστικα σασ.

γιωτουλα πατασ στην φωτο δεξι κλικ πατασ ανοιγμα με ζωγραφικη,μετα στα αριστερα θα πασ εκει που λεει εικονα,πασ αλλαγη μεγεθουσ εχει 2 κουτακια που λεει 100 τα σβηνεισ κ γραφεισ....εγω γραφω 50 κανεισ αποθηκευση κ το φορτωνεισ μετα εδω :P ,να'σαι καλα μαρια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ 'ΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ!! ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!! ΨΑΡΑΚΙ ΚΙ ΕΣΥ? ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ, 8 ΜΑΡΤΙΟΥ, ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ. ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΜΑΘΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι αντρακι ειναι αυτοοοο?και τοσο πολυ μαλλακι εχει!ειναι γλυκασ!ο δικοσ μου δεν εχει πολλη μαλλι και κανω προσευχεσ να μεγαλωσει μεχρι την βαπτηση,να εχει τι να κοψει ο παπασ :blush: :laugh: ευχαριστω για τισ ευχεσ :kiss: ,εγω να σου ευχυθω την δευτερα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΟΛΙΑ ΜΟΥ, ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΡΩΤΑΣ ΑΥΤΟΣ!! ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΚΟΡΗ. ΕΣΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΓΙΟΥΣ ΤΟ ΖΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olya χρονια σου πολλα. Στο θηλασμο θα σου κανω εγω παρεα μην ανησυχεις. Θηλαζεις αποκλειστικα; Οσο για την γεννα που με ρωτας ειχα ΠΗΤ 25/11 αλλα μου εσπασαν τα νερα και γεννησα φυσιολογικα με επισκληριδιο 1/11.

Σημερα εκανα εμβολιο στην μικρη μου διπλο οπως σας ειπα και εχουμε πυρετουλι. Μας βρηκε 6100 και 61 ποντους και μου ειπε οτι απο τον επομενο μηνα θα ξεκινησουμε φαγητο αν καταλαβα καλα φρουτοκρεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΑΛΛΑ ΕΧΩ 2 ΑΓΟΡΙΑ,Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ,ΓΛΥΚΟΣ.Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΩΣ ΜΑΜΑ,ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΡΙΤΟ ΑΓΟΡΙ,ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΚΑΝΩ Κ ΤΕΤΑΡΤΟ ΕΛΠΙΖΟΝΤΑΣ :silly:

ΔΙΔΥΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΠΗΤ 1/11 :dry: ?ΕΣΥ ΣΧΕΔΩΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ.ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΕΚΕΙΝΑΝΕ ΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ.ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ?ΜΑΛΛΟΝ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ+ΕΝΑ ΦΡΟΥΤΟ,ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ,ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ.ΝΑΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ,ΑΡΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ,ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρεμες δεν θελω να δωσω στην μικρη γιατι απο οτι ξερω εχουν πολυ ζαχαρη και πολλες θερμιδες για το τιποτα τωρα ομως διαβασα και ενα αρθρο που με προβληματισε ακομα πιο πολυ

Παραθέτω το άρθρο γιατί μου προκάλεσε ενδιαφέρον...

Δε γνωρίζω την αξιοπιστία βέβαια...

Bρεφικές κρέμες προκαλούν όγκους!!!

o Ημερομηνία δημοσίευσης:

o 24/12/2008

o Πηγή:

o www.zougla.gr

o

• Ο γερμανικός Οργανισμός Ελέγχου Τροφίμων, εξετάζοντας βρεφικές κρέμες, διαπίστωσε την ύπαρξη ουσιών, που δημιουργούν όγκους στα βρέφη.Η ουσία 3MCPD φαίνεται να επηρεάζει τα νεφρά και έτσι να δημιουργούνται καλοήθεις όγκοι. Στο τεστ του γερμανικού ΕΦΕΤ, τα χειρότερα αποτελέσματα είχαν οι βρεφικές κρέμες «Gute Nacht Brei», των εταιριών Nestle, Alete, Bebivita, Humana και Milupa. Τον Μάιο είχαν γίνει έλεγχοι και σε βρεφικά γάλατα πολλών εταιριών, όπου διαπιστώθηκε και σε αυτά η ύπαρξη της ίδιας ουσίας (3-MCPD).Επιπλέον, αρνητικά σχολίασε ο γερμανικός Οργανισμός Ελέγχου Τροφίμων, την υπερβολική ποσότητα ζάχαρης σε αυτές τις κρέμες, οι οποίες είναι μεν σε μορφή φρουκτόζης ή γλυκόζης, αλλά η επίδραση στα πρώτα δόντια των βρεφών, δεν είναι πολύ διαφορετική από αυτήν της κοινής ζάχαρης. Επιπλέον, η ζάχαρη, που περιέχουν αυτές οι κρέμες, παχαίνει τα μωρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didima έγραψε:

Κρεμες δεν θελω να δωσω στην μικρη γιατι απο οτι ξερω εχουν πολυ ζαχαρη και πολλες θερμιδες για το τιποτα τωρα ομως διαβασα και ενα αρθρο που με προβληματισε ακομα πιο πολυ

Παραθέτω το άρθρο γιατί μου προκάλεσε ενδιαφέρον...

Δε γνωρίζω την αξιοπιστία βέβαια...

Bρεφικές κρέμες προκαλούν όγκους!!!

o Ημερομηνία δημοσίευσης:

o 24/12/2008

o Πηγή:

o www.zougla.gr

o

• Ο γερμανικός Οργανισμός Ελέγχου Τροφίμων, εξετάζοντας βρεφικές κρέμες, διαπίστωσε την ύπαρξη ουσιών, που δημιουργούν όγκους στα βρέφη.Η ουσία 3MCPD φαίνεται να επηρεάζει τα νεφρά και έτσι να δημιουργούνται καλοήθεις όγκοι. Στο τεστ του γερμανικού ΕΦΕΤ, τα χειρότερα αποτελέσματα είχαν οι βρεφικές κρέμες «Gute Nacht Brei», των εταιριών Nestle, Alete, Bebivita, Humana και Milupa. Τον Μάιο είχαν γίνει έλεγχοι και σε βρεφικά γάλατα πολλών εταιριών, όπου διαπιστώθηκε και σε αυτά η ύπαρξη της ίδιας ουσίας (3-MCPD).Επιπλέον, αρνητικά σχολίασε ο γερμανικός Οργανισμός Ελέγχου Τροφίμων, την υπερβολική ποσότητα ζάχαρης σε αυτές τις κρέμες, οι οποίες είναι μεν σε μορφή φρουκτόζης ή γλυκόζης, αλλά η επίδραση στα πρώτα δόντια των βρεφών, δεν είναι πολύ διαφορετική από αυτήν της κοινής ζάχαρης. Επιπλέον, η ζάχαρη, που περιέχουν αυτές οι κρέμες, παχαίνει τα μωρά

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ :huh: ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΜΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ,ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΛΟΓΟ ΕΛΕΙΨΕΙΣ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΕΥΚΟΛΕΣ ΛΥΣΕΙΣ.ΕΦΤΙΑΧΝΑ Κ ΕΓΩ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ,ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙΑ,ΑΛΛΑ ΕΔΙΝΑ Κ ΕΤΟΙΜΕΣ ΚΡΕΜΕΣ :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: ΟΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!! :P:P

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ

ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΞΕΝΥΧΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΠΕΜΠΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ!!!ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΞΥΠΝΑΣ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΤΝΑ ΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΙΜΑΡΓΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΕΝΑ ΡΟΥΦΙΧΤΟ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΦΙΛΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΩ

Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ,ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ.....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ!

ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ :blush::blush: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΑ :kiss: ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΗΝΩΣ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :huh: ΠΙΝΕΙ ΤΟ "ΝΑΝ",ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ 3 ΩΡΕΣ,ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ,ΚΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ Τ'ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ,ΟΥΤΕ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΙΧΕ.ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ,ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 12-3-5-7 ΕΤΣΙ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ,ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ.ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΑΩ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ Κ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΥΠΝΟΣ :( ).ΚΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΠΑΡΑΠΟΝΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ,ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΝΑ 24ΩΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ :angry: ,ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε olya καθε βραδυ εχεις 12-3-5-7; Αν ειναι ετσι ειναι δυσκολα εχεις δικιο. Η δικια μου ξυπναει 12-5-8 αλλα τρωει και κοιμαται. Ελπιζω να μην κανουμε αλλο πυρετουλι.εχει να κανει απο το πρωι.Κατα τα αλλα ειναι πολυ ευδιαθετη. Φιλακια στα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ευτυχώς την ίωση την πέρασε μόνο ο άντρας μου και οι υπόλοιποι συνεχίζουμε σώοι και αβλαβείς. Ευτυχώς γιατί και εμείς την Τετάρτη έχουμε εμβόλιο.. didima έπεσε ο πυρετός? Εμείς στο πρώτο εμβόλιο πάθαμε διάρροια και συγκαήκαμε.. Τρέμω μην έχουμε πάλι τα ίδια...

Olya χρόνια πολλά και από εμένα αν και καθυστερημένα. Κι εμένα κοιμάται η μικρή μου μια ώρα περίπου μετά από κάθε γεύμα και από τις 23:00-07:00 με διαλείμματα για πιπίλα και να της δώσω να κρατήσει λίγο το χέρι μου :blink: καινούργιο κόλπο αυτό... Αυτό με τον ύπνο βέβαια τις τελευταίες 3 εβδομάδες που έχουμε σταματήσει το θηλασμό. Χθες το βράδυ είχε πολλά αέρια και έκανε πολύ ανήσυχο ύπνο. Όλο το βράδυ καθιστή το έβγαλα. Δεν παραπονιέμαι συμβαίνουν αυτά αλλά και η κουνιάδα σου δεν πρέπει να μιλάει καθόλου :P

Purple τι κάνεις τελικά με την διακοπή? Καλά της κάνεις, δεν κατσιάζει :P Τι γάλα πίνετε?

yiotoula, κούκλος ο μικρός σου, φτου φτου!! Έχει αρχίσει να αφήνει τριχούλες παντού? Εμένα η δικιά μου πάρα πολλές αλλά δεν έχει κάνει κενό στα μαλλάκια της.

Και τι κάνουμε με τις κρέμες? Έχω διαβάσει κάτι για βιολογικές αλλά στη Χίο που είμαι λίγο δύσκολο να βρω.. Πάντως το frisolac ευτυχώς αυτήν την ουσία δεν την έχει...

Φιλάκια στα ζουζουνάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κοριτσια και επισημα τελειωσε για μενα το θεμα θηλασμος.

Πηρα τα χαπακια που μου ειπε ο γιατρος και τελος,βεβαια ακομα

το αριστερο μου στηθος κατι εχει και προσπαθω να το αδειαζω για να μην εχω παρατραγουδα..

Γαλατακι πινουμε το s26 απο το φαρμακειο το παιρνω.

Ακομα ευτυχως δεν εχω βαρεθει το γυμναστηριο και χαιρομαι πολυ γι αυτο ,ειμαι σιγουρη οτι θα καταφερω τον στοχο μου!! :laugh: :laugh:

Ετσι και φυγει αυτη η κοιλιτσα ειμαι κομπλε!!

Νυσταζωωωωωωωωωωωω.....

Την αλλη Παρασκευη εχουμε εμβολιακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθααα!ειχαμε φυγει απ'την πεμπτη στην μαμα στο αργοσ,ξεκουραστηκα :P

διδυμα πωσ ειστε?με τον πυρετο?δεν εκανε αλλο ετσι?πωσ σε λενε?

μπεμπουρα ευχαριστω για τισ ευχεσ.μηπωσ κρυωσαν τα ποδαρακια τησ κ ειχε αερια?ετσι λενε...δεν ξερω :dry:

μαρια ολα καλα τωρα?δεν ειχε παρενεργειεσ το χαπι?εγω χωρισ χαπι το ειχα κοψει με τον μεγαλο,μου λεγαν για ζαλαδεσ κ πονοκεφαλουσ και δεν πηρα,το εβγαζα το γαλα με το χερι μεχρι που κοπηκε τελειωσ.

αντε τωρα μπεμπουρα εχει εμβολιο,μετα μαρια,γιωτα εσεισ ποτε?εμεισ σε 10 μερεσ.

φιλακια σε ολουσ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! olya μάλλον είχες δίκιο για τα κρύα ποδαράκια. Όλη μέρα με το πλύσιμο πρόσεξα ότι κάποιες φορές κρυώνουν περισσότερο. Και πράγματι έχει περισσότερα αέρια.

Εμβόλιο έχουμε την Πέμπτη το πρωί. Άντε ελπίζω να πάνε καλά όλα τα μωράκια μας.

Υ.Γ. Purple, kαι μόνο που δεν έχεις βαρεθεί το γυμναστήριο είναι άθλος, μπράβο. Προσωπικά ποτέ δεν έχω αντέξει πάνω από μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΞΕΡΟΒΗΧΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΙΝ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΓΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 2 ΕΤΡΩΓΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ...ΜΕΤΑ ΓΕΛΑΓΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! :blink:

ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ...

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΣΤΙΣ 4 ΠΑΡΑΚΑΛΩ.... :angry:

ΗΜΑΡΤΟΝ...ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕΡΙ...................!

ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΜΑΜΑ ΓΙΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΑΖΙ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑΤΟΥΑΖ,ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ,ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΛΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΝΥΣΤΑΖΕ. ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΛΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΩ. ΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΦΑΣΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΕΙΧΕ ΣΚΑΣΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΛΕΟΝ ΜΑΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΜΑΡΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ;) , 10 ΜΕ 12 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ 7800 ΤΩΡΑ ΚΑΙ 68 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΒΓΑΖΩ ΑΚΟΜΗ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΟΣΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ALMIRON. ΤΡΩΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΠΟ 270ml ΤΗΝ ΦΟΡΑ.Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΑΠΌΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΧΥΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥ. ΑΥΤΑ, ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια περαστικα στην μαμα σου.ο δικοσ μου ξερεισ τι κανει τισ νυχτεσ?εδω και 3 μερεσ κοιμαται στισ 11 ξυπναει σε μιση η μια ωρα,τρωει ξανακοιμαται,ξυπναει στισ 2 τρωει ισα ισα,θελει κουνιμα για να κοιμηθει,μετα ξυπναει στισ 5 και εχουμε παρατραγουδα,δεν κοιματε,προχτεσ τσαντιστηκα σηκωθηκα και σιδερωνα,μαζευα το σπιτι στισ 5 το πρωι :blink: .ολοι μου λενε μηπωσ δεν χορταινει :angry: και απο τι παιρνει κιλα?απ'τον αερα :angry: .βρε ειμασταν στο αργοσ ξυπναγε,ετρωγε,κοιμοταν την νυχτα,μπορουσα να τον δωσω εκει να τον κοιταει η μαμα,αλλα ηταν αγγελουδι,δεν ξερω ο καθαροσ αερασ φταιει....

που θα κανεισ τατουαζ?τι θα ειναι?

γιωτουλα να σασ ζησει ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ :kiss: 10-12 ΩΡΕΣ????ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΨΙΛΟΟΟΟΣ!270ΜΛ ΤΡΩΕΙ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!

ΣΚΟΡΔΑ ΣΚΟΡΔΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΝΑΡΑΚΙ,

ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΡΙΚΑΡΩΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΠΝΙΑ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!

ΟΛΙΑ ΤΟ ΤΑΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΣΕ ΤΑΥΛΑΝΔΕΖΙΚΗ ΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΡΓΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...